توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  azmoonehonar ir مدیر آموزشگاه

  1 بازدید

  azmoonehonar ir مدیر آموزشگاه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  آغاز ثبت نام آزمون های جامع و ادواری

  وی گفت : مدیران مراکز مهارت آموزی که قبلاً اطلاعات پایه ای فراگیران خود را به صورت الکترونیکی در سامانه    www.azmoonehonar.ir ثبت نموده و از مدیر آموزش استان ، نام کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند ، مجاز می باشند کلیه مهارت آموزان ثبت نام شده خود را از تاریخ دو شنبه 18مردادماه لغایت25مردادماه سال جاری جهت تأیید به پنل مدیران آموزش استان در سایت آزمون هنر، معرفی نمایند.

  شریفی قادری درخصوص ثبت نام بیست ویکمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش افزود: کلیه داوطلبان آزمون ادواری با هدف سنجش وارتقاء دانش نظری و عملی افراد ماهر ونیمه ماهر واستاد کار از روز دوشنبه 18 مردا د لغایت 3شهریور ماه می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانیwww.azmooneehonar.irنسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

  نتایج آزمون دیپلم مهارت آموزی هنر اعلام شد

  نتایج آزمون دیپلم مهارت آموزی هنر اعلام شد

  به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هنرجویانی که برای دریافت دیپلم مهارت هنر، در سایت azmoonehonar.ir ثبت‌نام و سپس در آزمون آن شرکت کرده بودند؛ می توانند نتیجه قبولی یا عدم آن را در همین سایت مشاهده کنند.

  تصحیح پاسخنامه‌های شرکت‌کنندگان آزمون به شکل کامپیوتری و بدون دخالت انسانی انجام می‌پذیرد که درصد خطا را به حداقل می‌رساند؛ اما هنرجویانی که به نمره خود اعتراض دارند؛ از تاریخ 20 تیرماه به مدت یک هفته فرصت دارند، اعتراض خود را به شکل مکتوب – براساس فرمی که در دسترس مسئولان آموزش هر استان قرار گرفته - اعلام کنند.

  نخستین‌بار است که نتیجه آزمون هنر، با وجود تعداد بالای ثبت نام کنندگان-27 هزار نفر- یک هفته پس از برگزاری، توسط دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری بر روی سایت قرار می گیرد.

  انتهای پیام

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه زنگنه 1 سال قبل
  1

  این اطلاعیه مال همین امسال هستش یعنی۱۴۰۰؟

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید