توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  www.azmoon.medu.ir نمونه دولتی

  1 بازدید

  www.azmoon.medu.ir نمونه دولتی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آیا سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی azmoon.medu.ir است

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  تاریخ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 از 17 الی 27 خرداد ماه می باشد .دانش آموزانی که تمایل به تحصیل در پایه دهم مدارس نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ دارند ، می بایستبرای شرکت در آزمون ورودی آن ابتدا به سایت ثبت نام نمونه دولتی استان خود مراجعه کنند و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند که در ادامه می توانید وب سایت ثبت نام نمونه دولتی هر استان را در جدول زیر مشاهده نمایید .

  نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 در 9 صبح روز جمعه 20 تیر ماه 99 برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود نتایج این آزمون حدود 1 ماه بعد توسط وزارت آموزش و پرورش هر استان منتشر گردد . شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 1 ماه بعد از برگزاری آزمون نتایج خود را با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی استان محل زندگی خود و وارد کردن کد ملی و رمز عبوری که زمان ثبت نام دریافت نموده اند مشاهده نمایند .

  تا کنون زمان دقیق اعلام نتایج و نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم مشخص نشده است که به محض دریافت خبرهای جدید ، در این مقاله اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد . 

  هم چنین در زمان مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، علاوه بر امکان قبولی یا عدم قبولی ، گزینه دیگری به نام ذخیره وجود دارد که بدین معناست که متقاضی در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی قرار گرفته است که جزئیات تکمیلی آن در مقاله زیر موجود است .

  برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا باشند .

  سوالات متداول

  ✔️ همان طور که در این مقاله به آن اشاره شده ، این سایت فقط مخصوص ثبت نام و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان بوده و برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نمی باشد .

  ✔️ برخلاف سال گذشته که این دو آزمون به صورت همزمان برگزار شد ، آزمون این دو مدرسه در سال 99 - 1400 به صورت جداگانه برگزار می شود .

  ✔️ هر استان کشور سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی خود را دارد که در این مقاله به این سایت ها اشاره شده است .

  azmoon.medu.ir | سامانه تیزهوشان | ثبت نام و اعلام نتایج

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان azmoon.medu.ir

  دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده اند ، بعد از برگزاری آزمون منتظر اعلام نتایج هستند . این نتایج از طریق سایت azmoon.medu.ir منتشر می شوند که در زیر راهنمای تصویری نحوه اعلام نتایج این آزمون شرح داده شده است . 

  1) ابتدا آدرس azmoon.medu.ir را در جسجو گر خود سرچ کرده و پس از ورود به درگاه آموزش و پرورش ، پایه خود را همان طور که در تصویر می بینید انتخاب نمایید .

  2) برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم روی قسمتی که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید .

  اگر شما دانش آموز پایه ششم هستید برای مشاهده نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت استعداد های درخشان می توانید مقاله ای که در زیر قرار داده شده است را مطالعه نمایید .

  3) برای ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان پایه هشتم ، روی قسمتی که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید . 

  اگر شما دانش آموز پایه نهم هستید برای مشاهد نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خود از طریق سایت استعداد های درخشان ، در ادامه این مقاله با ماه همراه باشید . 

  1) ابتدا وارد سایت azmoon.medu.ir شوید پس از آن با انتخاب پایه خود وارد سایت شده و کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید . 

  2) در این قسمت نقش و نام سازمان خود را مشخص کنید :

  3) در صورتی که در آزمون پذیرش شده باشید ، تصویر زیر را مشاهده می کنید . 

  4) در صورتی که در آزمون پذیرفته نشده باشید تصویر زیر را مشاهده می کنید .

  5) داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 ، در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده اند ، تصویر زیر را مشاهده می کنند .

  نتایج آزمون تیزهوشان هفتم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان هفتم

  نتایج آزمون تیزهوشان دهم اعلام شد .

  ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان دهم

  داوطلبان بعد از دریافت نتیجه نهایی ، در صورت اعتراض درباره وضعیت پذیرش خود ، می توانند در زمان مشخص شده ای ، از طریق سامانه استعداد های درخشان azmoon.medu.ir ، اعتراض خود را ثبت کنند .

  نحوه ورود به سامانه آزمون مدارس تیزهوشان azmoon.medu.ir

  دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارند باید با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام خود در سایت استعدادهای درخشان به آدرس azmoon.medu.ir ، وارد پنل شخصی خود شده و فرم ثبت نام خود را تکمیل کنند . هم چنین در زمان اعلام نتایج نیز باید از طریق همین سایت برای دریافت نتیجه آزمون و یا ثبت اعتراض به نتایج اقدام نمایند .

  دانش آموزان هنگام ورود به سایت azmoon.medu.ir ، در واقع وارد صفحه درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش می شوند ، سپس با انتخاب پایه خود و بعد از آن با ثبت نمودن کد ملی و رمز همگام وارد صفحه شخصی خود می شوند که در زیر راهنمای تصویری نحوه ورود به این سایت ارائه شده است . 

  1) ابتدا آدرس azmoon.medu.ir را در موتور جستجو گر خود سرچ کرده و پس از ورود به درگاه آموزش و پرورش ، پایه خود را همان طور که در تصویر می بینید انتخاب نمایید .

  2) برای ورود به سایت پایه هفتم روی قسمتی که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید . 

  به دانش آموزان پایه ششم که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان از طریق سایت استعداد های درخشان را دارند ، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این سایت ، مقاله ای که در زیر قرار داده شده است را مطالعه کنند .

  3) برای ورود به سایت پایه دهم روی قسمتی که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید . 

  اگر دانش آموز پایه نهم هستید ، توصیه می کنیم برای آشنایی با نحوه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم خود در سایت استعداد درخشان ، در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید .

  4) برای ورود به سایت پایه هشتم ، روی قسمتی که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید . 

  برای ورود به سایت azmoon.medu.ir کلیک کنید . )

  به دانش آموزان پایه هفتم که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان تکمیل ظرفیت پایه هشتم را دارند ، پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ثبت نام این آزمون ، مقاله ای که در زیر قرار داده شده است را مطالعه کنند .

  نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم azmoon.medu.ir

  دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان پایه دهم با داشتن شرایط لازم برای شرکت در آزمون این مدارس ، باید به صورت الکترونیکی ، وارد درگاه مربوطه شده و پس از آن مراحل ثبت نام خود را انجام دهند که در زیر راهنمای تصویری نحوه ثبت نام تیزهوشان پایه دهم ارائه شده است . 

  1) ابتدا آدرس azmoon.medu.ir را در موتور جستجوگر خود سرچ کرده ، سپس با انتخاب پایه خود وارد سایت شده و کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنید .

  2) در این مرحله نقش خود و نام سازمان که نام مدرسه شماست را انتخاب کنید . 

  3) در این مرحله ضوابط و شرایط ثبت نام را مطالعه کنید ، پس از آن موافقت خود را در قسمتی که با فلش مشخص شده اعلام کرده و روی گزینه " ذخیره و بعدی " کلیک کنید :

  4) در این قسمت باید کلیه اطلاعات فردی ، دانش آموزی و فایل عکس داوطلبی خود را وارد نماید :

  5) در این بخش فرم مربوط به مدارس تیزهوشان که شامل رشته ، استان ، شهرستان و اولویت بندی 3 گانه بین دبیرستان ها ی مورد تقاضا را ثبت کنید :

  6) دانش آموزان متقاضی آزمون نمونه دولتی باید اطلاعات مربوط به مدارس نمونه دولتی که شامل سهمیه ، محل سکونت ، رشته و دبیرستان مورد تقاضا است را در فرم مربوطه وارد کنند :

  7) در آخر با پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون می توانید ثبت نام خود را نهایی کنید :

  در صورت بروز هر گونه سوال درباره سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ می توانید از طریق خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی هیوا ، از مشاوران هیوا راهنمایی لازم را دریافت کنید . توصیه می شود برای اطلاع از اخبار مرتبط با مدارس تیزهوشان در کانال تلگرامی تیزهوشان هیوا عضو باشید و یا پیج اینستاگرام تیزهوشان هیوا را دنبال نمایید .

  سوالات متداول

  به صورت اینترنتی انجام می شود که آدرس سایت آن در این مقاله ارائه شده است . 

  دانش آموزان باید وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و پایه خود را انتخاب نمایند که به محض فعال شدن این سایت لینک مستقیم آن در این مقاله بارگزاری می شود . 

  به رمز ورود همگام و کد ملی که در متن این مقاله نحوه ورود به سایت به صورت راهنمای تصویری شرح داده شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید