توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کدام فلفل دلمه ای برای غذا مناسب است

  1 بازدید

  کدام فلفل دلمه ای برای غذا مناسب است را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  فلفل دلمه نر و ماده کدام برای آشپزی مناسب ترند ؟

  فلفل دلمه در رنگها و شکلهای مختلف کاشت شده و ما هم انواع مختلف آن را در غذاهای مختلف استفاده می کنیم . آیا تا به حال به جنسیت فلفل دلمه توجه کرده اید و می دانید کدام فلفل دلمه ها نر و کدام ماده هستند ؟؟؟ کاربرد و تفاوت مدل های مختلف فلفل با هم در چیست ؟؟ این مقاله را بخوانید و این بار برای خرید فلفل بیشتر دقت کنید.

  فلفل دلمه در رنگهای زرد ، نارنجی ، قرمز و سبز وجود دارد. نوع سبز آن بیشتر و ارزان تر است و در آشپزی بسیار کاربرد دارد . طعم انواع رنگی آن کمی با هم فرق دارد. فلفل دلمه قرمز طعمی متفاوت با فلفل دلمه زرد دارد و همین طور تفاوتی میان طعم سبز فلفل دلمه با دیگر فلفل ها دیده می شود.

  اما به طور کل تمام رنگهای فلفل دلمه در تعیین جنسیت و نر و ماده بودن شبیه یکدیگرند . ته فلفل دلمه برجستگی هایی وجود داردو فلفل دلمه هایی که چهار برجستگی در زیر خود دارند ماده هستند. فلفل دلمه ماده پر تخم است و طعم شیرینی دارد . برای تهیه انواع سالاد و خام خواری مناسب تر از فلفل نر است .

  فلفل دلمه ای که سه برجستگی در زیر خود دارد نر است . تخم کمتری دارد و تند تر است . برای غذا پختن از آن استفاده می شود و در آشپزی کاربردی تر است . بر عکس فلفل دلمه ماده بعد از تفت و پختن اصلا تلخ نمی شود و خوشمزه باقی می ماند.

  فلفل دلمه نر و ماده، کدام برای آشپزی مناسب ترند؟

  منبع مطلب : www.parnianmedia.com

  مدیر محترم سایت www.parnianmedia.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آیا فلفل دلمه ای ها باهم فرق دارند؟

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  سه شاخه فلفل دلمه ای خردنی است

  شهلا 6 ماه قبل
  0

  شهلا

  فلفل دلمه ای سبز برای خوراک مرغ خیلی خوشمزه است وفلفل زرد وقرمز نمیتونن مزه وعطر فلفل سبز را درپخت غذا داشته باشند..

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید