در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.qazaalborz.irنوبت دهی

  1 بازدید

  www.qazaalborz.irنوبت دهی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  Home Page دادگستری کل استان البرز

  معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان البرز

  آدرس : کرج- بالاتر از میدان طالقانی - شهرک اداری دادگستری کل استان البرز

  ایمیل : [email protected]

  نوبت‌دهی آنلاین اجرای احکام مدنی در دادگستری البرز

  نوبت‌دهی آنلاین اجرای احکام مدنی در دادگستری البرز

  مهدی سهرابی درخشان، معاون منابع انسانی دادگستری کل استان البرز از راه اندازی سامانه نوبت دهی اجرای احکام مدنی که موجب کاهش شلوغی شعبات دادگاه خانواده شده خبر داد و گفت: گزارش‌های متعددی دریافت می‌کردیم که از ازدحام ارباب رجوع به دلیل کثرت پرونده‌های قضایی در واحد اجرای احکام مدنی مجتمع خانواده کرج شکایت داشتند و مردم خواهان تسریع در اجرای احکام خود بودند.

  معاون منابع انسانی دادگستری کل استان البرز افزود: بیشتر مراجعان بانوانی بودند که از شهرهای مختلف استان در ساعات اولیه صبح برای پیگیری پرونده خود در مجتمع خانواده حاضر می شدند و چون فضا محدود بود پس از نام‌نویسی، تا شروع وقت اداری در پارک نزدیک مجتمع مستقر می‌شدند و با آغاز ساعت اداری شاهد ازدحام زیاد در راهروها و مجتمع بودیم که در بیشتر مواقع تا پایان ساعات اداری ادامه داشت و در چندین مورد درگیری‌هایی به دلیل ازدحام جمعیت گزارش شد.

  وی مطرح کرد: ازدحام جمعیت موجب اخلال در روند خدمات‌رسانی به مراجعان و آزار و اذیت ساکنان مجتمع‌های اطراف دادگاه خانواده شده بود؛ در راستای تکریم ارباب رجوع و متعاقب بازدید رئیس دادگستری از اجرای احکام دادگاه‌های خانواده و با توجه به تعداد زیاد مراجعینی که از ساعات اولیه صبح برای پیگیری پرونده حاضر شده بودند موضوع طراحی نرم‌افزاری برای ساماندهی وضعیت توسط معاونت منابع انسانی و مدیر آموزش قضایی دادگستری استان مورد پیگیری قرار گرفت.

  سهرابی درخشان با اشاره به اختصاص ساعت ها برای طراحی نرم افزار و برگزاری چندین جلسه برای اخذ دیدگاه‌ها و نظرات بیان کرد: مدیر آموزش قضایی دادگستری استان با توجه به شناخت کافی با روندهای قضایی و تسلط به برنامه‌نویسی اقدام به طراحی نرم‌افزار سامانه نودبت‌دهی الکترونیکی مجتمع قضایی خانواده کرج با قابلیت اخذ نوبت آنلاین در ساعات مختلف شبانه‌روز کرد که مراجعان بر اساس قابلیت‌های نرم‌افزار می‌توانند برنامه تمامی دادورزان را از طریق پرتال معاونت منابع انسانی به آدرس www.qazaalborz.ir رؤیت کرده و سپس اقدام به اخذ نوبت کنند.

  46

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 14 روز قبل
  0

  سلام این برنامه درگوشی من کار نمی کنه چه کار کنم و وقتی که برای نوبت گرفتن به سایت میرم تا ساعت ۱۰ /۳۰آخرین وقت پس دادسراها از ساعت ۱۰/۳۰به بعدکارنمی کن قبل تا ساعت ۱۳/۳۰وقت بود در سایت چرا حال نیست

  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید