توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  sanjesh.buedu.irبوشهر

  1 بازدید

  sanjesh.buedu.irبوشهر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  sanjesh.buedu.ir | سایت سامانه نمونه دولتی تهران - ثبت نام و اعلام نتایج

  سایت سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400

  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بوشهر ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از 17 الی 27 خرداد ماه خواهد بود که داوطلبان می بایست در این بازه زمانی به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر به نشانی sanjesh.buedu.ir​ مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

  *** ثبت نام آزمون نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 از تاریخ 17 خرداد ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز 27 خرداد ماه ادامه خواهد داشت . ***

  ورود مستقیم به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی بوشهر

  با آغاز شدن زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی بوشهر ۹۹ - ۱۴۰۰، امکان ثبت نام نیز در سامانه ثبت نام نمونه دولتی بوشهر به نشانی sanjesh.buedu.ir​فعال خواهد شد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را در بازه زمانی مذکور انجام دهند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 پرداخته ایم .

   ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس sanjesh.buedu.ir​ را در نوار آدرس وارد کنید .

  اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

   در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

  نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

  سایت سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400

  سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 به آدرس sanjesh.buedu.ir​تنها به منظور انجام ثبت نام نبوده و تمام امور آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 مانند اعلام نتایج و تجدید نظر از طریق همین سامانه پیگیری خواهد شد . معمولا ، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی در تمام کشور اعلام خواهد شد .

  دانش آموزانی که در آزمون ورودی نمونه دولتی بوشهر قبول نشده اند در صورت اعتراض به نتایج خود می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام نتایج ، درخواست تجدید نظر خود را در سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی بوشهر ثبت نمایند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 پرداخته ایم .

   ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس sanjesh.buedu.ir​ را در نوار آدرس وارد کنید .

  اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

   در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

  ***نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر99 - 1400 از 2 مرداد 99 اعلام و در سایت اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر قابل مشاهده می باشد . ***

  ورود مستقیم به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی بوشهر

  نحوه اعلام نتایج آزموندر سایت نمونه دولتی بوشهر 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

  برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه ثبت نام نمونه دولتی بوشهر می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص سامانه ثبت نام نمونه دولتی بوشهر ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

  سوالات متداول

  ✔️ داوطلبان می بایست پس از مراجعه به سایت ، ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی بوشهر را مشاهده نمایید .

  ✔️ بله . ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 در سامانه ثبت نام هر استان به صورت جداگانه انجام می شود که آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی بوشهر در این مقاله آمده است .

  ✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی بوشهر به آدرس sanjesh.buedu.ir​ می باشد .

  sanjesh.buedu.ir | سامانه سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر 99-1400

  sanjesh.buedu.ir | سامانه سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر 99-1400

  sanjesh.buedu.ir سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر در سال تحصیلی 99-1400 است. سامانه مدارس نمونه دولتی همان سایت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر است. اطلاع رسانی جهت زمانبندی مراحل ثبت نام در آزمون ورودی تا ثبت نام نهایی از طریق نشانی sanjesh.buedu.ir انجام می شود. انتشار دفترچه ثبت نام آزمون و ثبت نام در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی نیز از طریق سایت اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی استان بوشهر انجام می شود.

  sanjesh.buedu.ir | سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر 99-1400

  sanjesh.buedu.ir ، سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر است. دانش آموزان می توانند از طریق کد ملی و کلمه عبوری که ثبت نام نموده اند، وارد سامانه شوند. ثبت نام در آزمون ورودی ، دریافت کارت ورود جلسه ، اعلام نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر، ثبت نام در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی استان بوشهر و …، از طریق سایت اداره آموزش و پرورش این استان انجام می شود.

  اگر در ورود به سایت مدارس نمونه دولتی استان بوشهر و استفاده از خدمات اینترنتی این سامانه با مشکل روبرو شده اید ، می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با کارشناسان تماس بگیرید:

  تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

  برای اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی (کلیک کنید)

  نحوه ورود به سایت نمونه دولتی استان بوشهر

  برای ورود به سامانه مدارس نمونه دولتی بوشهر نشانی sanjesh.buedu.ir را جستجو کنید. در واقع سایت مدارس نمونه دولتی همان سایت اداره کل آموزش و پرورش است. با ورود به این سامانه در زمان های مقرر امکان انجام تمامی مراحل ثبت نام در آزمون تا اعلام نتایج و ثبت نام نهایی در مدارس نمونه دولتی ، فعال می شود. درصورت وجود هرگونه مشکل در ورود به سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر و استفاده از خدمات اینترنتی مدارس این استان، می توانید با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

  شماره تلفن راهنمای ورود به سایت مدارس نمونه دولتی بوشهر :

  تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

  تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید