توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کشتی حسن یزدانی با جردن باروز

  1 بازدید

  کشتی حسن یزدانی با جردن باروز را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شکست حسن یزدانی مقابل حریف آمریکایی با ضربه فنی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حسن یزدانی جواب جردن باروز را داد

  حسن یزدانی جواب جردن باروز را داد

  به گزارش جی پلاس،جردن باروز، کشتی‌گیر سرشناس آمریکایی که یک مدال‌‌طلای المپیک و 4‌مدال طلای جهان در کارنامه دارد در پاسخ به اینکه دوست دارد قبل از دوران بازنشستگی با کدام کشتی‌گیر روبه‌رو شود،اسم حسن یزدانی را آورده. این سوال و جواب با نابغه کشتی آمریکا، در صفحه اینستاگرام او انجام شده است. باروز با انتشار عکس حسن یزدانی گفته که دوست دارد با ستاره این روزهای کشتی ایران روبه‌رو شود. این ابراز علاقه درحالی‌است که او پیش‌تر از رویارویی با یزدانی در مسابقات جام‌جهانی شانه خالی کرده بود.

  گربه سیاه ایرانی‌ها 

  بی‌تردید جردن باروز آمریکایی در سالیان اخیر گربه سیاه کشتی‌گیران ایرانی بوده است. او در پایان‌همه مبارزاتش با کشتی‌گیران ایرانی، دستش بالا رفته؛ صادق گودرزی، عزت الله اکبری، مرتضی رضایی‌قلعه، پیمان یاراحمدی و علیرضا قاسمی طعم شکست در مقابل باروز را چشیده‌اند. اما آیا می‌توانیم امیدوار باشیم که یزدانی انتقام همه آنها را بگیرد؟
   

  یزدانی: قمار باروز 100 به یک است 

  بعد از کری‌خوانی باروز و به مبارزه طلبیدن یزدانی با شناخت از خلق‌و‌خوی ستاره کشتی ایران، طبیعی بود که منتظر واکنشی از او در فضای مجازی نباشیم. همان‌طور که در ماه‌های اخیر درمقابل کری‌خوانی دیوید تیلور هم‌وطن باروز سکوت‌پیشه کرده است. یزدانی درباره پست اینستاگرامی باروز به همشهری ورزشی می‌گوید:« شنیدم که ایشان گفته دوست دارد با هم کشتی بگیریم، من هم بدم نمی‌آید ولی واقعیت این است که او کشتی‌گیر 74‌کیلوگرم است و من کشتی‌گیر 86‌کیلوگرم.

  چندباری می‌شد باهم کشتی بگیریم که این اتفاق رخ نداد. در المپیک ریو، باروز آن‌طرف جدول بود که به انور گدوئف روس باخت و من در فینال با گدوئف کشتی گرفتم. جام‌جهانی کشتی در آمریکا فرصت دیگری بود که با هم کشتی‌بگیرم ولی باروز تازه پدر شده بود و تصمیم گرفت که در آن مسابقات کشتی نگیرد. من هر دوبار آماده بودم ولی نشد که با هم کشتی‌بگیریم.»  در جام‌جهانی آمریکا، پیش‌بینی می‌شد رویارویی باروز و یزدانی، رویایی باشد. از یزدانی می‌پرسیم آیا واقعا از نظر روحی آماده شکست حریف بوده:« حالا دیگر تمام شده است. من به آمریکا هم رفتم ولی باروز پسرش را بهانه کرد و وزن‌کشی نکرد. حالا هم می‌داند نمی‌شود با هم کشتی بگیریم، این‌طور می‌گوید. در صورت رویارویی احتمالی در یک مسابقه تبلیغاتی من از او سنگین‌تر هستم و هر اتفاقی بیفتد، می‌گویند یزدانی سنگین‌تربود یا در روزهای پایانی کشتی باروز او را شکست داده است.

  رقابت من با باروز قمار 100 به یک برای اوست، اگر ببرد که 100 برده، اگر ببازد با شرایطی که گفتم چیزی از دست نداده است. پس به نظرم تمریناتم را ادامه دهم، بهترین کار است. من با هر کشتی‌گیری که در مقابلم روی تشک قرار گیرد، مبارزه خواهم کرد.» یزدانی در جام‌جهانی کرمانشاه درحالی‌که به شدت سرماخورده و قوای جسمانی‌اش تحلیل رفته بود، از تیلور آمریکایی شکست خورد. تیلور، ملی‌پوش تیم‌ آمریکا در مسابقات جهانی مجارستان است. او از مدت‌ها قبل جنگ روانی را در توئیتر و اینستاگرام با یزدانی آغاز کرده است. مثلا در روز استقلال آمریکا، عکس کشتی خود با یزدانی را به اشتراک می‌گذارد و برای او کری می‌خواند. حسن یزدانی درباره اینکه چرا جواب این کری‌‎خوانی را نمی‌دهد به همشهری ورزشی می‌گوید:« ولش کنید، بگذارید هر چه دل‌شان می‌خواهد بگویند. روی تشک همه چیز مشخص می‌شود. دوست ندارم لات مجازی باشم. به جای کری‌خواندن روی کار خودم تمرکز می‌کنم.» 

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  مدیر محترم سایت www.jamaran.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.mp4.ir

  مدیر محترم سایت www.mp4.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  جعفرقوچی : به امید موفقیت کشتی گیران ایران....

  جعفرقوچی : به امید موفقیت کشتی گیران اریایی

  کشتی حسن یزدانی با باروز : کشتی حسن یزدانی با جردن باروز

  ناشناس : امید وارم آقای یزدانی طبق عقل عمل کند

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حمید 15 روز قبل
  0

  حسن جان یادت باش تامیتونی تیلورا هولش بده بیرون وخسته ش کن هرچی باشه اون متاهله وبچه دار وشیرداده زورش ازتو کمتر توهنوز بچه شیر نداده خانمت!😃

  ناشناس 9 ماه قبل
  4

  امید وارم آقای یزدانی طبق عقل عمل کند

  جعفرقوچی 1 سال قبل
  6

  به امید موفقیت کشتی گیران اریایی

  جعفرقوچی 1 سال قبل
  6

  به امید موفقیت کشتی گیران ایران....

  جعفرقوچی 1 سال قبل
  0

  حسن یزدانی...تیلور را جر میدهد...جر

  کشتی حسن یزدانی با باروز 1 سال قبل
  5

  کشتی حسن یزدانی با جردن باروز

  کشتی حسن یزدانی با باروز 1 سال قبل
  3

  کشتی حسن یزدانی با جردن باروز

  2
  جعفرقوچی 1 سال قبل

  یزدانی...پاره میکنه باروز را....

  سلمان 2 سال قبل
  0

  باسلامکشتی ورزشی است روی تشک....عشقی است رو تشک....روی تشک بودن و زیاده گویی کردن مهم است..ور نه هر روباهی با وجود نبودن شیر در جنگل برای خودش چیزیست

  برای ارسال نظر کلیک کنید