توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  گروه نویسندگان روزنامه در جدول

  1 بازدید

  گروه نویسندگان روزنامه در جدول را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  گروه نویسندگان | تعاونی اعتبار اعضا و شاغلین سازمان نظام پرستاری | صفحه 2

  گروه نویسندگان | تعاونی اعتبار اعضا و شاغلین سازمان نظام پرستاری | صفحه 2

  مدیر عامل تعاونی اعتبار پرستاران: این تعاونی در طول نه سال فعالیت خود بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است و سهامداران ان در طی این مدت همواره سود بالای ۳۰  تا ۴۰ درصد دریافت کرده  که این نشان دهنده بنیه بالای مالی این مجموعه است.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی تعاونی اعتبار اعضا و شاغلین سازمان نظام پرستاری عباس نصرت بخش مدیرعامل تعاونی اعتبار گفت: جو روانی ایجاد شده در تعاونی اعتبار بیشتر موجب هجمه سپرده گذاران جهت دریافت سپرده های خود شده است وی افزود وجوه دریافتی از سپرده گذاران در قالب تسهیلات به سایر اعضا بر اساس چارچوب و مقررات بانکی پرداخت شده که این شیوه تمامی موسسات اعتباری بوده و صرفا بخشی از سپرده بعنوان وجه نقد نگهداری شده که تعاونی اعتبار نظام پرستاری نیز  آن را رعایت نموده است

  نصرت بخش افزود: ما در چشم اندازی که برای آینده این تعاونی ترسیم کرده ایم علاوه به افزایش تعداد اعضا ، با تغییر در اساسنامه جدید تعاونی که مصوبه آن را در جلسه  مجمع عمومی فوق العاده تیرماه اخذ گردید تلاش داریم تا بتوانیم با أخذ مجوز مراکز استانها  خدمات را به  سایر همکاران پرستار  نیز ارائه دهیم .

  وی در ادامه به نشست مشترک بین اعضای هیئت مدیره و نمایندگان سپرده گذاران برای رفع نگرانی از جو روانی ایجاد شده در چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: ما اعتقاد داریم مهمترین کار در وضعیت فعلی بازگشت آرامش روانی و گذر از بحران ایجاد شده است و بر همین اساس در آن جلسه تصمیم براین گرفته شد تا تاریخ استرداد سپرده اعضا مطابق با سیاست های بانکی براساس تاریخ سپرده گذاری باشد که جداول آن تا آبان ماه تنظیم شده و اعضا می توانند در صورت تمایل برای برداشت سپرده درتاریخ زمان بندی شده به شعبه مراجعه کنند.

  وی راهکار دوم در تصمیم جلسه نشست با نمایندگان را تهاتر نمودن  مانده وام با سپرده عنوان کرد و گفت: از۳۰ تیر ماه این تصمیم اجرا شد ومتقاضیانی که تمایل به تهاتر داشته باشند می توانند درخواست خود را مکتوب اعلام کنند تا پس ازمحاسبات تهاتر وام و سپرده  انجام شود.

  مدیرعامل تعاونی اعتبار پرستاران اظهارامیدواری کرد که با برگشت به زودی جو اعتماد به تعاونی و شروع دوباره سپرده گذاری امکان پرداخت تسهیلات نیز فراهم خواهد شد.

  در ادامه : راهکار سوم عبورازبحران فعلی دریافت به موقع مطالبات است  با توجه به اینکه در حال حاضر معادل ۷۷ میلیارد وام نزد اعضاء بوده پرداخت به موقع اقساط  و یا جهت کمک به تعاونی که متعلق به پرستاران عزیز بوده با پرداخت چند قسط جلوتر از موعد مقرر کمک شایانی به سایر همکاران جهت دریافت سپرده خود می نمایند.

  وی با اشاره به اینکه اعضا این تعاونی و هیئت مدیره آن تماما از صنف پرستاری است و درجه اعتماد آنان به این مجموعه و همکاری آنان بالاست گفت: این تعاونی مانند سایر تعاونی های دیگر کشور که سپرده گذاران آن از عموم مردم است جداست و سپرده گذاران همکاران یکدیگر هستند و سال ها در یک محیط با هم کار می کنند لذا توصیه بنده به همکاران پرستار  این است که در صورت  عدم نیاز از برداشت سپرده ها،خود داری کنند و تحت تاثیر جو روانی ایجاد شده  قرار نگیرند.

  وی اضافه کرد: مجموعه حساب های تعاونی اعتبار پرستاران شفاف است و تمام ارقام حساب ها بطور رسمی بررسی شده و گزارش آن هر شش ماه به بانک مرکزی ارائه و در سایت این تعاونی و  تحت عنوان گزارشات به مجمع عمومی ارائه گردیده، نصرت بخش افزود: ۷۷ میلیارد مانده تسهیلات در مقابل ۵۰ میلیارد سپرده نشان ازتراز مثبت و وضعیت خوب این تعاونی دارد و وضعیت موجود بیشتر محصول جو روانی و هجوم یک باره برای دریافت سپرده بخاطر تورم موجود درجامعه و  وضعیت اقتصادی است که پرستاران باید مدیریت کنند و مجموعه تعاونی اعتبار خود را که قریب نه سال است تاثیر مثبتی درخانه دار شدن و خرید های کلان همکاران داشته است را حفظ کنند.

  وی در پایان همکاران سپرده گذار پرستار را به گردهمایی بزرگی که بزودی برگزار خواهد شد دعوت کرد و افزود: بزودی و طی دعوتی که از تمامی همکاران پرستار خواهیم داشت مسایل و وضعیت موجود را بطور حضوری به همکاران گزارش داده دراین جلسه اعضا می توانند بطور مستقیم و شفاف سوالات خود را مطرح کنند.تا باشد ابهامات بوجود آمده رفع گردد.

  منبع مطلب : inocc.ir

  مدیر محترم سایت inocc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نویسنده

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید