توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه تقلب کنیم که معلم نفهمه

  1 بازدید

  چگونه تقلب کنیم که معلم نفهمه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  حرفه ای

  حرفه ای

  از برگه‌ی امتحان عکس گرفته و آن را برای هم کلاسی (حاضر یا خارج امتحان) فرستاده و به همین ترتیب جواب‌ها را دریافت می‌کنند.

  همانند روش بالاست با این تفاوت که به جای یک نفر تعداد نفرات بیشتری می‌توانند مشارکت کنند. برای اجرای این تکنیک مجهز به اینترنت قوی از واجبات است.

  کاغذ تقلب را در گوشه‌ای از کفش مراقب (طوری که متوجه نشود) قرار می‌دهند. مراقبت با گشت زنی میان بچه‌ها برگه را به سوی دیگر کلاس منتقل می‌کند.

  بزرگان این تکنیک می‌گویند در این روش حتما از خودکار‌های مشابه استفاده کنید. اسمتان را هم در آخر امتحان روی برگه بنویسید که تابلو نشوید.

  یک تکه پارچه بر قسمت بالایی شلوار مدرسه وصله کرده، اطلاعات کدگذاری شده را روی آن نوشته و به هنگام نیاز استفاده می‌کنند.

  این روش مختص امتحانات تستی است. پیش از امتحان با دوستانشان به توافق رسیده و با حرکت پا به جلو، عقب، چپ یا راست مشخص می‌کنند جواب هر سوال کدام است.

  اگر زمان امتحان شیمی است کتاب ریاضی را زیر دستشان قرار می‌دهند، اما نکته اینجاست که همه‌ی تقلب‌های لازم را از قبل توی کتاب ریاضی یادداشت کرده اند.

  در امتحاناتی که در راهروی مدرسه برگزار می‌شد و بورد انجمن آن نزدیکی‌ها بود، همه‌ی اطلاعات لازم را روی بورد راهرو یا کلاس می‌چسبانند. خیالشان هم راحت است که میان آن همه برگه کسی به برگه‌های الحاقی جدید توجه نخواهد کرد.

  یک برگه‌ی شلوغ و پر از خط خوردگی انتخاب کرده و همه‌ی فرمول‌های لازم را بی نظم و شلوغ روی آن می‌نویسند طوری که وقتی وسط امتحان برگه را بیرون می‌آورند فرقی با سایر چرک نویس‌ها نداشته باشد.

  برگه‌ی کدگذاری را زیر بند ساعت مچی جاسازی می‌کنند. البته در صورتی که ساعتم چی موردنظر بند‌های کلفتی داشته باشد.

  به بهانه‌ی دستشویی و با تظاهر به اینکه نمی‌توانند خود را کنترل کنند از کلاس خارج می‌شوند. کتاب مخفی شده در دستشویی در انتظارشان هستند.

  یکی از کلاسیک‌ترین شیوه‌های تقلب است. از روی دست همدیگر نگاه می‌کنند.

  برگه‌ی امتحان را تحویل داده و از کلاس بیرون می‌آیند. هنوز دوستانشان داخل کلاس و مشغول امتحان هستند. با صدای بلند و رسا با یک هم کلاسی دیگر که تازه از امتحان بیرون آمده جواب‌ها را چک می‌کنند. طوری که انگار حواسشان نیست بیست نفر دیگر داخل کلاس گوش هایشان را برای شنیدن پاسخ تیز کرده اند.

  یک آبمیوه پاکتی را تا آخرین قطره استفاده کرده و گوشی موبایل را داخل آن جاسازی می‌کنند. دقت دارند در طول امتحان پشت پاکت آبمیوه به سمت مراقب است و با نزدیک شدن مراقب پاکت آبمیوه را روی میز می‌خوابانند.

  دست یا پای خود را (بسته به نوع امتحان و تعطیل بودن مجرم از آن درس) گچ می‌گیرند. اطلاعات لازم را روی گچ نوشته و در صورت تابلو بودن توی گچ مذکور پنهان می‌کنند.

  در فصل سرما یک کاپشن با جیب‌های داخلی تودرتو بهترین وسیله برای یک تقلب تمیز و مطمئن است.

  آستین کشی یکی از امن‌ترین مناطق برای هر تقلبی است. اطلاعات کدگذاری شده را روی یک تکه پراچه نوشته و انتهای پارچه را با یک کش قوی می‌بندند. سردیگر کش در حالی که کشیده شده به مچ دست یا پا بسته می‌شود. حالا پارچه را از توی پاچه‌ی شلوار یا آستین لباس رد کرده و در حالی که کش تمایل به جمع شدن دارد پارچه را نگه داشته و از اطلاعاتش استفاده می‌کنند.

  صندلی را به دیوار چسبانده و کتاب را بین ران پا و دیوار قرار می‌دهند. طوری که قسمت انتهای کتاب که سفت است روی کفه‌ی صندلی قرار گرفته و به سمت زر متمایل باشد. با اجرای این تکنیک هنگام نزدیک شدن مراقب با یک حرکت حرفه‌ای کتاب به نرمی به زیر بدن لیز می‌خورد و می‌شود روی کتاب نشست.

  هشدار بزرگان: اگر صندلی موردنظر پلاستیکی باشد، باعث لیز خوردن کتاب می‌شود.

  منبع مطلب : herfee.ir

  مدیر محترم سایت herfee.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روش تقلب در امتحان

  روش تقلب در امتحان

  فایل صوتی ۳۰ روش تقلب در امتحان

  مدت زمان:   ۱۴:۴۱  دقیقه

  حجم فایل صوتی :   ۵ مگابایت

  برای دانلود این فایل صوتی با لینک مستقیم روی عکس زیر کلیک کنید

  سلام من محمد حافظی نژاد مدیر وب‌سایت روش تدریس هستم

  حتما قسمت نظرات این مقاله را مطالعه کنید.

  این مقاله دومین مقاله  درزمینهٔ ی تقلب در امتحان است.

  وقتی از مخاطبان سایت روش تدریس خواستم تا روش‌های تقلبی که می‌دانند را بگویند خیلی شگفت‌زده شدم.

  آن‌قدر این روش‌ها، بدیع و خلاقانه بود که واقعاً به فکر فرورفتم. با خودم گفتم اگر آن دانشجویان یا  دانش‌آموز عزیز این‌همه خلاقیت رو در یک کار خوب به کار می‌گرفت چه می‌شد؟

  روش‌های تقلب در امتحان خیلی متنوع هستند راستش من تازه فهمیدم که تقلب در امتحان هم برای خودش علم پیچیده‌ای است.

  بعضی از روش‌های تقلب در امتحان قدیمی هستند برخی جدید. برخی خلاقانه هستند و برخی ناشیانه

  در این فایل‌های صوتی روش‌های قدیمی، مدرن، خلاقانه و ناشیانه بدون هیچ نظم و ترتیبی گفته می‌شوند

  فقط امیدوارم این فایل صوتی به دست اهالی اهل تقلب در امتحان نیافتند

  خب برویم سراغ روش‌های تقلب در امتحان ( ۳۰ روش تقلب در امتحان)

  ۱- برگهٔ تقلب را روی صندلی می‌گذارند و روی آن می‌نشینند. بعد در زمان مناسب خیلی آهسته کمی روی صندلی عقب می‌روند تا بتوانند برگه را ببینند و به‌راحتی تقلب می‌کنند.

  ۲- برگهٔ تقلب کوچک رو روی زمین می‌گذارند، بعد آن را لگد می‌کنند، یعنی برگهٔ تقلب زیر پای دانش‌آموز قرار دارد. هر زمان نیاز داشت برای چند ثانیه پا را از روی برگهٔ تقلب برمی‌دارند و نگاه می‌کنند.

  ۳- نوشتن روی ساعد و بعد با بالا دادن آستین نوشته‌ها را آن نگاه می‌کنند

  ۴- قبل از شروع امتحان روی میز می‌نویسند

  ۵- برگ تقلب را توی آستین پنهان می‌کنند

  ۶- پشت نیمکت یا صندلی جلویی تقلب می‌نویسند

  ۷- اگر مراقب در جلوی کلاس باشد و تکان هم نخورد برگهٔ تقلب را به میز مراقب می چسانند و خیلی راحت استفاده می‌کنند.

  ۸- اگر در کلاس از تخته‌سیاه استفاده می‌شود. تقلب‌ها را روی تخته می‌نویسند و بعد به‌صورت کم‌حال آن را پاک می‌کنند. به‌طوری‌که فقط خودشان می‌توانند بخوانند.

  ۹- کنار سطل آشغال می‌نشینند، برگهٔ تقلب را داخل سطل آشغال می‌اندازند و با نگاهی عاشقانه به سطل آشغال خیره می‌شوند.

  ۱۰-قبل از جلسه روی دیوار کنارشان تقلب می‌نویسند

  ۱۱- برگهٔ تقلب را توی جوراب پنهان می‌کنند

  ۱۲- این شیوه مخصوص دخترخانم‌هاست. اینکه تقلب‌ها را ضبط می‌کنند و بعد به‌وسیلهٔ یک هندزفری صدای دل‌نشین خودشان را گوش می‌دهند. جالب اینجاست که بعضی از این دوشیزگان که حوصلهٔ ضبط کردن هم ندارند از فایل‌های ضبط‌شده توسط دوستانشان استفاده می‌کنند. واقعاً به این عده تبریک می‌گویم

  ۱۳- نگاه کردن بر روی برگهٔ نفر کناری یا جلویی. بدین‌صورت که در لحظه‌ای که مراقب جلسه حواسش پرت بود. در یک حرکت زرافه مانند به برگهٔ دیگران سرک می‌کشند.

  ۱۴- از خودکارهای عجیب‌وغریب استفاده می‌کنند. به لطف سازندگان و مخترعان عزیز و بسیار محترم چینی خودکارهای عجیبی به بازار آمده که محبوب صنف متقلب شده‌اند. مثل خودکارهای بی‌رنگ، خودکارهایی که داخل آن‌ها یک نوار کاغذ لوله شده جا می‌گیرد

  ۱۵- برخی برگه‌های امتحان را باهم عوض می‌کنند. فکر کنید دانشجویی آقا برگهٔ خانم کناری‌اش را گرفته و تند و تند دارد از روی آن می‌نویسند. بعد مراقب می‌آید بالای سر این آقا و اسم برگه را نگاه می‌کند می‌بیند نوشته نام و نام خانوادگی سمیه ملکی بعد مراقب با تعجب به پسر نگاه می‌کند بعد با تعجب به صندلی دختر نگاه می‌کند می‌بیند اصلاً برگه ندارد. بعد پسر با خونسردی می‌گوید ممنون خانم فلانی بفرمایید برگتون و مراقب بازهم با تعجب نگاه می‌کند. این صحنه را من خودم در یک جلسه امتحان دیدم و فکر کنم مراقب آن جلسه هنوز هم در تعجب است.

  ۱۶- با مراقب جلسه تبانی می‌کنند. خیلی راحت از مراقب جلسه خواهش می‌کنند تا به بیرون از کلاس تشریف ببرد تا دانشجویان راحت کارشان را انجام دهند؛ و مراقب هم علیرغم میل باطنی می‌پذیرد. برخی مراقبان حرفه‌ای هم می‌گویند بچه‌ها من دم در کلاس هستم شما راحت باشید مدیر آمد خبرتان می‌کنم

  ۱۷- از مراقب جلسه می‌خواهند تا جواب سؤال را به آن‌ها بگوید

  ۱۸- اگر مراقب جلسه جواب سؤال را بلد نبود از او می‌خواهند تا از روی یک نفر دیگر نگاه کند و بعد به آن‌ها بگویند. باز حرفه‌ای‌ها به مراقب جلسه می‌گویند. آقا این کار ازنظر شرعی اشکال ندارد ما قبلاً باهاش هماهنگ کردیم خودش راضیه

  ۱۹- برخی برگهٔ امتحان را شلوغ می‌نویسند تا حوصلهٔ مصحح سر برود و الکی نمره بدهد.(فیلم راهکارهایی برایتصحیح برگه های امتحان راببینید)

  ۲۰- برخی یک سؤال را نمی‌نویسند به‌جایش یک سؤال که بلد هستند را دو بار تکرار می‌کنند

  ۲۱- برخی هم خوب که خیلی کارشان درست است. مثلاً سؤال ۱۱ که دوقسمتی است و دو نمره دارد را در یک‌طرف برگه به‌صورت کامل پاسخ می‌دهند و حقشان است که دو نمرهٔ کامل را بگیرند ولی این افراد علاوه بر این کار در پشت برگه می‌نویسند ادامه سؤال ۱۱، این بار فقط یک قسمت از سؤال ۱۱ را تکرار می‌کنند؛ و اگر حواستان نباشد ۱ نمره هم اینجا به آن‌ها می‌دهید با این روش از یک سؤال ۲ نمره‌ای ۳ نمره می‌گیرند.

  ۲۲- در پایان امتحان یعنی درست از زمان بلند شدن از روی صندلی تا تحویل برگه‌های امتحان زمان طلایی تقلب است. حتی بعضی برگه را روی میز معلم می‌گذارند بعد از روی برگه‌هایی که در آنجا موجود است جواب درست را نگاه می‌کنند و در برگهٔ خودشان می‌نویسند. یا اینکه از شلوغی پایان امتحان سو استفاده می‌کنند و به‌صورت شفاهی سؤال‌ها را می‌پرسند.

  ۲۳- شاید دلیل اینکه خیلی از افراد تا لحظه‌های آخر جلسهٔ امتحان منتظر می‌مانند کمک گرفتن از مراقبان و معلمان و دیگران است. آن‌ها می‌دانند که معمولاً معلمان در آخر جلسه مهربانمی‌شوند و جواب سؤال را می‌گویند.

  ۲۴- مشخصات خودشان را نمی‌نویسند. بعد مراقب از آن‌ها می‌خواهد تا مشخصات خودشان را بنویسند. آن‌ها در این فاصل سؤالی که بلد نبوده‌اند را تقلب کردند بعد. می‌روند همراه بانام خودشان آن سؤال را هم پاسخ می‌دهند.

  ۲۵- نوشتن تقلب در دستمال‌کاغذی و ادای افراد سرماخورده را درمی‌آورند و مثل دارند دستمالشان را درست می‌کنند برای پاک کردن بینی، بعد یادداشت‌های دستمال‌کاغذی را نگاه می‌کنند.

  ۲۶- از اشارات حرفه‌ای استفاده می‌کنند به‌خصوص برای سؤالات تستی. مثلا برای هر گزینه اشارهٔ خاص در نظر می‌گیرند.

  دست کشیدن به بینی یعنی گزینه الف

  دست کشیدن به پیشانی یعنی گزینه ب

  دست کشیدن به چانه یعنی گزینه ج

  دست کشیدن به گوش یعنی گزینه د

  – خیلی راحت کافی یک نفر با دست اشاره کند سؤال ۲

   بعد طرف مقابل دستی به گوشش می‌کشد یعنی جواب می‌شود د. نبوغ را می‌بینید؟

  ۲۷- به‌وسیلهٔ موبایل از جزوه‌ها و مطالب عکس می‌گیرند بعد نور صفحهٔ موبایل را خیلی کم می‌کنند و راحت استفاده می‌کنند

  ۲۸- اگر موبایل ممنوع نباشد. شاگرد زرنگ تمام سؤالات را می‌نویسد بعد از برگه‌اش عکس می‌گیرد و برای همه بلوتوث می‌کند. حالا که همه اینترنت همه‌جا هست شاید در وایبر شیر کند!

  ۲۹- اگر کلاس در طبقهٔ اول باشد و پنجره رو به کوچه باشد یک نفر از توی کوچه کتاب در دستش گرفته و به سؤالات دانش‌آموزان پاسخ می‌دهد!

  ۳۰- تصاویر زیر را ببینید بدون شرح…

  خب آنچه گفته شد گوشه‌ای از نبوغ دانش‌آموزان و دانشجویان این مرزوبوم بود و مطمئناً این تمام آنچه اتفاق می‌افتد نیست. شاید باورتان نشود اگر بگویم مخاطبین سایت روش تدریس که عموماً معلمان و اساتید هستند ۲۱۱ روش تقلب را برای من ارسال کردند؛ که آنچه دیدید گوشه‌ای از اظهارات معلمان عزیز و اعترافات دانشجویان محترم بود

  اگر روش تقلب دیگری در امتحان به ذهن شما آمد حتما در قسمت نظرات وارد کنید. ویا بگویید چگونه می شود مانع تقلب در امتحان شد؟

  منبع مطلب : raveshtadris.com

  مدیر محترم سایت raveshtadris.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تقلب در امتحان راهی آسان

  اصلا هدف از تقلب گرفتن نمره خوب در درس هایی که توانایی خوندنشون رو ندارید مثل دینی ، اجتماعی ، تاریخ ...              

  راه های زیادی برای تقلب وجود داره ولی مهم ترین چیز اینه که نوع تقلب به دبیری بستگی داره که می یاد سر کلاستون ممکنه یه پپو گلابی باشه اصلا حواسش نباشه یا هم ممکنه یه دبیر باشه که چهار چشمی شما رو بپاد خب اول درباره دبیر های پپو گلابی باید بگم که شما باید بدونین دبیرتون چقدر خره ممکنه اونقدر خر باشه که بتونی از این ور کلاس به اون ور کلاس برسونی . یه بار سر امتحان زبان ترم اول یه دبیر اومد سرمون که اصلا کاری به ما نداشت من هم که زبانم عالیه از این سر کلاس به اون سر می رسوندم به بچه ها دبیره کیفشو گذاشته بود رو میز سرشو گذاشته بود رو کیفش واسه خودش خوابیده بود یکی از بچه گفت خانوم همه دارن تقلب می کنن دبیر گفت : نه من دارم می بینم هیچکس تقلب نمی کنه . ولی از شانس بد ما این دبیر باحال سال دیگه بازنشسته شد . خب می بینین هر دبیری درجه خاص خودشو داره ما یه معلم باحال داریم میبینه تقلب می کنیم ولی می خنده و چشمک می زنه . برعکسش معلم تاریخ . اگه یکم کج بشینی میگه جاتو عوض کن . سر امتحان آخر ترم علوم این اومد سرمون یعنی همه مردیم . من یه سوال مهم رو مونده بودم کج نشسته بودم یهو دبیره گفت پاشو برو میز آخر بشین . من هم رفتم . نگو جلوی من یکی از المپیاد علومها نشسته بود نزدیک به 3 نمره بهم رسوند .البته این شانسی بود . خب راه های تقلب رو بهتون می گم:                                                       

                                                         

  1. کتاب باز کردن زیر میز البته قدیمی شده .                      

                       

  2 . اگه امتحان لغت دارین برگه لغت آخر کتابتونو بکنین وبزارین زیر میز .                                                   

                                                  

  3. میتونین جواب بعضی از سوالارو با مداد کم رنگ پایین برگه امتحانی بنویسین ولی باید وقتی دبیر از کنارت رد میشه عین خرچنگ بخوابی رو برگت .                                        

                                       

  4. برای این که بدونین همه چیزو درست نوشتین آروم با بغل دستیتون برگه هارو عوض کنین اگه دیدین چیزی رو اشتباه نوشته با مداد کمرنگ براش جواب رو بنویسین .                

  5. کاغذ های کوچیک چسبی با رنگ سفید بچسبونین به دستمال کاغذی . سرما خوردن آسونه !                                     

  6. کتاب رو نصف کنین اگه زیاده براتون .با انصاف باشین مساوی نصف کنین و جواب صحیح رو به همدیگه (بغل دستی) برسونین .                                                             

  7. می تونین جوابارو تو کاغذ بنویسین و مثل باد بزن تا کنین ریز بشه و بزارین تو جورابتون .                                  

  8. می تونین جوابای کوتاه رو به صورت فینگیلیش رو دست یا پا بنویسین جوری که آستین یا جوراب روش باشه .               

  9. جلد سی دی پلاستیکی رو ببرین بچسبونین پشت خط کش با ماژیک وایت بورد روش جواب رو بنویسین اگه دبیرتون فهمید خواست اونو ببینه اونو به دست یا پا بمالین زود همه چی پاک میشه و دبیرتون مدرک جرم نداره .                                

  10. اگه تو 4 جوابی موندین از دوستتون بخواین با انگشت دستش گزینه ی صحیح رو بگه .                                    

  11. رو برگه خودتون با مداد سوالی رو که موندین شمارشو بنویسین تا پشت سریتون ببینه و بهتون جواب رو بگه .         

  12. اگه امتحان املا داشتین می تونین وقتی معلم کلمات تشدید دار رو میگه عطسه یا سرفه کنین تا همه بفهمین که این کلمه تشدید داره .                                                            

  13. اگه چیزی رو موندین ولی نتونستین از بغل دستی کمک بخواین از معلم بپرسین : این سوال رو راهنمایی می کنین ؟ و دوستتون می فهمه شما چی رو موندین .                           

  14. اگه دیدین بچه های کلاس پایه تقلب نیستن خودت تقلب کن تکی به کسی هم نرسون به برگت بچسب تا دبیر فکر کنه همه رو جواب دادی .                                                      

  15. می تونی قبل از امتحان جوابارو رمزی پای تخته بنویسی تا دبیر نفهمه که جوابا اون جاست .                                    

  16. می تونی جوابارو با دوستت بلوتوث کنی ولی بی صدا .    

  17. اگه موقع رسوندن جواب ، دبیر شنید چی گفتی سرفه کن بگو دستمال از دوستم می خواستم .                                     

  18. اگه رو برگه جوابارو می رسونی برگه رو گلوله کن از زیر میز به اون سر نیازمندان کلاس پرت کن .                   

  19. اگه بغل دستیت خیلی درسش خرابه بهش نرسون دبیر به تو شک می کنه .!                                                        

  20. اگه گیر افتادی فیلم هندی بازی کن گریه کن . صورتتو سرخ کن خودتو بی گناه جلوه بده . به بچه ها بگو بیان سر دبیر رو گرم کنن . اگه 3 نفری عین هم نوشتین بگو خونه ی فلانی جمع شدیم با هم درس خوندیم برای محکم کاری بگو : خانوم باور ندارین زنگ بزنین از مادر فلانی که رفتیم خونشون بپرسین !!!!                                                            

  خب این راه هارو که تا الان یادم بود نوشتم ولی خداییش این چرت و پرتا که به ما می دن حفظ کنیم ارزش تقلب رو داره . به ما چه که حکومت قاجار چگونه سرنگون شد ؟                               

  این چیزا چه سودی تو زندگی داره الان که کسی برای رسیدن به سلطنت یا .... نمیره برادر خودش رو بکشه .!!؟!                 

  به جای این چیزا بهمون یاد بدن وقتی تو اجتماع وارد می شیم چی کار کنیم سرمون کلاه نذارن یا مثلا طرز درست خریدن میوه یا کاشتن درخت اطراف خونه رو یاد بدن تا از آلودگی هوا کم کنه .                                                                 

                                         

                                                   

                       

  منبع مطلب : tinijoon.blogfa.com

  مدیر محترم سایت tinijoon.blogfa.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  YUNJIN : عاقاااا یکی کمک کنه من چند روز دیگه 21 امتحان ریاضی دارم من چه گهی بخورم تو کلاس همه بچه مثبت و خرخونن یه رفیق فابم ندرم میشه لطفا کمک🙄💔🥺

  ناشناس : بچه ها ما داخل امتحان ریاضی کتاب همرو گذاشتیم زیر دستمون بعد روی جلد کتاب از داخل پر تقلبو فرمول ریاضی بود خنج کلاس شد ۱۵😂

  زنگنن : بچه ها من سوالات رو اخر دفترم نوشتم بعد از رو اون جواب دادم

  ۱۲۳۴۵ : هدیه جواباش طولانیه سوالاشم زیاده نمیشه تو کاغذ بنویسیم

  👩🏻 : تو امتحان چسب زخم استفاده نشده ( باز نشده ) هم خوبه😉

  فاطمه : والا نمیدونم میشه یا نه دبیر ای ما بعضی ها شون عین خیال شون نیس بعضی ها شون هم حواسشون حسابی جمعه

  ایلار : میشه کمکم کنین اصلا ریاضیم خوب نیست هیچی بلد نمیشم

  ۱۲۳۴۵ : چجوری نگاه کردی

  .. : واسه امتحان عربی هزارنوع تقلب یاد گرفته بودم نگو مراقبمون معلم علوم بود فقط سرش تو گوشیش بود اصلا تقلبا به دردم نخوردن کتابو از کیفم در اوردم نوشتم

  علیرضا : والا ما شانس نداریم ... خره ما از کره گی دم نداشت همه تو کلاس ما فضول هستن نمیشه یه نفس راحت کشید... تقلب کنی عانی لوت میدن

  ناشناس : تقلب های خوب خوب بگین

  ۱۲۳۴۵ : آخه باباجان هدیه رو اینجوری نمی تونیم تقلب کنیم هدیه اینهمه سوال داره با جوابای طولانی جا نمیشه بخوابم بنویسیم

  ۱۲۳۴۵ : نه راست میگم دیگه

  دنیز : تقلب تو جامدادی بزارین به بهونه خودکار برداشتن بنویسید جواب ها رو

  بدون نام : درس بخون راحت

  ساعت هوشمند😂 : ساعت هوشمند😂

  ایسا : من که فردا امتحان دارم هیچی هم بلد نیستم

  یه بنده خدا : والا نمی دونم اسم ساعت چیه ولی من تو جلسه امتحان ریضی دبیرمون اجازه ماشین حساب میده همه جوابارو پشت ماشین حساب مینویسم

  رامسن : نفهم مگه میشه گوشی آورد

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  1

  بهترین روش تغلب رو میز نوشتته

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  تازه من یه بغل دستی هم دارم ولی اون هم تقلب می کنه من هیچی نمیگم حالا اون حلش میکنم یه جوری ولی بچها رو نمیدونم چیکارشون کنم

  ناشناس 2 ماه قبل
  -1

  یکی از راه ها اینکه میتونین روی برگه کوچیک بنویسین بعدش هم توی جامدادی به صورت کج بزارید و وقتی جامدادی را باز میکنید راحت میتوانید جواب هارا بنویسید

  faeqe 2 ماه قبل
  2

  روی پاتون بنویسید بعد اون یکی پا رو ک روش تقلب نوشته بزارین روی اون یکی پا

  شلوارتان رو بکشین بالا😂😐

  علیرضا 3 ماه قبل
  6

  والا ما شانس نداریم ...

  خره ما از کره گی دم نداشت

  همه تو کلاس ما فضول هستن نمیشه یه نفس راحت کشید... تقلب کنی عانی لوت میدن

  Aynaz 6 ماه قبل
  -2

  سلام

  روش های خوبی گفتین

  چجوری هندزفری بزنیم ک مراقب متوجه نشه 😂

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  من یک روش بلدم که تو امتحان های مجازی تماس تصویری استفاده میکردم اینطوریه که اول گوشی هایی که‌میزاری گوش میدی را به یک گوشی وصل میکنی و از کسی کمک میگری که برات ویس بگیره وتو بشنوی این هم یک راه تقلب

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  من فقط برام یک امتحان ریاضی یحت بود که به کمک ساعت هوشمندم همه محاصبه هارا در ان انجام میدادم معلمم نفهمید

  علی 8 ماه قبل
  3

  با ماسک تقلب

  ساینا❄ 8 ماه قبل
  3

  لطفن کمکککککککککک کنید😭😭😭😭😭😭😭

  یلدا 9 ماه قبل
  1

  من نصف پاکنم رو بریدم بعد تقلب هارو ریز تو برگه نوشتم و بعد چسبوندم به پاکن

  هستی 9 ماه قبل
  0

  من امتحان فارسی دارم خو😂😂

  سوالاش زیادع

  شیما 9 ماه قبل
  3

  اه این همشون تابلو هست تازه هیچ کدوم هم بدرد نمی خوره بهترین راهش اینکه نو کف دستت بنویسی من برای امتحانات خرداد ماه از این کار استفاده میکنم عالیه

  هستی زرین ✌ 9 ماه قبل
  1

  بچه ها ب نظرم تقلبی روی مچ دست یا ناخن بنویسید روش ساده ای هست 😁😀

  .. 9 ماه قبل
  6

  واسه امتحان عربی هزارنوع تقلب یاد گرفته بودم نگو مراقبمون معلم علوم بود فقط سرش تو گوشیش بود اصلا تقلبا به دردم نخوردن کتابو از کیفم در اوردم نوشتم

  یه بنده خدا 10 ماه قبل
  4

  والا نمی دونم اسم ساعت چیه

  ولی من تو جلسه امتحان ریضی دبیرمون اجازه ماشین حساب میده همه جوابارو پشت ماشین حساب مینویسم

  ۱۲۳۴۵ 10 ماه قبل
  7

  هدیه جواباش طولانیه سوالاشم زیاده نمیشه تو کاغذ بنویسیم

  ۱۲۳۴۵ 10 ماه قبل
  5

  آخه باباجان هدیه رو اینجوری نمی تونیم تقلب کنیم هدیه اینهمه سوال داره با جوابای طولانی جا نمیشه بخوابم بنویسیم

  5
  ۱۲۳۴۵ 10 ماه قبل

  نه راست میگم دیگه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  حقیقا اگ گوشی بیارین خیلی خوبه اگهه نفهمن

  4
  رامسن 8 ماه قبل

  نفهم مگه میشه گوشی آورد

  ایسا 1 سال قبل
  4

  من که فردا امتحان دارم هیچی هم بلد نیستم

  🤣 1 سال قبل
  -2

  😐

  مهسا لطفی 1 سال قبل
  3

  من تقلب پشت ماسک م نوشتم عالی بود

  2
  ناشناس 8 ماه قبل

  12345 راست میگه

  6
  ۱۲۳۴۵ 10 ماه قبل

  چجوری نگاه کردی

  خانومی 1 سال قبل
  2

  یه روش تقلب خوب بدین که مراقب نفهمه اینا که همه تابلو هست😢💔

  ناشناس 1 سال قبل
  13

  بچه ها ما داخل امتحان ریاضی کتاب همرو گذاشتیم زیر دستمون بعد روی جلد کتاب از داخل پر تقلبو فرمول ریاضی بود خنج کلاس شد ۱۵😂

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  تقلب های خوب خوب بگین

  5
  بدون نام 8 ماه قبل

  درس بخون راحت

  2
  ناشناس 9 ماه قبل

  تقلب توی کفش بزارید من خودم امتحان کردم

  آخر کلاس نشستم بغل کفشم تقلب گذاشتم

  5
  دنیز 9 ماه قبل

  تقلب تو جامدادی بزارین به بهونه خودکار برداشتن بنویسید جواب ها رو

  YUNJIN 1 سال قبل
  13

  عاقاااا یکی کمک کنه من چند روز دیگه 21 امتحان ریاضی دارم

  من چه گهی بخورم تو کلاس همه بچه مثبت و خرخونن یه رفیق فابم ندرم

  میشه لطفا کمک🙄💔🥺

  تقلب مفیده 1 سال قبل
  2

  بچه ها یه ساعت هست واسه تقلب اسم او ساعت میشه بگین😊

  4
  ساعت هوشمند😂 1 سال قبل

  ساعت هوشمند😂

  زنگنن 1 سال قبل
  7

  بچه ها من سوالات رو اخر دفترم نوشتم بعد از رو اون جواب دادم

  0
  محسن 8 ماه قبل

  مگه میشه سر جلسه امتحان دفتر برد چرت و پرت نگو

  ایلار 1 سال قبل
  6

  میشه کمکم کنین اصلا ریاضیم خوب نیست هیچی بلد نمیشم

  فاطمه 1 سال قبل
  6

  والا نمیدونم میشه یا نه دبیر ای ما بعضی ها شون عین خیال شون نیس بعضی ها شون هم حواسشون حسابی جمعه

  👩🏻 1 سال قبل
  6

  تو امتحان چسب زخم استفاده نشده ( باز نشده )

  هم خوبه😉

  برای ارسال نظر کلیک کنید