توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.samanehrefah.ir طرح مستمری مددجویی

  1 بازدید

  www.samanehrefah.ir طرح مستمری مددجویی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آغاز ثبت‌نام طرح پرداخت مستمری به خانواده‌های کم‌درآمد

  بانکی دات آی آر: سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: تمامی خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از میزان تعیین شده در برنامه ششم است، می‌توانند برای دریافت مستمری مددجویی در سامانه خدمات حمایتی ثبت‌نام کنند.

  بر همین اساس مستمری تعیین شده برای خانواده های پنج نفره و بیشتر از پنج نفر، ۴۶۵ هزار تومان، خانوارهای چهار نفره ۴۱۸ هزار تومان، سه نفره ۳۲۰ هزار تومان، دو نفره ۲۵۰ هزار تومان، و یک نفره ۱۴۸ هزار تومان تعیین شده است.

  خانواده هایی که هم اکنون درآمد ماهیانه آنها بدون احتساب یارانه نقدی کمتر از این میزان است باید برای برخوردار شدن از مستمری یاد شده، ابتدا در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به آدرس www.samanehrefah.irثبت نام کنند تا تحت پوشش سازمان بهزستی قرار گیرند.

  بدین ترتیب با اجرای این طرح، هیچ خانواده ای در ایران بدون درآمد وجود نخواهد داشت و براساس جدول درآمدی تعیین شده در برنامه ششم، در کمترین حالت یک خانواده یک نفره با احتساب یارانه ، ماهیانه ۱۹۳۵۰۰ تومان و یک خانواده پنج نفره و بالاتر با احتساب یارانه، ماهیانه ۶۹۲۵۰۰ تومان درآمد خواهد داشت.

  بدیهی است که این طرح صرفا شامل خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی می شود که درآمد ماهیانه آنها صرفا از محل یارانه و کمتر از میزان اعلام شده است.

  منبع: ایبِنا

  ► رشد مویرگی شعب خارجی بانک‌ها؛ بانک‌ها در امارات و ترکیه چه کردند؟
  پرداخت ۸۰ میلیارد تومان وام به دانشجویان دکتری ◄

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 11 روز قبل
  0

  بیکارم می خواهم ثبت نام کنم مراراهنمایی کنید

  برای نام نویسی چکار کنم 16 روز قبل
  -1

  برای ثبت نام باید چکار کنیم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  چطوری وارد سایت شوم لطفان راهنمایی کنیذ

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام ۵۰سال سن دارم بیکارم درامدم صفر فرزند دانشجو دارم ودختر دم بخت که حال حاضر نون شب ندارم کسانی میخوان اطلاع دقیق داشته باشند تماس بگیر ند

  جاسم س یعوری 3 ماه قبل
  0

  ما خانواده پنج نفره هستیم .من پدر خانواده ام واقعاا با این هم گرونی به زور خورد وخوارک ساده برای فرزندان تهیه کنم..هر وقت نگاهشن میکنم .خجالت میکشم .صبح تا عصر کار میکنم .برای یه وعده غذا نه خونه نه کار واقعاا نمیدونم دیگه

  محمدانورپیرزادا 3 ماه قبل
  0

  من بی کارم و ۵۶ سال دارم

  سیدمصطفی 5 ماه قبل
  -1

  میخام ثبت نام کنم

  0
  نیکا 29 روز قبل

  چه طور ثبت نام کنیم

  سیدمصطفی 5 ماه قبل
  0

  میخوام درسایت کمک حمایتی ثبت نام کنم لطفا کمکم کنید.

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  چجوری وارد این سایز بشویم

  برای ارسال نظر کلیک کنید