در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کتاب تهذیب الاحکام جلد 7 صفحه 242

  1 بازدید

  کتاب تهذیب الاحکام جلد 7 صفحه 242 را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مسلمانان می توانند کنیزشان را در اختیار دیگران بگذارند و پول بگیرند ! / شایعه ۰۶۰۱

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مرتضی 5 روز قبل
  0

  خب شراب رو هم اسلام بوجود نیاورده چرا مستقیم حرام کرده ولی برده‌داری رو نه؟ مگر خداوند بین بنده هاش فرق میزاره که کسی رو برده و دیگری رو ازاد و ارباب بیافرینه؟ مگه همه ما از خاک و ذات خودش نیستیم؟

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  💎بسم الله الرحمن الرحیم 🌺چنین روایتی در منبع ذکر شده یافت نشد و به نظر می رسد این حدیث جعل شده باشد.🌺اما روایاتی درباره حلال کردن کنیز برای دیگران داریم، که این نوعی از ازدواج بوده که شرایط خود را داشته است.مالک کنیز می توانسته کنیز خود را که به همسری نگرفته است و شوهر ندارد به دیگری حلال کند که این خود نوعی از ازدواج بوده است و این حلال کردن به منزله عقد آنها بوده است. خود مالک یا شخص دیگری بجز این همسر جدید نمی توانسته اند با او رابطه جنسی داشته باشند.🌺اسلام برده داری را به وجود نیاورده بود بلکه از قبل بین مردم تمام سرزمینها مرسوم بوده است، اسلام شرایط و روش برده داری را محدود کرد و به مرور زمان کاری کرد که کلا برده داری از بین رفت.آزاد کردن برده را عبادت دانست و برای کفاره بسیاری از امور و گناهان آزادی برده را قرار داد.🌺جنگی که در آن می توانستند برده بگیرند می بایست تحت فرمان امام معصوم یا ولی فقیه باشد، و از کفاری که در حال جنگ با مسلمین بودند.بنابراین کار داعش یک کار غیراسلامی بوده است.آنچه داعش مرتکب می شد درباره زنان ایزدی از دایره اسلام بیرون است، چرا که اولا، خود داعش اگر دشمن اهل بیت علیهم السلام باشند و دشمنان شیعیان باشند کافرند، و ثانیا جنگهای داعش جهاد اسلامی و تحت فرمان امام معصوم یا ولی فقیه نبوده است.

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  ایادر مورد امام صادق که فرمودند مسلمان میتونه کنیزش را به مردان دیگر بدهد وپول بگیرد واقعیت دارد

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  خیر این حدیث دروغ است امامان ما مبرا از این گونه احادیث هستند وآنان قرآن ناطق هستند

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  کاش کلا حدیثی درباره برده داری و کنیز داری داشتیم که انرا حرام اعلام کرده باشد.

  آقاجانزاده 2 ماه قبل
  0

  این حدیث دقیقاً کذب و دروغ است.هر حدیثی که شنیدیم یا دیده ایم، اگر با فرمایشات قرآن، مغایرت دارد، بر دیوار بکوبانید.آیا واقعاً از دینی که سردمدار آن، بانوی بزرگی به نام حضرت فاطمه(س) است و حوض کوثر به نام اوست، چنین حرفی را می توان انتظار داشت؟!

  ترامپ 2 ماه قبل
  -2

  اصلا چنین متنی در کتابی که گفتید وجود نداره . شاید منظور شما فروش یا اجاره غلام یا برده مرد باشه ولی چیزی که الان شما مطرح کردید در زبان حال کاری است که با اسم ک کشی در جامعه مطرح است و دروغ و تهمت زدن به اهل بیت میشه حالا شما هر دین یا کینه ایی هم که داشته باشید . کار خوبی نیست .

  0
  کوروش 2 ماه قبل

  دقیقا درست فرمودید منم قبول نکردم ودنبال جوابی بودم برای دیگران

  مهدی 2 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید