توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه برای اولین بار از یک پسر لب بگیریم

  1 بازدید

  چگونه برای اولین بار از یک پسر لب بگیریم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟

  چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟

  رمز بهتر بوسیدن
  بوسه و نوازش لازمه یک عشق گرم و آتشین است وگرنه هم آغوشی را آدم میتواند با هر کسی داشته باشد بدون آنکه واقعا عاشق طرف باشد ( این امر بخصوص در مورد مردان صدق میکند ).چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟
  خیلیها با بوسیدن اصلا رابطه خوبی ندارند و یا حتی نمیدانند که چگونه باید طرف خودشان را ببوسند و در هم آغوشی خود با یک نفر دیگر اصلا بوسیدن و نوازش کردن را فراموش میکنند( یا کنار میگذارند .)
  دو انسان زمانی بوسه ، آنهم از نوع داغ و آتشین آن ، با هم رد و بدل میکنند که به هم احساس عمیق دارند.بوسیدن فرزند توسط والدین ، یا بوسیدن دوستان معمولی ، بوسه نیست ، بلکه برای نشان دادن احساس دوستی و محبت بدون آنکه ربطی به رابطه جنسی داشته باشد . بوسه تنها بین دو عاشق ، که به هم احساس عمیق دارند ، رد و بدل میشود.
  ممکن است کسانی باشند که فکر کنند ، بدن و هیکل خوبی ندارند و به همین دلیل دوست نداسته باشند یا میترسند که طرف بدن آنها را نوازش کند و زشتی بدنشان را ببیند ، اما اصلا اینطور نیست ، ضربالمثل لیلی را از چشم مجنون بنگرید ، فراموش نکنیم و این را بدانیم که رد و بدل کردن بوسه های آتشین در یک معاشقه امری است بسیار حیاتی.
  با ممانعت ما از نوازش کردن طرف یا جلوگیری از مورد نوازش واقع شدن از سوی شریک جنسی ، هم خود را از لذت و شرر و محروم کرده ایم و هم طرف مقابل را ، امر نوازش و بوسه در نزدیکتر کردن دو نفر به هم و برقراری ارتباط حسی و درونی به هم و حتی ارتقا حس احترام آنها به هم ، نقش والایی دارد .
  هستند کسانی که برای طفره از بوسیدن بهانه میآورند ، مثلا با خود میگویند که طرف بلد نیست اینکار را بکند ، یا دهان طرف بو میدهد . پس دوش گرفتن و مسواک زدن را فراموش نکنید ، مسئله بلد بودن ؟؟؟؟؟ بله میتوان با کمی تمرین ، بوسیدن را یاد گرفت ، به این هم خواهیم رسید.در اهمیت بوسیدن هرچه گفته شود ، باز هم کم است ، فقط اشاره ای بکنیم و بگذریم : هستند کسانی که ( بخصوص بعضی از زنان ) حاظرند ساعتها صرف بوسیدن و معاشقه کنند،مسئله دیگر اینکه گاهی اوقات یک رابطه جنسی میتواند تنها در بوسه های داغ و آتشین و نوازش خلاصه شود.

  یادگیری بوسیدن
  همانطور که در بالا اشاره شد ، بوسه و بوسیدن را میتوان یاد گرفت،فقط کمی تمرین لازم است.برای تمرین هم به یک شریک لازم ندارید ؛ سر فرصت ، ریلکس و بدون استرس در خلوت ، پشت دست خود را به دهانتان نزدیک کنید ، زبان خود را کمی جلو بیاورید طوری که پشت لبهایتان قرار بگیرد ، لبها را آرام به پشت دست خود برسانید ، لبهای نرم ( و کمی مرطوب ) و رلکس شده خود را ( با فاصله از هم ) روی پشت دست متمرکز کنید ، زبان خود را بیرون داده طوری که به پشت دست شما برسد و بعد با کمی فشار سطح پشت دست ( در فاصلهای که دو لب شما از هم قرار گرفتهاند )‌ را با زبان خود بلیسید . حین کار ، اینجا . آنجا ، کمی پوست دست خود را مک بزنید، اینکار به شما تجربه میآموزد که در برخورد با شریک عشقی خود چگونه عمل نمائید .
  هدگام نزدیک شدن به طرف خود ، اورا ببوئید ، بعد ببوسید ، لبهای بالایی و پائینی طرف را جداگانه ببوسید ، مک بزنید و یادتان باشد که هیچ عجله ای بخرج ندهید ، بعد هر دو لب طرف را ببوسید ، بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لبهای طرف قرار داده و بطور ملایم به درون دهانش فشار دهید و با زبان خود قسمتهای داخل دهان و زبان او را نوازش کنید.چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟
  اینگونه بوسه ها ،حس شوری در دو طرف ایجاد میکند ،بوسه باید با احساس و طولانی باشد و نباید بسادگی از آن گذشت ، بوسه باید پر هوس و پر شرر باشد ، همانطور که گفته شد ، بوسه های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکنید . بوسیدن ، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمتهای پوست طرف شود.
  ماساژ ملایم قسمتهای مختلف بدن که دیگر به قول معروف نورعلانور است.این را بدانیم که موهای سر ، دهان و دستها سه قسمت بسیار حساس هر فردی هستند و روی آنها بیشتر کار کنید . اجازه دهید که طرف هم همین کار را برای شما انجام دهد . اینکار باعث میشود که هم نقاط حساس بدن خود را بشناسید و هم با بدن طرف و نقاط حساس آن آشتا شوید.
  لازم به گفتن نیست که هر فردی ممکن است از تمام این نوازشهای گفته شده خوشش بیاید یا فقط بخشهایی از آن را بپسندید ، اما انجام اینکار همانطور که گفته شد ، یعنی از طریق تجربه و خطا ، باعث شناخت بهتر شما دو نفر از همدیگر میشود و به شما کمک میکند که دفعات بعد روی نقاط بیشتر حساس طرف تمرکز کنید. موضوع دیگر اینکه بعضیها نوازشهای خیلی ملایم ( طوری که تماس خیلی کمی بین دست شما و بدن طرف باشد ،) را میپسندند و تعدادی هم نوازشهای با تماس بیشتر را ترجیح میدهند.
  بوسه و نوازش و ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم بخود فشار دادن نه تنها لذت رابطه جنسی میدهد بلکه استرس را هم از بین میبرد و هر دوی شما را خمار عشق میکند.

  درباره بوسیدن،یک راهنمایی کوچیک برای اهل فن :
  اگر خمیر دندان خوش بو و خوش طعمی سراغ دارید ، بد نیست که آن را در کنار خود داشته باشید و هر از گاهی ، فقط یه ذزه ( خیلی کم ) آن را در دهان خود مزه کنید و بعد زبان خود را به دهان طرف فرو برید . و یادتان نرود که تمرین کنید. سعی کنیم بوسیدن ، نوازش و تحریک و ماساژ را یاد بگیریم و دوست بداریم و حواس خود را روی آن متمرکز کنیم و لذت ببریم . توجه به مسائل فوق باعث میشود که ما فقط یک رابطه جنسی سریع و پنج دقیقهای نداشته باشیم .
  در پایان یک نکته مهم را فراموش نکنیم و آن اینکه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه که در بالا اشاره شد و بعد هم رابطه جنسی ، یک دفعه به یک طرف نغلطید و خرناسه بکشید ، نوازش ملایم و بوسیدن بعد از آن هم بسیار مهم است ، زنان بخصوص به این مسئله خیلی حساسند و علاقمند.

  آموزش مراحل بوسه فرانسوی :

  مرحله اول :
  ابتدا قبل از این که همسرتان را ببوسید لب هایتان را با زبان خیس کنید چون لب های خشک نمی توانند به خوبی روی زبان حرکت کنند . برای این کار کافی است یک بار زبان را روی لب ها بکشید تا آن ها خیس شده و برق آن ها چشم های همسرتان را بگیرد . هر چند مدت یکبار این کار را تکرار کنید تا از خشک شدن لب ها جلوگیری کنید .
  مرحله ی دوم :
  به آرامی به لب های همسرتان نزدیک شوید و روزنه ای میان لب های او باز کنید و در همان حالت مدتی را بگذرانید تا نفس هایتان با هم یکی شود . بعد به آرامی لب پایین یا بالای آن را به آرامی بلیسید یا بمکید این کار حس خوشایندی به شما خواهد داد .
  مرحله ی سوم :
  دقیقا روبروی هم قرار نگیرید به طوری که نوک بینی شما و همسرتان با هم برخورد کند بلکه باید کمی سرهایتان را مخالف جهت همدیگر بچرخانید تا بتوانید عمیقا همسرتان را ببوسید
  مرحله چهارم :
  چشم هایتان را ببندید . همین طور که به همسرتان نزدیک می شوید به چشم هایش خیره شوید . ولی وقتی تماس برقرار شد چشم هایتان را ببندید . البته این به نظر شما نیز بستگی دارد اگر با خیره شدن به همسرتان لذت بیشتری می برید می توانید چشم هایتان را نبندید . یا این که مدتی آن ها را باز و مدتی دیگر آن ها را ببندید
  مرحله پنجم :
  بوسه ی فرانسوی یک بوسه ی دهان باز است ولی برای شروع می توانید ابتدا با دهن بسته لب های همسرتان را به آرامی ببوسید .
  مرحله ی ششم :
  بوسه ی فرانسوی یک بوسه دو طرفه و مشترک است . شما نمی توانید بدون خواست و رضایت همسرتان ، او را به خوبی ببوسید . شما باید با لبهایتان یکی از لب های همسرتان را بگیرید و یا به آرامی آن را لیس بزنید .
  اگر همسر شما ، به بوسه های شما پاسخ نمی دهد بهتر است بوسیدن را متوقف کرده و آن را به زمان دیگری موکول کنید .
  مرحله هفتم :
  دهانتان را کمی بیشتر باز کنید و با زبانتان داخل دهان همسرتان را کاوش کنید . زبان خیلی حساس است بنابراین با کمی گشت و گذار در دهان همسرتان ، جاهایی که همسرتان لذت بیشتری می برد کشف می کنید
  مرحله ی هشتم :
  بوسه ای پرحرارت و لذت بخش است که به آرامی صورت بگیرید . بنابراین از عجله پرهیز کنید و سعی کنید نواحی لذت بخش دهان ، زبان و لب های همسرتان را کشف کنید . یاد بگیرید که چه جاهایی را باید بمکید و چه جاهایی را باید بلیسید .
  مرحله نهم :
  یاد بگیرید که برای نفس کشیدن بوسه را قطع نکنید . همان طور که دارید می بوسید روزنه هایی برای نفس کشیدن نیز پیدا کنید . تلاقی نفس های شما می تواند رمانتیک نیز باشد .
  نکته دهم :
  چیزهایی را که موقع بوسیدن یاد می گیرید به ذهن بسپارید . گاهی چیزی به آن اضافه کنید و یا بوسه های سطحی را عمیق انجام دهید و بلعکس . سعی کنید تا زمانی که حرفه ای نشده اید و قلق همسرتان به طور کامل به دستتان نیامده است مدام در حال کاوش باشید .
  نکته یازدهم :
  از دست هایتان نیز استفاده کنید . می توانید به آرامی صورت همسرتان را میان دست هایتان بگیرید و یا موقع بوسیدن پشت همسرتان را نوازش کنید و یا انگشتان خود را به میان موهای او بفرستید و یا در صورتی که قصد دارید این بوسه را به آمیزش ختم کنید می توانید نواحی حساس جنسی همسرتان را که قبلا کشف کرده اید نوازش کنید و یا ماساژ دهید .
  نکته ی دوازدهم :
  حال همسرتان را درک کنید و در هر شرایطی از او تقاضای بوسه ی فرانسوی نکنید . یادتان باشد که این نوع بوسه باید با همراهی همسرتان باشد . اگر او نمی تواند پاسخگو باشد او را تحت فشار قرار ندهید .
  نکته ی سیزدهم :
  در مورد بوسه ی فرانسوی با هم صحبت کنید . به همسرتان بگویید که دوست دارید این بوسه به چه شکل انجام شود و نظر او را نیز بپرسید . این بوسه را فقط به قصد آمیزش انجام ندهید می توانید برای صمیمیت بیشتر گاه و بی گاه آن را اجرایی کنید البته به شرطی که هر دو نفر آمادگی لازم را داشته باشید .
  راهنمایی بیشتر :
  حواستان به بوی نفستان باشد ، مطمئنا دوست ندارید کسی که بوی دهان او بد هست شما را ببوسد و یا شما او را ببوسید . چه نوع بوسیدن دوستانه باشد چه عاشقانه و جنسی . از آنجایی که بوسه ی فرانسوی با دهان باز انجام می شود بوی نفس خیلی است . پس بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و سعی کنید قبل از آن حتما از خوشبو کننده ها استفاده کنید ویا آدامسی را که دوست دارید و بوی مطبوعی به دهان شما می دهد بجوید .
  توجه داشته باشید که هر کس باید روش منحصر به فرد خود را کشف کند . چیزهایی که بیان شد فقط جنبه راهنمایی دارد . ممکن است همسر شما بیشتر دوست داشته باشد شما با لب های او بازی کنید و از مکیدن زبانش لذت نبرد و یا بلعکس . ممکن است موقع بوسیده شدن ، دوست نداشته باشد که قسمت های دیگر بدنش را لمس کنید شاید او دوست دارد تمام تمرکز خود را روی بوسیدن متمرکز کند .
  نکته ی مهم دیگر مدت زمانی است که یک بوسه باید به طور بیانجامد . مدت آن بستگی به نظر شما و همسرتان دارد ممکن است در بعضی ها کمتر از یک دقیقه و در برخی دیگر تا ۱۰ دقیقه و یا بیشتر هم طول بکشد . چگونه برای اولین بار لب بگیریم؟
  هشدارها :
  اگر شما یا همسرتان یک بیماری در دهانتان باشد . هرگز اقدام به بوسیدن طرف مقابل نکنید .
  اگر هنگام بوسیدن بزاق بیش از حدی از دهان یکی از شما تراوش کرد می توانید بوسه را قطع کرده و آن را خالی کنید و یا این که آن را قورت بدهید .
  موفق باشید

  منبع مطلب : showhow.ir

  مدیر محترم سایت showhow.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه یک پسر را وادار کنیم شما را ببوسد. چگونه دوست پسر خود را وادار کنیم که شما را ببوسد. از آنجا که ما در مورد شجاعت صحبت می کنیم ...

  چگونه یک پسر را وادار کنیم شما را ببوسد. چگونه دوست پسر خود را وادار کنیم که شما را ببوسد. از آنجا که ما در مورد شجاعت صحبت می کنیم ...


  در تمام دنیا ، به طور سنتی ، یک پسر اولین قدم را برمی دارد. اگر دوست پسر شما خیلی خجالتی است ، باید به او علامت دهید تا ادامه دهد. امروز ما توصیه می کنیم چگونه یک پسر را وادار کنیم که ابتدا در یک قرار ملاقات شما را ببوسد... بنابراین ، گوش های خود را بالا بگیرید و ... بیایید برویم!

  او را دعوت کن.
  به خاطر احترام به شما (و ترس از طرد شدن) ، یک پسر اصلاً سعی نمی کند شما را ببوسد ، اگر دقیقاً مطمئن نیستید که می خواهید. باید سعی کنید احساس راحتی و اعتماد به نفس او ایجاد کنید. با او معاشقه کنید ، به شوخی های او بخندید ، زیاد لبخند بزنید. اگر به او بگویید که از بودن در کنار او لذت می برید ، پس او جرات پیدا کرده و خودش را مجبور می کند تا شما را ببوسد.

  با لمس سد بین خود را بشکنید.
  هنگام صحبت ، بازو یا شانه او را به آرامی لمس کنید. فقط سریع ، بی گناه و انگار به طور تصادفی این کار را انجام دهید. گرفتن دست نیز به شما کمک می کند تا از این سد عبور کنید. لمس ساده می تواند صمیمیت بین شما و او را افزایش دهد. بعضی اوقات ممکن است اولین نفری شما را لمس کند. اگر با آن احساس راحتی می کنید ، پس آن را لمس کنید.

  به لبهایش نگاه کن هنگامی که با یک پسر تنها هستید و می خواهید او شما را ببوسد ، سپس این روش را اعمال کنید: به چشمان او نگاه کنید ، و سپس نگاه خود را کمی به سمت پایین لب های خود حرکت دهید. سپس دوباره به چشمان او نگاه کنید ، نگاه او را ملاقات کنید و لبخند ملایمی بزنید. اگر بار اول جواب نداد ، وقتی فرصت می کنید دوباره امتحان کنید. این ترفند عالی در حال حاضر بسیاری از بچه ها را مجبور کرده است که ابتدا دختران خود را ببوسند ، و این باعث می شود شما نیز بسازید!

  بیا نزدیکتر. برای بوسیدن باید به هم نزدیک باشید. هرچه فاصله بین شما کوتاه تر باشد ، یک پسر راحت تر می تواند شما را ببوسد. بنابراین ، نزدیک تر وقتی لحظه احساس درست شد ، صورت خود را به سمت او برگردانید ، کمی به جلو خم شوید و با امید به او نگاه کنید. اگر شجاع باشید ، می توانید سعی کنید به سمت او حرکت کنید انگار قصد دارید او را ببوسید. امیدوارم که این نکته را بگیرد ، اما اگر این کار را نکرد ، می توانی با یک بوسه بازیگونه روی گونه آن را بخندی.

  صحبت در مورد آن.اگر پسر نکات ظریف شما را نمی گیرد ، او را در مکالمه تحریک کنید. به عنوان مثال ، اگر در حال تماشای یک فیلم با هم هستید و شخصیت ها روی صفحه در حال بوسیدن هستند ، آن را به عنوان "بسیار عاشقانه" یا مواردی از این دست علامت گذاری کنید. اگر پسر خیلی خجالتی است ، فقط می توانید به او بگویید که می خواهید او شما را ببوسد. او را مجبور کنید این کار را انجام دهد ، برخی فقط منتظر آن هستند!

  خودت او را ببوس.هیچ قانونی وجود ندارد که می گوید پسر باید اولین کسی باشد که یک دختر را می بوسد ، و بعضی از بچه ها ، به خصوص اگر آنها قبلا هرگز دختری را بوسیده نباشند ، فقط به شما اشاره نمی کنند. سپس فقط ابتکار عمل را بر عهده بگیرید و خودتان این کار را انجام دهید! مطمئناً ناراحت نخواهد شد!

  آیا شما ملاقات کرده اید با دوست پسرچه کسی روده ای برای بوسیدن تو نداشت؟ یا شاید شما ناگهان عاشق بهترین دوست خود شدید و واقعاً دوست داشتید او شما را ببوسد؟ در چنین شرایطی ، مطمئناً ، آنها از کل زرادخانه کلاهبرداری های زنانه استفاده کردند ... اما اگر هیچ چیز کمکی نکند ، چه می کنید؟ من 8 روش برای به دست آوردن یک پسر را به شما توجه می کنم بوسه شما.

  بنابراین ، شما قبلاً مکالمه ای را آغاز کرده اید و با پسری آشنا شده اید ، اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ، در اینجا مقاله ای برای شما قرار داده شده است -. حالا بیایید شروع به بوسیدن کنیم)))

  1. اسفنج های مقاومت ناپذیر

  تمام تلاش خود را انجام دهید تا لبهای شما شگفت انگیز به نظر برسند و پسر نتواند در برابر آن مقاومت کند. ابتدا از اسکراب برای از بین بردن خشکی پوست سطح لب ها استفاده کنید ، سپس مرهم لب بزنید اما چسبناک و براق نیست!

  2. با او تنها بمانید

  شاید آن مرد از بوسیدن شما در مقابل دیگران می ترسد. سعی کنید با او تنها بمانید و او قطعاً جرات اولین بوسه را خواهد داشت!

  3. نزدیکتر شوید

  سعی کنید تا آنجا که ممکن است نزدیک باشید ، اما به فضای صمیمی او حمله نکنید! از عطری که دوست دارد استفاده کنید. وانمود کنید که هنگام قدم زدن در کنار استخر و گرفتن دست او تعادل خود را از دست می دهید.

  4. توجه او را به لب های خود جلب کنید

  بگذارید لبهای شما را ببیند! با آن برق لب بزنید. لبهای خود را باد کنید! اگر بیرون گرم است ، یک مکعب یخ را روی لبهای خود قرار دهید. به طور کلی ، شما ایده می گیرید!

  5. ترفندها

  اگر می توانید ، چرا به دنبال یک ترفند نیستید و یک پسر را وادار می کنید تا شما را ببوسد؟ به عنوان مثال ، وانمود کنید که چیزی در چشمان او است ، از رنگ چشم های او س askال کنید یا به آنها بگویید که علاقه دارید تا چه مدت می توانید در چشم یکدیگر بنگرید.

  6. تماس چشمی

  وقتی او در اطراف است ، ارتباط چشمی خود را برقرار کرده و سپس قطع کنید. با خجالت چشم هایت را پایین بیاور. هیچ پسری نمی تواند در برابر این سیگنال مقاومت کند.

  7. کمی استرس

  شام را آماده کنید یا هنگام پیک نیک به او غذا دهید. بخواهید چشمان خود را ببندد و حدس بزنید که به او چه غذا می دهید. بهتر از این ، چشم بندش را بزنید. این قطعاً یک روش موثر برای بوسیدن یک پسر است! و ، به احتمال زیاد ، خود را به یک بوسه محدود نکنید!

  8. خودت را ببوس!

  اگر همه تلاش ها بی فایده است ، و پسر نکات را نمی فهمد (نه ظریف و نه صریح) ، اولین قدم را خودتان بردارید! ببوسش! شاید او فقط منتظر این است!

  اینها فقط چند نمونه از چگونگی واداشتن یک پسر برای بوسیدن شماست ... اگر هیچ کدام کارساز نبودند ، از تخیل خود استفاده کنید! گزینه پیک نیک همیشه به من کمک می کرد ... با چه ترفندهایی یک پسر را وادار می کنید تا اولین قدم را بردارد؟
  عکس:

  هر دختری آرزوی یک مرد مهربان ، دلسوز و دوست داشتنی را دارد. کسی در زندگی خوش شانس بود و آنها موفق به ملاقات با چنین مردی شدند ، در حالی که کسی از تنهایی و عشق غیرقابل پاسخ رنج می برد. همه اینها فقط به این دلیل رخ می دهد که مردان ترسو و خجالتی هستند و نمی توانند در اولین قدم تصمیم بگیرند. اما همه دختران نمی توانند قدم اول را بردارند. اگر فردی مصمم هستید ، پس شاید این اولین قدم تنها تنهایی شما را برطرف کند.

  اما خواستگاری از یک پسر برای قرار ملاقات یک چیز است ، اما بوسیدن او چیز دیگری است. به ندرت یک دختر تصمیم می گیرد بوسه بزند ، بنابراین شما باید یک مرد را به آن اغوا کنید. به هر حال ، اغلب اوقات چنین وضعیتی وجود دارد که مردم با یکدیگر ملاقات می کنند و ارتباط برقرار می کنند ، اما کار آنها این نیست که آنها به رختخواب نرفتند ، آنها حتی هرگز بوسه نمی کردند. مردان به سادگی از این طریق می ترسند تا گستاخی خود را نشان دهند و زنی را از دست بدهند که فکر می کند اصلی ترین چیز در رابطه با او آغوش و رابطه جنسی است.

  البته می توانید مستقیماً به مرد بگویید که آماده یک رابطه نزدیک هستید. اما هر دختری نمی تواند این کلمات را بگوید. برخی ابتکار عمل و اقدام را بسیار آسانتر می دانند. اما بهترین چیز این است که مردی را برای بوسیدن تحریک کنید. باور کنید انجام این کار چندان دشوار نیست ، آرزو می شود.

  تدوین استراتژی

  برای اینکه خجالتی نباشید و به آنچه می خواهید برسید ، باید یک استراتژی تدوین کنید و درک کنید که چگونه یک مرد را "ترغیب کنید" تا شما را ببوسد. به هر حال ، ارزش این نیست که او را در این مورد متقاعد کنید - ممکن است از خارج احمقانه و مضحک به نظر برسد.

  شخصی فکر می کند که مکان بوسه اول برای یک زن و شوهر کاملاً بی اهمیت است. تنها نکته این است که ، شما باید این قانون را رعایت کنید که نباید سر و صدا و شلوغ باشد. پس از همه ، مهمترین چیز انتقال شرایط و تمایل شما برای رسیدن به یک رابطه جدی است.

  البته می توانید کمی تقلب کنید و یک داستان غم انگیز بسازید. به عنوان مثال ، ممکن است با ناراحتی قرار ملاقات بگذارید. هر پسری ، البته ، از شما می پرسد که چرا چنین روحیه ای دارید - و سپس شما می توانید به سرعت به این س answerال پاسخ دهید ، زیرا شما داستانی را از قبل آماده کرده اید که با آن پسر را به اشتراک می گذارید. به عنوان مثال ، ممکن است بگویید که بچه گربه مورد علاقه شما بیمار است یا از دعوا با بهترین دوست خود ناراحت هستید.

  هر پسر توجهی شروع به دلجویی و ترحم شما می کند. اما برای دلجویی از احساس ناراحتی دختری کافی است او را به آغوش خود بغل کنید ، در آغوش بگیرید و سر او را بزنید و بگویید همه چیز خوب خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

  مطمئناً ، در صورت امکان ، شما باید گریه کنید ، و هنگامی که پسر شما را به آغوش او بکشد ، باید به او نگاه کنید و روشن کنید که بوسه از دست رفته است. اما هیستری نکنید. بنابراین آن مرد می فهمد که شما به اندازه کافی از همه بازی کرده اید.

  راه دیگر برای "جلب" یک پسر برای بوسیدن شما این است که به او بگویید یک لکه در چشم او قرار گرفته است و از او بخواهید آن را حذف کند. این روش توسط مادربزرگ های ما مورد استفاده قرار گرفت ، اما حتی امروزه می توان آن را موثر نامید. وقتی سر دو عاشق نزدیک می شود ، فقط یک احمق بوسه نمی زند.

  وقتی پس از یک پیاده روی عصرانه با منتخب خود خداحافظی می کنید ، احتمالاً آرزوهای خوبی برای یکدیگر آرزو می کنید و خداحافظی می کنید. بنابراین ، در این لحظه می توانید او را ببوسید.

  برای اینکه یک مرد بخواهد شما را ببوسد ، باید به ظاهر و آرایش خود توجه کنید. بهتر است از سایه های خنثی آرایش استفاده کنید. در قرار ملاقات با یک مرد ، به خصوص اگر می خواهید توجه او را به خود جلب کنید ، نباید لب های خود را به رنگ روشن رنگ کنید. علاوه بر این ، به نظر مبتذل است ، و هر کسی تصمیم نمی گیرد چنین لب هایی را ببوسد.

  چگونه می توان برنامه های خود را محقق کرد

  اگر تصمیم دارید ابتدا پسر را ببوسید یا اشاره ای به او کنید ، باید آرام باشید و به هیچ وجه عصبی نباشید. مهمترین قانون تنفس عمیق است.

  وظیفه اصلی هر دختری را می توان این واقعیت نامید که او باید یک فضای عاشقانه برای بوسه ایجاد کند ، و همچنین همراه خود را به این کار سوق دهد. اما اگر او خودش از برداشتن اولین قدم ترس دارد و شما این شخص را واقعاً دوست دارید و به نظر می رسد که او سرنوشت شماست ، پس با خیال راحت می توانید اولین قدم را بردارید. پس از همه ، پس مهم نیست که چه کسی اولین رابطه را آغاز کرده است.

  در هنگام بوسه نباید به چیز دیگری به جز همراه خود فکر کنید ، فقط کافی است از بوسه لذت ببرید و در آغوش عزیز خود باشید.

  جای بوسه

  مهم نیست که مردم چگونه بحث می کنند ، اما اینکه اولین بوسه در کجا باشد بسیار مهم است. و اول از همه ، شما باید در مورد مکانی برای اولین بوسه تصمیم بگیرید. اینها می توانند مکان های زیر باشند:

  پارک. اگر پارکی را برای این کار انتخاب کرده اید ، باید فضایی عاشقانه ایجاد کنید. مطلوب است که همه چیز به شرح زیر اتفاق بیفتد: خنکی و گرگ و میش ، و جایی در وسط پارک یک نیمکت وجود دارد که معشوق روی آن نشسته است. البته اگر مردی ژاکت داشته باشد ، همراه خود را می پوشاند تا او را گرم کند. اما اگر او به غیر از پیراهن چیزی نپوشیده است ، پس تنها راه گرم نگه داشتن او در آغوش گرفتن اوست. و هنگامی که مردی شما را بغل می کند ، در این صورت شما باید در لحظه لازم به او روی بیاورید ، به چشمان خود نگاه کنید ، و اگر او باهوش باشد ، از خواسته شما می فهمد و مطمئنا شما را می بوسد.

  همچنین می توانید یک قرار عاشقانه را در کنار آب قرار دهید. اگر چنین خدماتی در شهر شما وجود داشته باشد می توانید سوار کشتی موتوری شوید. لازم است که در سمت چپ شریک زندگی خود بایستید و آب ، غروب خورشید و امواج را تحسین کنید. شما فقط باید به شریک زندگی خود برگردید ، به طور نامحسوس لبخند بزنید ، به چشمان او نگاه کنید ، بدن را به جلو حرکت دهید ، نفس خود را نگه دارید و او را ببوسید. عصبی نشوید ، زیرا اتفاق جدی رخ نخواهد داد و مرد بوسه را ادامه خواهد داد.

  اولین بوسه نیز می تواند در یک کافه اتفاق بیفتد. شما باید کافه های خانوادگی و خوبی را انتخاب کنید. موسسه باید موسیقی خوبی پخش کند ، شما می توانید به همراه خود اشاره کنید که دوست دارید برقصید. اگر او جرات نمی کند از شما بخواهد رقص کنید ، پس شما می توانید ابتدا این کار را انجام دهید. در پایان رقص ، می توانید از شریک زندگی خود برای لذتی که دریافت کرده اید تشکر کنید و ، به عنوان مثال ، به شوخی ، او را ببوسید. مطمئناً این یک بوسه بر روی گونه یا گوشه لب خواهد بود ، اما به این ترتیب برای شریک زندگی خود روشن خواهید کرد که شما اصلاً مخالف بوسه نیستید.

  چندین روش برای تحریک بوسیدن یک مرد

  هر دختری نه تنها با بچه ها رابطه دارد ، بلکه با بوسه هم نوازش می کند. برای اغوا کردن یک مرد به بوسه ، می توانید از روش های شرح داده شده در زیر استفاده کنید.

  لب های جذاب. برای یک پسر که تمایل دارد لبهای شما را ببوسد ، اول از همه ، باید از آنها به درستی مراقبت شود. اجازه ندهید لب های شما خشک شود و باید مدام از آنها مراقبت کنید. توصیه می شود از مرهم لب استفاده کنید و در صورت لزوم آن را مرطوب کنید.

  بسیاری از بچه ها خجالتی هستند و بنابراین برای جلسات و عصرها باید مکان هایی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی نداشته باشد تا کسی بوسه شما را نبیند.

  در مقابل دوست پسر خود می توانید لب های خود را به نمایش بگذارید تا او بخواهد آنها را ببوسد ، به عنوان مثال می توانید لب های خود را در مقابل او رنگ کنید. اگر این روش را انتخاب کرده اید ، پس از رنگ آمیزی لب ها روی لب ، باید نوک زبان خود را اجرا کنید.

  شما باید در تمام جلسات و پیاده روی های خود تا آنجا که ممکن است نزدیک پسر باشید. به طوری که در هر لحظه ای که او می خواهد شما را ببوسد ، شما آنجا هستید. می توانید به یک پسر بچه اشاره کنید و دست خود را به آرامی روی مچ دست او بکشید. البته ، شما می توانید همراه با شرایط بازی کنید ، به عنوان مثال ، با یک شریک زندگی کنید و سپس لب های خود را ببوسید.

  شما باید یک ظاهر مرموز به آن پسر نشان دهید: یا چشمان خود را نشان دهید ، سپس آنها را پنهان کنید.

  در عرض یک دقیقه مردی را فریب دهید تا ببوسد

  شما می توانید هنر اغوای یک مرد را در تمام زندگی خود بیاموزید ، اما چنین ترفندهایی وجود دارد که به لطف آنها می توانید در مدت زمان کوتاهی مرد را به بوسه فریب دهید. یک مرد نه تنها با چشم ، بلکه با گوش نیز دوست دارد - وقتی شروع به بوسیدن شریک زندگی خود می کنید ، باید به او کلمات محبت آمیز و تعارف بگویید - این قطعاً آقا را از بین خواهد برد. وقتی همسرتان را می بوسید ، باید آن را با ناله های جنسی همراه کنید تا او را روشن کنید و نشان دهید که آن را دوست دارید.

  برای تحریک یک مرد برای بوسیدن ، می توانید مستقیماً به او اشاره کنید ، مثلاً بوسه بزنید. او می تواند کسی باشد که اشتیاق را در انسان بیدار می کند.

  برای تعجب جنس مخالف ، باید به شرح زیر بوسه بزنید. لب پایین همسرتان باید بین لب های شما جمع شود و کمی به جلو کشیده شود. اگر او نیز لب شما را فشرد ، پس شما با هم سرگرم خواهید شد. کام یکی از مناطق حساس بدن است. هنگام بوسیدن می توانید او را با زبان قلقلک دهید. به این ترتیب می توانید یک مرد را به بوسه طولانی تحریک کرده و او را تحریک کنید.

  می توانید بوسه های متضاد را به یکی از منتخبان خود بدهید. ارزش این را دارد که به شرح زیر انجام دهید ، دو لیوان در مقابل خود قرار دهید: یکی از آنها باید در دمای اتاق آب داشته باشد ، و دیگری باید یک نوشیدنی گرم مانند قهوه یا چای باشد. سپس باید مراحل زیر را انجام دهید:

  از لیوان داغ قورت دهید.

  لب ها باید مچ دست منتخب شما را لمس کنند.

  شما باید کمی نوشیدنی سرد بنوشید.

  سپس دوباره آن مرد را ببوس.

  در هنگام بوسیدن ، شریک زندگی شما می تواند چشم بسته باشد ، به طوری که شما را نمی بیند که آب سرد یا گرم می نوشید. اینگونه نوازشها مورد علاقه شما را به شدت هیجان زده خواهد کرد.

  مناطق اروژنیک

  برای اغوا کردن یک مرد به بوسه ، باید بدانید که مناطق فرار او کجاست ، به لطف آن می توانید نه تنها بوسه ها ، بلکه چیزهای بیشتری را تحریک کنید. بنابراین ، قسمتهای زیر بدن را می توان مناطق فرسایشی شوهر نامید:

  گوش ها. برای بیدار کردن احساس و پذیرایی در یک مرد ، باید لب ها و زبان خود را نزدیک گوش حرکت دهید ، لوب ها را گاز بگیرید. لوب را با لب های خود نگه دارید ، باید آن را به جلو بکشید و انتهای آن را فعال کنید.

  گردن یک قسمت حساس از بدن انسان است. بیهوده نیست که اعتقاد بر این است که بوسه بر گردن نشانگر تمایل به نشان دادن خیالات جنسی است. برای تحریک یک شریک زندگی ، باید او را از گوش به پایین ببوسید. شما نه تنها می توانید گردن خود را ببوسید ، بلکه می توانید آن را به آرامی با لب های خود فشار دهید.

  پستانک های نر حساسیت کمتری نسبت به پستانک های ماده ندارند. برای تحریک یک شریک زندگی ، باید آنها را با زبانی متشنج لیس بزنید. برای رانندگی از طریق نوک پستان ها ، یک زبان آرام نیز توصیه می شود. چنین رفتاری به مرد تنها لذت می بخشد ، پس از آن قطعاً می خواهد با اشتیاق شما را ببوسد.

  انگشتان ممکن است عجیب به نظر برسد که انگشتان بوسیدن می توانند فرد را روشن کنند - اما این چنین است. باید ناحیه بین انگشتان را با نوک زبان لمس کنید و سپس به سمت یکی از انگشتان حرکت کرده و زبان خود را تا انتهای آن روشن کنید. این ناحیه در یک مرد به اندازه گوش های او فراموشی در نظر گرفته می شود. هر مردی می تواند از این موضوع هیجان زده شود. بعد از اینکه این روش را با انگشت انجام دادید ، باید آن را با لب فشار دهید.

  شکم یک ناحیه حساس به همان اندازه در یک مرد است. توصیه می شود برای تحریک مرد خود نوک زبان خود را روی ناحیه بین ناحیه صمیمی و ناف قرار دهید. شما همچنین می توانید بوسه ها را به این منطقه بفرستید.

  اگر مردی طرفدار ماساژ است ، می توانید این کار را با زبان و ستون فقرات انجام دهید. این فقط مضحک و غیرمعمول به نظر می رسد ، اما در واقع می تواند هر مردی را روشن کند.

  شما باید به شرح زیر عمل کنید: -

  شما باید از پشت به طرف مرد خود بیایید.

  ارزش دارد که او را بغل کنیم.

  پشت سر او را ببوس.

  پس از آن ، با بوسه ، باید از گردن به ستون فقرات بروید.

  مرد باید به جلو رانده شود تا روی شکم دراز بکشد ، و انجام "ماساژ" برای شما راحت تر است.

  در مورد دنده ها فراموش نکنید ، به تدریج پایین و پایین فرو می روید.

  این ماساژ را نمی توان با ماساژ قابل انجام با دست مقایسه کرد.

  بسیاری از زنان بر این باورند که جنس قوی تر برای پیش شرط مضر است. با این حال ، آنها اشتباه می کنند ، و حتی یک مرد هم از نوازش خودداری کرد. برای اینکه همسرتان از نوازش هایتان گیج شود ، باید پاها را از زانو تا باسن نوازش کنید. برای نشان دادن رابطه جنسی در مقابل شوهر خود ، می توانید روی زانو بنشینید و زبان خود را بر روی پوست قرار دهید ، و مرتباً فقط بالاتر بروید.

  انتهای عصبی زیادی در زانوها وجود دارد و بنابراین این منطقه یکی از مناطق فرساینده و اروتیک محسوب می شود. حساس ترین قسمت حفره پوپلئال است که باید آن را با زبان قلقلک دهید و سپس آن را ببوسید ، و اقدامات خود را با تنفس آهسته همراه کنید.

  بنابراین ، شما می توانید یک مرد را به روش های مختلف بوسه بزنید ، فقط باید بخواهید. در یک رابطه عاشقانه تخیلات خود را به نمایش بگذارید و باور کنید از آنها چشم پوشی نمی شود و نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت!

  مقالات بوسیدن

  با تجربه ، انجام همه کارها بسیار آسانتر از داشتن آن است. این کاملاً در تمام زمینه های زندگی بشر اعمال می شود ، از جمله روابط عاشقانه. اگر شخصی تجربه لازم را داشته باشد ، شروع و توسعه روابط برای او بسیار آسان تر است. و این تعجب آور نیست ، زیرا یک شخص می داند با او چه کار کند و از چه چیزی باید اجتناب کند. با این حال ، این بدان معنا نیست که بدون تجربه شروع رابطه غیرممکن است ، زیرا به نوعی شما باید آن را بدست آورید. بنابراین ، شما نباید از شروع رابطه در سنین جوانی ، در حالی که هنوز در این زمینه ها مهارت کافی ندارید ، نترسید. تجربه ای که به دست می آورید شروع و توسعه داستان های عاشقانه جدید را در آینده برای شما بسیار آسان می کند.

  بیشتر مردم اولین احساسات واقعی خود را در طول سالهای تحصیل دارند. در این سن است که افراد اولین رابطه جدی خود را که می تواند برای مدت زمان طولانی تا زمان فارغ التحصیلی ادامه یابد ، شروع می کنند. علاوه بر این ، مواردی وجود دارد که احساسات مدرسه به عشق به زندگی تبدیل می شود. و اگرچه این نادر است ، چنین مواردی شناخته شده است.

  رابطه مدرسه بین دختر و پسر همیشه با احترام ، زیبا و شیرین است. اما ، با وجود همه اینها ، مشکلات و مشکلات خاصی در آنها وجود دارد. این امر به ویژه در مرحله ای صادق است که افراد در آستانه برداشتن اولین قدم برای ایجاد رابطه هستند. واقعیت این است که بچه ها در این سن کاملا متوسط \u200b\u200bو خجالتی هستند ، بنابراین سخت است که منتظر اولین قدم از آنها بمانیم. به همین دلیل ابتکار عمل بر عهده دختران است.

  دختران در سن مدرسه به دلیل کمبود تجربه و اعتماد به نفس ، معمولاً در مورد چگونگی شروع و توسعه رابطه با یک همکلاسی یا دانش آموز در یک کلاس موازی سوالاتی دارند. علاوه بر این ، ممکن است آنها در مورد چگونگی بوسه زدن به یک پسر در مدرسه سوالاتی داشته باشند. اگرچه ، در حقیقت ، این کار دشواری نیست.

  چگونه تصمیم بگیریم پسری را در مدرسه ببوسیم؟

  برای اینکه برای اولین بار یک همکلاسی یا دانش آموز کلاس دیگر را ببوسید ، قطعاً باید در مورد این عمل تصمیم بگیرید. از این گذشته ، بدون تصمیم گیری ، نگرش صحیح و اعتماد به نفس ، قادر به انجام آن نخواهید بود. بنابراین قبل از اقدام مستقیم به بوسه ، باید با آن هماهنگ شوید ، تا در آخرین لحظه ترسیده نشوید.

  برای تصمیم گیری در مورد اولین بوسه با یک پسر در مدرسه ، باید کاملاً بفهمید که این فقط یک بوسه است. و حتی اگر مشکلی پیش بیاید ، هیچ چیز مهلکی در آن نخواهد بود. بنابراین قطعاً باید بر ترس خود غلبه کنید ، زیرا این امر می تواند همه افکار و اعمال را به دنبال داشته باشد. و اگرچه ترس در این سن کاملاً قابل توجیه و توجیه است ، اما لازم است از آن انتزاع شود. شما نمی توانید به طور کامل از شر آن خلاص شوید ، اما می توانید سعی کنید تأثیر آن را به حداقل برسانید.

  در بیشتر موارد ، مردان نکاتی را رعایت نمی کنند ، مخصوصاً وقتی صحبت از روابط بین فردی باشد. اعتقاد بر این است که نمایندگان نیمه قوی بشریت نیاز به توضیح دارند. اما در مورد یک خانم جوان که می خواهد پسری را ببوسد چه می کنید؟ در مورد آن صریح صحبت نکنید از این رو نیاز به استفاده از ترفندهای زنانه است که امروز درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

  روش شماره 1 از قدرت جادویی چشم استفاده کنید

  روش شماره 2 لب های خود را برجسته کنید

  روش شماره 3 دست زدن به

  روش شماره 4 فاصله را ببندید

  روش شماره 5. جسور و مصمم باشید

  هر دختری که می خواهد به پسری در مورد بوسه اشاره کند ، باید از ابزارهای موجود استفاده کند. از چشمان خود استفاده کنید ، بیشتر به لب های یک مرد جوان نگاه کنید ، فاصله را ببندید. اشتباهات رایج را بیاموزید و مرتکب آنها نشوید.

  ویدئو: چگونه اول مرد را بوسه بزنیم

  منبع مطلب : forumdemo.ru

  مدیر محترم سایت forumdemo.ru لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه می توان یک پسر را با بوسه تحریک کرد؟

  عزیزم همیشه می خواهد دلپذیر باشه این امر به زندگی، غذا و، البته، آنتیما می پردازد. به همین دلیل، خانم ها اغلب در مورد چگونگی تحریک یک پسر در بوسه فکر می کنند. پس از همه، بسیار خوب است، هنگامی که یک پسر به معنای واقعی کلمه از نیمه نوبت، زمانی که شما آن را با لب خود را لمس کنید. اما برای این اتفاق می افتد، شما باید برخی از تکنیک های بوسیدن را داشته باشید.

  چگونه می توان یک پسر را با بوسه تحریک کرد؟ اولا، بوسه نه فقط یک لمس لب به لب است. مردان به سادگی در زمانی که یک زن به آرامی و مرطوب بوسیدن پلک ها، پیشانی، گونه های خود را، به آرامی به گردن می افتد mlejut. شما همچنین می توانید به آرامی سفت و لوب گوش را بچشید. اگر یک پسر در گوش او سوراخ می کند، می توانید با کمک یک زبان بازی کنید. مردان بسیار علاقه مند به بوسیدن و مکیدن انگشتان خود هستند. این عمل آنها را فقط چند ثانیه تحریک می کند.

  بعضی از مردان آن را بسیار دوست دارند زمانی که، در طول بوسه، یک زن دست خود را به موهای خود می کشد و کوچک می شود. اما شما باید موهای خود را نه در راهنمایی، اما در پایه مو، در نزدیکی سر خود را.

  اگر می خواهید یک پسر را تحریک کنید - از بوسه های متضاد استفاده کنید. نوار های عمیق و پرشور با سطحی و ملایم. شما همچنین می توانید بوسه های آرام، مرطوب، نرم خود را، به سختی با لمس لب خود را.

  اگر فکر می کنید که مردان واقعا نعمت های اولیه را دوست ندارند، شما عمیقا اشتباه می کنید. مردان به راحتی میمیرند و بالدوئیت می کنند وقتی یک زن با لب هایش به نقاط مختلف بدن متوسل می شود. به عنوان مثال، برخی از بچه ها آن را دوست دارند زمانی که آنها داخل داخل کف دست بوسیدن. علاوه بر این، هرگز نباید سینه و نوک پستان را فراموش نکنید. مردان حتی بیشتر از زنان به لمس در این منطقه لطمه می زنند.

  استراحت، خنک کردن نور، نوازش کردن - شامل تصورات شما و استفاده از کل زرادخانه است. همچنین منطقه ی اهرمی برای مردان، منطقه ی ران داخلی است. حتی با صاف کردن ملایم با دست، مردان احساس هیجان می کنند. و اگر از لب های خود استفاده کنید، پسر شما فقط قادر به عقب نشینی کردن نیست و به شما یک شب دیوانه ای از عشق می دهد.

  بسیاری از تکنیک های مختلف بوسیدن وجود دارد. به عنوان مثال، اعتقاد بر این است که محل زخمی ترین در دهان، کام است. به همین دلیل است که در طول بوسه، شما باید با استفاده از زبان زبان قهوه ای را تحریک کنید. لمس کردن به کام، زبان را نگه دارید، به آرامی لمس کنید. با یک بوسه، می توانید به آرامی لب پایین شریک خود را بکشید، آن را بین لب هایتان بیندازید. در طول بوسیدن و نوازش، شما نمی توانید در هر نقطه عجله کنید. هر بوسه و هر لمس را با حساسیت عمیق پر کنید

  یکی دیگر از مناطق نادری در مردان ستون فقرات است. در طول بوسه ها، شما می توانید دست خود را به دست آورد، حمل و نقل در مهره ها، مانند ماساژ سبک. البته، بوسیدن پشت خود، بسیار هیجان انگیز است، نه تنها برای مردان، بلکه برای زنان. موافقم، هنوز هم خیلی خوب است، لب های خود را به یک مرد قوی، مرد بازگردانید. عاشق خود را به آرامی در ناحیه ستون فقرات و همچنین در ناحیه ای که در سمت چپ و راست قرار دارد ببوسید. لازم است به تدریج سقوط و یا، برعکس، به عقب سر. بوسیدن و لمس کردن می تواند با کمک یک زبان تنش و آرام انجام شود. لازم است که لمس های مختلف را تغییر دهید، به طوری که انسان احساس یکنواختی نمی کند.

  یک شکم دیگر را می توان به عنوان یک منطقه زاد و ولد در نظر گرفت. این تعجب آور نیست، از آنجا که منطقه واقع در کنار زهره ترین مکان بدن مرد است. یکی دیگر از ناحیه بسیار حساس می تواند یک مکان باشد که بین ناحیه و اندام تناسلی واقع شده است. قبل از شروع رابطه جنسی، باید توجه ویژه ای به این قسمت بدن مرد داشته باشید. شما باید به یک مرد بوسه های مشتاق و پرشور بدهید که باعث می شود یک دوست شما یک بار در عرض چند ثانیه به معنای واقعی کلمه باشد. لازم نیست که خیلی سریع بکشید، لازم است که این منطقه را به مدت چند دقیقه بپوشانید. موافقید، زیرا هیجان انگیز ترین درک این است که شما به زودی می توانید مهم ترین چیز را دریافت کنید، اما شما هنوز آن را نمی دهید. این نوع اشتیاق باعث هیجان به بالاترین سطح می شود.

  به هر حال، بعضی از بچه ها وقتی که چشمشان را باز می کنند، بیشتر هیجان زده می شوند. آنها دوست دارند واکنش دخترشان را ببینند. درست است که بسیاری از دختران آن را دوست ندارند. اما اگر هنوز هم فکر نکنید، در حین بوسه، مرد خود را در چشم نگاه دارید. تماس از دیدگاه ها او را حتی لذت بیشتری به ارمغان خواهد آورد.

  البته، شما نمی توانید یک روش موثر بوسیدن را برای همه مردان تعریف کنید. همه چیز را از خودشان دوست دارند. بنابراین، ما همیشه باید از واکنش مرد جوان پیروی کنیم، متوجه شدیم که او لذت بیشتری به دست می آورد و کمتر. به عنوان مثال، اگر چه اعتقاد بر این است که گوشها یک منطقه فرسایشی هستند، بعضی از بچه ها وقتی از آنها لمس می شوند متنفرند. همان را می توان در مورد یک عضو مانند یک بینی گفت. بنابراین یک رویکرد فرد همیشه ضروری است. به ویژه اگر شما فقط شروع رابطه خود را. نبوغ نباشید باور کنید که همه چیز را که دوست داری قبل از آن دوست داشته باشی، این نیز با لذت همراه خواهد بود. هر کس سلیقه و عادت خود را دارد و بدن هر یک به شیوه های مختلف به اقدامات مشابه واکنش نشان می دهد.

  بنابراین همیشه مراقب باشید و نترسید که آزمایش کنید. اگر این یا آن روش را امتحان نکنید، نمیتوانید بدانید که آیا شخص شما آن را دوست دارد یا نه. نگران نباشید که مرد جوان شما را از ناتوانی و بی تجربگی متهم می کند. یک مرد عادی کاملا درک می کند که شما استفاده می کنید و به یکدیگر استفاده می شود، بنابراین شما نیاز به زمان برای پیدا کردن همه کلید به هیجان انگیز یکدیگر.

  بوسه یک عمل بسیار دلپذیر است که در هر صورت همیشه مردان را تحریک می کند. علاوه بر این، اگر شما واقعا دوست پسر دارید، هر بار که لمس می کنید لب هایتان را لمس می کنید، تقریبا هر بار لمس تنش جنسی احساس می کنید. بنابراین نگران نباشید و به لذت لذت بردن از نوازش خود بپردازید. بعد از مدتی شما به طور غریزی می دانید چگونه یک مرد معشوق را در عرض چند ثانیه دریافت کنید.

  منبع مطلب : fa.inditics.com

  مدیر محترم سایت fa.inditics.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  علی : میترسم ببوسمش بعدا از دستم میره

  😍😍😍😍😍 : دوست پسر من هیچ وقت لب منو نمی بوسید منم به همین دلیل این مطلب رو خوندم و این کار هارو برای تحریک کردنش انجام دادم و نتیجه داد ممنونم از مطلب خوبتون دوست پسرم دیگه دست از سرم بر نمیداره از بس منو میبوسه 😁😐😂

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ایدا 1 ماه قبل
  0

  خب من میترسم ناراحت بشه چون خاطره بدی داشته الان من واقعا نمیدونم چیکار کنم

  M 5 ماه قبل
  1

  والا من همیشه تو عمرم سینگل بودم😃😂😂 🤣

  ره 6 ماه قبل
  -1

  سلا م عالی بود

  نگار حسینی 1 سال قبل
  2

  واقعا مطالب عالیییی

  سارو 1 سال قبل
  2

  عالی

  اتش 1 سال قبل
  0

  ممنون

  فقط یه چیزی

  بالای سایت زدی ظهور امام زمان بعد درباره لب گرفتن متن نوشتی😐😂😂😂

  0
  😂😂😂😂😂😂 6 ماه قبل

  😂😂😂جر

  N 1 سال قبل
  2

  من یه دخترم و این که تا حالا کسی منو نخاسته🙁

  -1
  M 5 ماه قبل

  من و تو هم درد هستیم

  آدرینا 1 سال قبل
  3

  ممنون از مطلبتون واقعا کمک کرد

  ابوالفضل 1 سال قبل
  0

  با عشقتون امتحان کنین

  سیر نمیشین

  1
  M♥A 10 ماه قبل

  من منتظرم یه فرصت گیر بیارم تا امتحان کنم

  و اینکه خوشم امد از مطالبی که نوشته بودن

  3
  با چه زبونی بگم عاشقتم 12 ماه قبل

  اخه چجوری من کمی خجالتی هستم میشه راهنماییم کنین

  به تو جه 1 سال قبل
  1

  من یه دخترم و میخوام یه نفرو عاشق خودم کنم چه کار کن مخب بگین

  Sh 1 سال قبل
  -1

  پسر

  رکسانا 1 سال قبل
  0

  من دوست پسر دارم و بهش لب دادم عالی بود ممنون

  رها 2 سال قبل
  0

  من از بوسه میترسم که وقتی لب دادم بد بیاد و ولم بکنه

  😍😍😍😍😍 2 سال قبل
  6

  دوست پسر من هیچ وقت لب منو نمی بوسید منم به همین دلیل این مطلب رو خوندم و این کار هارو برای تحریک کردنش انجام دادم و نتیجه داد ممنونم از مطلب خوبتون دوست پسرم دیگه دست از سرم بر نمیداره از بس منو میبوسه 😁😐😂

  0
  S.S 7 ماه قبل

  واقعا خوش به حالت ايشالا خوشبخت بشين 😍منم عاشق يه نفرم ولى نميدونم عاشقم هست يا نه

  از يه طرف هم اگه ردم كنه ميترسم ديگه هيچ وقت باهام مثل هميشه نشه 😔 اون وقت دق مى كنم 😭برام دعا كنيد 🙏🏻

  0
  M♥A 10 ماه قبل

  واقعا 😳 خوب من الان هفت هشت ماه ندیدمش منتظرم یه فرصت گیرم بیاد باد برم طرفش😁

  2
  تخم مرغ شانسی 1 سال قبل

  اه حسودیم شد خوشبحالت

  امیر 2 سال قبل
  1

  واقعا مطلب بالا عالی بود.

  محشره

  امیر 2 سال قبل
  2

  سلام من تازه ازدواج کردم اولین بوس هستش و نمیدونم چجوری عمل کنم؟

  جنی 2 سال قبل
  0

  نمی دونم

  علی 2 سال قبل
  10

  میترسم ببوسمش بعدا از دستم میره

  0
  امیر 2 سال قبل

  خب واس چی میترسی تو پسری باید جلو قدم باشی

  1
  جنی 2 سال قبل

  اصلا نترس نگاه کن آروم برو سمتش به لباش نگاه کن

  بعد سرتو ببر نزدیک تر اگه فهمید منظورتو یا همراهیت کرد تو هم همراهیش کن

  ولی اگه همراهی نکرد

  به لباش بیشتر نزدیک شو و لباش خیره شو بعد به چشماش خیر بشو این کارو هی تکرار کن اگه بازم متوجه منظور تو نشد

  کاملا جدی و با لحنی مهربون و رمانتیک بهش بهش بگو میشه ببوسمت

  علی 2 سال قبل
  -1

  سلام تازه با یک دوست شدم میخام بوسش کنم چرا باید کرد

  0
  دایانا 1 سال قبل

  برو نزدیکش بغلش کن اول لپ شو یه بوس کوچولو بکن اگه دیدی لبخند زد بعد لباشو بگیر 😗😗

  اینکه کاری نداره😁😁

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید