توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارشناس داوری استقلال ذوب آهن

  1 بازدید

  کارشناس داوری استقلال ذوب آهن را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کارشناسی داوری بازی استقلال و ذوب آهن| ۲ اشتباه تاثیرگذار داور

  نظر کارشناسان داوری در خصوص صحنه های مشکوک دیدار ذوب آهن و استقلال

  به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم استقلال تهران بود که این دیدار در پایان با تساوی بدون گل به اتمام رسید. قضاوت این دیدار بر عهده مرتضی منصوریان بود که چند صحنه بحث برانگیز وجود داشت و در ادامه نظرهای حیدر سلیمانی و علی خسروی را می‌خوانید.

  سرنگونی بازیکن ذوب آهن در محوطه جریمه استقلال

  در دقیقه ۳۰ بازی موسوی مدافع استقلال با سمت راست بدن خود برخوردی با مهاجم ذوب آهن داشت که داور ضربه پشت دروازه اعلام کرد.

  سلیمانی: باید به سود ذوب آهن پنالتی اعلام می‌شد. مدافع استقلال با پا و دست راست خطا کرد اما داور ضربه دروازه اعلام کرد.

  خسروی: اگر دقت کنید موسوی مدافع استقلال در محاسبات خود در دفع توپ اشتباه می‌کند و پای بازیکن ذوب آهن را می‌زند و خطای مدافع ذوب آهن کاملاً آشکار است.

  آیا بازیکن ذوب آهن باید اخراج می‌شد؟

  در دقیقه ۴۲ بازی مطهری در موقعیت تک به تک با دروازه بان ذوب آهن قرار داشت که عبدالله حسینی مدافع ذوب آهن برخوردی خارج از محوطه جریمه با ارسلان مطهری داشت که داور به اعلام خطا و اخطار برای مدافع ذوب آهن بسنده کرد.

  سلیمانی: طبق قانون به دلیل موقعیت آشکار، بازیکن ذوب آهن باید اخراج می‌شد که داور به اشتباه اخطار داد.

  تکل بازیکن استقلال روی پای میلاد جهانی

  دقیقه ۷۰ میلاد جهانی حرکتی را در محوطه جریمه انجام داد که بازیکن استقلال با یک تکل توپ را زد و در ادامه برخوردی با میلاد جهانی داشت که داور به بازی ادامه داد.

  سلیمانی: مدافع استقلال توپ را از جلوی پای ذوب آهن زد و در ادامه برخوردی هم داشت اما دستور ادامه بازی از سوی داور کاملاً صحیح بود.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  مدیر محترم سایت www.imna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارشناس داوری دیدار استقلال و ذوب آهن

  کارشناس داوری دیدار استقلال و ذوب آهن

  جی پلاس، حسین عسگری درباره  عملکرد تیم داوری دیدار ذوب آهن و استقلال اظهار داشت: کمیته داوران بازی خوبی را برای این داور جوان در نظر گرفته بود و این مسابقه می‌توانست برای مرتضی منصوریان سکوی پرتاب مناسبی باشد. وی کارش را خوب شروع کرد تا اینکه در دقیقه 43 مرتکب اشتباه شد.

  فارس نوشت؛ وی ادامه داد: در آن صحنه با توجه به نوع خطا تفاوتی نداشت حرکت بیرون یا درون محوطه جریمه باشد. این خطا با دست صورت گرفت. هل دادن، گرفتن، کشیدن و هند کردن چهار خطایی هستند که با دست انجام می‌شود و اگر این خطاها سبب سلب موقعیت واضح و مسلم بازیکن حریف شود، جریمه بازیکن خطاکار فقط کارت قرمز است.

  کارشناس داوری فوتبال ایران ادامه داد: داور در این صحنه با کارت زرد دادن به مدافع ذوب آهن مرتکب اشتباه بزرگی شد. به هر حال داوری کار سختی است و اگر داور در طول 90 دقیقه در 40 تصمیم یک اشتباه کند، کل کارش زیر سوال می‌رود. صحنه سختی هم نبود که منصوریان بخواهد در کارت دادن دچار اشتباه شود زیرا مشخص بود مهاجم استقلال در موقعیت مسلم گلزنی قرار گرفته است.

  عسگری درباره برخورد میلاد جهانی و احمد موسوی در دقیقه 30 گفت: آن برخورد فیزیکی در فوتبال طبیعی است و به هیچ وجه مدافع استقلال مرتکب پنالتی نشد. 

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  مدیر محترم سایت www.jamaran.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید