توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد دوشنبه های آخر ماه همراه اول

  1 بازدید

  کد دوشنبه های آخر ماه همراه اول را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  همراه اول - دوشنبه سوری

  همراه اول - دوشنبه سوری

  یک شادی مشترک، هدیه‌ی «دوشنبه سوری» همراه اول برای تمام همراه اولی‌ها ...

  دوشنبه آخر هر ماه با شماره گیری «*100*64#» از پیشنهادهای«دوشنبه سوری» همراه اول، لذت ببرین!

  همراه اول قصد دارد به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکین، آخرین دوشنبه‌ی هر ماه هدایایی به مشترکین خود اعطا کند. هدایای در نظر گرفته برای هر دوشنبه سوری متنوع و متفاوت بوده و مشترکین هر ماه از هدایای آن ماه مطلع می‌گردند.

  دوشنبه سوری مهر ماه روز دوشنبه 28 مهر برگزار می‌شود. برای هر دوشنبه سوری ، طرح‌های جذاب و ویژه در نظر گرفته می شود.

  هدایای در نظر گرفته شده برای دوشنبه سوری مهرماه بسته‌های دیتا 500 مگابایتی تا 100 گیگابایتی یک روزه رایگان می‌باشد که به صورت رندوم به مشترکین اختصاص داده می شود.

  دریافت اطلاعات مربوط به طرح از طریق شماره گیری کد دستوری *100*64# و کدهای ذیل فراهم می باشد.

  منبع مطلب : mci.ir

  مدیر محترم سایت mci.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  طرح دوشنبه سوری همراه اول ویژه دوشنبه سوری

  طرح دوشنبه سوری همراه اول ویژه دوشنبه سوری

  دوشنبه سوری همراه اول

  "دوشنبه سوری" چیست؟ همانطور که می دانید خدمات ارزنده همراه اول بر هیچ کس پوشیده نمی باشد. دوشنبه سوری نیز طرحی است که "همراه اول" در کنار تمامی طرح های تشویقی خود در آخرین دوشنبه هر ماه امکان بهره بری از آن را برای تمامی مشترکین خود فعال میکند. جالب اینجاست با اینکه خط 0912 درای محبوبیت همگانی می باشد و فروش چشمگیر و بالایی دارد اما این طرح برای تمامی مشترکین همراه اول با "خط 0912" و چه سیم کارت پیش شماره های دیگر این اپراتور قابل ستفاده است.
  دوشنبه سوری

  کد فعال سازی دوشنبه سوری

  همراه اول از سال 1398 طبق روال هر ماه هدایای دوشنبه سوری خود را به مشترکین خود تقدیم میکند. دارندگان "سیم کارت" همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه میتوانند با شماره گیری کد #64*100* از هدیه دوشنبه سوری خود با خبر شوند. همچنین برای سهولت در این امر شما میتوانید با کلیک بروی عکس بالا بصورت مستقیم کد فعال سازی دوشنبه سوری را شماره گیری کنید. هدایای دوشنبه سوری از 500 مگابایت الی 100 گیگابایت اینترنت همراه مختص استفاده در 24 ساعت خواهد بود. باید توجه داشت که بسته هدیه هر دوشنبه سوری برای هر مشترک متفاوت بوده و بصورت تصادفی در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت.

  دوشنبه سوری برای چه کسانیست؟
  برای اینکه شامل این طرح شوید فارغ از پیش شماره خطتان، باید سیم کارت دائمی یا اعتباری همراه اول داشته باشید. همچنین مشترکین انارستان هم این شانس را دارند تا در طرح دوشنبه سوری شرکت کرده و شانس خود را برای دریافت 500 مگابایت تا 100 گیگابایت برای یک روز امتحان کنند.

  شرایط دوشنبه سوری
  1- از آنجا که این طرح مختص به آخرین دوشنبه سال است مشترکین تنها قادر خواهند بود تا بسته اینترنت همراه هدیه خود را در همان روز فعال نماید. به عبارت دیگر مشترکین همراه اول تنها میتوانند از ساعت 00:00 تا 23:59 آخرین دوشنبه ماه با شماره گیری کد #64*100* در طرح دوشنبه سوری شرکت کنند.
  2- هدیه دوشنبه سوری شامل بسته اینترنتی یک روزه به حجم 500 مگابایت الی 100 گیگابایت میباشد. میزان هدیه شما در هر ماه متفاوت بوده و بصورت شانسی برای شما فعال میگردد. لذا به حجم هدیه خود توجه داشته باشید چرا که با اتمام حجم هدیه، مابقی مصرف شما از حجم خریداری شده توسط شما کسر خواهد شد.
  3- توجه داشته باشید که طرح دوشنبه سوری طرحی با محدودیت زمانیست. محدویت زمانی به این معنیست که فارغ از زمان فعال سازی و یا حجم اینترنت همراه هدیه، شما تنها میتوانید بسته هدیه دریافی خود را از ساعت 5 الی 17 استفاده نمایید. لذا که استفاده از اینترنت همراه خارج از این 24 ساعت به معنی استفاده از حجم بسته اینترنتی خریداری شده توسط شماست.
  4- شما در هر ماه فقط یک مرتبه امکان فعال سازی بسته هدیه دوشنبه سوری را برای سیم کارت خود دارید.
  5- بسته های هدیه اینترنت همراه دوشنبه سوری نیاز به فعال سازی جداگانه نداشته و بصورت همزمان با بسته های انترنتی سیم کارت فعال میشود.
  6- توجه داشته باشید که بر خلاف بسته های اینترنتی سیم کارت، طرح دوشنبه سوری رزرو خودکار نداشته و شما در صورت تمایل به شرکت در این طرح باید حتما دوشنبه آخر هر ماه به کمک کد #64*100* بسته هدیه خود را فعال کنید.

  در صورتی که سوال و یا مشکلی در راستای طرح دوشنبه سوری داشتید میتوانید برای راهنمایی کد #9*64*100* را شماره گیری کنید.
  همچنین میتوانید با شماره گیری کد #0*64*100* از وضعیت لحظه به لحظه طرح مطلع شوید.

  منبع مطلب : simcart.com

  مدیر محترم سایت simcart.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  هدیه دوشنبه سوری آخر ماه همراه اول تو زرد از آب درآمد

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ²5jxrreu6r63353 2 ماه قبل
  0

  YYRDYYEYRWYEE6ER6E

  ارغوان 6 ماه قبل
  1

  دوشنبه آخر سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  هانی مطوری 1 سال قبل
  0

  دوشنبه اخرشهر

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید