توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه مخ پسری را که دوست داریم بزنیم

  1 بازدید

  چگونه مخ پسری را که دوست داریم بزنیم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چگونه مخ پسر بزنیم ؟ چطور مخ پسر مورد علاقه خود را بزنیم؟

  چگونه مخ پسر بزنیم ؟ چطور مخ پسر مورد علاقه خود را بزنیم؟

  این واقعیت بر همه ما عیان است که از زمان خلقت تا کنون  تفاوت‌های وجودی زیادی بین مردان و زنان وجود داشته است و اتفاقا همین مسئله تفاوت‌ها در اخلاق، رفتار، احساس و به طور کلی تفاوت در خلقت است که این دو را برای هم جذاب نشان می‌دهد. رفتار‌ها، اخلاقیات و عکس العمل مردان و زنان با هم خیلی تفاوت دارند و در عین حال و با وجود تفاوت در بین این دو جنس، شباهت‌های زیادی بین مردان یا بین زنان وجود دارد و به همین دلیل اگر فردی بخواهد و یا تمایل داشته باشد که به نوعی در یکی از این دو جنسیت نسبت به خود عاطفه یا احساسات ایجاد کند و او را به خود علاقمند کند باید در قدم اول همان رفتار‌ها، علایق، احساسات و تفاوت‌های کلی را به خوبی بررسی کند و با توجه به آنها در این مسیر پیشرفت کند.

  منبع مطلب : takamoleman.com

  مدیر محترم سایت takamoleman.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مخ زدن پسر برای ازدواج(تور کردن پسر مغرور در دانشگاه و فضای مجازی)

  مخ زدن پسر برای ازدواج(تور کردن پسر مغرور در دانشگاه و فضای مجازی)

  عشقت رو جذب کن

  میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو...

  منبع مطلب : lovesradio.com

  مدیر محترم سایت lovesradio.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  10 علامتی که نشان می دهد پسری جذب شما شده و شما را دوست دارد

   هنگامی که بحث جذب شدن آقایان مطرح می شود، خوب است که ببینیم زبان بدن مرد چه می گوید به جای اینکه به کلماتش توجه کنیم. زمانی که مردان به طرف کسی جذب می شوند معمولا زبانشان بسته می شود و ممکن است گیج و سردرگم به نظر برسند. به هر حال در اینجا به قسمتهایی از زبان بدن مردان اشاره می کنیم که زمانیکه به طرف شما جذب شدند برای تان کاملا مشخص شود.

  چشم ها
  چشمان او به سمت شما دوخته می شود ، عمیق نگاه می کند و تا اعماق روح شما را می کاود. مردمک های چشمش سوسو زده و می درخشد،و علاقه زیادی دارند که با شما صمیمی شوند. اگر چشمان مرد مورد نظرتان در اطراف اتاق می چرخد و اغلب نگاهش نگران است این یعنی اینکه مرد شما به دنبال چیزی یا کسی دیگر می گردد.  دهان
  زمانیکه مردی به طرف شما جذب شود ، لبخند او حقیقی و واقعی به نظر می رسد. زمانیکه به زور لبخند بزند و بخندد به معنی آن است که او با زور و اجبار سعی دارد که مودب به نظر برسد.

  شانه ها
  مردان شانه های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می کنند شانه هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می رسد. او خود را طوری قرار می دهد که شما در مقابل و در مرکز او قرار بگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

  بازوها
  بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است ، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف ترین نشانه های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

  دستان
  جدا از دستان عرق کرده ، دست ها می تواند به شما نشان دهد که مرد مورد نظرتان به شما جذب شده است یا نه؛زمانیکه او انگشتان دستش را داخل موهایش می کند یا آن را روی لباسش می کشد ، یعنی اینکه او سعی دارد که به بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. ممکن است بازوی شما را در حین صحبت کردن لمس کند و این نشان دهنده صمیمیت و نزدیکی بیشتر با شماست.

  پاها
  پاها او را به کجا می برد؟ اگر او سعی دارد که برنامه هایش را به گونه ای تنظیم کند که همیشه نزدیک شما باشد ، مهم نیست که شما کجا می روید ،او سعی خود را می کند که به شما برسد و در کنار شما باشد.خواه برای اولین بار باشد که شما او را ملاقات می کنید یا تصادفا جائی که شما رفته اید ظاهر شده باشد ، همیشه این فرصت وجود دارد که او برای دلیلی بخواهد کنار شما باشد.

  خرامیدن
  زمانیکه از مقابل مردی رد می شوید که به طرف شما جذب شده است ، شاید مرد در جلو شما قدم زنان بگذرد و بگذرد، با سینه ای جلو داده و شانه های به عقب رفته؛این همان حالتی است که وقتی زنی به طرف شما جذب می شود با سینه های جلو سعی در خرامیدن در مقابل شما را دارد. این کاری است که همه افراد در مقابل جنس مخالف خود انجام می دهند.

  رفتار
  زمانیکه مرد مورد نظر شما سعی می کند که در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کند و درها را برایتان باز می کند یا کمک تان می کند که کت تان را به تن کنید ، در واقع سعی دارد که نشان دهد که به شما اهمیت می دهد و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند. همچنین این کار به شما نشان میدهد که مادر وی او را درست تربیت کرده ، اما مطمئن شوید که این کار نشان دهنده این باشد که او واقعا به شما علاقمند شده است و فقط ادب وی را در مقابل یک خانم نشان نمی دهد.

  شخصیت
  اغلب مردان سعی می کنند علاقه خود را پشت مخ زدن های احمقانه پنهان کنند. ممکن است برای تان جک بگویند ، شما را غلغلک دهند یا به شوخی شما را دست بیندازند تا شما را به خنده وادارند .البته ، مردی که ذاتا آرام باشد ممکن است آرام بگیرد چرا که می هراسد.

  کلمات
  زمانیکه مردی از شما تعریف می کند ، این یکی از نشانه های خوب علاقمندی او به شماست. مراقب باشید که وی با تعاریفی که از شما می کند از طریق ظاهر و حرفهای شما به طور درستی شخصیت تان را شناخته باشد. در حالیکه جذابیت فیزیک یک الزام برای برقراری یک ارتباط است اما او باید از درون شما نیز به خوبی آگاه باشد تا این رابطه با دوام و پابرجا باقی بماند.

  منبع مطلب : www.persianpersia.com

  مدیر محترم سایت www.persianpersia.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  تینام : هی بهش نگاه کنید عمیق وقتی بهش زل بزنید نگاهتون می‌کنه بعد چشماتون بهم قفل میشه بعد ی لبخند ملیحی بکنید و سعی کنید لبخندشو در بیارید بعد دیگه خرتون میشه با تشکر فراوان تینا😂🚶

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نازگل حسینی 13 روز قبل
  0

  سلام به همگی بابا اینایی که اینجا نوشته شده هر پسری انجام میده اینجوری نمیشه که 😒😒😭

  فاطی 5 ماه قبل
  3

  من نقره طلام بپوشم سگم بهم نگاه نمیکنه

  0
  نازگل حسینی 13 روز قبل

  اخی دلم کباب شد 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️

  F.J 5 ماه قبل
  2

  سلام .اگر پسری را دوست داشته باشیم و تا حالا با او هم کلام نشدیم چی؟چگونه کاری کنیم که میل به دیدن دوباره ما داشته باشد؟

  دختر 5 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید روانشناس ها میگن کسایی که همدیگرو دوست دارند خیلی پلک میزنن و پا های خودشون رو مدام تکون میدن و به حرف های طرف مقابل لبخند ملیح میزنن

  با تشکر

  تینام 5 ماه قبل
  5

  هی بهش نگاه کنید عمیق وقتی بهش زل بزنید نگاهتون می‌کنه بعد چشماتون بهم قفل میشه بعد ی لبخند ملیحی بکنید و سعی کنید لبخندشو در بیارید بعد دیگه خرتون میشه با تشکر فراوان تینا😂🚶

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام خوبی عزیزم من با یه پسر گلس دارم چت میکنم من اون را دوست دارم اونم به من گفته دوستت دارم من بهش گفتم یه بتر بیا اینجا گفت واسه دیدنت میام میخام بگیرمت دوست دارم بعد از شهریور بیاد خواستگاریم چکار باید بکنم که زود بیاد

  1
  دختر 5 ماه قبل

  خوش بخت بشی عزیزم برای عشقت عجله نکن شهریور هم میرسه چه جالب تو ماه تولد خواهر من میاد بله برونت🥰😘

  0
  دختر 5 ماه قبل

  خوش بخت بشی عزیزم برای عشق عجله نکن

  Fate 6 ماه قبل
  0

  امیدوارم که به دردم بخوره ولی یکی از قسمتش رو راست می‌گفت وقتی کسی به ما نگاه کنه و ما هم زیاد نگاه او کنیم اون فرد عشقمون میشه

  0
  دختر 5 ماه قبل

  صد در صد به دردت میخوره این جوری که شما داری ازش تعریف میکنی🥰

  -1
  تینام 5 ماه قبل

  دقیقا

  نرجس 1 سال قبل
  1

  من چند وقت پیش یه موبایل خریدم بعدش خیلی خوم از اون پسر موبایل فروش اومده چکارکنم

  0
  نازگل حسینی 13 روز قبل

  وای وای چ حرفها

  1
  دختر 5 ماه قبل

  برو بهش بگو ببخشید شما گوشی به من ندادی مهرتو به دلم دادی🤣🤣🤣

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید