توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  یک بند در مورد صدای بهم خوردن برگها

  1 بازدید

  یک بند در مورد صدای بهم خوردن برگها را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انشا و توصیف صدای به هم خوردن برگ ها در یک بند (صفحه 11 کتاب نگارش پنجم دبستان)

  انشا و توصیف صدای به هم خوردن برگ ها در یک بند (صفحه 11 کتاب نگارش پنجم دبستان)

  در صفحه ۱۱ کتاب نگارش پنجم دبستان ابتدایی از دانش آموزان خواسته شده تا یکی از صداهای زیر را در ذهنشان مجسم کرده و درباره آن یک بند بنویسند؛ در این مطلب قصد داریم تا درباره موضوع صدای به هم خوردن برگ ها یک بند بنویسیم؛ لطفا با ما همراه باشید.

  فصل پاییز بود داشتم از مدرسه به خانه برمی گشتم از زیر درختان بزرگ سرو می گذشتم صدای خش خش برگ ها زیر پایم احساس خوبی میداد لحظه ایستادم باد پاییزی برگ های زرد و نارنجی درختان را به هم می‌ زد و صدای غریبی ایجاد می‌کرد هر بار با وزش باد تعدادی از آن برگها رقص کنان بر زمین می ریخت دست های کوچکم را باز کردم تا تعدادی از آنها را در هوا بگیرم ولی صدای برخورد آنها خبر از زمستانی سرد میداد کمی دلم گرفت برگهای سبز زیبای درختان چه زود خشکیده شده بود و به رنگ های قرمز و قهوه ای تبدیل شده بود شاید این صدا خبر از گذر عمر می‌داد که عمر انسان نیز به زودی می‌گذرد و به پایان می رسد.

  چنانچه تمایل دارید می توانید از توصیف دو صدای دیگر نیز دیدن نمایید.

  منبع مطلب : samangol.ir

  مدیر محترم سایت samangol.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا در مورد صدای به هم خوردن برگ ها (یک بند در مورد صدای برگ ها)

  ستاره | سرویس سرگرمی - موضوع انشا در مورد صدای به هم خوردن برگ ها یک موضوع جذاب در رابطه با حس شنوایی است که می‌توانیم به روش ادبی یا توصیفی آن را بنویسیم. البته نوشتن یک بند در مورد صدای به هم خوردن برگ ها به روش خاطره نویسی هم ایده ی بدی نیست. در ادامه یک انشا خیال انگیز درباره این موضوع انشا می‌خوانید. امیدواریم با خواندن آن ایده های زیباتری برای نگارش انشا و تقویت مهارت نوشتاری به ذهنتان برسد. 

  یک بند انشا در مورد صدای به هم خوردن برگ ها (خاطره نویسی)

  آن روز تابستان به باغ دایی حسین رفته بودیم. عصر که هوا خنک تر شده بود و همه خانواده در سایه ای به گفتگو نشسته بودند، من به تماشای درخت ها رفتم و در میان باغ به گشت و گذار پرداختم.

  کمی باد می آمد و من صدای به هم خوردن برگ ها را می شنیدم. سرم را بلند کردم و دیدم بالای درخت ها، برگ ها به هم می‌خورند و تصویر زیبایی مثل موج یک رقص هماهنگ ایجاد شده است. میوه های سرخ و شاداب بر درخت ها تکان می خوردند و در این شادی شرکت می کردند. برگ های سبز زیبا مثل دست هایی بودند که داشتند کف می زدند و همراه با موسیقی باد، جشن می گرفتند.

  چشم هایم را بستم و همراه با صدای بهم خوردن برگ ها در جشن تابستانی شان شرکت کردم.

  سخنی با شما

  شما چه روش و سبکی را برای نوشتن انشا درباره صدای بهم خوردن برگ ها ترجیح می‌دهید؟ انشاهای کوتاه خود را برای ما در بخش «نظرات و پرسش‌ها» بفرستید تا زیباترین انشاها با نام خود نویسنده اینجا منتشر شود. پیشنهاد می‌کنیم انشا در مورد صدای زنبور به روش جانشین سازی را نیز در ستاره بخوانید. 

  منبع مطلب : setare.com

  مدیر محترم سایت setare.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ا 24 روز قبل
  0

  نمی‌دونم

  واقعا به این متن احتیاج دارم

  مهسا 2 ماه قبل
  1

  واقعاً صدای بهم حوردن برگ ها قشنگه🍂🍂🍃

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من امسال میرم کلاس پنجم و فردا صبح باید این انشا رو به معلم تحویل بدم ولی من در هر سایتی که رفتم چیز مناسب ی پیدا نکردم

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  نرجس

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  برگ های پاییزی

  محمد طهماسبی 1 سال قبل
  3

  نگا رش پنجم صحفه ۱۱

  مهدی 2 سال قبل
  4

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید