توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کلیات بازنشستگی پیش از موعد

  1 بازدید

  کلیات بازنشستگی پیش از موعد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  موافقت مجلس با کلیات بازنشستگی پیش از موعد

  با کلیات بازنشستگی پیش از موعد موافقت شد+جزییات | کارگر آنلاین

  با کلیات بازنشستگی پیش از موعد موافقت شد+جزییات | کارگر آنلاین

  در نشست هفته اخیر کمیسیون اجتماعی مجلس، بودجه دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی اعم از صندوق‌های بیمه، سازمان تامین اجتماعی و تبصره ۱۴ که به هدفمندی یارانه‌ها می‌پردازد مورد بررسی قرار گرفت.

  در این نشست کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی نیز مورد بررسی قرار گرفته و کلیات آن به تصویب رسید و تنها منبع درآمدی آن محل اختلاف بود که قرار شد نمایندگانی از کمیسیون، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی و نمایندگان انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی کارگروهی تشکیل داده و این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

  اعضای این کمیسیون با کلیات لایحه بازنشستگی پیش از موعد نیز که در دستورکار نشست این کمیسیون قرار داشت و در آن برای خانم‌ها ۲۰ سال و برای آقایان ۲۵ سال خدمت تعیین شده است، موافقت کردند و چون مفاد آن محل اختلاف بود، قرار بر این شد کارگروهی در کمیته بیمه اجتماعی این کمیسیون تشکیل شده و این موضوع را به طور دقیق بررسی کنند.

  منبع : ایلنا

  منبع مطلب : kargaronline.ir

  مدیر محترم سایت kargaronline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید