توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه در بازی among us قاتل شویم

  1 بازدید

  چگونه در بازی among us قاتل شویم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید

  ۱۰ نکته برای اینکه در Among Us به یک قاتل مرگبار تبدیل شوید

  اگر در جریان نیستید، در بازی Among Us بین ۴ تا ۱۰ بازیکن می‌توانند کنار هم باشند و بین ۱ تا ۳ نفرشان نیز خائن یا ایمپاستر (Impostor) هستند. در حالی که خدمه بی‌گناه باید در مپ بچرخند و وظایفشان انجام دهند، ایمپاسترها باید بدون لو رفتن، خرابکاری کنند و خدمه را هم بکشند. وقتی که یک جلسه اورژانسی برگزار شود یا یک جسد کشف شود، بازیکنان با یکدیگر بحث و بر سر بیرون کردن یک بازیکن بحث می‌کنند. اگر تعداد خدمه با تعداد ایمپاسترها برابر شود و یا یک عامل خراب شده در زمان تعیین شده تعمیر نشود، ایمپاسترها برنده می‌شوند.

  ایمپاستر بودن اصلا کار ساده‌ای نیست و یک بازیکن خوب باید مخفیانه کار کند، مکانیک‌های بازی را خوب بلد باشد، و مهم‌تر از همه، یک دروغ‌گوی ماهر باشد. در این راهنما، به ده نکته مهم می‌پردازیم تا بتوانید به مرگبارترین و خطرناک‌ترین ایمپاستر Among Us تبدیل شوید.

  اولین قدم برای تبدیل شدن به یک ایمپاستر تراز اول، تظاهر به انجام وظایف است. تنها خدمه واقعی می‌توانند وظایف را انجام دهند، پس سعی کنید هنگامی که بازیکنان دیگر نزدیک هستند جوری رفتار کنید که انگار دارید کارتان را انجام می‌دهید. برای این کار، نزدیک یکی از وظایف بایستید و همان جا منتظر بمانید. به تسک بار بالا و سمت چپ صفحه دقت کنید؛ بهتر است وقتی «کارتان را تمام کنید» که آن نوار کمی پر شده باشد تا بتوانید ثابت کنید که واقعا کارتان را انجام داده‌اید. بسیاری از بازیکنان در اوایل بازی مشغول انجام این کارها خواهند بود، پس فرصت‌های زیادی خواهید داشت.

  حواستان باشد که چندان عجله نکنید. با این که اکثر وظایف بیشتر از چند ثانیه طول نمی‌کشند، باز هم بعضی‌هایشان هستند که بیشتر طول می‌کشند. اگر یک کار طولانی را در دو ثانیه ول کنید، یک بی‌گناه باتجربه به شما مشکوک خواهد شد. پس یاد بگیرید که هر کار چقدر طول می‌کشد. در ضمن از وظایفی که قابل رویت هستند هم دوری کنید، چرا که آن‌ها را نمی‌توانید الکی انجام دهید.

  این که نمی‌توانید آن وظایف قابل رویت را فیک کنید معنی‌اش این است که وقتی یک بی‌گناه آن کار را در مقابل بقیه بازیکنان انجام می‌دهد، بی‌گناهی‌شان ثابت می‌شود. اگر ایمپاستر باشید و بازیکنان بخواهند بین شما و آن بازیکن رای دهند، قطعا به شما رای می‌دهند و بازی را می‌بازید. به عبارت دیگر، آن بازیکنانی که بی‌گناهیشان اثبات شده را باید هر چه زودتر بکشید.

  وقتتان را با کشتن سایر اعضا تلف نکنید، چون در ادامه بیشتر مورد شک قرار می‌گیرید. اما بی‌کله هم عمل نکنید؛ اگر با یک خدمه باتجربه طرف باشید، شاید آن‌ها از دور مراقب یک بازیکن اثبات شده باشند و منتظر باشند شما خودتان را لو دهید. با خرابکاری کردن در کشتی، آن بازیکن را گیر بیاندازید.

  حرف بزنید، رای بدهید و تهمت بزنید، درست عین وقتی که جزو خدمه هستید. درباره مکانی که در آن قرار داشتید روراست باشید، و زیادی تهاجمی عمل نکنید. اگر بی‌دلیل یک بند بگویید که «آبی ایمپاستر است!» بازیکنان اتفاقا به شما مشکوک خواهد شد. حتی اگر بتوانید یک بازیکن بی‌گناه را بیرون بیاندازید، در ادامه توجهات به شما جلب خواهد شد.

  اگر خدمه فکر کنند شما در بازی تازه‌کار هستید، احتمال کمتری برای مشکوک شدن به شما خواهند داشت. بعضی اوقات در چت بنویسید که «به کی رای بدم؟» یا «نام اتاق را بلد نیستم» تا در نقش فرو بروید. اما اگزجره نکنید. اگر زیادی تاکید کنید که نوب هستید و شروع به التماس کردن برای بیرون افتادن کنید، قطعا در فضا سرگردان خواهید شد.

  سعی کنید خودتان آغازگر مکالمه باشید، پس صبر نکنید تا اوضاع خراب شود. بعد از یک قتل، از یک بازیکن دیگر بپرسید که کجا بوده و چه کاری انجام می‌داده. اعضای خدمه همین جوری به یک دیگر تهمت می‌زنند، پس کار مشکوکی انجام نمی‌دهید. البته زیادی زود این کار را انجام ندهید تا توجهات به شما جلب نشود.

  این قانون وقتی که یک نفر کار کثیفتان را دیده باشد حتی مهم‌تر هم می‌شود. اگر یک بازیکن دیگر شما را نزدیک یک جسد یا حتی هنگام قتل دید، قطعا قرار است به شما تهمت بزند. پس فورا به او تهمت بزنید یا موقعیتتان را توضیح دهید. مثلا اگر صورتی قبل از گزارش دادن، شما را هنگام نزدیک شدن به یک جسد دید، بگویید که کار صورتی نبود چون هر دویتان با هم وارد اتاقی شدید که جسد در آن جا بود. اگر صورتی به شما تهمت زد، شما اول از همه خود را توضیح داده‌اید و قابل اعتمادتر به نظر می‌رسید.

  طبیعتا شما می‌خواهید اعضای خدمه یکدیگر را بیرون کنند. اما در اوایل بازی، باید سعی کنید قابل اعتماد به نظر برسید. یک راه خوب این است که هوای یک بازیکن دیگر را داشته باشید. مثلا بگویید که «من صورتی را هنگام انجام یک کار دیدم، او بی‌گناه است» تا قابل اعتماد به نظر برسید. اگر شانس داشته باشید، آن بازیکنی که کمک‌رسانش بودید کارتان را به یاد خواهد داشت و احتمال کمتری برای ایمپاستر بودن شما در ذهنش خواهد داشت.

  همچنین، شاید عاقلانه باشد که یک بازیکن بی‌گناه را از حذف شدن نجات دهید. اگر جوری رای دهید که آرا بین دو بازیکن بی‌گناه تقسیم شود، کسی حذف نمی‌شود و راند بعدی باز هم درباره آن‌ها خواهد بود. خدمه وقت خودشان را تلف می‌کنند و خیال شما هم راحت می‌شود.

  وقتی حداقل چهار بازیکن در یک مکان ایستاده‌اند و یکی‌شان می‌میرد، تشخیص قاتل می‌تواند بسیار سخت باشد. شما به عنوان یک ایمپاستر باید از این فرصت استفاده کنید.

  حالا چجوری چند بازیکن را در یک جا جمع کنیم؟ وقتی جمعیت حاضر کمتر می‌شود، پیدا کردن یک مکان شلوغ هم سخت‌تر خواهد شد. اما در اوایل بازی، مثلا می‌توانید راکتور را خراب کنید. با خوش‌شانسی، چند بازیکن می‌توانند در یک نقطه جمع شوند تا آن را تعمیر کنند. تظاهر کنید که شما هم می‌خواهید در کنار آن‌ها راکتور را تعمیر کنید، چند ثانیه صبر کنید تا همه کارشان را شروع کنند، و سپس ضربه‌تان را بزنید. یادتان نرود که ادای سورپرایز شدن را در آورید!

  همانند نکته قبلی، می‌توانید با خرابکاری‌های خود خدمه را از صحنه جرم دور کنید و جلوی گزارش شدن جسد را بگیرید. می‌خواهید از طریق ونت چند نفر را بکشید؟ داخل یک ونت منتظر قربانی‌تان بمانید، سپس بپرید بیرون و او را بکشید، خرابکاری کنید و دوباره داخل ونت بپرید. وقتی که خدمه خرابکاری‌تان را درست کرد و دومین قربانی‌تان وارد شد، بپرید بیرون و قبل از گزارش شدن جسد او را بکشید.

  توجه داشته باشید که این کار فقط در اوایل بازی جواب می‌دهد، چرا که غیبتتان در یک صحنه اورژانسی می‌تواند مورد توجه واقع شود.

  ایمپاسترها غالبا فراموش می‌کنند که مپ‌های Skeld و Polus دوربین دارند. یک بی‌گناه که در حال نظارت دوربین‌هاست می‌تواند کارهای کثیفتان را ببیند، پس مراقب باشید. چندین دوربین در دیوارهای این دو مپ نصب شده‌اند و اگر یک نور قرمز چشمک‌زن دیدید، معنی‌اش این است که یکی شما را زیر نظر دارد. پس آن طرف‌ها کسی را نکشید.

  البته دوربین‌ها برای شما کاملا یک مانع نخواهند بود. بازیکنانی که حواسشان به دوربین باشد دیگر نمی‌توانند دور و بر خودشان را ببینند، پس اگر آن نور قرمز را دیدید، شاید بد نباشد که سری به اتاق امنیت بزنید. تازه می‌توانید با نظارت دوربین‌ها، تظاهر کنید که جزو خدمه هستید.

  این خیلی مهم است. اگر یک کیل دیگر باعث شود تعداد خدمه با ایمپاسترها برابر شود، یعنی بازی را برده‌اید! پس هر چه زودتر یک بی‌گناه دیگر را بکشید.

  اغلب اوقات، خود خدمه حواسشان به این موضوع نیست. اما اگر کمی تجربه داشته باشند، سعی می‌کنند هرچه زودتر یک جلسه اورژانسی برگزار کنند تا جلوی ایمپاستر را بگیرند. بهترین راه برای مقابله با این مشکل؟ فورا خرابکاری کنید. هنگامی که چیزی خراب شده، خدمه نمی‌تواند جلسه بگذارد و مجبور است به یک مکان خاص برود. آن وقت شما فقط باید منتظر بمانید تا کارشان را تمام کنید.

  این کار چندان شرافتمندانه نیست، اما بسیار سرگرم‌کننده است. فقط یک جا بایستید و منتظر بمانید. بقیه می‌بینند که تکان نمی‌خورید و فکر می‌کنند که AFK شده‌اید. پس همه دست از سرتان بر می‌دارند و وقتی که یک بازیکن سمتتان آمد، او را سریع بکشید. سپس فورا به جای اول خود برگردید. وقتی ببینید بازیکنان تا چه حد گول می‌خورند سورپرایز خواهید شد.

  ما این کار را دو بار انجام ندهید. اما اگر با چندتا از دوستان بازی می‌کنید، یک بار اینجوری رفقایتان را ترول کنید تا خاطره‌اش برای همیشه در ذهنتان بماند.

  منبع: GamesRadar

  منبع مطلب : vigiato.net

  مدیر محترم سایت vigiato.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید

  در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید

  اگر از همراهان ای‌اس‌گیمز باشید حتما اطلاعاتی را تابحال در مورد بازی Among Us کسب کرده‌اید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما طرفداران این بازی بگوییم تا بتوانید به راحتی در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید پس با ما همراه باشید.

  نشان دهید که در حال انجام وظایف هستید

  در این بازی تنها Crewmateها می‌توانند وظایف داخل مپ را انجام دهند، پس اولین قدم برای این که تظاهر کنید Crewmate هستید، تظاهر به انجام وظایف می‌باشد. برای این کار ابتدا کنار یکی از وظایف رفته و مدتی باستید، بهتر است وقتی که تسک بار بالا سمت چپ تصویر کمی پر شد، به حرکت کردن بپردازید تا بتوانید دلیل قانع کننده‌ای برای Crewmate بودن خود داشته باشید. اصلا عجله نکنید چون با این کار ممکن است یکی از Crewmateها به راحتی به شما شک کند.

  به بقیه کمک کنید

  بهتر است در اوایل بازی هوای یکی از بازیکنان را داشته باشید تا بیشتر مورد اعتماد واقع شوید و به عنوان مثال بگویید که من رنگ آبی را در حین انجام ماموریت دیدم و او بی گناه است. با این کار هم اعتماد رنگ آبی را به خود جلب می کنید و هم اعتماد بقیه بازیکنان را. البته ناگفته نماند که این کار هم بسیار عاقلانه است که یک بازیکن را از حذف شدن نجات دهید و اگر آراء بین دو بازیکن به طور مساوی تقسیم شود، کسی از بازی حذف نشده و در راند بعدی شما شانس بیشتری برای پیروزی خواهید داشت.

  از ونت ها به موقع استفاده کنید

  شما می توانید با خرابکاری هایی که در بازی انجام می دهید، هواس بقیه را پرت کنید و در نتیجه Crewmateها را از صحنه جرم دور نگهدارید و از گزارش چسد شدن جلوگیری کنید. البته با کمک ونت ها می‌شود، Crewmateها را کشت. برای این کار داخل یک ونت شده و منتظر قربانی بمانید و پس از آمدن قربانی بلافاصله بیرون آماده و او را بکشید و دو مرتبه وارد ونت شوید. البته دقت داشته باشید که غیبت طولانی شما در شرایط حساس باعث می‌شود که به شما شک کنند.

  به دوربین ها دقت کنید

  مپ‌های Polus و Skeld دارای دوربین هستند و اغلب ایمپاسترها هواسشان به این دوربین‌ها نیست و ممکن است یکی از Crewmateها شاهد کارهای شما باشد و متوجه شود. برای اینکه متوجه شوید تا کسی در حال مشاهده شما از طریق دوربین می باشد یا نه، به آن دوربین دقت کنید و اگر یک نور چشمک زن قرمز در کنار دوربین دیدید در آن منطقه کسی را نکشید چرا که شما زیر نظر هستید. البته از دوربین ها هم می توانید به عنوان یک حقه استفاده کنید. به این دلیل که کسی که با دوربین در حال مشاهده می باشد، هواسش به دور و بر خود نبوده و می توانید به راحتی او را بکشید.

  تظاهر کنید که پای بازی نیستید

  این کار دوستانه به نظر نمی‌رسد ولی سرگرم کننده می‌باشد. برای این کار مدتی در یک مکان باستید و تکان نخورد. با این کار بقیه فکر می کنند AFK شده‌اید و کاری با شما ندارند. همان طور که بی‌حرکت مانده‌اید، در صورتی که کسی به شما نزدیک شد فورا او را بکشید و آن جا را ترک کنید. توصیه می‌کنیم که این کار را دو بار تکرار نکیند چرا که به راحتی به شما شک می‌کنند.

  هواستان به تعداد بازیکنان باشد

  در این بازی اگر تعداد Crewmateها با ایمپاسترها برابر شود، ایمپاسترها بازی را می‌برند، پس هواستان به تعداد بازیکنان باشد. اگر با کشتن یک بازیکن دیگر تعداد Crewmateها با ایمپاسترها برابر می‌شود، پس بدون دریغ یکی را بکشید تا برنده بازی شوید. (در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید!)

  در جمع بکشید

  زمانی که تعدادی از بازیکنان در یک مکان جمع شده‌اند می توانید یکی از آنها را را بکشید، چراکه تشخیص قاتل در جمع های شلوغ کار بسیار سختی است. حتما پیش خود می گویید چگونه جمع های شلوغ در بازی ایجاد کنیم. شما می توانید رکتور و یا Co2 را خراب کنید، با این کار بازیکنان زیادی برای تعمیر به مکان آن‌ها می روند، شما هم به دنبال آن ها بروید و چند ثانیه‌ای صبر کنید تا آن ها کارشان را شروع کنند و سپس یکی را بکشید. هواستان باشد که باید ادای غافل گیر شدن را در بیاورید.

  سرنوشت خود را به دست دیگر بازیکنان نسپارید

  اگر شما مکالمه را شروع کنید شانس بیشتری برای پیروزی در مکالمه دارید،‌ پس سعی کنید شروع کننده مکالمه شما باشید و مثل دیگر بازیکنان به مکالمه بپردازید و از بازیکنان بپرسید که در کدام قسمت از مپ و در حال انجام چه کاری بوده‌اند.

  شروع مکالمه از طرف شما وقتی مهم می‌شود که یکی از بازیکنان شما را در حال کشتن و یا ترک اتاقی که در آن جنازه وجود دارد، دیده است. به عنوان مثال اگر رنگ آبی شما را در حال کشتن و یا ترک اتاقی که در آن جنازه وجود دارد دید، شما با شروع مکالمه بگویید که من با آبی در یک اتاق بودم و او مجرم است و در صورتی که آبی هم به شما تهمت بزند، بخاطر اینکه شما شروع کننده مکالمه بودید پس شانس بیشتری برای پیروزی در مکالمه دارید.

  بیشتر بخوانید

  هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم

  معرفی وب سایت Gamepad Tester

  اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

  اولین تیزر God of War منتشر شد

  مطالب پیشنهادی:

  منبع مطلب : esgames.ir

  مدیر محترم سایت esgames.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آموزش بازی Among Us : چگونه در نقش ایمپاستر عالی ظاهر شویم؟

  روز گذشته، در مورد نقش Crewmate در بازی Among Us صحبت کردیم و راه‌های برتری در این نقش را به شما آموزش دادیم. حال نوبت رسیده است به نقش ایمپاستر. پس با آموزش بازی Among Us همراه آیکلاریفاید باشید.

  آموزش بازی Among Us

  آموزش بازی Among Us: چگونه در نقش ایمپاستر عالی ظاهر شویم؟

  توضیح در مورد بازی Among Us بسیار ساده است: افراد در قالب دو گروه به نام Cremate و Imposter قرار می‌گیرند، Cremateها وظیفه دارند که یک کشتی فضایی را تعمیر کنند و وظایف خود را به درسی انجام دهند و Imposter‌ها نیز نباید بگذارند این اتفاق بی‌افتد و به صورت مخفیانه اعضای خدمه را بکشند. با این که ایمپاستر‌ها به ظاهر شانس کمتری برای پیروزی دارند، اما نکاتی وجود دارد که با رعایت آن‌ها، شانس شما شدیدا افزایش می‌یابد.

  بازی Among Us

  بازی در نقش ایمپاستر بسیار هیجان انگیز است چرا که شما باید در آن هویت خود را از دیگران مخفی کنید تا پیروز میدان باشید. از یک سری جهات، Among Us شبیه یک بازی مخفی کاری نیز به نظر می‌رسد. خوشبختانه، بازی یک سری وظیفه تقلبی به شما می‌دهد تا با تظاهر به انجام آن‌ها، بتوانید اعتماد اعضای خدمه را به دست آورید و آن‌ها را گول بزنید.

  کلید کشتن دیگران، صبوری است. گاهی اوقات کشتن زودهنگام افراد خدمه می‌تواند به سرعت هویت شما را آشکار کند. به همین دلیل شاید بخواهید که زمان بیشتری را صرف گشتن برای موقعیت مناسب کنید. اشتباه بزرگ دیگری که ایمپاستر می‌تواند مرتکب شود این است که پس از انجام هر قتل، مدت زیادی را در اطراف جنازه باقی بماند. این موضوع اعضای خدمه را به شک وامی‌دارد که چرا ایمپاستر با وجود مشاهده جنازه، آن را گزارش نداده است و به همین دلیل بازهم هویت او لو می‌رود. بنابراین بلافاصله پس از انجام قتل، محا حادثه را ترک کنید تا کمتر ریسک کرده باشید. حتی خودتان جسد را گزارش دهید تا لاپوشانی نیز کرده باشید.

  همچنین می‌توانید از دریچه‌ها برای فرار از موقعیت استفاده کنید اما حواستان باشد که کسی شما را نبیند چرا که در این صورت کاملا لو خواهید رفت چون اعضای خدمه توانایی استفاده از دریچه‌ها را ندارند.

  Among Us

  شاید مهمترین نکته در مورد Imposter بودن نحوه برقراری ارتباط با اعضای خدمه باشد. هر کس سبک خاص خود را در یک گفتگو دارد اما نکته کلیدی این است که طبیعی باشید و همیشه بدون توجه به اینکه خدمه باشید یا Imposter ، واکنش یکسانی نشان دهید. به یاد داشته باشید ، وقتی کسی می میرد ، همه می خواهند شبیه به یک کارآگاه باشند و شما نیز باید همینطور باشید.

  به عنوان مثال اگر بنفش به سفید مشکوک است زیرا او تنها یک اتاق با قتل فاصله داشت و ناگهان کل اتاق تصمیم گرفت که به سفید رای بدهد ، اجازه دهید این اتفاق بیفتد. اما همچنین اگر کسی موافقت نکرد که باید به سفید رأی داده شود ، تلاش برای بیرون راندن فرد بی گناه را بر عهده نگیرید ، زیرا مردم مشکوک می شوند که چرا باید شخصی بدون هیچ گونه مدرکی بیرون انداخته شود.

  البته که در اواخر بازی، دروغ گفتن و حیله‌گری بسیار کارساز است. به عنوان مثال بنفش می تواند ادعا کند که آنها نارنجی را در حال کشتن سبز دیده است ، اما نارنجی (ایمپاستر واقعی) همچنین می تواند بگوید که او بنفش را دیده است که قتل را انجام داده. این موضوع تصمیم نهایی بازیکنان را به شک وامی‌دارد که اگر شما از اول بازی، با سیاست عمل کرده باشید و اعتماد اعضای خدمه را به دست آورده باشید، شانس پیروزی شما بالا خواهد بود. همین بحث‌ها و جنجال‌ها و حیله‌گری‌ها باعث شده‌اند تا بازی Among Us تا این اندازه محبوب شده باشد.

  آموزش بازی Among Us

  با استفاده از Sabotage ایمپاستر‌ها توانایی کنترل جنبه های مختلف نقشه را دارند. به عنوان مثال ، آنها می توانند تایمر را برای انفجار راکتور روشن کنند ، می توانند چراغ ها را خاموش کنند ، می توانند درها را ببندند و به طور کلی باعث ایجاد هرج و مرج در نقشه شوند. برخی از ابزارهای Sabotage حتی می توانند برگ برنده مسابقه باشند ، مانند از بین بردن اکسیژن خدمه ، که با این کار،‌اعضای خدمه زمان کوتاهی را برای وارد کردن کد دارند وگرنه می‌میرند. موارد دیگر می تواند به سادگی برای حواس پرتی برای خرید وقت استفاده شوند ، یا اعضای خدمه را به سمت کشتار سوق دهد ، مانند بستن درب اتاق برق و تبدیل آن به یک طبقه کشنده.

  خاموش کردن چراغ ها بدون شک یکی از بهترین راه‌های استفاده از Sabotage است. خاموش بودن چراغ خطری فوری برای خدمه ایجاد نمی‌کند و به همین دلیل ، گاهی اوقات افراد برای به پایان رساندن وظایف خود، آن را نادیده می گیرند (این بدان معناست که ایمپاستر فرصت مناسبی برای حمله پیدا می‌کند). هنگامی که چراغ ها خاموش هستند ، خدمه دارای یک میدان دید بسیار کوچک هستند ، اما Imposter هنوز هم می تواند به طور عادی ببیند. بنابراین ممکن است کسی را بکشید و کسی که تنها مقداری از او فاصله دارد، این موضوع را متوجه نشود.

  خاموش کردن راکتور یک روش عالی برای خرید وقت و مجبور کردن بازیکنان به ترک وظایف خود است. علاوه بر این ، می تواند منجر به تنها ماندن اعضای خدمه شود.

  عضو خدمه بودن ، از جهاتی یکنواخت می شود. بهترین اعضای خدمه سریعاً وظایف خود را به انجام می رسانند ، به اعضای مشکوک توجه می کنند و از ارتباطات بین هر دور برای پیدا کردن ایمپاستر استفاده می کنند. برای بازی در نقش یک Imposter ، خلاقیت و انعطاف پذیری بیشتری لازم است. در برخی مواقع ممکن است با کشتن چند نفر پیروز شوید و در برخی مواقع دیگر باید با سیاست و گول زدن دیگران، دست را مال خود کنید. این موضوع در واقع جذابیت بازی Among Us است و به همین دلیل است که این بازی، طرفدارانی میلیونی دارد. امیدواریم که آموزش بازی Among Us برای شما مفید بوده باشد.

  منبع: Gamerant

  منبع مطلب : iclarified.pro

  مدیر محترم سایت iclarified.pro لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید