در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه در فری فایر حیوان بگیریم

  1 بازدید

  چگونه در فری فایر حیوان بگیریم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نحوه بدست آوردن حیوانات بازی فری فایر (Free Fire) - موجو شاپ

  نحوه بدست آوردن حیوانات بازی فری فایر (Free Fire) - موجو شاپ

  استفاده از حیوانات بازی فری فایر در واقع بهترین گزینه برای ارتقاء سطح توانایی هایتان و کمک گرفتن از آنها بعنوان نیروی کمکی می باشد، برخی از این حیوانات دارای مهارت‌های خاصی می‌باشند که می‌توانند بروی نحوه عملکرد شما تاثیر بگذارند. ما در این مطلب قصد داریم در رابطه با مواردی که در زیر ذکر خواهند شد صحبت کنیم:

  چگونگی قرار گرفتن حیوانات در بازی فری فایر:

  طی آپدیت های اخیر گیم پلی فری فایر حیوان خانگی به آن اضافه شده اند که طراحان در تلاش هستند که بتواند از این حیوانات در واقع برای ابزاری که می تواند به کاربر در تمامی نبرد ها کمک کند، استفاده کنند.
  در واقع توسعه دهندگان گیم پلی فری فایر می‌خواهند حیوانات را به بخش جدایی ناپذیر در این بازی تبدیل کنند.

  وجود حیوانات در بازی میتواند علاوه بر اینکه در طول نبرد ها به شما کمک کند در زمان فرود نیز می توانند به شما کمک بسیار زیادی کنند، بنابراین وجود آنها می تواند برای پیشرفت و یا حتی زنده ماندن شما تا آنتهای بازی بسیار مهم و ضروری باشد.

  فری فایر

  استفاده از حیوانات در بازی فری فایر:

  اولین حیوانی که در این گیم پلی مورد استفاده قرار گرفت یک گربه بنام kitty بود که به صورت رایگان کاربران می توانستند از آن استفاده کنند، اما متاسفانه این گربه هیچ مهارت خاصی نداشت بنابراین توسعه دهندگان بازی Free Fire تصمیم به طراحی کاراکتر حیوان جدید گرفتند و اکنون آخرین به روزرسانی این بازی شما می توانید حیوانات متعدد زیادی را در این بازی ببینید که هر یک دارای مهارت ها و توانایی های خاصی هستند.

  گیم پلی فری فایر

  چگونه از حیوانات در گیم پلی فری فایر به صورت رایگان استفاده کنیم؟

  اگر سطح شما در بازی بالا باشد می توانید بسیاری از حیوانات را به صورت رایگان و یا با قیمت بسیار کم انتخاب کنید و از آن ها در نبردهای خود استفاده کنید، اما اگر شما از کاربران حرفه ای نیستید لازم نیست که نگران باشید تنها باید منتظر اضافه شدن یک حیوان جدید به بازی باشید.

  زیرا زمانی که یک حیوان جدید به بازی ارائه می شود برای مدتی به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران قرار خواهد گرفت و همچنین پس از اینکه ماه ها از انتشار آن حیوان جدید گذشت استفاده آن رایگان خواهد بود.

  تکامل سیستم حیوانات در گیم پلی فری فایر:

  اگر شما مدت زیادی است که از کاربران گیم فری فایر هستید قطعا متوجه شده اید که با هر بار به روز رسانی مجموعه ای از ویژگی های جدید به سیستم حیوانات در بازی اضافه شده است و در آخرین به روز رسانی مهارت های خاصی برای هر یک از حیوانات تعیین شده است.

  نکاتی که می تواند باعث مثمر ثمر بودن حیوانات در کنار شما شود این است که، شما باید تمامی مهارت های حیوان مورد نظر خود را بشناسید و سپس انتخاب کنید که به کدام یک از آنها در کنار خود نیاز دارید.
  توسعه دهندگان گیم پلی فری فایر در تلاش هستند که بتوانند طیف گسترده ای از مهارت های خاص را برای هر یک از حیوانات در بازی در نظر بگیرند و همان طور که مشخص است تا به امروز توانسته اند نظر بسیاری از کاربران بازی را به خود جلب کنند و آنها را از وجود سیستم حیوانات در بازی فری فایر راضی نگه دارند.

  راهنمای انتخاب بهترین حیوانات در بازی فری فایر

  در زیر قصد داریم که بهترین حیوانات بازی فری فایر را به شما معرفی کنیم:

  این حیوان که یکی از جدیدترین اعضای خانواده حیوانات بازی فری فایر می باشد دارای توانایی ویژه‌ای است، در واقع می‌تواند سرعت شما را هنگام استفاده از چتر نجات تا حد قابل توجهی بیشتر کند و این توانایی می تواند برای تمام اعضای تیم مورد استفاده قرار گیرد، همچنین این پرنده قادر خواهد بود که قبل از سایر بازیکنان اسلحه ها را برداشته و یا آنها را رها کند.

  این شخصیت یک هدفون و یک کلاه دارد و توانایی ویژه او هنگامی استفاده قرار می گیرد که شما از کیت درمانی برای بازیابی سایر بازیکنان استفاده میکنید. در واقع او در سطح یک می تواند تا ۳۵ درصد و در سطح ۵ می‌تواند تا ۵۰ درصد از HP بازیکنان را بازیابی کند.

  این حیوان دارای یک توانایی خاص می باشد که باعث می شود که مقاومت کلاه ایمنی و زره شما در هر ۳ ثانیه به مقدار یک درصد افزایش یابد از طرفی باعث می شود که میزان سطح ایمنی زره و کلاه ایمنی شما کم نشود. این حیوان که در سطح ۵ می تواند در هر دو ثانیه دوام زره و کلاه ایمنی شما را یک درصد افزایش خواهد داد، و در سطح ۲ می تواند از نابودی و از بین رفتن کلاه ایمنی و زره جلوگیری کند، استفاده از این حیوان به بازیکنانی که مدام در حال اجرای بازی به صورت تهاجمی هستند توصیه می‌شود.

  همانطور که از نام آن پیداست این حیوان یک روباه خانگی میباشد و قابلیت ویژه آن این است که می تواند تجهیزات بهداشتی و تجهیزات بازیابی را در اختیار شما قرار دهد. در سطح ۵ می‌تواند ۷ hp سطح بازیابی بازیکنان اضافه کند این توانایی فارغ از اینکه بازیکنان در چه سبکی در حال اجرای بازی فری فایر هستند برای تمامی آنها قابل استفاده است.

  شما با استفاده از این حیوان می توانید تمامی قارچ هایی را که در مپ و جزیره هایی که در حال اجرای بازی در آن هستید را پیدا کنید و می‌تواند در هر ۱۸۰ ثانیه یک بار به مدت ۳۰ ثانیه مکان تمام قارچ هایی را که در اطراف نقش وجود دارند را برای شما مشخص کند و در سطح ۵ می‌تواند در هر ۱۵۰ ثانیه یک بار به مدت ۳۰ ثانیه بازهم تمامی قارچ ها را در اطراف نقش برای شما پیدا کند، با توجه به این قابلیت خاصی که دارد اکثر بازیکنان بازی فری فایر از این حیوان استفاده می کنند.

  این حیوان که یک گربه رباتیک بسیار بزرگ است یک قابلیت خاص و ویژه را در اختیار بازیکنان بازی فری فایر قرار می دهد و آن هم این است که می تواند فضای کوله پشتی بازیکنان را تا ۱۵ درصد افزایش دهد. و در سطح ۵ می‌تواند این فضا را به حداکثر خود یعنی ۳۰ درصد برساند این حیوان برای بازیکنانی که مدام در حال جمع‌آوری آیتم ها هستند گزینه بسیار مناسبی است.

  این حیوان قابلیت بازیابی ۴hp را برروی حرف حمله دارد و در سطح ۵ این توانایی به ۷ hp ارتقا خواهد یافت، این قابلیت مناسب بازیکنانی است که ترجیح می دهند به عنوان نیروهای تدافعی در بازی فری فایر بازی کنند.

  با توجه به تمامی مواردی که در بالا ذکر شد پیشنهاد ما به شما این است که اگر شما جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که بیشتر در مسابقات انفرادی شرکت می‌کنید بهتر است از حیوانی استفاده کنید که می تواند مقاومت زره و کلاه ایمنی شما را افزایش دهد.

  اما اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که ترجیح می دهید مسابقات را به صورت دو نفره اجرا کنید بهتر است از Falco استفاده کنید و همچنین از Poring نیز می توانید برای بالا بردن مقاومت سطح ذره و کلاه ایمنی خود استفاده کنید.

  اما اگر می خواهید بازی را به صورت تیمی اجرا کنید بهترین انتخاب Falco, Poring, Panda می باشد شما با این ترکیب می توانید مطمئن باشید که تا آخر رقابت زنده خواهید ماند و جزو بازماندگان خواهید بود.

  ما در این مطلب سر کردیم اطلاعات کاملی را در رابطه با استفاده از حیوانات بازی فری فایر و معرفی بهترین حیوانات بازی فری فایر در اختیار شما قرار دهیم اگر شما نیز اطلاعات و یا تجربه خاصی در رابطه با استفاده از حیوانات در بازی فری فایر دارید خوشحال می شویم که اطلاعات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  منبع مطلب : mojoshop.ir

  مدیر محترم سایت mojoshop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش صفر تا صد گرفتن حیوان در بازی فری فایر

  آموزش صفر تا صد گرفتن حیوان در بازی فری فایر

  نحوه گرفتن حیوان در بازی فری فایر (Free Fire)، چگونه در بازی فری فایر حیوان بگیریم؟

  در بازی فری فایر یکی از راه‌های ارتقاء سطح و حرفه‌ای شدن این است که از بسیاری از امکاناتی که کمپانی در اختیارتان قرار می‌دهد به درستی استفاده کنید. یکی از این روش‌ها استفاده از حیواناتی است که در این بازی وجود دارند. در نسخه‌های اخیری که از این بازی در اختیار کاربران قرار گرفته شده است، ابزار حیوان خانگی هم به آن اضافه شده است.

   جالب است بدانید که طراحان این بازی در تلاش هستند که این حیوانات را به یکی از پایه‌های اساسی برای نبرد تبدیل کنند. از این رو در ادامه شاهد حضور این امکان در بخش‌های مختلف بازی خواهید بود. یکی از دلایلی که این امکان در بازی فراهم شده است این است که برنده شدن در بازی برای شما آسان‌تر خواهد بود. از این رو قصد داریم تا در این مقاله آموزش بازی به گرفتن حیوان در بازی فری فایر صحبت کنیم.

  بالا بردن سطح مهارت در این بازی از اولویت‌های حرفه‌ای شدن در این بازی به حساب می‌آید. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید تا بیشتر با استفاده از قابلیت حیوان در فری فایر آشنا شوید. همچنین چگونگی در دسترس قرار گرفتن حیوانات به صورت رایگان نیز در ادامه این مقاله بررسی خواهد شد.

  استفاده از حیوان در بازی فری فایر

  همانطور که گفته شد وجود حیوان در این بازی بسیار مهم و پر اهمیت است زیرا این موضوع برای انتهای بازی یک ضرورت محسوب می‌شود. این موجودات خانگی به شما کمک می‌کنند تا برنده فری فایر باشید. اولین حیوانی که در این بازی در اختیار کاربران قرار گرفت کیتی نام داشت که چندان هم قابل استفاده نبود. به همین دلیل با استقبال بالایی هم روبرو نشد.

  اما رفته رفته این سیستم تکامل پیدا کرد تا اینکه بازی یک سیستم مخصوص برای تکامل این حیوانات قرار داد. اگر از آخرین نسخه این بازی استفاده می‌کنید قطعا به قابلیت‌های جدید از این برنامه برخورد کرده‌اید. در واقع در سیستمی که برای این حیوانات در نظر گرفته شده است شما باید از مهارت و سطح خاصی بهره مند باشید تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

  به این نکته توجه کنید که اگر سطح شما در بازی بالا پیشرفته و بالا باشد می‌توانید از این حیوانات به صورت رایگان استفاده کنید. البته اگر که هنوز تازه وارد هستید و نگران هستید که باید چگونه از این حیوانات استفاده کنید، باید بگوییم که جای هیچ نگرانی نیست بلکه گیم پلی جوری طراحی شده است که متناسب با نیاز و مهارت شما حیوان را در اختیارتان قرار خواهد داد.

  دلیل این انتظار چیست؟ چونکه گارنا با قرار دادن هر حیوان در بازی آن را به مدت یکماه، به طور رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از این جهت بهترین زمان برای تهیه حیوان برای گیمرهای مبتدی همین موقع است.

  در ادامه این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم تا بهترین و کارآمدترین این حیوانات را برای شما معرفی کنیم.

  استفاده از حیوان در بازی فری فایر

  بهترین حیوان موجود در بازی فری فایر

  همانطور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کردیم استفاده از حیوانات در بازی فری فایر به مهارت و لول هر گیمر بستگی دارد. از این رو برای اینکه بتوانید با این حیوانات سطح خود را ارتقاء دهید و به نوعی امتیازات بالایی هم دریافت کنید، باید از آن‌ها به درستی استفاده کنید. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید تا با بهترین حیوانات این بازی آشنا شوید.

   در آخرین نسخه فری فایر برای گرفتن حیوانات این حیوان یکی از جدیدترین موجودات لیست تکامل سیستم است. این شخصیت از توانایی‌های ارزشمندی نیز برخوردار است؛ به این جهت که می‌تواند سرعت شما را در هنگام فرود چتر نجات کنترل کند. این قابلیت برای تمامی اعضای گروه است.

  شخصیت این حیوان در فری فایر بسیار جالب است. این موجود دارای یک هدفون و یک عینک است و درواقع یک نسخه جهش یافته از کیتی است.

  اگر به دنبال یک حیوان با ویژگی‌های خاص هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از پورینگ است. این شخصیت و حیوان دوست داشتنی باعث می‌شود تا کلاه ایمنی شما مقاوم‌تر شود و همچنین زره شما در بازی حدود ۱ درصد در هر ۳ ثانیه افزایش پیدا کند. وقتی که شما به سطح ۵ بازی ورود پیدا کنید پورینگ می‌تواند به راحتی در هر دوثانیه این دوام را برای زره و کلاه ایمنی شما به ارمغان آورد.

  در این قسمت سعی کردیم تا برخی از حیوانات خوب این بازی را به شما معرفی کنیم. همانطور که می‌دانید این بازی یک بازی آنلاین است که هم به صورت تک نفره و هم چند نفره قابل اجرا است. از این رو قصد داریم تا در ادامه به قابلیت‌های استفاده از حیوان در فری فایر به صورت دو نفره و گروهی بپردازیم. پس تا انتها با ایموجو همراه باشید.

  بهترین حیوانات موجود در بازی فری فایر

  حیواناتی که برای حملات انفرادی در بازی فری فایر مناسب هستند

  پیشنهادی که برای شما داریم این است که اگر جزء آن دسته از بازیکنانی هستید که تمایل دارند به صورت انفرادی بازی را دنبال کنند، بهتر است که از حیوانی استفاده کنید که از زره و کلاه ایمنی استفاده می‌کند و آن را برای شما هم تقویت می‌کند.

  استفاده از حیوانی که برای بازی‌های دو نفره فری فایر مناسب هستند

  در ادامه اما اگر شما ترجیح می‌دهید که همواره بازی را به صورت دو نفره اجرا کنید بهتر است که از شخصیت Falco استفاده کنید؛ زیرا این شخصیت به شما کمک می‌کند تا به همراه poring از یک بازی هیجان انگیز بهره من شوید. در این مورد به رایگان بودن شخصیت‌ها هم دقت کنید و از استفاده از حیوانات با قابیلت بالا و رایگان هم غافل نشوید.

  شخصیت‌هایی که برای بازی فری فایر به صورت گروهی مناسب هستند

  باید به شما بگوییم که اگر پاندا، پورینگ و فالکو را با یک دیگر ترکیب کنید در نهایت با بهترین امتیاز، برنده میدان خواهید بود. البته این ترکیب برای زمانی است که شما به صورت تیمی این بازی را دنبال می‌کنید.

  جمع بندی

  چگونگی استفاده از حیوان در بازی فری فایر از مهمترین اهداف این مقاله بود که سعی کردیم به صورت جامع و کامل به آن بپردازیم. شما هم می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی به سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه و نظرات خود  را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخشنقد و بررسی بازی به صورت کامل با ویژگی ها و نقاط و ضعف و قوت بازی های محبوب خود آشنا شوید.

  منبع مطلب : emojo.ir

  مدیر محترم سایت emojo.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش گرفتن گربه در بازی فری فایر (Free Fire) - ایران موجو

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمدسبحان 2 ماه قبل
  2

  چطوری یه سگ رایگان بگیرم؟

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  چطوری تو فری فایر روباه بگیرم

  محمدمعین 3 ماه قبل
  1

  سلام یه سوال؛ویژگی گربه چیه؟

  1
  محمد حسام 2 ماه قبل

  هیچ قدرتی ندارد

  محمد یاسین 5 ماه قبل
  0

  پاندا

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  چتوری در فری فایر پاندا بگیریم

  علی 5 ماه قبل
  2

  چطوری حیوان بگیرم

  مهدی 7 ماه قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  1
  علی 5 ماه قبل

  چیشده

  برای ارسال نظر کلیک کنید