توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  گروهک تروریستی تندر جمشید شارمهد

  1 بازدید

  گروهک تروریستی تندر جمشید شارمهد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تصویر جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر

  تصویر جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر

  در این زمینه بخوانید:

  ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان به گروه تروریستی مستقر در آمریکا | سرکرده گروهک «تندر» در دستان وزارت اطلاعات | جمشید شارمهد کیست؟

  جزئیات اقدامات گروهک تروریستی مستقر در آمریکا | نقش گروهک تندر در ترور دانشمندان هسته‌ای | «تندر» و اعضای آن را بشناسید

  ناگفته های مهم درباره فعالیت‌های تروریستی گروه تندر و جمشید شارمهد / از عملیات انفجاری در حرم امام تا ترور دانشمند هسته ای+عکس

  ناگفته های مهم درباره فعالیت‌های تروریستی گروه تندر و جمشید شارمهد / از عملیات انفجاری در حرم امام تا ترور دانشمند هسته ای+عکس

  وزارت اطلاعات از ضربه اساسی سربازان گمنام امام زمان (عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا خبر داده و اعلام شده که سرکرده گروهک تروریستی تندر به دام این وزارت خانه افتاده است.

  سایت هابیلیان پیش از این درخصوص گروه تندر نوشته بود: گروهک تروریستی تندر در سال ۱۳۸۳ توسط فردی به‌نام «فتح‌الله منوچهری» ملقب به «فرود فولادوند» تشکیل شد. این فرد هدف خود را از تشکیل این گروهک براندازی نظام جمهوری اسلامی ظرف مدت یک سال اعلام کرد. شبکۀ تلویزیونی معاند «Your TV» که متعلق به فرود فولادوند است، مسئول تبلیغات و انتشار مواضع این گروهک می‌باشد.

  در همین رابطه بخوانید؛


  ضربه کاری وزارت اطلاعات به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا /سرکرده گروهک کجاست؟

  سرکرده این گروهک تروریستی در سال ۱۳۸۵ ناپدید شد و کسی از سرنوشت وی اطلاع دقیقی ندارد. تنها دختر وی مدعی شده است که پدرش در سرزمین‌های اشغالی فلسطین (اسرائیل) به‌سر می‌برد.

  پس از ناپدیدشدن فرود فولادوند فرد دیگری به‌نام جمشید شارمهد به‌عنوان مسئول این گروهک معرفی گردید. این گروهک تروریستی به‌طور مستقیم مسئولیت چندین عملیات تروریستی در ایران را برعهده گرفته است.
   

  نخستین عملیات تروریستی این گروهک در ایران در ۲۴فروردین۱۳۸۷ در شیراز صورت پذیرفت که طی آن عوامل تروریست این گروهک با کارگذاشتن یک بمب ۸ پوندی در میان عزاداران حسینۀ شهدا متعلق به کانون رهپویان وصال شیراز باعث به‌شهادت‌رسیدن ۱۴تن و مجروحیت ۲۰۰ تن دیگر شدند. 

  در اقدامی دیگر تروریست‌ها که در یکی از هتل‌های تهران مشغول ساخت بمب بودند، بر اثر انفجار و آتش‌سوزی موقعیتشان لو رفته و توسط نیروهای امنیتی دستگیر می‌شوند. دومین عملیات تروریستی این گروهک در روز ۳۰خرداد۱۳۸۸ در حرم حضرت امام خمینی(ره) صورت گرفت، که البته فرد بمب‌گذار موفق به واردکردن محمولۀ انفجاری به حرم حضرت امام(ره) نشد و بمب را در مقابل کفشداری حرم منفجر کرد که بر اثر انفجار آن ۸ تن از هم‌وطنان مجروح شدند.

  انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند در ۲۴دی ۱۳۸۸ از دیگر اقدامات تروریستی انجمن پادشاهی است. این گروهک در ترور شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان صنعت هسته ای کشور نیز نقش داشت.

  گروهک تروریستی تندر طی برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته توسط سرویس‌های اطلاعاتی غربی به‌دنبال عملیات تروریستی شیمیایی و میکروبی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و عملیات تروریستی در کنسول‌گری روسیه در رشت نیز بود اما با هوشیاری نیروهای امنیتی موفقیتی به‌دست نیاورد. از دیگر طرح‌های تروریستی ناموفق این گروهک می‌توان به طرح انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه، بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه(س) و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد که این طرح‌ها نیز عقیم ماند و اجرایی نگردید.

  ۲۱۶۲۱۹

  جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر کیست؟ + عکس و جزئیات

  جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریستی تندر کیست؟ + عکس و جزئیات

  به گزارش خبرنگارایمنا، گروهک تروریستی تندر در سال ۱۳۸۳ توسط فردی با نام فتح‌الله منوچهری که به فرود فولادوند مشهور بود تشکیل شد. وی هدف خود را از تشکیل این گروهک براندازی نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد و یک شبکه تلویزیونی معاند به نام «Your TV» تأسیس کرد که مسئول تبلیغات و انتشار مواضع این گروهک بود.

  سرکرده گروهک تندر چه کسی است؟

  فولادوند در سال ۱۳۸۵ به نحوی ناپدید شد که تاکنون کسی از سرنوشت وی اطلاعی ندارد. یکی از فرزندان وی مدت‌ها پیش مدعی شده بود که پدرش در کشور رژیم صهیونیستی زندگی می‌کند. پس از ناپدید شدن فولادوند، فرد دیگری به نام جمشید شارمهد مسئولیت هدایت این گروهک تروریستی را بر عهده گرفت. این گروه مسئولیت چندین عملیات تروریستی در ایران را برعهده گرفته است.

  بیشتر بخوانید:

  عملیات تروریستی این گروهک در ایران

  بمب‌گذاری در میان عزاداران حسینیه شهدا متعلق به کانون رهپویان وصال شیراز در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۸۷ که باعث شهادت‌ ۱۴ تن و مجروح شدن ۲۰۰ تن شد، بمب گذاری در حرم حضرت امام خمینی (ره) در ۳۰ خرداد ۱۳۸۸، انفجار در مقابل منزل امام جمعه نهاوند در ۲۴ دی ۱۳۸۸ از جمله اقدامات تروریستی این گروهک در کشور است.

  در اقدامی دیگر اعضای این گروه در یکی از هتل‌های تهران مشغول ساخت بمب بودند که بر اثر انفجار و آتش‌سوزی موقعیتشان لو رفته و توسط نیروهای امنیتی دستگیر می‌شوند. این گروهک در ترور شهید مسعود علی‌محمدی از دانشمندان صنعت هسته‌ای کشور نیز نقش داشت.

  گروهک تروریستی تندر طی برنامه‌ریزی‌هایی توسط سرویس‌های اطلاعاتی غربی دنبال اجرای عملیات تروریستی شیمیایی و میکروبی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و عملیات تروریستی در کنسولگری روسیه در رشت نیز بود که با هوشیاری نیروهای امنیتی موفقیتی به‌دست نیاورد. از دیگر طرح‌های تروریستی ناموفق این گروهک می‌توان به طرح انفجار مخازن و خطوط انتقال نفت در بندر گناوه، بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه (س) و مجلس شورای اسلامی اشاره کرد که این طرح‌ها نیز عقیم ماند و اجرا نشد.

  عکس جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی تندر

  بیشتر بخوانید:

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید