توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

  1 بازدید

  کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جدیدترین مدل های کاغذ دیواری اتاق کودک + 30 طرح دخترانه و پسرانه

  جدیدترین مدل های کاغذ دیواری اتاق کودک + 30 طرح دخترانه و پسرانه

  کاغذ دیواری اتاق کودک یکی از جذاب ترین بخش‌هایی است که بر روی اتاق خواب کودک تاثیر می‌گذارد. هر پدر و مادری بهترین‌ها را برای کودک خودشان انتخاب می‌کنند، پس در دیزاین دکوراسیون داخلی اتاق کودک انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک در بین انواع کاغذ دیواری اتاق کودک در الویت است. 

  کاغذ دیواری اتاق کودک در طرح ‌ها، مدل ‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود که بر اساس جنسیت کودک (دخترانه و پسرانه) دسته بندی شده اند. یعنی اگر فرزندتان، دختر است از طراح ‌ها و مدل‌ های کاغذ دیواری اتاق دخترانه خریداری کنید. و اگر کودکتان پسر است، از انواع کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه، طرحی را انتخاب کنید.

  از آنجایی که دیزاین اتاق خواب کودک با کاغذ دیواری بسیار حساس است ما در این مقاله مدل ‌ها و طرح‌ های متنوعی از مدل کاغذ دیواری اتاق کودک، کاغذ دیواری اتاق دخترانه و کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه قرار داده ایم تا پیش از آنکه راهی بازار شوید، طرح مورد نظر را انتخاب کنید. پس، برای دیدن طرح‌ ها و مدل های کاغذ دیواری اتاق کودک تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

  مدل کاغذ دیواری اتاق کودک

  انواع کاغذ دیواری اتاق کودک در طرح ها و مدل های گوناگون فارغ از جنسیت وجود دارد که شما می‌توانید با خیال راحت مناسب ترین مدل را با هماهنگی دیگر وسایل اتاق کودک خریداری کنید. نکته که حائز اهمیت است توجه به علایق کودک است. اتاق خواب، اتاقی است که صاحب اتاق باید در آن حالش خوب شود. شاید با خود بگویید، کودک چگونه می‌تواند کاغذ دیواری را انتخاب کند؟! اگر به کودکان توجه کنید متوجه می‌شوید که نسبت به برخی شخصیت‌های کارتونی یا رنگ‌های خاص واکنش متفاوتی نشان می‌دهد پس یعنی از آن رنگ یا طرح خوشش می‌آید، چه خوب است کاغذ دیواری با همان رنگ و طرح را انتخاب کنید. همچنین معمولا کودکان به رنگ‌هایی مانند صورتی و رنگ‌های شاد علاقه بیشتری نشان می‌دهند پس سعی کنید کاغذ دیواری اتاق کودک با رنگی شاد انتخاب شود.

  انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک بسیار حساس است پس اگر در کنار نظر خودتان به سلایق کودک هم توجه کنید، مطمئن باشید کودک به اتاق اش علاقه نشان می‌دهد. در ادامه 10 مدل کاغذ دیواری اتاق کودک را قرار داده ایم.

  حتما بخوانید: استیکر دیواری : انواع استیکر دیواری در طرح های متنوع

  کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل

  تصویر یک (کاغذ دیواری اتاق کودک طرح فیل)

  کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن

  تصویر دو (کاغذ دیواری شیک اتاق کودک طرح کارتونی)

  انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک

  تصویر سه (طراحی اتاق کودک با کاغذ طرح گل)

  کاغذ دیواری کودک

  تصویر چهار (کاغذ دیوار اتاق کودک با طرح حیوان)

  کاغذ دیواری اتاق

  تصویر پنج (پوستر اتاق کودک با طرح ساده)

  مدل کاغذ دیواری اتاق کودک

  تصویر شش (کاغذ دیواری با طرح ماشین برای اتاق بچه)

  کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

  تصویر هفت (کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان با طرح نقشه)

  طرح کاغذ دیواری اتاق کودک

  تصویر هشت (کاغذ دیواری برای اتاق کودک با حروف انگلیسی)

  کاغذ دیواری کودکانه

  تصویر نه (کاغذ دیواری اتاق نوزاد با طرح کارتونی)

  قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی

  تصویر ده (کاغذ دیواری اتاق کودک طرح کیتی)

  کاغذ دیواری اتاق دخترانه

  کاغذ دیواری اتاق باید متناسب با روحیه صاحب اتاق انتخاب شود. اگر فرزندتان دختر است بهتر است به سمت انتخاب طرح‌های دخترانه و شاد بروید. معمولا کاغذ دیواری اتاق خواب کودک دخترانه دارای طرح ها و مدل های ملایم هستند به طوری که وارد اتاق می‌شوید ناخودآگاه متوجه می‌شوید که صاحب اتاق دختر است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر اتاق، فضای کوچکی دارد از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رنگ دیوار و کاغذ دیواری به مرور زمان روی احساسات صاحب اتاق تاثیر می‌گذارد پس انتخابتان طراحی اتاق کودک با کاغذ رنگی باشد.

  در ادامه ده مدل کاغذ دیواری اتاق دخترانه قرار داده ایم.

  حتما بخوانید: دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2020 [شیک و لاکچری] + عکس

  حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک

  تصویر یازده (کاغذ دیواری اتاق نوجوان دختر)

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان

  تصویر دوازده (کاغذ دیواری اتاق دخترانه با طرح گل)

  کاغذ دیواری اتاق دخترانه

  تصویر سیزده (کاغذ دیواری اتاق خواب کودک دختر)

  پوستر اتاق خواب دخترانه

  تصویر چهارده (کاغذ دیواری اتاق خواب دختر)

  کاغذ دیواری برای اتاق بچه

  تصویر پانزده (کاغذ دیواری ساده برای اتاق دخترانه)

  طراحی اتاق کودک با کاغذ رنگی

  تصویر شانزده (کاغذ دیواری اتاق کودک طرح بالن)

  کاغذ دیواری نوزاد

  تصویر هفده (کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان دختر)

  آلبوم کاغذ دیواری کودک

  تصویر هجده (کاغذ دیواری اتاق خواب دختر با طرح ساده و طرحدار)

  کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی

  تصویر نوزده (کاغذ دیواری سه بعدی اتاق دخترانه)

  پوستر اتاق خواب دخترانه 2020

  تصویر بیست (کاغذ دیواری آبرنگی برای اتاق دخترانه)

  کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه

  معمولا اکثرا زمانی که گفته می‌شود طرح کاغذ دیواری اتاق پسرانه به دنبال طرح‌ ها و مدل هایی با رنگ‌های تیره هستند اما این تصور غلطی است کاغذ دیواری اتاق پسرانه مانند مدل کاغذ دیواری اتاق دختر دارای طرح ها با رنگ‌های متنوعی است که شما می‌توانید برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب کودک، نوجوان یا جوان بهترین و مناسب ترین مدل را خریداری کنید. برای کاغذ دیواری اتاق پسرانه علاوه بر کاغذ دیواری ساده و سه بعدی اتاق کودک پسرانه می‌توانید از پوستر دیواری اتاق نوجوان نیز خریداری کنید. 

  در ادامه، ده مدل و طرح از آلبوم کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه برایتان قرار داده ایم.

  حتما بخوانید: معرفی جدیدترین کاغذ دیواری های شیک 2020

  کاغذ دیواری اتاق خواب کودک دخترانه

  تصویر بیست و یک (کاغذ دیواری پسرانه نوجوان با طرح راه راه)

  کاغذ دیواری برای اتاق پسر جوان

  تصویر بیست و دو  (کاغذ دیواری سه بعدی اتاق پسرانه)

  طرح کاغذ دیواری اتاق پسرانه

  تصویر بیست و سه  (پوستر دیواری اتاق نوجوان)

  کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان پسر

  تصویر بیست و چهار (کاغذ دیواری اتاق بچه پسر)

  کاغذ دیواری اتاق پسر جوان

  تصویر بیست و پنج (کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه)

  کاغذ دیواری اتاق پسرانه نوجوان

  تصویر بیست و شش (کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان)

  کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان پسرانه

  تصویر بیست و هفت (کاغذ دیواری اتاق جوان پسر)

  کاغذ دیواری سه بعدی اتاق پسرانه

  تصویر بیست و هشت (کاغذ دیواری برای اتاق نوجوان پسر)

  مدل کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

  تصویر بیست و نه (مدل ساده کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه)

  طرح کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

  تصویر سی (طرح کارتونی کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه)

  سخن آخر

  در این مقاله 30 تصویر از مدلهای کاغذ دیواری اتاق کودک به همراه نکاتی قرار دادیم. انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک فارغ از جنسیت دختر و پسر به سن صاحب اتاق، متراژ و نور اتاق خواب بستگی دارد. یعنی اگر فرزندتان کوچک است از کاغذ دیواری های فانتزی برای اتاق استفاده کنید و اگر پسر جوانی است، انتخاب مدل و طرح را کاملا به خودش بسپارید. اگر متراژ اتاق خواب کوچک است رنگ‌های تیره و مدل‌ های شلوغ را فراموش کنید و اگر نور اتاق کم است سعی کنید از انتخابتان کاغذ دیواری با رنگ روشن باشد. همانطور که اگر کاغذ دیواری درست انتخاب شود بر روی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تاثیر مثبتی می‌گذارد، انتخاب اشتباه آن نیز نتیجه عکس خواهد داد.

  اگر تجربه انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک را داشته اید، نظرات خود را در کامنت برایمان بنویسید.

  حتما بخوانید: رنگ بهتره یا کاغذ دیواری؟

  حتما بخوانید: بهترین راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی | مدل های جدید

  منبع مطلب : besazobechin.com

  مدیر محترم سایت besazobechin.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  وقتی به یک خانه جدید نقل مکان می کنیم یکی از اولین کارهایی که انجام می دهیم، عوض کردن رنگ یا طرح دیوارهاست. کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال روشی ساده و کم هزینه نسبت به نقاشی دیوارها در خانه های خریداری شده و خانه های استیجاری است. از این رو مناسب دیدم در این پست در راستای مطالب قبلی، مدل هایی که جدیدا به بازار معرفی شده اند vh برای شما عزیزان گردآوری کنم.

  این مدل ها با توجه به طرح و رنگ  بسیار جذاب و دوست داشتنی خود، برای تمامی سنین مناسب و ایدئال هستند. یعنی هر جوانی با توجه به اینکه در ابتدای دوران جوانی ست و یا در انتهای آن می تواند به راحتی از این کاغذ دیواری اتاق جوان در شرایط مختلف استفاده نماید. همچنین بزرگسال ها نیز می توانند هر کدام از این مدل ها را با در نظر گرفتن معماری داخلی خانه و دکوراسیون داخلی منزل خود به راحتی استفاده کنند، طرح و رنگ ها آنچنان متنوع و زیبا هستند که هر سلیقه ای را اقناع خواهند کرد.

  عوض کردن طرح دیوارها به شکلی که خودمان می خواهیم، نوعی دلوابستگی و احساس تعلق نسبت به فضای اتاق، درون ما ایجاد می کند. تصور کنید خود عمل پاک کردن طرح های قبلی دیوار که توسط صاحب قبلی خانه ایجاد شده بود، به ما کمک می کند شخصیت خودمان را در دکوراسیون اتاق پیاده کنیم. جالب است بدانید که کاغذ دیواری، خیلی بهتر از رنگ می تواند شخصیت فرد را نشان دهد. اگر نگران پیاده کردن طرح ها خود در اتاق های اصلی خانه هستید، بهتر است این طرح ها را بدون هیچ نگرانی، داخل اتاق خواب ها اجرا کنید. البته لازم نیست تمام اتاق را کاغذ دیواری کنید، گاهی اوقات حتی یک دیوار، مثلا دیوار پشت تخت خواب هم خیلی عالی جواب خواهد داد. برای الهام گیری بیشتر خوب است نگاهی هم به مجموعه کاغذ دیواری جوان و بزرگسال زیر بیاندازید.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (12)

  برای یک طراح دکوری که دوست دارد فضایی آرامش بخش و گرم در اتاق خواب خود داشته باشد استفاده از کاغذ دیوارهای مدرن با رنگ خنثی و بافتی ساده و کمینه بهترین انتخاب خواهد بود. این طرح کاغذ دیواری خیلی راحت می تواند فضایی گرم در اتاق ایجاد کند بدون اینکه خیلی بچشم بیاید یا چشم ها را اذیت کند. شکل اول یک مثال خوب در این زمینه است. شکل های بعدی سایر طرح های مدرن و مینیمال را نشان می دهد که کمترین میزان تزیین و بافت را دارند تا علاوه بر نشان دادن خود، سایر وسایل اتاق خواب مانند تخت و میز پاتختی را در مرکز توجه قرار دهد.

  این طرح ها، حساسیت ایجاد نمی کنند و از نظر تاثیری که ابتدای امر بر روی چشم ها و سپس بر روی مغز و نهایتاً روحیۀ افراد می گذارند بسیار مناسب و ایدئالند. می توانید آنها را با توجه به تصمیمی که برای دیزاین کردن اتاق خواب دارید مورد استفاده قرار دهید. همچنین استفاده از کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال در چنین مدل هایی می تواند سِت کردن سایر وسایل اتاق را با مشکل کمتری و با راحتی بیشتر، به سرانجام برساند. این مدل ها همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید زیبایی و هماهنگی بسیار مناسبی با محیط اطراف، تخت ها و روتختی، فرش، مجسمه ها و… دارند.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (1)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (2)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (3)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (4)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (5)

  شاید جالب باشد بدانید که یکی از طرح های روی بورس کاغذ دیواری اتاق جوان، طرح های گل و غنچه دار است. این ترکیب بیشتر در خانه های قدیمی حضور داشت و به همین خاطر شاید فکر کنید دیگر عمرشان تمام شده اما اینطور نیست. این کاغذ دیواری ها علاوه بر اینکه در خانه های قدیمی و بازسازی نشده خیلی خوب جواب می دهد، اما در اتاق خواب های مدرن هم خیلی عالی بنظر می رسند. اگر رنگ این کاغذ دیواری ها را لطیف و نرم انتخاب کنید، تقریبا می شود در همه جا از آنها استفاده کرد.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (6)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (11)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (9)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (10)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (7)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (8)

  یکی از جدیدترین ایده ها در زمینه کاغذ دیواری اتاق جوان، طرح های آبرنگی است که تشخیص واقعی نبودنشان بسیار سخت است.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (21)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (22)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (23)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (24)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (25)

  برخی از جوانان خوش ذوق هستند که علاقه زیادی به طرح های روستیک و روستایی دارند. خوشبختانه کاغذ دیواری ها نیز در این زمینه طرح های جالبی معرفی کرده اند. همه می دانیم که هیچ چیز مانند چوب نمی تواند نشان از سبک روستیک داشته باشد. شکل اول دقیقا همین ایده را عملی کرده، کاغذ دیواری بسیار جالبی که کنده های بریده چوبی، ظاهر آنرا تشکیل می دهد. در کنار طرح های روستیک می توان از کاغذهایی با رنگ و طرح طلایی نیز استفاده کرد که کلاس دکوراسیون اتاق را به میزان زیادی افزایش می دهد.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (13)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (14)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (15)

  کاغذ دیواری اتاق جوان معمولا پر از رنگ های شاد و متنوع است، چرا که رنگ های شاد مورد پسند جوان های انرژیک خصوصا دختر خانوم هاست. شکل زیر یک نوع طرح بسیار شیک ر اشانا می دهد که زمینه فوق العاده زیبا، شاد و در دلباز برای اتاق خواب های مدرن فراهم می کند. برای خانوم ها صورتی در دکوراسیون جایگاهی خاصی دارد. شکل دوم یک مدل طرح دار هندسی به رنگ صورتی را نشان می دهد که برای دخترهای جوان و بزرگسال ایده آل خواهد بود. در تصاویر و طرح های متنوع از کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال زیر می توان چندین موضوع را به خوبی و در کنار هم مشاهده کرد: ابتدا اینکه این طرح ها نه فقط برای خانوم ها بلکه حتی با کمی تغییرات در برخی وسایل اتاق، قابل استفاده برای برخی پسرهای جوان نیز هستند! دومین مورد اینکه مدل های مختلف کاغذ دیواری های زیر، نه بسیار تند و به قول معروف «جیغ» هستند و نه خیلی «ساده» بلکه می توان این طرح و رنگ ها را چیزی مابین این دو حالت دانست.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (17)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (16)

  الگوها باید کامل کننده دکوراسیون اتاق باشند و نه کنترل کننده آن. برای این که کاغذ دیواری در نقش تکمیل کننده ظاهر شود، بهتر است الگوهای شلوغ را در رنگ های خنثی مثل سفید انتخاب کنید تا سایر لوازم اتاق مانند فریم تخت خواب خود را بخوبی نشان دهند. شکل دوم مدل جالبی را نشان می دهد که برخلاف تصور بسیاری، طرحی کلاسیک و سنتی بوده و هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر این مدل را رنگ قهوه ای یا خاکستری انتخاب کنید، هیچ وقت فکر تعوبض کاغذ دیواری به ذهنتان خطور هم نخواهد کرد.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (18)

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (19)

  شکل زیر مدلی شطرنجی را نشان می دهد که حقیقتا یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب است. طرح های شطرنجی فوق العاده گرم، روستیک و شیک بوده و وقتی درون اتاق نصب می شوند، سخت می شود آن اتاق را ترک کرد.

  کاغذ-دیواری-اتاق-جوان (20)

  کاغذ دیواری اتاق جوان

  تصاویر بیشتر:

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  کاغذ دیواری اتاق جوان و بزرگسال مناسب اتاق های مدرن و قدیمی

  منبع مطلب : www.otag.ir

  مدیر محترم سایت www.otag.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دیزاین اتاق خواب های تینیجری با کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسر

  دیزاین اتاق خواب های تینیجری با کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسر

  دکوراسیون اتاق خواب نوجوان ها همیشه با چالش ها و داستان های خاص خود همراه است. چرا که نوجوانی سنی حساس و چالش برانگیز برای مردان آینده است. طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوجوان یکی از ضروریات برای شخصیت بخشیدن به هویت فردی نوجوان خانه شما می باشد. انتخاب کاغذ دیواریاتاق نوجوان پسر باید با توجه به روحیات و نیازمندی های او شکل بگیرد.

  پسر شما بعد از سپری کردن سن کودک و پا نهادن به سن نوجوانی طبیعتا خواستار تغییرات دکوری برای اتاق خواب خود می باشد. طراحی اتاق مرد شما می تواند از دیوارهای آن آغاز شود. در این میان کاغذ دیواری های نوجوان پسند می تواند کمک بزرگی برای تحقق آنچه در ذهن نوجوان شما وجود دارد باشد. در ادامه همراه پویانو باشید تا با انواع دکوراسیون اتاق خواب نوجوان از مدل کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسر جدید آشنا شوید:

  کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان در چه انواعی وجود دارد؟

  کاغذ دیواری ها در انواع مختلفی عرضه می شود. این میان کاغذ دیواری های اتاق نوجوان نیز از قافله نیفتاده اند. انواع مختلفی از کاغذ دیواری به صورت بوردر ، کاغذ دیواری پوستری و کاغذ دیواری طرح دار و ساده رولی  در بازار وجود دارد که می تواند چه به صورت سرتاسری و یا به صورت تک دیوار در اتاق خواب پسر شما به کار رود.

  کاغذ دیواری پوستری برای اتاق نوجوان

  کاغذ  دیواری پوستری یکی از محبوب ترین نوع کاغذ دیواری است که مورد پسند نوجوان ها برای دیزاین  اتاق خواب آنها می باشد. چرا که تصاویر بزرگ آنها که می تواند شامل شخصیت های محبوب و یا تصاویر و مناظر شهری و و .. باشد. این تصاویر به دکوراسیون فضای اتاق آنها ویژگی و شخصیت می دهد. این نوع از کاغذ دیواری های پوستری می تواند به صورت سفارشی نیز با ابعاد مشخص دیوار شما طراحی و چاپ شوند.

  کاغذ دیواری پوستری طرح نقشه جغرافیا

  رنگ کاغذ دیواری نوجوان چه رنگ هایی می تواند باشد؟

  روحیه پسران نوجوان به گونه ای است که خواستار رنگ های تیره می باشد. در این سن نوجوانان علاقه به فضاهای دنج و کم نور می باشند. رنگ های اسپرتی که جز دسته رنگ های پسرانه و مردانه محسوب می شود.

  کاغذ دیواری رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

  رنگ آبی نماد رنگی مردانه می باشد. این رنگ که در مقابل رنگ دخترانه صورتی قرار داد یکی از پرفروش ترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوان شما می باشد. رنگ آبی در تمامی طیف های آن به معنای کامل می تواند اتاق خواب پسر نوجوان شما را تعریف کنند. رنگ آبی روشن رنگی آرامش بخش برای پسر شما خواهد بود و می تواند هیجان و تنش های روزانه او را تعدیل کند.

  رنگ آبی تیره و یا سورمه ای رنگ محبوب دیگر برای دکوراسیون اتاق خواب نوجوان ها می باشد. این رنگ نیز در ترکیب با رنگ آبی می توانند چیدمان اتاق خواب پسر شما را جذاب کنند. کاغذ دیواری آبی رنگ و کاغذ دیواری سرمه ای رنگ از رنگ های پرفروش برای نصب در اتاق خواب نوجوان شما می باشد.

  کاغذ دیواری رنگ نارنجی در دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

  رنگ نارنجی یک رنگ جذاب و پر انرژی می باشد. این رنگ برای کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسر شما می تواند رنگ دلچسبی باشد.

  کاغذ دیواری رنگ سبز در دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

  رنگ سبز نیز یکی دیگر از رنگ هایی است که میتواند توجه پسر شما را برای داشتن دکوراسیونی به این رنگ ترغیب کند. این رنگ از آنجایی که رنگ طبیعت است سرزندگی و نشاط را برای فرزند شما به همراه دارد.

  طرح های محبوب کاغذ دیواری نوجوان چه مدلی هستند؟

  کاغذ دیواری طرح کشتی

  کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسر طرح کشتی طرح جالبی برای ست شدن با دکوراسیون سرمه و آبی می باشد. این رنگ به خوبی می تواند با رنگ سفید یک ترکیب دو رنگی جالب به وجود بیاورد.

  کاغذ دیواری طرح آجری

  کاغذ دیواری طرح چهارخانه

  کاغذ دیواری طرح زیگزاگی برای دکوراسیون اتاق نوجوان

  کاغذ دیواری راه راه برای دکوراسیون اتاق نوجوان پسر

  منبع مطلب : pooyano.com

  مدیر محترم سایت pooyano.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  ۹ 1 سال قبل

  پ

  برای ارسال نظر کلیک کنید