توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کارآفرینی و ثبت شرکت در اسلوونی

  1 بازدید

  کارآفرینی و ثبت شرکت در اسلوونی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی

  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چگونه است؟  شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به چه صورت است ؟ قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چگونه می باشد ؟ آیا از راه های ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی اطلاعی دارید ؟ چه راههایی وجود دارد تا به اخذ اقامت اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دست یابید ؟ سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی چه مقدار است ؟ آیا می خواهید با مهاجرت به  اسلوونی از طریق ویزای سرمایه گذار ی در اسلوونی ، ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی داشته باشید و به اخذ اقامت اسلوونی و اخذ تابعیت اسلوونی و اخذ شهروندی اسلوونی دست پیدا نمایید ؟ مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در این مقاله در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی توضیح داده است . آیا به دنبال چگونگی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی و شرایط  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی هستید؟در چه صورت شما میتوانید از طریق  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به اقامت اسلوونی  برسید؟ در این مقاله سعی بر آن شده انواع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را برای شما شرح دهیم اگر میخواهید درمورد ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی بدانید،و همچنین روش اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدانیداین مقاله را مطالعه کنید، اگر میخواهید بهترین نوع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدانید با ما در مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش همراه باشید و در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی از مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید .

  ثبت شرکت اسلوونی چگونه است؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی گزینه ای برای گرفتن اقامت اسلوونی است؟

  ثبت شرکت در اسلوونی صرفه اقتصادی دارد؟ ثبت شرکت در اسلوونی به واقع می تواند  باعث سودآوری برای متقاضی شود؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی گزینه مناسب جهت اقامت خانواده در اروپاست؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی فرصت تبدیل به اقامت کاری اسلوونی را دارد؟ آیا ثبت شرکت اسلوونی امکان سفر آزاد به کشورهای حوزه شنگن را دارد؟ مزایای ثبت شرکت وکارآفرینی در اسلوونی چیست؟. مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت در اسلوونی وپروسه آن به چه صورت است؟  مدارک لازم جهت ثبت شرکت اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی کدام است؟

  موسسه حقوقی ملک پور با مشاوران و وکلای برجسته وخبره در زمینه حقوق بین المللل بهترین مشاوره ها را ارائه می دهد.

  شما با ثبت شرکت وکارآفرینی در اسلوونی باید طرحی ارائه دهید که به نفع اقتصاد آن کشور باشد تا مورد قبول واقع شود .

  مقدمه در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی :

  جمهوری اسلوونی در اروپای مرکزی که قبلا جزء کشور یوگسلاوی محسوب میشد،در حال حاضر از نظر اقتصادی وکشاورزی است طوریکه در سال ۲۰۰۷میلادی  نرخ رشد اقتصادی ۶٫۱%بوده است.

  صنعت ساختمان در اسلوونی بسیار پیشرفته است.خدمات مالی و تجاری بسیار قوی در اسلوونی حکمفرماست. پایتخت کشور اسلوونی شهر زیبای لیوبلیاناست .کشور اسلوونی بالغ بر ۴۰%میباشد.در سال ۲۰۱۰میلادی نرخ مالیات سود شرکتها ۲۰%بود.و مشوق های زیادی برای مالیات وجود دارد . و  سرمایه گذاری با سرمایه خارجی مورد استقبال قرار میگیرد و شرکتهای با سرمایه گذاری خارجی یا در تملک کارافرینها یی که عضو جامعه اسلوونی نیستند به چشم یک شرکت که تبعه خود اسلوونی تاسبس کرده باشد دیده میشود . ولی تمام اسناد باید یک کپی به زبان اسلوونیایی نیز ارائه دهد.

  جمعیت کشور اسلوونی ۲,۰۰۹,۲۴۵نفر میباشد.ورشد جمعیت منفیست،میانگین سنی اسلوونیاییها چهل سال میباشد.اسلوونی شامل قدیمیترین بخش جنگل های جهان میباشد.

  مزایای ثبت شرکت در اسلوونی چیست؟

  شما با ثبت شرکت در اسلوونی جزء جامعه بدون مرز شنگن شده اید. شما با ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی با مالکیت متقاض است و متقاضی بعنوان مدیرعامل شرکت است که میتواند اعضای خانواده خود را نیزبعد یکسال از فعالیت شرکت و پرداخت مالیات همراه خود ببردو همسر نیز میتواند بعنوان نیروی کار در شرکت مشغول به فعالیت شود..و فرزندان در مدارس رایگان مشغول به تحصیل شوند.همراه نیز اجازه کار در همان شرکت یا برای کار فرمای دیگر را داراست. بعد از پنج سال میتواند تقاضای تابعیت اسلوونی را بدهد.

  بهره مندی از قوانین تجارت آزاد وگمرکی در اتحادیه اروپا نیز فراهم است. گاهی ثبت شرکت در اسلوونی  را سفارت ایران انجام نمیدهو متقاضی  مهاجرت به اسلوونی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی  باید به سفارت ترکیه مراجعه کند.

  فایل صوتی توضیحات آقای استاد ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلوونی

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای ثبت شرکت اسلوونی چیست؟

  توجه کنید که ابتدا طرح توجیهی یا بیزنس پلن را باید در اسلوونی به تایید اداره کار و بازرگانی و وزارت خارجه اسلوونی برسانید و بعد برای کارهار دیگربرنامه ریزی نمایید.

  انواع مختلف نوع ثبت شرکتها در اسلوونی کدام است؟

  بعد ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی ،نشانه های فعال بودن آن چیست؟

  بعد از اتمام ثبت شرکت در اسلوونی و واریز مبلغ ۷,۵۰۰€ هزینه ثبت شرکت ، متقاضی ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی باید کارهایی انجام دهد که نشاندهنده فعالیت شرکت است.مثلأ باید یک ماشین به نام شرکت بخرد.یا یک ملک به نام شرکت خریداری کند تا سقف ۵۰,۰۰۰€. وهمچنین برای نشان دادن فعال بودن شرکت افرادی را استخدام کند حداقل بمدت شش ماه است. شرکت باید در ماه فروش داشته باشد،یعنی حتی با فاکتور سربرگ شرکت شخص میتواند در ایران خرید وفروش کند و نشان دهد در ماه ۱۰,۰۰۰€درآمد دارد.

  واریز سالیانه مالیات ۱۸%سود سهام به حساب دولت اسلوونی میباشد.یعنر حدود۴_۵هزار یورو در سال میباشد. اگر در مدت یکسال نشان دهد که شرکت فعال است و مالیات آن را پرداخت میکند میتواند اقامت دو ساله بگیرد و خانواده هم به او بپیوندد،بعد اقامت دوساله دوم رابگیرد و بعد پنج سال دوم اقامت دائم میتوانند بعد ده سال تایعیت اسلوونی را کسب کنند. .،لازم به ذکر است فرد در طول یکسال اول لازم نیست کامل در اسلوونی باشد.

  نتیجه گیری:

  کشور اسلوونی کشوری مدرن با جمعیت و زادآوری کم میباشد.وشما اگر مدرک زبان نارید میتوانید بدون مدرک اقدام کنید.و از انواع مزایای آن بهره مند شوید . اسلوونی با کشورهای مطرح و با اقتصادی بالا همسایه است واینکه با وجود ثبت ایده درست و تاسیس شرکت ما میتوانیم  برای شما مشاوره رایگان ارائه می نماید .

  مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به اسلوونی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی به شما دوست عزیز توصیه می نماید اگر  سؤالی در زمینه ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دارید و میخواهید انواع ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بشناسید و قصد دارید شرایط ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی را بدست آورید ؟ قوانین ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی و اخذ تابعیت اسلوونی را مطلع شوید و از راه های ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی آگاه شوید و می خواهید با مهاجرت به اسلوونی به ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی بپردازید و از این طریق به اخذ اقامت اسلوونی دست پیدا نمایید همواره می توانید  با ما ،در مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه  تماس گرفته و از  طریق حقوقدانان و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی مشاوره رایگان دریافت نمایید .  ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی دارای نکات بسیاری و ریزی می باشد که شما عزیزان می توانید با ما به این اطلاعات دست پیدا نمایید .

  منبع مطلب : malekpourlaw.com

  مدیر محترم سایت malekpourlaw.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  اخذ اقامت اروپا و ثبت شرکت در اسلوونی 2019+عکس

  اخذ اقامت اروپا و ثبت شرکت در اسلوونی 2019+عکس

  ثبت شرکت در اسلوونی

  روش ثبت شرکت در اسلوونی امروزه به دلیل داشتن مزایای فوق العاده مورد توجه تعداد زیادی از متقاضیان دریافت اقامت اروپا قرار گرفته است.

  اسلوونی به عنوان یک مقصد تعطیلات عالی، فرصت های زیادی برای سرمایه گذاران ارائه می کند.

  از سال ۲۰۰۴ اسلوونی عضو اتحادیه اروپا شده است، اسلوونی، بسیاری از معاهدات را برای جذب سرمایه گذاری از لحاظ ثبت شرکت در اسلوونی امضا کرده است (برای مثال، معاهدات دوگانه مالی با بیش از ۴۵ کشور امضا شده است.

  جمهوری اسلوونی محل اتصال بسیاری از کشورهای اروپایی به یکدیگر است.

  ظرفیت سرمایه گذاری در صنایع غذایی و صنایع تبدیلی مواد غذایی و دامی، بعد از ثبت شرکت در اسلوونی، امکان ایجاد کارآفرینی و اخذ اقامت دائم اروپا را برای شهروندان غیر اروپایی فراهم نموده است.

  شرایط اولیه برای ثبت شرکت در اسلوونی

  ثبت شرکت در اسلوونی

  بیشتر بخوانید :
  اخذ اقامت اسلوونی

  مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

  انواع شرکتها در اسلوونی

  دو شریک برای ثبت شرکت در اسلوونی

  حداقل دو شریک خارجی، می‌توانند برای ثبت شرکت در اسلوونی اقدام کنند. به این صورت که برای ثبت شرکت در اسلوونی یک مشارکت عمومی را تشکیل دهند که هر دو شریک مسوولیت شرکت را در اسلوونی برعهده دارند.

  دو شریک برای ثبت شرکت در اسلوونی باید حداقل سرمایه را برای کسب و کار را داشته باشند اما در صورت انحلال شرکت در اسلوونی، دارایی های شرکا می‌تواند برای تامین بدهی استفاده شود.

  شرکا باید مجموعه قوانینی که در توافق نامه مشارکت برای ثبت شرکت در اسلوونی ایجاد شده است، اطاعت کنند. همه ی شریک های ثبت شرکت در اسلوونی، می‌توانند بخشی از مدیریت را به عهده داشته باشند.

  روش ادغام یک شرکت در اسلوونی

  همه اشخاص باید روند ادغام یک شرکت در اسلوونی را با تهیه پیش نویس قانون اساسی و مقررات شرکت های محدود و یا منشور شرکت برای شرکت های سهامی در اسلوونی آغاز کنند. در این اسناد، نام شرکت در اسلوونی، آدرس ثبت شده در اسلوونی، ساختار آن، جزئیات مربوط به سهام، جزئیات مربوط به سرمایه، اطلاعات مربوط به اعضا و حقوق آن‌ها، اطلاعات مربوط به روند تحول و انحلال، تعیین می‌شود.

  سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسلوونی

  افتتاح حساب بانکی نیز گام مهمی در روند ثبت شرکت در اسلوونی است. هزینه ها و مقدار سرمایه گذاری برای ثبت شرکت دراسلوونی نسبت به بیزینس پلن و نوع شرکت در اسلوونی متقاوت است.حداقل سرمایه اولیه لازم برای ثبت شرکت در اسلوونی ۷،۵۰۰ یورو است.

  اگر متقاضیان ثبت شرکت در اسلوونی سرمایه بالایی برای ثبت شرکت خود در اسلوونی (حداقل ۲۵۰۰۰یورو) داشته باشند، می‌توانند یک شرکت سهامی اسلوونیایی را راه اندازی کنند.

  حداقل یک چهارم از این مبلغ باید در حساب بانکی تازه برای ثبت شرکت در اسلوونی باز شود. سرمایه برای ثبت شرکت در اسلوونی را می توان با پول نقد و یا دارایی ها تشکیل داد.

  مالیات ثبت شرکت در اسلوونی

  مالیات شرکت ها در اسلوونی ۲۸ درصد از درآمد سالیانه شرکت است. برای ثبت شرکت در اسلوونی، پرداخت مالیات اولیه مورد نیاز نیست و فقط مالیات های ثبت شرکت و عوارض دولتی کافیست.

  پس از شروع به فعالیت شرکت ثبت شده در اسلوونی و ارائه بیلان حساب های شرکت در پایان سال مالی، مالیات بر درآمد محاسبه و از مالک شرکت دریافت می گردد.

  ثبت شرکت در اسلوونی

  بیشتر بخوانید :
  روش های مهاجرت به اسلوونی

  اخذ اقامت دائم با ثبت شرکت در اسلوونی

  موضوع اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا با مبالغ کم و با ثبت شرکت در اسلوونی و یا هر کشور دیگر اروپایی، سو استفاده از اشتیاق هم وطنان ایرانی برای مهاجرت به اسلوونی و داشتن اقامت دائم اتحادیه اروپا، نشات گرفته است.

  با ثبت شرکت در اسلوونی هیچ گونه اقامتی به متقاضی و مالک شرکت اعطا نمی‌شود و فقط ویزای ورود به اسلوونی و ویزای شینگن جهت راه  اندازی شرکت و کارآفرینی به متقاضی داده می‌شود.

  پس از ورود مدیران شرکت به اسلوونی و همچنین فعال نمودن موضوع شرکت، امکان اخذ اقامت یکساله اروپا برای مدیر عامل وجود دارد. افراد خانواده مدیران شرکت تنها پس از ورود نفر اصلی و راه اندازی شرکت، امکان دریافت ویزای ورود به اسلوونی و حوزه شنگن را دارند.

  در صورت فعالیت واقعی شرکت و پرداخت به موقع مالیات های متعلقه، پس از ۵ سال تمدید موضوع شرکت و پرداخت مالیات، امکان اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا برای مالک شرکت و افراد خانواده وی شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وجود دارد.

  خرید ملک در اسلوونی

  با ثبت شرکت در اسلوونی و شروع به فعالیت شرکت و تمدید مجوز قانونی شرکت، در صورتی که مالک و مدیر شرکت اقدام به خرید ملک در اسلوونی برای شرکت ثبت شده نماید، می‌تواند برای اخذ اقامت دائم اسلوونی و اتحادیه اروپا درخواست دهد. حداقل مبلغ جهت خرید ملک در اسلوونی ۷۰۰۰۰ یورو می‌باشد.

  با مراجعه به این سایت قادر به خرید املاک در کشور اسلوونی هستید.

  آشنایی با اسلوونی

  قرن هفت با شروع حکومت محلی باواریا و ورود اسلاوها سکونت در این سرزمین آغاز شد.

  از قرن ۱۳ به بعد این منطقه تحت سلطه امپراطوری های اتریش و مجارستان قرار گرفت، این سرزمین سال های زیادی متعلق به اتریش، ایتالیا و یوگسلاوی بود اما کشور اسلوونی از سال ۱۹۹۱ از کشور یوگسلاوی جدا شد و اعلام حکومتی مستقل کرد.

  اسلوونی عضو اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد می باشد. این کشور چند ماه پیش از اینکه عضو اتحادیه اروپا شود به پیمان آتلانتیک شمالی پیوست.

  کشور اسلوونی در جنوب اروپای مرکزی واقع شده است. کشور اسلوونی از شمال با اتریش و از غرب با ایتالیا و از جنوب و شرق نیز با کشورهای کرواسی و مجارستان همسایه است.

  کشور اسلوونی در جنوب با دریای آدریاتیک و در شمال با رشته کوه های آلپ احاطه شده است. کشور اسلوونی ۲۰۲۷۳ کیلومتر مربع مساحت داشته و در حدود ۲ میلیون نفر در خود جای داده است.

  شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی که بزرگترین شهر این کشور محسوب می شود. اکثر جمعیت کشور اسلوونی در شهر پایتخت و اطراف آن زندگی می کنند.

  با توجه به شرایط جغرافیایی اسلوونی و کوهستانی بودن آن، آب و هوا در اغلب اوقات سال سرد و خشک می باشد و شرایط مدیترانه ای در آن برقرار است.

  مناطق شمالی اسلوونی آب و هوای سرد و کوهستانی دارد، زمستان هایی سرد و تابستان هایی معتدل حاکم است. مناطق جنوبی و غربی اسلوونی که در کنار دریای آدریاتیک قرار گرفته اند در تمام طول سال آب و هوای مدیترانه ای دارد.

  بلندترین قله در کشور اسلوونی تریگلاو نامگذاری شده است، این قله حدودا ۲ هزار و ۸۰۰ متر ارتفاع دارد.

  تقریبا نیمی از کشور اسلوونی پوشیده ازجنگل‌ است. در این کشور حتی بخش‌ هایی از قدیمی‌ ترین جنگل‌ های جهان را مشاهده کنید. فرودگاه اصلی این کشور فرودگاه لیوبلیانا است که به شهرها و کشورهای مختلف اروپایی پرواز دارد، حتی خطوط هوایی اسلوونی با کشورهای جنوب شرق اروپا هم ارتباط دارد.

  خاک کشور اسلوونی پوششی نرم و پلیستوکن اسیدی دارد. پوشش خاک قهوه ای تنها یک دهم از کل خاک این کشور را در بر می گیرد که عمدتا در شمال شرقی اسلوونی واقع شده اند و مابقی خاک این کشور به رنگ قرمز هستند که شهرت جهانی دارند.

  موسسه حقوقی بین المللی کیمیا سپنتا با داشتن مشاورین مجرب آماده خدمت گذاری در خصوص اخذ اقامت اروپا می باشد.

  منبع مطلب : kimiasepanta.com

  مدیر محترم سایت kimiasepanta.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اقامت اسلوونی ازطریق ثبت شرکت در چند گام ساده

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید