توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  یارانه 120 هزار تومانی کی واریز میشود

  1 بازدید

  یارانه 120 هزار تومانی کی واریز میشود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  واریز۱۲۰ هزار تومان یارانه جدید به مردم + جزئیات جدید

  واریز۱۲۰ هزار تومان یارانه جدید به مردم + جزئیات جدید

  نماینده مردم تبریز در مجلس از طرح نمایندگان برای واریز یارانه نقدی معادل 40 لیتر بنزین به هر ایرانی خبر داد.

  احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان طرحی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مجلس تدوین کردند که بر اساس آن یارانه نقدی معادل 40 لیتر بنزین ماهانه به حساب هر ایرانی باید واریز شود. به عبارت دیگر 120 هزار تومان پول به حساب هر ایرانی ریخته می شود .

  وی افزود: این موضوع ارتباطی با سهمیه 60 لیتر بنزین ماهانه خودرو ندارد و به حساب هر ایرانی اعم از کسانی که خودرو دارند و یا ندارند باید واریز شود.

  نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق این طرح قیمت بنزین یارانه نقدی معادل این 40 لیتر بر اساس فوب خلیج فارس است و شناور خواهد بود و هر وقت قیمت بنزین بالاتر رفت باید یارانه آن نیز افزایش یابد نه این که یک یارانه ثابت واریز شود

  یارانه نقدی 120 هزار تومانی کی واریز میشه

  یارانه نقدی 120 هزار تومانی کی واریز میشه

  - آذرماه سال 89 وقتی نخستین یارانه نقدی به حساب خانوار ها واریز شد، 40 هزارو 500 تومان برای خودش ارج و قربی داشت، بعدش هم شد 45 هزارو 500 تومان تا بار بیشتری از روی دوش مردم بردارد.

  اما این 45 هزاروخرده ای هرسال درجا زد و در عوضش تورم روزبه روز بالا رفت تا امروز که با پول یارانه درنهایت می توانیم 15 تا نان سنگگ خشخاشی بخریم.

  چند سالی هست که صحبت افزایش یارانه نقدی از این طرف و آن طرف به گوش می رسد، ولی هنوز کسی نمی داند که قیمت حقیقی یارانه باید چقدر باشد.

  اگر با دلار حساب کنیم، یارانه سال 89 معادل 40 دلار بازار آزاد بود.

  پس با دلار 20 هزار تومانی الان، یارانه باید 800 هزار تومان باشد.

  چرا یارانه نقدی 120 هزار تومانی؟ اگر با پراید حساب کنیم یک قیمت و اگر با مسکن یا طلا حساب کنیم یک قیمت دیگر می شود.

  در مجلس، ولی این روز ها صحبت از به روز کردن یارانه بر اساس قیمت بنزین آزاد است.

  احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس، گفته است نمایندگان روی طرحی کار می کنند که بر اساس آن دولت موظف می شود به هر ایرانی معادل 40 لیتر بنزین آزاد یارانه بدهد.

  یعنی با بنزین لیتری 3000 تومان، یارانه نقدی می شود 120 هزار تومان و هروقت بنزین گران شود، یارانه هم اضافه خواهد شد.

  مردم می توانند این یارانه را به صورت بنزین یا پول نقد دریافت کنند.

  اگر این طرح تصویب شود، یارانه نقدی بعد از 10 سال به روز خواهد شد.

  البته این وسط سد بزرگی وجود دارد؛ کسری بودجه.

  حالا باید بنشینیم و ببینیم مرحله اول این طرح در مجلس چه سرانجامی پیدا می کند تا بعد برسیم به مرحله دولت و اجرایی شدن آن.

  دولت یارانه نقدی جدید به حساب مردم واریز می کند سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزییاتی از طرح تأمین کالاهای اساسی را تشریح کرد.

  به نقل از تسنیم، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی، نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با اشاره به جزییاتی از طرح مجلس برای تأمین کالاهای اساسی، گفت: یکی از محورهای طرح این اختصاص اعتبار و واریز آن به حساب کارت های بانکی افراد است که از این طریق بتوانند کالاهای اساسی ومایحتاج خودشان خریداری کنند.

  وی اضافه کرد: طبق طرح تأمین کالاهای اساسی، اعتبار اختصاص یافته به کارت های بانکی افراد که شامل سرپرستان خانوار و یارانه بگیران است، نقدی و نیز در قالب یارانه غیرنقدی به حساب شان واریز می شود.

  نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: براساس یارانه غیرنقدی که به حساب سرپرستان خانوار و در فواصل زمانی مختلف واریز می شود، امکان خرید کالاهای اساسی و مواد غذایی برای خانوارها از مراکز خرید معتبر دارای کد اقتصادی فراهم خواهد شد.

  حجت الاسلام میرتاج الدینی تأکید کرد: معتقدم این طرح کمک موثری به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه برای تأمین کالاهای اساسی و ضروری شان می کند، مجلس نیز پس از تصویب این طرح و قانونی شدن آن، نظارت های دقیق و کارآمدی بر اجرای این قانون در حمایت از اقشار آسیب پذیر خواهد داشت.

  نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طرح تأمین کالاهای اساسی که در کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد، روند تصویب آن در یکی از جلسات هفته آینده مجلس آغاز خواهد شد.


  کلید واژه ها: یارانه - یارانه نقدی - هزار تومانی - تومان - هزار - افزایش یارانه نقدی - نقدی - قیمت - حساب - کنیم - دلار - واریز - قیمت بنزین - آزاد - نماینده - نخستین - خشخاشی - افزایش - آذرماه - خانوار - پراید - بنزین - بازار - حقیقی - امروز - دیگر - تورم - احمد - مسکن - مردم

  آیا یارانه نقدی ۱۲۰ هزار تومان می‌شود؟

  آیا یارانه نقدی ۱۲۰ هزار تومان می‌شود؟

  به گزارش شهرآرانیوز، آذرماه سال ۸۹ وقتی اولین یارانه نقدی به حساب خانوار‌ها واریز شد، ۴۰ هزارو ۵۰۰ تومان برای خودش ارج و قربی داشت، بعدش هم شد ۴۵ هزارو ۵۰۰ تومان تا بار بیشتری از روی دوش مردم بردارد. اما این ۴۵ هزاروخرده‌ای هرسال درجا زد و در عوضش تورم روزبه‌روز بالا رفت تا امروز که با پول یارانه درنهایت می‌توانیم ۱۵ تا نان سنگگ خشخاشی بخریم.

  چند سالی هست که صحبت افزایش یارانه نقدی از این طرف و آن‌طرف به گوش می‌رسد، ولی هنوز کسی نمی‌داند که قیمت حقیقی یارانه باید چقدر باشد. اگر با دلار حساب کنیم، یارانه سال ۸۹ معادل ۴۰ دلار بازار آزاد بود. پس با دلار ۲۰ هزار تومانی الان، یارانه باید ۸۰۰ هزار تومان باشد.

  اگر با پراید حساب کنیم یک قیمت و اگر با مسکن یا طلا حساب کنیم یک قیمت دیگر می‌شود. در مجلس، ولی این روز‌ها صحبت از به‌روز کردن یارانه بر اساس قیمت بنزین آزاد است.

  احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز در مجلس، گفته است نمایندگان روی طرحی کار می‌کنند که بر اساس آن دولت موظف می‌شود به هر ایرانی معادل ۴۰ لیتر بنزین آزاد یارانه بدهد. یعنی با بنزین لیتری ۳۰۰۰ تومان، یارانه نقدی می‌شود ۱۲۰ هزار تومان و هروقت بنزین گران شود، یارانه هم اضافه خواهد شد. مردم می‌توانند این یارانه را به‌صورت بنزین یا پول نقد دریافت کنند.

  اگر این طرح تصویب شود، یارانه نقدی بعد از ۱۰ سال به‌روز خواهد شد. البته این وسط سد بزرگی وجود دارد؛ کسری بودجه. حقیقت ماجرا اینجاست که دولت زیر تأمین نقدینگی برای همین یارانه ۴۵ هزارتومانی مانده است و بعید است زیر بار یارانه ۱۲۰ هزار تومانی برود. حالا باید بنشینیم و ببینیم مرحله اول این طرح در مجلس چه سرانجامی پیدا می‌کند تا بعد برسیم به مرحله دولت و اجرایی شدن آن.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : خخخخخ

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  کی ۱۲۰ تومانی

  ناشناس 8 ماه قبل
  -1

  فقط باید به حال ایرانی گریست با وضع مملکت

  پرنیا 2 سال قبل
  0

  والامن ازوقتی خبرروشنیدم هرروز پای اخبارم شایدبا وعده ای که دادن یکم خوشحال بشم که حداقل بدهکاریامون رومیدیم ولی زهی خیال باطل خداازباعث وبانیش نگذره یه دل خوش روتورویاهامونم دیگه نمیبینیم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ایا یارانه میشه نفری 120یا یارانه جدا این هم جدا

  0
  ایاز 8 ماه قبل

  این ۱۲۰ میشه پول بنزین هر نفر.وغیر از یارانه س هنوزم به تصویب نرسیده.بدشم بنزین هم میشه لیتری خداتومن.

  تنها 2 سال قبل
  -1

  همش دروغه الکی دلمونوخوش نکنیم اوناخودشون هم نمیدونندچکارکنندیارانه رونگیرن اضافه نمیکنند

  تنها 2 سال قبل
  0

  بخداهمش دروغ یارانه رونگیرن اضافه نمی کننداونهاباخودشون درگیرن نمیدونن چکاردارن میکنندالکی دلمونوخوش نکنیم

  ناشناس 2 سال قبل
  5

  خخخخخ

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید