توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کاشت ناخن در خانه با وسایل ساده

  1 بازدید

  کاشت ناخن در خانه با وسایل ساده را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  خودتان در منزل کاشت ناخن انجام دهید

  خودتان در منزل کاشت ناخن انجام دهید

  کاشت ناخن یک فرآیند چندمرحله‌ای و ساده است. با کمی تمرین و حوصله، تهیه مواد و وسایل مورد نیاز و یادگیری مراحل آن می‌توانید این کار را در خانه برای خودتان یا دیگران انجام دهید. اگر از مراجعه مکرر به سالن‌های زیبایی برای کاشت ناخن خسته شده‌اید قطعاً این آموزش برای شما بسیار مفید خواهد بود. نکته مهمی‌ که باید بدانید این است که اساساً کاشت ناخن و طراحی ناخن دو مقوله متفاوت و جدا از هم هستند. فرآیند کاشت ناخن، امر پیچیده‌ای نیست و با کمی ‌دقت و تمرین به زودی آن را یاد خواهید گرفت. طراحی ناخن اما، به مهارت، خلاقیت و پیگیری شما بستگی دارد. به عبارت بهتر شما نمی‌توانید یک شبه به یک دیزاینر ناخن تبدیل شوید و باید مدت زمانی را برای اینکار اختصاص دهید. به هرحال کاشت ناخن و انجام یک طراحی ساده را می‌توانید در مدت کوتاهی به خوبی یاد گرفته و برای خودتان انجام دهید. برای کاشت ناخن نیاز به ذوق و سلیقه می‌باشد تا طراحی‌های زیبایی را انجام دهید.

  مواد و وسایل مورد نیاز کاشت ناخن: 

  قبل از انجام کاشت ناخن باید مواد مورد نیاز را فراهم کنید، این مواد را می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های لوازم آرایش یا فروشگاه‌های اینترنتی تهیه کنید:

  مراحل گام به گام آموزش کاشت ناخن در خانه 

  گام اول: 

  کاشت ناخن

  گام اول در واقع آماده‌سازی ناخن‌ها از نظر بهداشتی است. ابتدا دست‌های خود را بشویید و با مواد ضدعفونی‌کننده مانند ضد قارچ‌ها ناخن‌های خود را کاملاً تمیز کنید. اگر لاک دارید به طور کامل پاک کنید و چسب و هرچیز اضافه دیگر را نیز کاملاً بزدایید.

  گام دوم: 

  کاشت ناخن

  با استفاده از کیت مانیکور، پوسته‌های زائد و چربی‌های اضافه اطراف ناخن‌های خود را پاکسازی کنید. برای اینکار می‌توانید ناخن‌های خود را کمی ‌خیس کنید تا پوسته‌های اضافی راحتتر جدا شوند.

  گام سوم: 

  ناخن‌های خود را کاملاً خشک کنید تا هیچ رطوبتی روی آنها باقی نماند و منجر به عفونت نشود. برای اینکار می‌توانید از ابرهای فشرده استفاده کنید.

  گام چهارم: 

  اگر ناخن‌های طبیعی شما بلند هستند؛ آنها را کاملاً کوتاه کرده و گوشه‌های تیز را هم از بین ببرید.

  گام پنجم: 

  این مرحله شامل انتخاب سایز و اندازه ناخن‌های مصنوعی است. توجه داشته باشید که اگر سایز نامناسبی برای تیپ‌ها در نظر بگیرید، منظره زیبایی نخواهد داشت. مطابق با انحنای C مانند ناخن‌ها و انگشتانتان تیپ‌ها را انتخاب کنید. پهنای تیپ‌ها باید کاملا با پهنای ناخن‌ها همخوانی داشته باشد.

  گام ششم: 

  کاشت ناخن

  بعد از اینکه تیپ متناسب با سایز ناخن خود را در نظر گرفتید، انتهای تیپ را مطابق تصویر به کمی‌ چسب آغشته کنید و بلافاصله روی یک سوم ابتدایی ناخن خود قرار دهید. مراقب باشید که زیر تیپ حباب‌های هوا جمع نشود زیرا از دوام ناخن مصنوعی کم می‌کند. چسب‌ها معمولاً به شدت چسبناک هستند اما برای تقویت چسب کمی‌ آن را فشار دهید و چند ثانیه نگهدارید.

  گام هفتم: 

  کاشت ناخن

  پس از گذشت ۳۰ ثانیه می‌توانید تیپ‌ها را با استفاده از یک ناخن‌گیر تا اندازه دلخواهتان کوتاه کنید. مراقب باشید که همه تیپ‌ها را متناسب و به یک اندازه کوتاه کنید، حتی می‌توانید انها را با یک ماژیک باریک نشانه‌گذاری کنید، همچنین گوشه‌های تیپ را با استفاده از سوهان ناخن به دقت مرتب کرده و فرم دهید.

  گام هشتم: 

  حالا دوباره ناخن‌ها را با استفاده از مواد ضدقارچ ضدعفونی کنید. سپس با استفاده از مواد بافر سطح ناخن طبیعی و تیپ را هموار کنید. اینکار برای یکسان و یکدست شدن سطح ناخن ضروری است. در پایان دوباره ناخن‌ها را تمیز کنید.

  گام نهم: 

  کاشت ناخن

  حالا با استفاده از لاک و برق ناخن می‌توانید ناخن‌هایتان را طراحی کنید. استفاده از برق ناخن زیبایی دوچندانی به کار شما می‌دهد. همچنین می‌توانید هرچند روز یکبار لاک ناخنتان را عوض کنید. برای برداشتن تیپ‌ها می‌توانید از محلول آب داغ و استون استفاده کنید. ناخن‌هایتان را به مدت ۱۰ دقیقه در این محلول قرار دهید. تیپ‌ها به راحتی برداشته خواهند شد.

  با کمی ‌تمرین و حوصله می‌توانید به راحتی در خانه کاشت ناخن را برای خود یا اعضای خانواده انجام دهید.

  آموزش کاشت ناخن ژلی در منزل 

  این روش از کم‌خطرترین روش‌های کاشت ناخن به شمار می‌رود و نسبت به روش‌های دیگر که در آن‌ها از چسب استفاده می‌شود آسیب کمتری به ناخن وارد می‌شود. شما اگر ابزارها و مواد لازم برای این کار را داشته باشید می‌توانید کاشت ناخن ژلی را در منزل انجام دهید.

  آماده کردن ناخن‌ها برای کاشت ناخن ژلی 

  انجام کاشت ناخن ژلی 

  کاشت ناخن

  پاک کردن ناخن ژلی 

  جمع‌آوری و تنظیم: کاویاب

  منبع مطلب : www.kavyab.com

  مدیر محترم سایت www.kavyab.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ۳ روش آموزش گام به گام کاشت ناخن در منزل با حداقل امکانات

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  خیلی از بانوان به دنبال آموزش کاشت ناخن در منزل هستند، چرا که بعضی خانم ها علاقه ای به حضور در سالن های زیبایی ندارند. بعضی دیگر نیز به دلایلی نظیر مشغله های کاری فرصت رفتن به سالن های زیبایی را ندارند. از طرفی نگرانی هایی نظیر شیوع بیماری های واگیردار نظیر کرونا نیز موجب شده خیلی از خانم ها برای کاشت ناخن خود نتوانند به سالن ها مراجعه کنند.

  در این مطلب از آموزش کاشت ناخن قصد داریم به شما که به هر دلیلی علاقه یا امکان رفتن به سالن های زیبایی را ندارید آموزش کاشت ناخن در منزل را یاد دهیم که چطور با وسایل اولیه در منزل برای خود ناخن بکارید و ناخن کار خود باشید. پس اصلا نگران نباشید. نیل آکادمی به طور کامل به شما می آموزد که خودتان نیز می توانید در منزل، کاشت ناخن خود را انجام داده و حتی برای نزدیکان خود نیز این کار را انجام دهید و دستان آنها را نیز زیبا کنید.

  انواع کاشت ناخن در منزل

  برای کاشت ناخن در منزل بهتر است کاشت هایی را انتخاب کنید که بعد از موادگذاری نیازی به سوهان کشی نداشته باشند. آموزش کاشت ناخن در منزل با ساده ترین روش و بدون نیاز به سوهان برقی به شما آموزش داده می شود. برای کاشت ناخن در منزل بدون استفاده از سوهان برقی ۳ روش به شما آموزش داده می شود و شما با توجه به مواد و تجهیزات در دسترس و سلیقه شخصی خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید:

  آموزش کاشت ناخن در منزل

  شما با کمک مواردی که در ادامه آموزش کاشت ناخن در منزل بیان می شود، به راحتی می توانید با کمترین تجهیزات در منزل، کاشت ناخن های خود را انجام دهید و هر وقت خسته شدید کاشت ناخن خود را ریمو کنید.

  مراحل آموزش کاشت ناخن در منزل

  مرحله اول آموزش کاشت ناخن در منزل : زیر سازی

  زیر سازی کاشت ناخن در منزل برای تمامی روش های فوق مشترک است و بدون استفاده از سوهان برقی انجام می شود. در این بخش از مطلب ابزار و مواد مورد نیاز و مراحل زیر سازی توضیح داده می شود.

  زیر سازی کاشت ناخن در منزل دارای ۲ مرحله است:

  با توجه به اینکه ممکن است سوهان برقی در دسترس نباشد و ما روش هایی را انتخاب کردیم که نیاز به سوهان کشی با سوهان برقی ندارند، مانیکور خشک نیز بدون استفاده از سوهان برقی انجام می شود. برای انجام مانیکور خشک در منزل مراحل زیر را انجام دهید:

  در این مرحله باید سطح صدف ناخن را خراش دهید و چربی های روی سطح ناخن را از بین ببرید. برای خراش دادن سطح ناخن از سوهان دستی نرم استفاده کنید و دقت کنید صدف ناخن را نازک نکنید. مات کردن سطح ناخن کافی است.

  مرحله دوم آموزش کاشت ناخن در منزل : تیپ گذاری

  توصیه نیل آکادمی به شما عزیزان این است که اگر تمایل دارید ناخن های بلند داشته باشید قبل از موادگذاری برای بلند کردن قد ناخن از تیپ استفاده کنید، چرا که با توجه به عدم وجود سوهان برقی، مرتب کردن زیر ناخن کار دشواری می شود و با داشتن تیپ، زیر ناخن صاف و مرتب می شود و شما نیازی به سوهان کشی زیر ناخن ندارید. به همین دلیل در این بخش تیپ گذاری در آموزش کاشت ناخن در منزل را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

  برای تیپ گذاری در منزل مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  مرحله سوم آموزش کاشت ناخن در منزل : موادگذاری

  پس از اتمام مرحله تیپ گذاری نوبت به مرحله مواد گذاری می رسد که برای هر یک از انواع روش های کاشت ناخن در منزل به صورت جداگانه توضیح داده می شود.

  آموزش کاشت ناخن قالبی با مواد اکریلیک پودری در منزل

  این نوع از کاشت ناخن برای کسانی که تمایل به داشتن ناخن بلند دارند گزینه مناسبی برای کاشت ناخن در منزل است. در کاشت قالبی بعد از مواد گذاری و برداشتن قالب، سطح ناخن صاف و یکدست است و نیازی به سوهان کشی ندارد. این امر یکی از بزرگترین مزایای کاشت قالبی است که باعث شده گزینه مناسبی برای آموزش کاشت ناخن در منزل باشد. از طرفی در کاشت قالبی مواد، درون قالب گذاشته می شود و روی ناخن قرار می گیرد از این رو مواد گذاری بسیار راحت تر و سریع تر انجام می شود و شما برای انجام کاشت ناخن قالبی در منزل نیاز به آموزش حرفه ای ندارید و با مقداری دقت و به راحتی می توانید کاشت ناخن را در منزل انجام دهید.

  ابزار و مواد لازم در آموزش کاشت ناخن قالبی با پودر در منزل

  مراحل انجام کاشت ناخن قالبی با پودر در منزل

  برای موادگذاری کاشت قالبی با پودر در منزل مراحل را با دقت و ترتیبی که بیان می شود انجام دهید.

  مراحل زیر سازی و تیپ گذاری در تمامی کاشت های ناخن یکسان هستند و مراحل آن ها را طبق گفته هایی که در بالا بیان شد، انجام دهید.

  سرعت عمل در کاشت قالبی بسیار مهم است در صورتی که کند کار کنید مواد داخل قالب خشک می شود و به ناخن نمی چسبد. در کاشت قالبی نیازی به سوهان کشی نیست اما اگر لبه های ناخن نامنظم بود با استفاده از سوهان دستی ناهمواری های لبه ناخن را از بین ببرید و فرم بغل و بالای ناخن را درست کنید. حتما تمامی ناخن ها را با هم چک کنید که هم اندازه و هم فرم باشند.

  مزایا و معایب کاشت ناخن قالبی با پودر در منزل

  آموزش ترمیم کاشت ناخن قالبی با پودر در منزل

  مراحل ترمیم کاشت ناخن قالبی در منزل به شرح زیر است:

  آموزش کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل

  کاشت ناخن قالبی با پلی ژل نیز گزینه مناسبی برای کاشت ناخن در منزل است. این آموزش برای افرادی که سرعت عمل بالا ندارند، نسبت به کاشت ناخن قالبی با پودر گزینه مناسب تری است چرا که پلی ژل تا زمانی که در معرض اشعه UV قرار نگیرد خشک نمی شود و همین امر باعث می شود شما زمان بیشتری داشته باشید. در این بخش از مطلب، کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل به شما آموزش داده می شود.

  ابزار و مواد لازم در آموزش کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل

  مراحل انجام کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل

  در آموزش کاشت ناخن در منزل پس از انجام زیر سازی و در صورت نیاز تیپ گذاری، ناخن ها را به ضد قارچ آغشته کنید.

  سایز مناسب قالب را انتخاب کنید و به نکات مربوط به انتخاب سایز قالب که رد بالا بیان شد، دقت کنید.

  سطح ناخن را به پرایمر آغشته کنید.

  اگر از بیس کات ژل استفاده می کنید یک لایه نازک بیس کات روی ناخن بزنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه UV قرار دهید.

  پس اتمام کار کاشت ناخن سطح صاف و براقی دارد اگر لبه های ناخن نامنظم بود با استفاده از سوهان دستی ناهمواری های لبه ی ناخن را از بین ببرید و فرم بغل و بالای ناخن را درست کنید. پس از اتمام کار ناخن ها را از نظر فرم و اندازه با هم مقایسه کنید، فرم و اندازه ناخن ها باید یکسان باشد.

  مزایا و معایب کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل

  آموزش ترمیم کاشت ناخن قالبی با پلی ژل در منزل

  در آموزش کاشت ناخن در منزل برای انجام ترمیم کاشت قالبی در منزل مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  آموزش لمینت ناخن در منزل

  در آموزش کاشت ناخن در منزل، لمینت ناخن برای افرادی که از فرم و قد ناخن خود راضی هستند اما ناخن های شکننده دارند و یا دوام لاک روی ناخن آنها کم است گزینه مناسبی است. برای انجام لمینیت ناخن نیاز به تیپ گذاری نیست و لمینیت روی ناخن طبیعی انجام می شود. از دیگر محاسن لمینت ناخن این است که به سوهان کشی نیاز ندارد. در این بخش لمینت ناخن در منزل به شما آموزش داده می شود.

  ابزار و مواد لازم در آموزش لمینت ناخن در منزل

  مراحل انجام لمینت ناخن در منزل

  مراحل زیر سازی را طبق آموزش های داده شده در بالا انجام دهید.

  ، مراحل لمینیت ناخن را به ترتیب زیر انجام دهید.

  با استفاده از سوهان دستی فرمدهی را انجام دهید و فرم و قد ناخن ها را یکسان کنید.

  سپس ناخن ها را به ضد قارچ آغشته کنید.

  یک لایه نازک بیس کات روی ناخن بزنید و دست را به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه UV قرار دهید.

  در لمینیت ناخن مواد گذاری باید ناخن به ناخن انجام شود و پس از اتمام کار یک ناخن، به سراغ ناخن بعدی بروید.

  مزایا و معایب لمینت ناخن در منزل

  آموزش ترمیم لمینت ناخن در منزل

  برای انجام ترمیم لمینیت ناخن در منزل مراحل زیر را انجام دهید:

  پس از اتمام کاشت ناخن در خانه می توانید طراحی ناخن با ساده ترین وسایل را در منزل انجام دهید.

  منبع مطلب : academy-nail.com

  مدیر محترم سایت academy-nail.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کاشت ناخن در منزل - کاشت ناخن مصنوعی - آموزشگاه آرایشگری الماس نشان

  کاشت ناخن در منزل - کاشت ناخن مصنوعی - آموزشگاه آرایشگری الماس نشان

  مقاله کاشت ناخن در منزل برای چه کسانی مفید است؟ کاشت ناخن هنرنمایی آرایشگران بر روی بخش های مختلف بدن تمامی ندارد. و هر روزه تکنیک های جدیدی برای زیباتر کردن بدن انسان ها با کمک لوازم آرایشی در دسترس قرار می گیرد. یکی از بخش های مورد علاقه خانم ها در حوزه آرایش، آراستن ناخن ها و کاشت ناخن در منزل است. الماس نشان در این مقاله قدم به قدم به شما یاد خواهد داد که چگونه با ساده ترین امکانات و بدون زحمت زیاد، برای خود ناخن مصنوعی بکارید و آن را بیارایید.

  این مقاله برای چه کسانی مفید است؟

  مقاله کاشت ناخن در منزل پیش رو برای افراد زیر مناسب است:

  مرحله ۱: آموزش کاشت ناخن در منزل : تمیز کردن ناخن

  تمام ناخن ها را به آرامی با یک ماده پاک کننده مانند استون پاک کنید. اگر از قبل از ناخن های ژله ای یا آکریلیکی استفاده کرده اید، با دقت بیشتری آن ها را جدا کنید. اول سعی کنید به ناخن‌ تان استون بزنید و چند ثانیه صبر کنید تا استون باعث شل شدن اتصالات ناخن های مصنوعی شود، سپس با دست آن ها را جدا کنید.

  مرحله ۲: آموزش کاشت ناخن : کوتاه کردن ناخن

  از یک ناخن گیر معمولی یا قیچی مخصوص کوتاه کردن ناخن استفاده کنید و به شکل درستی بالای ناخن ها را کوتاه کنید.

  مرحله ۳: سطح ناخن ها را صاف کنید

  بعد از پاک کردن و کوتاه کردن بخش اضافی نوبت به صاف کردن سطحر ناخن ها می رسد. تنها باید یک سوهان ابری کوچک، سطوح ناخنها را با  حوصله سمباده بکشید. هرچه ناخن ها صافتر باشند مواد و اتصالات ناخن جدید بهتر روی سطح ناخن طبیعی شما قرار می گیرد.

  مرحله ۴: آموزش کاشت ناخن : جدا کردن حاشیه ناخن از پوست اطراف آن

  پوست اطراف ناخن در فرآیندکاشت باید مورد توجه قرار بگیرد. برای جدا کردن پوست از ناخن میتوانید از لاک های مانیکور استفاده کنید. بعد از آغشتن لاک به پوست اطراف ناخن، پوستنرم میشود و میتوان با کمک عقب‌ زن، مرز ناخن و پوست را جدا کرد.

  نکته:

  برای اینکه پوست بهتر از ناخن فاصله بگیرد بهتر است برای چند دقیقه ناخن های خود را در آب ولرم قرار دهید.

  مرحله ۵ : انتخاب ناخن مناسب

  بعد از آماده شدن ناخن های طبیعی خودتان، اکنون نوبت به اتصال ناخن های مصنوعی میرسد. قبل از اتصال، شما باید مناسب‌ترین ناخن را پیدا کنید که دارای سایز متناسب با ناخن خودتان باشد. (پیشنهاد میشود که سایز های کوچکتر را انتخاب کنید چون بهتر به سطح ناخن ودتان میچسپند.)

  بعد از انتخاب ناخن مناسب با سایز متناسب، کمی چسپ روی سطح ناخن خود و کمی دیگر در سطح ناخن مصنوعی بریزید. ناخن مصنوعی را به آرامی روی سطح ناخن خود بچسپانید . حدودا ۵ ثانیه طول خواهد کشید تا اتصال کامل و فیکس شود.

  کاشت ناخن در منزل

  مرحله ۶: آموزش کاشت ناخن: اطمینال از اتصال صحیح ناخن مصنوعی

  اغلب خانم ها فکر می کنند که باید انتهای ناخن مصنوعی یا همان تیپ دقیقا مماس انتهای ناخن خودشان باشد. اما بهتر آن است که انتهای تیپ به وسط ناخن شما بچسپد نه انتهای آن. اگر بنا به هر دلیلی مشاهده کردید که ناخن کج شده و یا موقعیت مناسبی ندارد حتما دوباره آن را درست کنید. (انگشت خودتان را در آب ولرم قرار دهید سپس تیپ را خارج کنید)

  مرحله ۷: بخش اضافه تیپ یا ناخن را جدا کنید

  همانطور که در بخش قبل گفته شد باید بخش انتهای تیپ را به وسط ناخن خودتان متصل کنید. در این مرحله هر چقدر از تیپ اضافه آمد را با دقت به کمک یک وسیله جدا کننده یا کاتر جدا کنید.

  کاشت ناخن در منزل

  مرحله ۸ آموزش کاشت ناخن :تمیز کردن مجدد ناخن

  در این بخش می خواهیم سطوح ناخن ها را پاک و تمیز کنیم. برای این منظور از هر وسیله ظریفی مثل گوش پاک کن استفاده کنید. گوش پاک کن را به مقدار کمی محلول ضد قارچ آغشته کنید و به آرامی سطوح ناخن را از چربی یا مواد دیگر پاک کنید. زیرا اگر ناخن کثیف باشد اتصالات تیپ ممکن است خراب شود.

  مرحله ۹: اضافه کردن حلال پودر

  همانطور که در ویدئوی زیر میبینید، در این بخش باید مقداری مایع حلال را در یک ظرف و پودری که باید توسط این مایع حل شده و روی ناخن قرار بگیرد را در ظرف دیگری بریزید.

  مرحله ۱۰: آموزش کاشت ناخن : ترکیب حلال و پودر

  اکنون که محلول و پودر را آماده کردید، نوبت به استفاده از ترکیب آن ها میرسد. یک قلمو کوچک و بلند بردارید و آن را در مایع حلال قرار دهید. قلمو باید فقط خیس شود و مقادیر اضافی حلال نباید از قلمو بچکد. قلموی خیس خورده با مایع حلال را درون پودر قرار دهید. در ادامه متوجه خواهید شد که پودر به واسطه حلال به قلمو میچسپد.

  مرحله ۱۱: اضافه کردن پودر به ناخن با قلمو

  اکنون قلمو را برداشته و روی ناخن خود مانند ویدئوی زیر بکشید. فاصله بین ناخن خودتان و ناخن مصنوعی باید با کمک ترکیبی که روی قلمو قرار گرفته پر شود. به کمک قلمو باید به درستی و با دقت ترکیب روی ناخن را فرم دهید.

  نکته ۱:

  پس از هر بار آغشته کردن قلمو به پودر آن را  برای استفاده بعدی تمیز کنید.

  نکته ۲:

  دقت کنید که ترکیب ایجاد شده تنها باید روی ناخن باشد و به پوسا اطراف آن نچسپد.

  نکته ۳:

  برای اینکه بتوانید پودر را به درستی روی ناخن پخش کنید بهتر است کم کم به پودر روی ناخن اضافه کنید.

  مرحله ۱۲: آموزش کاشت ناخن : اطمینان از سفت شدن ترکیب

  حدود ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید تا ترکیب ایجاد شده از پودر روی ناخن خشک شود. برای اطمینان از خشک شدن آن پس از ۱۰ دقیقه از فرم دادن پودر، از خشک بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  کاشت ناخن در منزل

  مرحله ۱۳: سوهان کشیدن و صاف کردن ناخن ها

  برای براق شدن سطح ناخن به ترتیب از سوهان های زیر کمک بگیرید:

  در نهایت گرده های اضافی ناشی از سمباده کشیدن را به آرامی با یک پد یا هر وسیله ی دیگر از سطح ناخن و پوست دور کنید.

  مرحله ۱۴: آموزش کاشت ناخن : روغن کاری ناخن ها

  برای صاف و درخشان شدن سطوح ناخن های کار شده، باید از نوعی روغن مخصوص براق کننده استفاده کنید. روغن مخصوص به راحتی پس از چند دقیقه به سطح ناخن جذب میشود. و ناخن شما اکنون برای لاک زدن و هنرنمایی بعدی شما کاملا آماده است.

  دوره پیشرفته و حرفه ای آموزش ناخن (آرایشگری ناخن)

  همانطور که در این مقاله خواندید و دیدید، میتوان در خانه نیز با کمک روش ها و تکنیک های ابتدایی براحتی اقدام به کاشت ناخن در منزل کرد. آموزش بالا تنها ساده ترین و پیش پا افتاده ترین تکنیک های آرایش ناخن است و هنوز تعداد زیادی تکنیک قوی و فوق العاده وجود دارد که تنهاآرایشگران حرفه ای از آن ها سر در می آورند.

  دنیای آرایشگری وسیع است و یادگیری هر کدام از زیرشاخه های این هنر میتواند نه تنها سرگرم کننده باشد بلکه به راحتی میتواند منبعی برای درآمدزایی باشد. بنابراین اگر دوست دارید در یک محیط کاملا سالم به یادگیری اصول آرایش ناخن بپردازید خوشحال میشویم به سالن زیبایی الماس نشان اعتماد کنید تا از دانش اساتید آرایشگری این مجموعه بهره مند شوید.

  برای اطلاع از شرایط و مواد درسی دوره آموزشی آرایش ناخن و ثبت نام در این دوره روی این لینک کلیک کنید. منتظر ثبت نام شما هستیم.

  منبع مطلب : www.almasneshansalon.com

  مدیر محترم سایت www.almasneshansalon.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هانیp1 6 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید من هانی هستم و من ١۵ سالمه و در آرایشگاه مامانم کار میکنم من در خونه و در ا ایشگاه کاشت ناخن انجام میدم خیلی هم ساده و زیبا و من مامانم کارم نداره من الان هم در هر صورت ناخن هام کاشت واقعا مامانتو نمیزارن کاشت مننین 😏😏

  زهره 10 ماه قبل
  0

  سلام خوب بود ولی زیاد نه

  0
  آره 6 ماه قبل

  آره خوب

  0
  آره 6 ماه قبل

  آره خوب

  H 11 ماه قبل
  0

  من مامانم نمیزاره حتی کمی ناخن درحدیه کوچولو بزارم چه برسه ازاین کاراکنم

  0
  سارا 1 ماه قبل

  بیچاره

  عالییییییییییی 1 سال قبل
  0

  خیلی خوبه

  حرف نداره

  0
  سارا 1 ماه قبل

  میتونی شماره ی خودتو بدی

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  سارا 1 ماه قبل

  حتمآ چرا که نه

  برای ارسال نظر کلیک کنید