در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.sanjeshserv.ir دریافت کارت

  1 بازدید

  www.sanjeshserv.ir دریافت کارت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش 99

  شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش پس از فراهم کردن مقدمات لازم برای برگزاری آزمون های آزمایشی تابستانه ، مرحله ای و جامع ، کارت ورود به جلسه داوطلبان را منتشر کرده و چند روز قبل از برگزاری هر آزمون بر روی سایت خود قرار می دهد .

  از این رو کلیه داوطلبانی که در مهلت قانونی اقدام به ثبت نام در آزمون آزمایشی مورد نظر کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند در این بازه زمانی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند .

  بر اساس جدول زمانبندی منتشر شده در سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آزمایشی سنجش مطابق جدول زیر است .

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش 99

  پس از مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش 99 داوطلبان می بایست به سایت این سازمان به نشانی sanjeshserv.ir مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، پرینت کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند .

   ورود به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش به آدرس sanjeshserv.ir
   انتخاب گزینه کارت ورود به جلسه
   انتخاب کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
   

   داوطلبان بعد از ورود به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش  می بایست از منوی بالا مطابق تصویر زیر گزینه کارت ورود به جلسه کلیک کنند .
   

   در این بخش لینک دریافت کرات ورود به جلسه آزمون آزمایشی مورد نظر فعال می شود .
   

  به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجش ۹۹ - ۱۴۰۰ لینک دریافت کارت در این بخش قرار می گیرد .

   با توجه به اینکه شرکت در آزمون های آزمایشی سنجش به قرار گرفتن در فضای شبیه ساز آزمون می باشد به داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

  به دلیل تغییرات احتمالی در این بازه زمانی به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوطه مطلع شوند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز همراه همیشگی داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود .

  سوالات متداول

  مطابق متن مقاله داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش باید کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند .

  مطابق متن مقاله این کارت ورود به صورت اینترنتی منتشر می شود که راهنمای دریافت کارت در این مقاله قرار داده شده است .

  داوطلبان 3 روز قبل از زمان برگزاری آزمون می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند که زمان دقیق آن برای هر آزمون در متن مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید