در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارنامه قبولی دبیری زبان انگلیسی ۹۸

  1 بازدید

  کارنامه قبولی دبیری زبان انگلیسی ۹۸ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 گروه تجربی​

  در جدول زیر با استفاده از کارنامه اولیه کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال گذشته آمار کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 98 را در اختیار متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 در گروه آزمایشی تجربی قرار داده شده است .

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 گروه انسانی​

  در جدول زیر با استفاده از کارنامه اعلام نتایج کنکور سراسری سال گذشته آمار کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 را در اختیار متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 در گروه آزمایشی انسانی قرار داده شده است .

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 گروه ریاضی​

  در جدول زیر با استفاده از کارنامه اعلام نتایج کنکور سراسری سال گذشته آمار کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 را در اختیار متقاضیان ورود به دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی ریاضی قرار داده شده است .

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 گروه هنر​

  در جدول زیر با استفاده از کارنامه اعلام نتایج کنکور سراسری سال گذشته آمار کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه تربیت معلم 98 را در اختیار متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 در گروه آزمایشی هنر قرار داده شده است .

  کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 - 99 گروه زبان​

  در جدول زیر با استفاده از کارنامه اعلام نتایج کنکور سراسری سال گذشته آمار کارنامه و حداقل درصد قبولی لازم برای دانشگاه فرهنگیان 98 را در اختیار متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 99 در گروه آزمایشی زبان قرار داده شده است .

  مشاوره قبولی دانشگاه فرهنگیان

  در این قسمت با توجه به اطلاعات در دسترس از کنکور سراسری سال گذشته ، چندین نمونه از کارنامه های مربوط به رشته های مختلف دانشگاه های فرهنگیان را در 5 گروه آزمایشی در اختیار شما قرار داده ایم .

  با وجود این که این کارنامه ها بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان کنکور 98 جمع آوری شده ، با این حال ممکن است تحت عواملی چون ظرفیت محدود پذیرش ، جامعه آماری شرکت کننده و مرحله مصاحبه با تغییراتی همراه باشد ولی منبع مناسبی برای تخمین شانس قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان می باشد .

  همچنین داوطلبان می توانند پس از بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99 به نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا که به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار گرفته است مراجعه کنند و با وارد کردن درصد های احتمالی خود با استفاده از نرم افزار محاسبه درصد ، شانس قبولی خود را در اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 بسنجند .

  متقاضیان سایر کد رشته محل های هر گروه آزمایشی نیز می توانند با استفاده از اطلاعات کارنامه قبولی کنکور سراسری 98 و آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری 98 همچنین با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رشته مورد علاقه خود را از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 99 استخراج کنند و با توجه به فاکتور های تاثیر گذار ( کیفیت ، هزینه ، دوری ، نزدیکی ) در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 فرم اینترنتی انتخاب رشته را در سایت سازمان سنجش تکمیل کنند .

  سوالات متداول

  خیر ، بر اساس عواملی چون  جامعه آماری شرکت کننده و مرحله مصاحبه با تغییراتی همراه خواهد بود اما درصد های مذکور منبع مناسبی برای تخمین شانس قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان می باشد که در این مقاله ارائه شده است .

  سبب می شود داوطلبان از محدوده میزان درصد قبولی در هر درس مطلع شوند که در این مقاله در سه سهمیه منطقه یک ، دو و سه ارائه شده است .

  داوطلبان می توانند اطلاعات این کارنامه ها را با نمره های خود در آزمون های آزمایشی مقایسه نمایند و شانس قبولی خود را به صورت تقریبی تخمین بزنند .

  رتبه قبولی انگلیسی ، رتبه قبولی کنکور زبان - آیدانیتو

  رتبه قبولی انگلیسی ، رتبه قبولی کنکور زبان - آیدانیتو

  برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره

  021 - 42258

  تماس حاصل فرمایید

  پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب

  حتی ایام تعطیل

  با یک تماس آگاهانه عمل کنید

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه سراسری

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ب ت چ 29 روز قبل
  1

  عجب

  تو ک بلد نیستی سایت زدنت چی بود

  برای ارسال نظر کلیک کنید