توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  hoosh.medu.ir اعتراض

  1 بازدید

  hoosh.medu.ir اعتراض را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  hoosh.medu.ir | اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 97 - 98

  hoosh.medu.ir

  با سلام به سایت مشاوره تحصیلی مدرس تیزهوشان ششم به هفتم خوش آمدید. در صورتی که در هر کدام از مراحل 1- ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 2- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 3- دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 4- اعتراض به نتایج آزمون نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 5- مشاوره تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالی دارید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

  1- تلفن ثابت از سراسر کشور بدون کد: 9099071375

  2- استان تهران بدون کد: 9092305784

  3- همراه اول: 99221106

  لازم به ذکر است این سایت متعلق به سامانه ندای مشاور بوده که یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی می باشد و وابسته به هیچ ارگان دولتی و غیردولتی نمی باشد.

  ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ( hoosh.medu.ir )

  از سال قبل نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم کمی تغییر یافته است. در سال های قبل ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در سایت azmoon.medu.ir  انجام می گرفت ولی در سال های اخیر ثبت نام این مدارس به سایت www.hoosh.medu.ir  انتقال یافته است. علاوه بر سایت ثبت نام ، آزمون وزودی این مدارس نیز تغییرات بسیار زیادی یافته است که بسیاری از داوطلبان سردرگم بوده و نمیدانند آزمون چگونه برگزار می گردد و حتی منابع آزمون و شرایط آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به چه صورت می باشد. برای ثبت نام در آزمون با شماره های زیر تماس بگیرید.

  1- تلفن ثابت از سراسر کشور بدون کد: 9099071375

  2- استان تهران بدون کد: 9092305784

  3- همراه اول: 99221106

  شرایط عمومی ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم داشتن یکی از این دو شرط می باشد: 1- داشتن نمرات بسیار خوب در تمامی دروس پایه پنجم 2- داشتن نمرات خیلی خوب در تمامی دورس و یا داشتن حداکثر یک نمره خوب در دروس پایه پنجم می باشد.

  در جلسه آزمون سوالات مربوط به هوش ، خلاقیت و استعداد از دانش آموزان عزیز پرسیده می شود که باید با استنباط خود به این سوالات پاسخ دهند. در صورتی که نمره بالایی در این سوالات کسب نمایند می توانند در این آزمون پذیرفته می شوند.

  هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم معمولا مبلغی بین 15 تا 20 هزار تومان می باشد که باید از طریق سایت hoosh.medu.ir بصورت آنلاین پرداخت شود. لینک پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان معمولا یک ماه پس از انجام ثبت نام فعال می شود.  در صورتی که در روند ثبت نام و پرداخت هزینه مشکلی داشتید با مشاوران مرکز تماس بگیرید با شماره های اعلام شده تا شما را یاری نمایند.

  برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم حتما نیاز به یک عکس می باشد که در سایت آپلود شود که این عکس را می توانید با گوشی موبایل بصورت رسمی با پشت زمینه سفید بگیرید و سپس بعد از ویرایش در سایت آپلود نمایید.

  زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم فعلا دقیقا مشخص نمی باشد ولی معمولا در نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. برای پیگیری دقیق نیز می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

  بعد از انجام ثبت نام آزمون تیزهوشان و پرداخت هزینه تیزهوشان که معمولا یکماه بعد از ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می باشد اینبار نوبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می رسد. برای دریافت کارت ورود به جلسه نیز همانند ثبت نام ، باید وارد سایت hoosh.medu.ir شوید و بعد از ورود به ناحیه کاربری می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده نموده و پرینت بگیرید. در صورتی که در دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم مشکلی دارید می توانید از مشاوران مرکز با شماره های زیر کمک بگیرید.

  1- تلفن ثابت از سراسر کشور بدون کد: 9099071375
  2- استان تهران بدون کد: 9092305784
  3- همراه اول: 99221106

  داوطلبان عزیز توجه کنند قبلا از هر کاری ابتدا تمامی مشخصات خود را با اطلاعاتی که روی کارت ورود به جلسه درج شده است تطبیق دهند تا کوچکترین مغایرتی نداشته باشد تا در ورود به جلسه مشکلی پیش نیاید.
  برای چاپ کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم نیاز به یک چاپگر هست که در صورتی که در خانه پرینتر نداشته باشید می توانید کارت خود را ذخیره نموده و در داخل فلش ریخته و در کافی نت ها آن را پرینت نمایید.
  آدرس محلی که آزمون در آن برگزار می گردد در روی کار نوشته شده است پس بعد از دریافت کارت حتما دقت نمایید که فاصله زمانی با محل آزمون را تخمین بزنید تا برای رسیدن به آزمون تاخیری نداشته باشید.
  در صورتی که در سایت کارت ورود به جلسه شما صادر نشده است و یا مشکلی وجود دارد با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل برطرف گردد در صورتی که نمیدانید با چه شماره ای تماس بگیرید با مشاوران مرکز تماس بگیرید تا شما را یاری رسانند.
  بعد از دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم از سایت www.hoosh.medu.ir باید قسمت های مشخص شده را با خط برش دهید و در روز آزمون ای کارت را بر سینه خود بزنید.

  نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ( hoosh.medu.ir )

  پس از برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم بصورت کشوری ، داوطلبان میتوانند در بازه زمانی دو الی سه هفته بعد از برگزاری آزمون نتایج خود را دریافت کنند.

  نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم هوش بصورت اینترنتی منتشر شده  و فقط از طریق سامانه hoosh.medu.ir اعلام می گردد و داوطلبان با مراجعه به سایت  اعلام نتایج آزمون سنجش استعداد و هوش تیزهوشان میتوانند نتایج آزمون را مشاهده نمایند. برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم با شماره های زیر در ارتباط باشید.

  1- تلفن ثابت از سراسر کشور بدون کد: 9099071375

  2- استان تهران بدون کد: 9092305784

  3- همراه اول: 99221106

  برای ورود به پنل دانش آموزی از طریق سایت www.hoosh.medu.ir داوطلبان نیاز به رمز ورود همگام دارند. رمز همگام رمزی می باشد که موقع ثبت نام توسط مدیر مدرسه در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. چنانچه داوطلبی رمز همگام خود را فراموش نموده و یا گم کرده می تواند با مراجعه حضوری به مدیر مدرسه مجددا درخواست صدور رمز ورود همگام را نماید.

  داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش ، موفق به پذیرش در مدارس تیزهوشان شده اند به مدت 10 روز مهلت دارند تا با مراجعه حضوری به مدرسه پذیرفته شده ثبت نام خود را تکمیل نمایند. دقت داشته باشید که عدم مراجعه حضوری در بازه زمانی تعیین شده  برای ثبت نام نهایی در مدارس تیزهوشان به منزله انصراف بوده و از ثبت نام داوطلب جلوگیری خواهد شد.

  همچنین دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم در صورتی که قبلا در مدارس دولتی یا غیر دولتی ثبت ‌نام کرده باشند ، جابجایی آنان هیچگونه هزینه ‌ای  برای خانواده ها تحمیل نخواهد کرد و فقط ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان می باشند.

  اعتراض به نتایح آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ( www.hoosh.medu.ir )

  بسیاری از دانش آموزان پایه ششم که در آزمون سنجش هوش تیزهوشان شرکت داشته اند ،  پس از اعلام نتایج آزمون سنجش هوش و عدم قبولی در آزمون ، بدنبال ثبت اعتراض و درخواست تجدید نظر در بررسی کارنامه خود می باشند. در همین راستا در سال های اخیر سازمان استعدادهای درخشان ، امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی را دراختیار داوطلبان قرار داده تا بتوانند در صورت عدم اطمینان به نتایج اعلام شده ، مجددا درخواست بررسی پاسخنامه و کارنامه خود را بدهند. برای ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان ششم به هفتم با شماره های زیر تماس بگیرید.

  1- تلفن ثابت از سراسر کشور بدون کد: 9099071375

  2- استان تهران بدون کد: 9092305784

  3- همراه اول: 99221106

  به همین منظور داوطلبانی که در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم شرکت داشته اند و قصد اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش را دارند میتوانند از طریق سامانه hoosh.medu.ir اقدام به ثبت اعتراض کنند.

  داوطلبان برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ، بایستی در بازه زمانی اعلام شده وارد پنل کاربردی خود شده و در قسمت ثبت درخواست تجدید نظر سنجش هوش پایه هفتم تیزهوشان، اعتراض خود را ثبت نمایند.لازم به ذکر است پس از پایان مهلت مقرر برای سامانه بسته‌ شده و امکان مجدد ثبت درخواست، تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت .

  دانش آموزان عزیز توجه داشته باشید که فقط یک بار مجاز به ثبت درخواست اعتراض خود در سامانه می باشید و میتوانید در حدود 7 خط دلایل خود را برای بررسی مجدد کارنامه بیان نمایید.

  رسیدگی به اعتراض نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان و انتشار نتایج رسیدگی به اعتراضات معمولا دو هفته بعد از زمان ثبت اعتراض می باشد و در صورتی که اعتراض داوطلب مورد قبول واقع شود کارنامه جدید برای آنان صادر می گردد که میتوانند ازطریق سایت www.hoosh.medu.ir اقدام به دریافت کارنامه جدید نمایند.

  اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم طبق روال هر سال بعد از اعلام نتایج آزمون بوده است و امکان ثبت درخواست تجدید نظر نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 1400 به مدت دو تا سه روز در سامانه امکان پذیر است .

  هر ساله طبق مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ، آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون ورودی نهم به دهم و آزمون ورودی ششم به هفتم مدارس تیزهوشان که در نامشان در اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار نگرفته است ، می توانند نسبت به ثبت اعتراض جهت بررسی مجدد نتایج از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir اقدام کنند .

  مهلت ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 99 - 1400 از 10 شهریور شروع شده و تا 12 شهریور ادامه خواهد داشت .

  توصیه می کنیم قبل از اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، ابتدا سوالات و کلید آزمون تیزهوشان 99 - 1400 را مطالعه کرده و پاسخ های خود را با پاسخ های صحیح مقایسه نمایید . برای دانلود سوالات و کلید آزمون تیزهوشان 99 - 1400 می توانید به مقاله زیر رجوع نمایید .

  راهنمای تصویری ثبت درخواست تجدید نظر آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400

  شرکت کنندگان آزمون ورودی ششم به هفتم مدارس تیزهوشان جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 99 - 1400 می بایست در بازه زمانی مشخص به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و با استفاده از کدملی و رمز عبور همگام وارد پرتال دانش آموزی خود شوند :

  در این قسمت باید نقش خود و عنوان سازمان را مشخص نمایید :

  در این قسمت با انتخاب گزینه " ثبت درخواست تجدید نظر " که در تصویر زیر مشخص شده است ، می توانید نسبت به ثبت اعتراض به نتیجه آزمون خود اقدام نمایید :

  در انتها با تصویر زیر مواجه می شوید که می توانید به ترتیب موارد مندرج شده نسبت به درخواست رسیدگی مجدد به نتایج این آزمون اقدام کنید :

  متقاضیان ثبت درخواست رسیدگی مجدد نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 - 1400 می بایست به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده و مطابق تصویر زیر کدملی دانش آموز و رمز عبور همگام را جهت ورود به پروتال دانش آموزی وارد نمایند :

  سپس می بایست نقش دانش آموزی و نام سازمان خود را انتخاب نمایید :

  پس از باز شدن پورتال دانش آموزی از سمت چپ صفحه روی گزینه موجود در ستون " مدیریت " با عنوان " ثبت درخواست تجدید نظر استعداد درخشان " کلیک کنید :

  در این قسمت فرم ثبت درخواست رسیدگی مجدد نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده می نمایید و باید مطابق با عنوان اعتراض خود فرم را تکمیل نمایید :

  ورود به سامانه ثبت اعتراض به نتایج پایه هفتم

   

  ورود به سامانه ثبت اعتراض به نتایج پایه هفتم

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در خصوص نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 99 - 1400 از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا باشند .

  سوالات متداول

  ✔️ هر ساله مرکز ملی استعداد های درخشان چند روز پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بازه زمانی را جهت ثبت درخواست تجدید نظر نتیجه آزمون به شرکت کنندگان اختصاص می دهد که در این مقاله به این تاریخ اشاره شده است .

  ✔️ ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می شود که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .

  ✔️ ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان انجام می شود که در این مقاله راهنمای تصویری نحوه ثبت درخواست ارائه شده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید