توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارشناس داوری استقلال صنعت نفت

  1 بازدید

  کارشناس داوری استقلال صنعت نفت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کارشناسی داوری دیدار استقلال و صنعت نفت/ گل آبادانی‌ها سوخت - ایسنا

  کارشناسی داوری دیدار استقلال و صنعت نفت/ گل آبادانی‌ها سوخت - ایسنا

  نوید مطفری کارشناس داوری فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد داوری دیدار استقلال و صنعت نفت‌ آبادان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: نیمه اول صحنه خاصی نداشت و قضاوت برای داور بسیار راحت بود اما در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ روی مهدی قایدی خطایی صورت گرفت که داور باید به بازیکن خاطی کارت زرد می‌داد اما این اتفاق نیفتاد.

  او ادامه داد: در دقیقه ۷۳ صنعت نفت به گل رسید اما داور آن را آفساید اعلام کرد. من تصاویر فریز شده آن صحنه را دارم و به نظر من داور به اشتباه گل صنعت نفت را آفساید اعلام کرد. همچنین اعتراض استقلالی‌ها به خطای هند صنعت نفت در دقیقه ۸۶ بی‌مورد بود و داور به درستی دستور به ادامه بازی داد.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارشناسی داوری دیدار استقلال و صنعت نفت - گل آبادانی ها سوخت

  کارشناسی داوری دیدار استقلال و صنعت نفت - گل آبادانی ها سوخت

  نوید مطفری کارشناس داوری فوتبال درباره عملکرد داوری دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: نیمه اول صحنه خاصی نداشت و قضاوت برای داور بسیار راحت بود اما در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ روی مهدی قایدی خطایی صورت گرفت که داور باید به بازیکن خاطی کارت زرد می داد اما این اتفاق نیفتاد.

  او ادامه داد: در دقیقه ۷۳ صنعت نفت به گل رسید اما داور آن را آفساید اعلام کرد. من تصاویر فریز شده آن صحنه را دارم و به نظر من داور به اشتباه گل صنعت نفت را آفساید اعلام کرد. همچنین اعتراض استقلالی ها به خطای هند صنعت نفت در دقیقه ۸۶ بی مورد بود و داور به درستی دستور به ادامه بازی داد.

  منبع : خبرگزاری ایسنا

  منبع مطلب : www.barkhat.news

  مدیر محترم سایت www.barkhat.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مظفری زاده: در تصاویر گل نفت سالم بود

  مظفری زاده: در تصاویر گل نفت سالم بود

  به گزارش"ورزش سه" بازی تیم های استقلال و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی و با قضاوت حسن اکرمی با تساوی یک، یک به پایان رسید. در این بازی که نیمه اول کم حادثه ای داشت چند اتفاق مهم داوری در نیمه دوم رخ داد که دو تیم نسبت به سوت های زده اعتراض هایی داشتند. سعید مظفری کارشناس در تحلیل قضاوت حسن اکرمی در بازی امروز گفت:"
  -در دقایق تلف شده نیمه اول داور به خاطر تکل بی مورد داریوش شجاعیان را با کارت زرد جریمه کرد که کاملا درست بود و اعتراض شجاعیان به تصمیمش غلط بود.


  -دقیقه 58 محمدطیبی با دست ضربه ای به مهدی قائدی زده و مانع از حرکت او شد. این حرکت خطا بود و می توانست کارت زرد داشته باشد اما داور به این اعتقادی نداشت در حالی که این صحنه به نظر خطا بود و داور اشتباه کرد. این صحنه باعث اعتراض کادرفنی استقلال شد و در نهایت محمودفکری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.


  -دقیقه 62 داور مسابقه به درستی شبیه سازی قائدی را تشخیص داد و این بازیکن را جریمه کرد.


  دقیقه 74 کمک داور بازی گل صنعت نفت را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد اما در تصاویر تلویزیونی به نظر می رسد در زمانی که بازیکن صنعت نفت با سر به توپ ضربه می زند طالب ریکانی و مدافع استقلال روی یک خط هستند. براساس این تصاویر می توان گفت گل سالم بوده و کمک داور اشتباه کرده است.


  -دقیقه 84 توپ در حالی که مدافع نفت تعادلش به هم خورده و روی زمین افتاده بود ناخواسته به دستش خورد که داور به درستی اعلام ادامه بازی داد.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید