توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کتاب پیشگویی سیلویا براون دانلود

  1 بازدید

  کتاب پیشگویی سیلویا براون دانلود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دانلود کتاب پیشگویی | نوشته سیلویا براون

  خرید پی دی اف کتاب پیشگویی از سیلویا براون

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  پیشگویی سیلویا براون در ۲۰۱۸ از کرونا در ۲۰۱۰

  پیشگویی سیلویا براون در ۲۰۱۸ از کرونا در ۲۰۱۰

  کانال پاسخ به شبهات درباره‌ی ماجرای کتاب پیشگویی سیلویا براون در ۲۰۱۸ از کرونا در ۲۰۱۰ که این روزها مورد توجه قرار گرفته و فروش بالایی پیدا کرده است، نوشت:

  آن چه این روزها به عنوان پیشگویی سیلویا براون دست به دست می‌شود عبارت زیر است:

  “حول و حوش سال ۲۰۲۰ یک بیماری شبه ذات الریه شدید در سراسر دنیا منتشر خواهد شد که به ریه و لوله های برونش حمله کرده و در برابر همه روش های درمانی شناخته شده مقاومت نشان می‌دهد. این بیماری به همان سرعتی که از راه رسیده به خودی خود و ناگهان ناپدید می شود و ده سال پس از آن دوباره برمی گردد و به طور کامل ناپدید می شود.” (کتاب پیشگویی ترجمه زارعی ص ۲۷۵)

  درحالیکه این پیشگویی از خبر خاص یا عجیبی پرده برنمی‌دارد زیرا:

  ۱٫ محدوده تاریخی بسیار تقریبی بیان شده و کلمه حول و حوش نسبی است. براون دقیقا به سال ۲۰۲۰ اشاره نکرده و این روش بیان، نوعی تکنیک روانشناختی معمولی است که می تواند بازه تاریخی بین سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۲۳، یعنی بیش از نصف یک دهه را در بر بگیرد.

  ۲٫ براون به یک بیماری شبه ذات الریه شدید اشاره کرده در حالی که کووید ۱۹ این گونه نیست، اگرچه این بیماری در برخی موارد ممکن است به ذات الریه منجر شود اما حدود ۸۰ درصد بیماران علائم خفیف دارند و میزان مرگ و میر آن بین ۲ تا ۴ درصد است. دو بیماری خانواده کرونا یعنی سارس و مرس می‌توانند باعث مشکلات تنفسی شدید شوند اما کووید ۱۹ این گونه توصیف نمی‌شود.

  ۳٫ براون از یک بیماری همه گیر در دنیا صحبت می کند که با کووید ۱۹ هم خوانی دارد اما این که اشاره شده به ریه و لوله های برونش حمله می کند در واقع پیشگویی نیست بلکه توصیف بیماری ذات الریه است.

  ۴٫ براون یک ویژگی دیگر برای این بیماری ذکر کرده و آن این که در برابر همه درمان های شناخته شده مقاومت نشان می دهد که درباره کووید ۱۹ صدق نمی کند، این بیماری شبیه آنفلوآنزا یا دیگر بیماری های تنفسی است و مورد منحصر به فردی درباره مقاوم بودن آن نسبت به تمام درمان ها وجود ندارد اگرچه هنوز واکسن یا درمان خاصی برای آن کشف نشده است.

  ۵٫ در مورد قسمت دوم این عبارت که گفته شده کرونا ناگهان ناپدید می شود باید بگوییم حداقل تاکنون که چنین اتفاقی رخ نداده است و حتی اگر اتفاق بیفتد الگوی پیدایش آن باید با سایر داده های اپیدمیولوژی معمولی مقایسه شود تا بدانیم آیا ناپدید شدن ناگهانی آن مسئله شگفت انگیزی است که بتواند پیشگویی براون را خاص کند زیرا بیماری های عفونی به خصوص تنفسی الگوهای قابل پیش بینی دارند. با توجه به توزیع نرمال (منحنی زنگوله) اگر این بیماری به همان سرعتی که رخ داده فروکش کند لزوما حیرت آور نیست.

  نکته مهم این است که خلق بیماریهای جدید (با انگیزه های سیاسی، اقتصادی و….) توسط تروریست‌های بیولوژیک امر کاملا قابل حدس است که بارها توسط صاحب نظران و دلسوزان در مورد آن هشدار داده شده است  بنابراین پیش‌بینی چنین بیماری‌هایی بیشتر پیش بینی است تا پیشگویی!

  باید دانست که بسیاری از پیشگویی‌هایی براون داشته اشتباه و دردسر ساز بوده است:

  در مورد پرونده آماندا براون گفته بود بری مرده است اما زنده بود.

  در مورد پرونده شاون هورنبک ۱۱ ساله، براون به والدین او گفت فرزندشان توسط مردی با پوست تیره دزدیده و کشته شده است در حالی که پنج سال بعد فهمیدند پسرشان زنده است و توسط یک مرد قفقازی با موهای کوتاه ربوده شده بود.

  براون به مادربزرگ غمگینی که نوه ۶ ساله اش را از حیاط منزلش در تگزاس دزدیده بودند گفت که نوه اش به عنوان برده به ژاپن منتقل شده اما چهار سال بعد بقایای جنازه این دختر بچه در تگزاس پیدا شد.

  او پیش بینی کرده بود سربازان آمریکایی تا ماه ژوئن یا جولای سال ۲۰۰۴ از عراق خارج می شوند.

  مهمتر از همه اینکه او گفته بود در سن ۸۸ سالگی از دنیا می رود در حالی که سال ۲۰۱۳ و در سن ۷۷ سالگی فوت کرده است.

  راست و دروغ انیمیشن جنجالی پیش‌بین

  روزنامه‌ی خراسان در میانه‌ی اسفندماه در گزارشی نوشته بود:

  منبع مطلب : www.ensafnews.com

  مدیر محترم سایت www.ensafnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  الی ❤️ 1 ماه قبل
  0

  وایییییبیی مهدی میشه خفه شی؟؟؟؟؟؟

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید