توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کاردستی ادم برفی برای شب یلدا

  1 بازدید

  کاردستی ادم برفی برای شب یلدا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کاردستی آدم برفی | ۵۰ مدل مختلف برای ساختن کاردستی آدم برفی+ آموزش

  کاردستی آدم برفی | ۵۰ مدل مختلف برای ساختن کاردستی آدم برفی+ آموزش

  کاردستی آدم برفی | ۵۰ ایده برای آموزش ساختن کاردستی ادم برفی

  آدم برفی از جمله چیزهایی است که همه ما از کودکی از آن خاطره داریم و ساختن کاردستی آدم برفی از جمله مواردی است که معمولا در فصل زمستان به دانش آموزان – یا بهتر بگویم پدر مادر ها – سپرده می شود.

  کاردستی آدم برفی (۱)

  ما هم در دلبرانه برای کمک به اولیا برای انجام کارها و تکالیف دانش آموزان در این رابطه ۵۰ مدل کاردستی بسیار زیبا آماده کرده ایم که دیدنش حتما ذوق زده خواهید شد. برای دیدن مدل های مختلف کاردستی آدم برفی با ما همراه شوید.

  کاردستی آدم برفی (۵)

  آدَم‌بَرفی پیکره‌ای انسان‌مانند است که از برف ساخته می‌شود.

  آدم‌برفی‌ها معمولاً از روی هم قرار دادن سه گلولهٔ برفی بزرگ درست می‌شوند.

  برای چشم‌های آدم‌برفی معمولاً دو قطعه ذغال،

  برای بینی یک هویج و برای دهان تکه‌ای از شاخهٔ درختان استفاده می‌شود.

  گاه، شالی هم بر گردن آدم‌برفی قرار می‌دهند.

  گاهی نیز جارویی در کنار او قرار می‌دهند که با این کار، کاری برای او متصور شوند.

  در فرهنگ غربی، آدم‌برفی نشانه‌ای از آغاز تعطیلات زمستانی بوده و بر روی کارت پستال‌ها نیز زیاد دیده می‌شود.

  کاردستی آدم برفی

  کاردستی آدم برفی (۲)

  بزرگترین آدمی برفی جهان !

  بزرگترین آدم‌برفی جهان الیمپیا اسنوئینام دارد

  که به افتخار المپیا اسنو یک سناتور آمریکایی

  و نماینده مِین یکی از ایالت‌های نیو انگلند در شمال شرقی آمریکا نامگذاری شده‌است.

  این آدم‌برفی ۳۷ متر بلندی دارد و برای ساخت چشم‌های آن از دسته‌گل‌های ۱٫۵ متری استفاده شده‌است.

  برای مژه‌های آن از چوب‌های اسکی و برای دستانش از درختان کاج استفاده شده.

  برای لب‌های آن از ۵ تایر رنگ کرده به رنگ قرمز و برای کلاهش از پارچه‌ای چهارگوش استفاده شده‌است.

  شال گردن قرمز رنگ ۹ متری نیز بر گردن او انداخته شده‌است.

  کاردستی آدم برفی (۲۶)

  میتوانید از این مطالب هم استفاده کنید :

  انشا یک روز برفی | ۵ انشا در مورد برف و توصیف یک روز برفی

  نقاشی شب یلدا | ۶۰ نقاشی و رنگ آمیزی شب یلدا برای کودکان و نوجوانان

  گیفت و کاردستی شب یلدا | ۵۵ مدل گیفت شب یلدایی + آموزش ساختن گیفت نمدی یلدا

  انشا در مورد شب یلدا ، شب چله + متن انشا و مـقـالـه کامل برای شب یلدا

  انشا در مورد زمستان | ۱۲ انشا درباره فصل زمستان برای پایه های مختلف

  کاردستی شب یلدا | ۲۲ مدل کاردستی کودکان برای شب یلدا

  آموزش ساختن کاردستی آدم برفی :

  ۱۰ ایده نو برای ساخت کاردستی ادم برفی

  میتوانید با نمد یا پارچه عروسک های ساده و کوچکی به شکل آدم برفی بسازید . برای دیدن مدل های آن به نوشته کاردستی و گیفت شب یلدا مراجعه کنید . اما برای دیدن روش های دیگر ساخت آدم برفی برای کاردستی با ما همراه باشید :

  میتوانید درون یک لامپ سوخته را پر از گوله های کوچک پنبه کنید و روی آن با رنگ چشم و ابرو و دماغ و دهن به شکل آدم برفی بکشید. سپس کلاهک لامپ را به شکل کلاه رنگ کنید و با نمد یا مقوا برای آدم برفی لامپی تان شال گردن درست کنید

  کاردستی آدم برفی (۸)

  میتوانید چند بشقاب یک بار مصرف سفید رنگ تهیه کنید ۲ تای آنها که بزگتر است برای برای تنه و یکی که کوچکتر است را برای سر آدم برفی استفاده کنید برای دست های میتوانید از شاخه های نازک چوبی و برای دکمه و چشم و دهان هم میتوانید از رنگ استفاده کنید. مثل این :

  کاردستی آدم برفی (۲۰)

  میتوانید فقط با استفاده از یک بشقاب یک بار مصرف به رنگ سفید چشم و ابرو و دماغ هویجی و دهان ذغالی به شکل سر آدم برفی بکشید بعد دو سمت آم را سوراخ کرده و به آن کش وصل کنید و به جای صورتک آدم برفی از آن استفاده کنید . مثل این :

  کاردستی آدم برفی (۲۲)

  میتوانید یک بطری یا شیشه مربا تپل و کوتاه را  به رنگ سفید درآورید برای آن چشم و دهان و دماغ هویجی به شکل آدم برفی بکشید و سپس با مقوا و کاغذ رنگی برایش کلاه و شال گردن درست کنید . مثل این :

  کاردستی آدم برفی (۴)

  ۵- چطور کاردستی آدم برفی درست کنیم- روش پنجم

  میتوانید به سادگی با چند دایره کوچک و بزرگ عکس آدم برفی را روی مقوا برای کودکتان بکشید و از او بخواهید داخل آن را با گلوله های پنبه و مقداری چسب پر کند تا شبیه آدم برفی شود سپس با مونجوق و پارچه و مقواب برایش چشم ، دماغ هویجی ، شال و کلاه درست کنید .

  کاردستی آدم برفی (۱۰)

  ۶- چطور کاردستی ادم برفی درست کنیم- روش ششم

  میتوانید یک لیوان یک بار مصرف سفید رنگ را برعکس کرده و یک توپ کوچک سفید روی آن بچسبانید ، اینطوری تنه آدم برفی لیوان و سرش از توپ تشکیل شده بعد با دکمه های رنگی که روی لیوان می چسبانید لباس آدم برفی و با رنگ برای سر آن چشم و دهان و دماغ هویجی بگذارید میتوانید با کمی حوصله و ابتکار برای آدم برفی تان شال و کلاه درست کنید .

  کاردستی آدم برفی (۱۸)

  ۷- چطور کاردستی آدم برفی درست کنیم- روش هفتم

  میتوانید یک لنگه جوراب سفید و تمیز را بردارید و درون آن را از ماسه یا برنج یا گندم پر کنید و سرش را محکم گره بزنید بعد با استاده از نخ قسمت کمر آدم برفی و سرش را مشخص کنید ، سپس میتوانید روی جوراب با دکمه های رنگی دکمه بدوزید یا با نمد شال و کلاه درست کنید حتی اگر دستی در بافتنی دارید میتوانید برای این آدم برفی شال و کلاه کوچک ببافید و با رنگ برای آن چشم و دهان و دماغ هویجی بگذارید. نتیجه فوق العاده خواهد بود .

  کاردستی آدم برفی (۷)

  ۸- چطور کاردستی ادم برفی درست کنیم- روش هشتم

  میتوانید از این پترن های آماده برای کودکان تهیه کنید یا نمونه هایی مثل این را از اینترنت پرینت رنگی بگیرید سپس از کودکان خود بخواهید آنها را به دقت با یک قیچی کاغذ ببرند و روی قطعه موای دیگر بچسبانند . سپس با پنبه یا نمد دانه های برف را به طرح خود اضافه کنید .

  کاردستی آدم برفی (۲۹)

  ۹- چطور کاردستی آدم برفی درست کنیم- روش نهم

  میتوانید یک آدم برفی کاغذی به این شکل درست کنید و سپس با استفاده از دانه های برف کاغذی و یا نمدی که به تکه های چسبانده شده یک آویز زیبا برای اتاق کودک خود بسازید.

  کاردستی آدم برفی (۱۱)

  ۱۰- چطور کاردستی ادم برفی درست کنیم- روش دهم

  و اما آخرین و معمول ترین روش استفاده از مقوا های رنگی است . به ترتیب که اول هر قسمت از بدن آدم برفی را روی یک تکه مقوای رنگی بچسبانید و با قیچی جدا کنید سپس از کمک کودک خود آن را روی یک مقوای دیگر با رنگ مناسب سر هم کنید . میتوانید قسمت های کوچک مثل چشم ها یا دکمه ها را مداد رنگی یا ماژیک بکشید .

  کاردستی آدم برفی (۳۹)

  کارد دستی آدم برفی

  کاردستی آدم برفی (۶)

  کاردستی آدم برفی (۹)

  کاردستی آدم برفی (۱۲)

  کاردستی آدم برفی (۱۳)

  کاردستی آدم برفی (۲۷)

  کاردستی آدم برفی (۳۰)

  کاردستی آدم برفی (۲۵)

  کاردستی آدم برفی (۱۷)

  کاردستی آدم برفی (۲۱)

  کاردستی آدم برفی (۲۸)

  کاردستی آدم برفی (۱۴)

  کاردستی آدم برفی (۱۵)

  کاردستی آدم برفی (۱۶)

  کاردستی آدم برفی (۲۴)

  کاردستی آدم برفی (۳۲)

    کاردستی آدم برفی (۲۳)        کاردستی آدم برفی (۳۱)  کاردستی آدم برفی (۳۳) کاردستی آدم برفی (۳۴) کاردستی آدم برفی (۳۵) کاردستی آدم برفی (۳۶) کاردستی آدم برفی (۳۷) کاردستی آدم برفی (۳۸)  کاردستی آدم برفی (۴۰) کاردستی آدم برفی (۴۱) کاردستی آدم برفی (۴۲) کاردستی آدم برفی (۴۳) کاردستی آدم برفی (۴۴) کاردستی آدم برفی (۴۵) کاردستی آدم برفی (۴۶) کاردستی آدم برفی (۴۷) کاردستی آدم برفی (۴۸) کاردستی آدم برفی (۴۹) کاردستی آدم برفی (۵۰) کاردستی آدم برفی (۵۱)

  امیدوارم مجموعه ایده های آموزشی ساخت کاردستی  آدم برفی برای شما مفید بوده باشد. ایده ها و نظرات خود را در کامنت با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : delbaraneh.com

  مدیر محترم سایت delbaraneh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ساخت آدم برفی با جوراب ؛ کاردستی های شب یلدا

  ساخت آدم برفی با جوراب ؛ کاردستی های شب یلدا

  آشنا کردن کودکان با مناسبت های تاریخی، و آداب و رسوم کهن از وظایف پدر و مادر و مربیان و معلمان است. آشنا شدن با این مناسبت ها و آداب و رسوم به شکل گرفتن هویت اجتماعی کودک بسیار کمک میکند و در آینده باعث ثبات شخصیت کودک میشود.

  شب یلدا، ۳۰ ام آذرماه، آخرین شب پاییز و بلندترین شب سال است. ما ایرانیان به رسم عادت قدیمی این شب را در خانه پدربزرگ مادربزرگ ها یا بزرگ خانواده میگذرانیم و با قصه گویی بزرگترها، گرفتن فال حافظ و خوردن تنقلاتی همچون هندوانه، انار، لبو، آجیل و … طولانی ترین شب سال را سپری میکنیم.

  برای پررنگ تر کردن این شب در ذهن کودک و داشتن خاطره ای خوب، درست کردن کاردستی در خانه یا مهدکودک ایده ی بسیار خوبی خواهد بود. میتوانید به عنوان نماد شب یلدا کاردستی هایی با مضمون هندوانه، آدم برفی، انار و… درست کنید.

  کاردستی های شب یلدا: آدم برفی

  یک شیوه ی ساده برای درست کردن یک آدم برفی کوچولو و بانمک استفاده از یک جوراب سفید است. اگر جورابی در خانه دارید که یک لنگه ی آن گم شده میتوانید به راحتی یک آدم برفی داشته باشید. همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است جوراب را از زیر قسمت پاشنه به دو قسمت برش میزنیم. حالا قسمتی که دو سر آن باز است را برداشته و ته آن را با نخ میبندیم.

  دقت کنید که آن سمتی را با نخ ببندید که به پاشنه نزدیک است. حالا جوراب را با برنج پر کنید و سر آن ر با نخ ببندید. شکلی گلابی مانند خواهید داشت، گلوی گلابی را با نخ ببندید تا سر و بدن آدم برفی مشخص شود. حالا قسمت دیگر جوراب را برداشته و به صورت کلاه روی سر آدم برفی میگذاریم. بصورت دلخواه آن را تزئین کنید. آدم برفی شما آماده است.

  کاردستی های شب یلدا: کلاه بوقی هندوانه ای

  درست کردن کلاه بوقی بسیار ساده است. کافی است که مقوایی قرمز یا صورتی رنگ را به صورت یک سوم دایره برش بزنید، دقت کنید که زبانه ای برای چسباندن کلاه در نظر بگیرید. حالا میتوانید با ماژیک مشکی هسته های هندوانه را روی آن بکشید. مقوا را به صورت قیف بپیچانید و دو سر را روی هم آورده و چسب بزنید. با استفاده از یک کاغذ رنگی سبز، یک نوار سبز رنگ درست کنید و در قسمت پایین کلاه بپسبانید. کلاه بوقی شب یلدای شما آماده است.

  کاردستی های شب یلدا: ریسه هندوانه

  یک ایده ی ساده ی دیگر برای درست کردن کاردستی شب یلدا، ریسه هایی به شکل هندوانه است. با استفاده از دو نیم دایره با مقواهایی به رنگ قرمز و سبز یا صورتی و سبز و چسباندن آنها روی هم هندوانه ی شب یلدای شما آماده است. میتوانید با مقوای سیاه تخمه های هندوانه را ببرید یا با رنگ آنها را بکشید. با پانچ دو سر هندوانه ها را سوراخ کنید و با نخ یا کاموا یا هرچیز دلخواه به هم متصل کنید.

  کاردستی های شب یلدا: گوی برفی

  درست کردن این گوی های برفی ایده ای بسیار دوست داشتنی هستند. شما به یک ظرف در دار مربا یا ترشی یا… احتیاج خواهید داشت. بهتر است که درب ظرف شما نسبتا بزرگ باشد. شیشه را کاملا تمیز کنید. درب را باز کنید و روی آن هرچیز دلخواه، یک درخت کوچک یا یک حیوان کوچک (از اسباب بازی ها و عروسک های بچه ها استفاده کنید) یا یک میوه ی کاج، بچسبانید. میتوانید به کف درب ظرف پنبه بچسبانید (البته اگر نمیخواهید ظرفتان را پر از آب کنید).

  میتوانید هم با چسب و خورده های یونولیت یا اکلیل کف ظرف را بپوشانید. حالا داخل ظرف را از آب و اکلیل نقره ای پر کنید، دور درب را چسب زده و درب را بپسبانید. ظرف را برعکس کنید و اگر میخواهید آن را ترئین کنید. گوی برفی شما آماده است.

  منبع مطلب : sorsore.com

  مدیر محترم سایت sorsore.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  در این بخش میخواهیم به کاردستی آدم برفی شب یلدا در کاردستی سرابپردازیم.

  مواد مورد نیاز :

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  کاردستی آدم برفی شب یلدا

  منبع مطلب : www.kardastisara.com

  مدیر محترم سایت www.kardastisara.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  آیلار و نسا 12 ماه قبل
  -1

  ما یک آدم برفی درست میکنیم

  اول یک کاغذ سفید رو برمیداریم و بعد

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  آیلار و نسا 12 ماه قبل

  و عوهکهاه

  برای ارسال نظر کلیک کنید