در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  http //prkar.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  1 بازدید

  http //prkar.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نشانی جدید سامانه بیمه بیکاری اعلام شد

  حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این خصوص بیان داشت: در راستای تحقق دولت الکترونیک، زیرسامانه بیمه بیکاری از سامانه جامع روابط کار پس از طی دوره اجرای آزمایشی در 5 استان، قابلیت استفاده در سطح کشور را پیدا کرد.

  وی افزود: سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری که در ایام کرونا راه اندازی شده بود از پنجم مرداد مسدود شده است.

  ایشان تاکید کرد: متقاضیان بیمه بیکاری از این پس برای ثبت درخواست خود باید به زیرسامانه بیمه بیکاری از سامانه جامع روابط کار به نشانی prkar.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

  مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه تاکید کرد: کسانی که در سامانه قدیم بیمه بیکاری درخواست خود را به ثبت رسانده اند، اطلاعات آنها به سامانه جدید انتقال داده می شود ولی برای تداوم مقرری بیمه بیکاری باید برای بارگذاری مدارک و احتمالاً تغییرات به سامانه جدید مراجعه نمایند.

  حسن عزیزی با اشاره به اینکه کارگران و کارفرمایانی که خواهان استفاده از سامانه جامع روابط کار هستند در ابتدا باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و احراز هویت، نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

  ایشان ادامه داد: پس از احراز هویت نام کاربری و رمز عبور برای شخص و یا شرکت پیامک می شود و افراد با حضور در سامانه جامع روابط کار و ورود به کارپوشه شخصی می توانند از خدمات این سامانه برای ثبت درخواست خود بهره مند شوند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پایان اظهار نمود: تمامی کارگران و کارفرمایان لازم است فقط یک بار برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

  منبع مطلب : www.mcls.gov.ir

  مدیر محترم سایت www.mcls.gov.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سامانه جامع روابط کار

  تمامی مراحل دادرسی و شکایات کارگر و کارفرمائی به صورت الکترونیکی توسط سامانه زیر انجام می شود.کارگران گرامی جهت ثبت شکایت،با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور که هنگام احراز هویت در دفاتر پیشخوان دولت دریافت کرده اند می توانند وارد سامانه شده و شکایت خود را ثبت نمایند.

  prkar.mcls.gov.ir

  راهنمای کارگر و کارفرما در خصوص نحوه کار با زیر سامانه دادرسی کار

  منبع مطلب : chmb.mcls.gov.ir

  مدیر محترم سایت chmb.mcls.gov.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به سامانه جامع روابط کار prkar.mcls.gov.ir, درخواست بیمه بیکاری

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید