توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

  1 بازدید

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چگونه یک پسر را عاشق کنیم | راه های نزدیک شدن به پسر ها

  چگونه یک پسر را عاشق کنیم | راه های نزدیک شدن به پسر ها

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم ؟ هر دختری در زندگی ممکن است زمانی که برای اولین بار شخصی را می‌بیند و احساس می‌کند از او خوشش آمده این سوال را از خود بپرسد. عاشق شدن موضوعی است که برای همه اتفاق می‌افتد و اغلب دوست دارند تا فرد موردنظر را هم به خود علاقه‌مند کنند. باید بدانید علاوه بر ظاهر، برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی در شما باعث می‌شوند تا پسری را که می‌خواهید به خود علاقه‌مند کنید. برای جذاب شدن نیازی به هزینه‌های زیاد ندارید، تنها کافی است بر روی ویژگی‌ها و خصوصیات اخلاقی خود کار کنید و مجموعه‌ای از آن‌ها را در خود پرورش دهید. شناخت مردان و درک عواطف و احساسات آن‌ها کمی مشکل است. با این حال رعایت چند نکته کلیدی به شما کمک می‌کند تا در جذب کردن آن‌ها به خود موفق‌تر باشید و روابط عاشقانه‌ای ایجاد کنید. 

  برای دریافت مشاوره در زمینه راه‌های جذب مردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  ویژگی‌هایی که باعث جذب مردان به شما می‌شوند

  کاری که در مرحله‌ی اول باید برای جذب مرد مورد علاقه‌ی خود انجام دهید این است که اطلاعاتی از او به دست آورید. رفتارهای او را زیرنظر بگیرید تا متوجه شوید فرد موردنظر چه ویژگی‌ها و علایقی دارد؛ چرا که روش‌های جذب افراد مختلف با هم متفاوت است. برخی درون‌گرا و برخی برون‌گرا هستند. جذابیت درونی همان ویژگی های منحصر به فرد و امتیاز فردی شماست که باعث می‌شود مردها به شما جذب شوند.

  هرچه قدر مهارت های ارتباطی و ویژگی های شخصی خودتان را ارتقا ببخشید، مردهای بیشتری تمایل به شناخت شما و برقراری ارتباط با شما می‌کنند. برای این‌که بفهمید چگونه پسری را عاشق خود کنید با ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم |افزایش اعتماد به نفس

  اصلی ترین ویژگی که در ارتباط با دیگران شما را تبدیل به فردی جذاب می‌کند، اعتماد به نفس است. اهمیت این موضوع را می‌توانید در روابط دیگران با خودتان جستجو کنید. حتما شما هم متوجه شده‌اید کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند در نظرتان جذاب‌تر دیده‌ می‌شوند. افراد با اعتماد به نفس در روابط عاشقانه موفق ترند و قدرت اصلی روابط دست آن‌هاست.

  آیا خودتان از مردی خوشتان می آید که اعتماد به نفس دارد و راحت صحبت می‌کند یا فردی که بی اعتماد به نفس است؟ به جذابیت و زیبایی، مهارت ها و ارزش هایتان باور داشته باشید و اعتماد به نفس را در خودتان تقویت کنید تا فرد موردنظر را عاشق خود کنید. برای اطلاع از راه‌های افزایش اعتماد به نفس کلیک کنید.

  جذابیت ظاهری

  یکی از مواردی که در ابتدای شکل گیری روابط موثر است، ظاهر بیرونی شماست. در مرحله‌ی اول این ظاهر است که فردی را نسبت به شما جذب می‌کند. برای جذابیت ظاهری لازم نیست به سراغ جراحی‌های زیبایی بروید؛ منظور ما از این نوع جذابیت، آراستگی، پاکیزگی و به‌روز بودن است. نکته ای که بایدر رعایت کنید این است که سعی کنید همیشه در بهترین وضعیت ظاهری خود باشید و پوشش خود را متناسب با شرایط و محیط‌ها انتخاب کنید.

  تقویت ارتباطات کلامی

  ارتباطات کلامی از انواع راه‌های ارتباطی هستند که در جذابیت شما برای طرف مقابل بسیار تأثیرگذا است. فن بیان قوی و ارتباط کلامی موثر از اصلی ترین عوامل شروع و ادامه‌ی روابط می باشد. باید بتوانید هنگام برقراری ارتباط چه در قالب پیام دادن و چه در صحبت های رو در رو تاثیرات لازم را در ناخودآگاه فرد بگذارید و از ایجاد تنش و احساسات منفی جلوگیری کنید. برای تقویت و پرورش ارتباطات کلامی راه‌کارهای زیادی وجود دارد همچنین مشاوره روانشناسی در این زمینه به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های ارتباطی خود را ارتقا ببخشید.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم | آشنایی با زبان بدن

  با آشنایی به زبان بدن شما می‌توانید احساسات و افکار شخص مقابل را تحلیل کنید و بهترین واکنش را برای پاسخ دادن به او انتخاب کنید. در این صورت فرد احساس می‌کند شما او را به خوبی درک می‌کنید و احساس صمیمیت بیشتری به او دست می‌دهد. علاوه‌بر این شما می‌توانید با زبان بدن تاثیرات عمیقی بر شخص مقابل بگذارید.

  ایجاد معیارهای مناسب

  اگر به مردی که مجذوبتان کرده خوب فکر کنید متوجه می‌شوید او معیارهایی دارد که از نظر شما جذاب به حساب می آیند . اگر می‌خواهید مردی را عاشق خود کنید با بررسی زبان بدن و صحبت های او معیارهایی را که برایش ارزش دارد جستجو کنید و سعی کنید آن ها را در خودتان به وجود آورید.

  اصول مهم برای عاشق کردن پسران

  خوشرو باشید

  اکثر مردها عاشق زنی می‌شوند که آرامش دارد و با لبخندهای به موقع تصویری ماندگار از خودش در ذهن بقیه به جای می‌گذارد. سعی کنید لبخندی گرم و سرشار از توجه داشته باشید و همزمان به چشمان فرد مقابل نگاه کنید. این لبخند موجی از احساسات مثبت را نسبت به شما بر می‌انگیزاند.

  در مورد سرگرمی هایتان صحبت کنید

  در مورد فعالیت هایی که دوست دارید و غالبا سعی می‌کنید آن ها را انجام دهید صحبت کنید. اینکه دوست دارید رمان بخوانید یا ساعاتی در روز را صرف یوگا کنید، فیلم و سریال ببینید یا جملات انگیزشی را گوشه‌ی دفترچه‌تان یادداشت کنید همگی جزو علایق شما به شمار می‌آیند و باعث ایجاد صمیمیت بیشتر بین شما می‌شوند. همچنین از این طریق می‌توانید اشتراکات خود با مرد موردنظرتان را پیدا کنید.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم | از او مشورت بخواهید

  طبق تحقیقات اکثر مردها به گونه ای تربیت شده‌اند که دوست دارند احساس مفید بودن داشته باشند. راجع به چالش پیش روی خود با او صحبت کنید یا برای برنامه ریزی یک اخر هفته ی جذاب با او مشورت کنید و سعی کنید او را مردی باهوش و قابل اتکا نشان بدهید.

  از گوشی موبایل خود کمی فاصله بگیرید

  غرق شدن در فضای مجازی باعث می‌شود از خیلی از لحظات خوش در زندگی واقعی غافل شوید و توجه لازم را به دور و برتان نداشته باشید. کمی از دنیای مجازی فاصله بگیرید. این کار هم شما را باهوش تر نشان می‌دهد و هم فرصت های بیشتری برای خلق لحظه‌های هیجان انگیز در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه‌بر این استفاده‌ی زیاد از گوشی موبایل در هنگام صحبت با دیگران نشانه‌ی بی احترامی است و باعث فاصله‌ی شخص مورد نظر از شما می‌شود.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم | خودتان باشید

  مردها شیفته ی زنانی می‌شوند که طبیعی و نرمال رفتار می‌کنند و شخصیت منحصر به فرد خودشان را دارند. با یک شوخی به موقع باعث خندیدن طرف مقابل شوید یا به وقت نیاز پای در و دل های طرف مقابل بنشینید اما در هر صورت از رفتار مصنوعی و یا تقلید جلوگیری کنید. یک شخصیت طبیعی و با ثبات با وجود تمام نقص‌هایش بسیار دوست داشتنی تر از شخصیت مصنوعی و تقلیدکار است.

  برای دریافت مشاوره در زمینه راه‌های جذب مردان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

  منبع مطلب : honarehzendegi.com

  مدیر محترم سایت honarehzendegi.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

  عاشق شدن

  پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند

  آیا شما عاشق پسری شده اید که دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد. روش های زیر برای این منظور بسیار مفیدند.

  روش ۱: اولین کاری که باید انجام بدهید این است که از اطرافیان بپرسید که سایت ارتباط جمعی مثل Face book و ….عضویت دارد یا نه؟ این روش بهترین راه برای فهمیدن علایق او در موسیقی، فیلم و ایده های عمومی است. شما می توانید از این اطلاعات برای شروع یک بحث داغ در آینده استفاده کنید.


  روش ۲: باید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید.اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند کیلو وزن کم کنید اگر تاریخچه روابط او را بدانید خیلی به شما کمک می کند و اینجاست که شبکه اجتماعی کمک می کند.


  روش ۳: باید شرایط یک ارتباط ساده را فراهم کنید یک دوست در حد سلام و خداحافظ باشید. از دوستان مشترک برای دستیابی به این قضیه استفاده کنید. اگر دوستتان را در حال صحبت با وی می بینید شما هم وارد بحث شوید، دوستتان زحمت معرفی شما را به دوش می کشند. وقتی که او را می بینید خوشحال باشید و سلام کنید.

  عاشق شدن

  پسر ها دوست دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه کند

  روش ۴: باید چند قدم جلوتر بگذارید. کارهای کوچکی برای اینکه توجه او را جلب کنید انجام دهید. به او ثابت کنید که همیشه در هر حالی برای وی هستید. به او نشان دهید که دوستش دارید بدون اینکه حرفی از زبان شما شنیده باشد.


  روش ۵: پسر ها دوست دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه کند. دست از کنترل کردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید که چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می کند. به او اجازه بدهید که حس کند می تواند در خوب کردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.


  روش۶: پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید. 

  روش 7: به پسری که شیفته شما شده است فرصت دهید تا قدمی بر دارد. نظر دوستانتان در مورد اینکه او به شما علاقه دارد یا نه اکثر وقت ها درست از آب در می آید. سعی کنید سخت به دست بیایید اما همیشه صادق باشی.

  منبع: خبرنو

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟ ۱۰ تکنیک مهم در عاشق کردن مردان

  چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟ ۱۰ تکنیک مهم در عاشق کردن مردان

  جذب یک مرد ؛ چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم ؟ یادتان باشد، هرگز سعی نکنید از دوستانتان که اطلاعات روانشناسی صحیحی ندارند کمک بگیرید، یک راهنمایی اشتباه از طرف آنها باعث خواهد شد عشق تان را برای همیشه از دست بدهید !!!

  شما باید درباره روانشناسی مردها بیاموزید، باید توقعات یک مرد را متوجه شوید، یادگیری روانشناسی مردها کار آسانی نیست، متاسفانه در جامعه ما،  آموزش های خوبی در زمینه ارتباطات قبل از ازدواج وجود ندارد.

  دخترها همیشه عاشق مردهایی هستند که کاملا دیوانه آنها باشند. آنها عاشق مردی هستند که دیوانه وار و عمیقا عاشق شان باشد. اما آیا این کار ساده ای است؟ نه، من فکر نمیکنم به آسانی بتوانید مردی را دیوانه ی خودتان کنید!باما در ادامه این مقاله از عروس ما همراه باشید تا به شما یاد بدهیم که چکار کنین تا مرد موردنظرتان را مجذوب و عاشق خودتان کنید.

  چگونه مردی را عاشق خود کنیم؟

  ۱) به خودتان اهمیت زیادی بدهید.

  چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم ؟ یک مرد عاشق دختری است که نیازهای او را بداند؛ او عاشق دختری است که صورتحساب های کارت اعتباری اش را بپردازد یا بیمه ی ماشین داشته باشد. مردها عاشق زنانی هستند که به ظاهرشان اهمیت میدهند.به خودتان اهمیت بدهید، خودتان را نسبت به او و نیازهایش در اولویت قرار دهید، چون عشق ورزیدن به خودتان مهمتر است. اگر نتوانید به خودتان عشق بورزید و توجه کنید،هیچکس دیگری هرگز این کار را نمیکند!

  ۲) بانویی پر رمز و راز باشید.

  خانمی نباشید که همه چیز را یکباره رو میکند. به آرامی خودتان را نشان دهید؛چیزهای مربوط به خودتان را رازگونه و مبهم نگه دارید و برای اینکه شماره تان را به او دهید چند روز معطل اش کنید. به آسانی او را به دوستان دور و برتان معرفی نکنید.بگذارید قبل از اینکه با او بیشتر آشنا شوید درباره ی اینکه شما چطور آدمی هستید فکر کند و دلتنگ تان شود! مردها دیوانه ی دختری می شوند که پررمز و راز است.

  ۳) برای روابط گذشته تان به هیچ عنوان غصه نخورید.

  هیچکس فردی را که پر از حسرت است دوست ندارد. بنابراین درباره ی روابط گذشته تان و چگونگی شکست خوردن تان صحبت نکنید. از نامزد سابق تان و اینکه هیچکس نیازهایتان را برآورده نمیکند گلایه نکنید. این فقط در برابر مرد مورد نظرتان چهره ای بسیار ناراحت کننده از شما به تصویر میکشد! مردها چنین دختری را دوست ندارند و نخواهند هم داشت.

  ۴) سلیقه ی لباس پوشیدن تان و ظاهر شما مهم است.

  مردها عاشق خانم هایی که تمیز و مرتب هستند می شوند،پس از این موضوع نهایت استفاده را کنید. اغلب دخترها سردرگم می شوند که برای قرارشان چه لباسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند، هر وقت با او هستید چیزی بپوشید که زیبا و چشم نواز باشد و با پوشیدن آن فوق العاده شوید. دختری که در لباس پوشیدن خوش سلیقه باشد میداند چگونه زیبا و در عین حال عادی به نظر برسد.این باور رایج است کسی که عاشق ات باشد تو را قضاوت نمیکند همیشه درست نیست.اگر مرد شما نامرتب لباس بپوشد،شما احساس ناامیدی نمیکنید؟ قطعا این حس متقابل است پس بیشتر دقت کنید.

  ۵) عطری وسوسه کننده

  وقتی با یک آغوش از او خداحافظی میکنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق العاده ای داشته باشد. عطر را به مچ دست ها، اطراف گردن، پشت گوش و روی استخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار است و میتوانید در مناسبت های مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنید.عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدامیک برایتان بهترین نتیجه را دارد.

  ۶) هوش هیجانی بالا (EQ)

  اغلب از شما انتظار میرود هیجان های عمیقی داشته باشید اما معنی اش به هیچ وجه این نیست که هر وقت داستان غم انگیزی شنیدید چشم هایتان را پر از اشک کنید،یک خانم با هوش هیجانی بالا (که به آن ای‌ کیو یا EQ هم گفته می شود) میتواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق کند و برایش الهام بخش باشد.این خانم به جای اینکه داستان های غم انگیز غیرضروری خلق کند،در زمان مناسب جملات مناسبی میگوید که به درد رابطه اش میخورد.

  ۷) زیاد لبخند بزنید (البته نه غیرضروری)

  مردها دیوانه ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان باید واقعی و شیرین باشد. در غیر اینصورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیرعادی هستید. هم‌چنین، وقتی با او هستید، تمام توجه تان را به او بدهید و به جوک هایش بخندید.نشان بدهید از بودن با او خوشحال هستید و او بقیه ی کارها را انجام میدهد و شما فقط نظاره گر می شوید.

  ۸) برای کسی که میخواهید جذبش کنید ارزش قائل شوید.

  توجه ویژه ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق العاده است که فرد مقابلتان را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه ی میزان علاقه ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده ایم.

  ۹) حامی باشید.

  وقتی مردی روز بدی دارد، میدانید چه چیزی میخواهد که به سمت شما بیاید؟ زنی که مثبت، مشوق و حامی باشد. حتی زمانی که شرایط سختی پیش می آید، او به زنی در کنار خود نیاز دارد. به او نشان دهید که همان زن هستید و او دیگر نمیتواند عاشق تان نشود.

  ۱۰) با هم خوش بگذرانید

  این مورد نیز با امتحان کردن چیزهای جدید در ارتباط است.اما حتی اگر قبلا کاری را یک میلیون بار هم انجام داده باشید، خوش بگذرانید! هیچ کس دوست ندارد در یک رابطه خسته کننده بماند، درست است؟ خوب، کارهای جالب انجام دهید و همیشه خوش بگذرانید، چه با هم بازی کامپیوتری انجام دهید و چه برای ماهیگیری به دریا بروید. خوش بودن، هر دوی شما را خوشحال و مثبت می‌کند و باعث رشد رابطه می‌ شود.

  مانند یک چالش به نظر میرسد اما  شاید شنیدن جمله دوستت دارم از طرف مرد مورد علاقه تان، آسانتر از چیزی باشد که فکر میکنید. فقط به یاد داشته باشید که مهربان و شوخ بوده و همیشه خودتان باشید. به مخاطب خاص خود اعتماد داشته باشید و به او حس عالی و کامل بودن بدهید. او نمیتواند در برابر شما مقاومت کند!

  سخن پایانی

  این مقاله برای افرادی نوشته شده است که به دنبال جذب و عاشق کردن پسری هستند که با او در دوران آشنایی به سر می برند تا بتوانند سریع تر به مرحله ازدواج برسند.اگرچه آشنایی پیش از ازدواج مشکلی ندارد اما توصیه می شود از دوستی قبل از ازدواج با هر پسری پرهیز کنید و فقط با هدف ازدواج وارد رابطه شوید اما حتما طرف مقابلتان را خوب بشناسید و آدم مناسبی را انتخاب کنید و بعد به ازدواج فکر کنید تا اگر در صورت جور در نیامدن اخلاقیاتتان باهم شکست عاطفی را تجربه نکنید.

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید