توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم

  1 بازدید

  چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  رفع ریپورت اینستاگرام

  در شبکه‌های اجتماعی قوانینی وجود دارد که کاربران باید این قوانین را رعایت کنند. اینستاگرام نیز قوانین و مقرراتی دارد که کاربران اینستاگرام موظف به رعایت این قوانین می‌باشند. که در صورت رعایت نکردن آنها می تواند باعث ریپورت اینستاگرام شما شود. برای مثال شما نمی‌توانید از تصاویر نژادپرستانه در پست‌های اینستاگرام خود استفاده کنید و یا پست‌های دیگران را به نام خود به اشتراک بگذارید! در سایت اینستاگرام در قسمت TERMS این قوانین بیان شده است.

  ریپورت اینستاگرام چیست؟ اگر کاربران قوانین اینستاگرام را رعایت نکنند، این اقدام می‌تواند باعث حذف اکانت اینستاگرام آنها شود.

  دلایل ریپورت اینستاگرام چیست؟

  ریپورت اینستاگرام برای موارد زیر انجام می‌شود:

  اگر فردی در اینستاگرام تصاویر یا کامنت‌های اسپم، تبلیغاتی و هرز ارسال می‌کند .

  اگر فردی شخصیت شما را جعل کرده و وانمود می‌کند شماست.

  اگر فردی وانمود می‌کند یک شخصیت شناخته شده است.

  اگر فردی دارایی‌های معنوی شما (دارای کپی‌رایت) را بدون اجازه منتشر می‌کند.

  اگر فردی کامنت یا تصویری غیراخلاقی یا غیرمتعارف را در اینستاگرام منتشر کرده است.

  اگر فردی کامنت یا تصویری با موضوعاتی مانند آسیب به خود (خودکشی)، آزار و تهدید و یا استفاده از موادمخدر منتشر کرده است.

  چطور بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شده ایم؟

  اگر برای کامنت گذاشتن، لایک کردن و فالو کردن و… با مشکل مواجه شده‌اید، احتمالاً با مشکل ریپورت اینستاگرام مواجه هستید. بلاک شدن یک کاربر هم میتواند توسط کاربران صورت گرفته باشد و هم توسط اینستاگرام کاربری بلاک شده باشد.

  انواع بلاک در اینستاگرام:

  بلاک لایک در اینستاگرام:

  اگر شما در یک بازه زمانی مشخص که زمان کمی هم باشد تعداد بسیار زیاد و یا غیر طبیعی پست های مختلف را لایک کنید سبب ایجاد بلاک لایک برای شما خواهد شد چرا که ممکن است در اینصورت اینستاگرام شما را به عنوان ربات و یا یک هرزنگار که صرفا به سبب جذب فالوور مبادرت به لایک کردن بدون توجه به نوع محتوا میکند خواهد شناخت. در قوانین اینستاگرام با وجود علاقمندی به جذب کاربران بیشتر اما همواره بر داشتن اخلاق شبکه اجتماعی و دقت و استفاده واقعی از پست ها تاکید شده است.

    

  بلاک شدن کامنت در اینستاگرام:

  کامنت گذاری بیش از اندازه در یک بازه زمانی مشخص هم دقیقا مثل شرایط لایک کردن میتواند نوعی هرزنگاری و عدم صلاحیت اکانت و همچنین عدم اطمینان از واقعی بودن پیج را به دنبال خواهد داشت. از این رو معمولا سعی کنید در محدوده زمانی های مشخص اقدام به کامنت گذاری در سیطره وسیع نکنید.

  بلاک شدن قابلیت فالو کردن در اینستاگرام:

  زمان هایی ممکن است برایتان پیش بیایید که علی رغم تلاشتان برای فالو کردن پیج های مختلف موفق نمیشوید و اینکار ممکن است تا چندین ساعت و یا حتی در چندین روز و ماه  ادامه پیدا کند. اینکار به دلیل اینست که که شما در بازه زمانی مشخصی تعداد بیش از اندازه ای صفحات را فالو کرده اید. مثلا اینکه در حدود 7500 پیج را به یکباره فالو کنید در اینصورت ممکن است از طرف اینستاگرام با محدودیت هایی مواجه شوید. محدودیت هایی که بسته به نوع تخلف که البته تا به امروز میزان رسمی و خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است برای شما ایجاد خواهند شد.

  چگونه یک عکس یا ویدئو را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟

  گاهی اوقات در اینستاگرام یک کاربر را می‌بینید که هیچ مشکلی ندارد و تمام پست‌های او موجه هستند اما آن وسط یک پست نامناسب هم آپلود کرده است. در این حالت شما می‌توانید خود فرد را ریپورت نکنید بلکه فقط پست مورد نظر را گزارش دهید. برای این کار تنها کافیست مانند مراحل زیر عمل کنید: 

  زمانی که گزینه Inappropriate یا همان نامناسب را انتخاب می‌کنید، به اینستاگرام گزارش می‌دهید که عکس یا ویدئوی مورد نظر شما باید بررسی و در نهایت از اینستاگرام حذف شود. با انتخاب این گزینه، اینستاگرام صفحه زیر را برای شما باز می‌کند و از شما می‌خواهد دلیل ریپورت کردن آن را انتخاب کنید.

  شما می‌توانید از بین گزینه‌های ارائه شده، دلیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

  Self injury : تصویر یا ویدئویی که مربوط به خود آزاری و خودکشی است.

  Harassment or bullying : آزار یا تهدید دیگران.

  Sale or promotion of drugs : فروش یا تبلیغ مواد مخدر

  Sale or promotion of firearms : فروش یا تبلیغ اسلحه

  Nudity or pornography : تصویر یا ویدئوهای برهنگی

  Violence or harm : خشونت یا آزار دیگران

  Hate speech or symbol : تصاویر نژادپرستی یا تشویق به خشونت

  Intellectual property violation : نقض مالکیت معنوی مثل کپی رایت

  I just don’t like it : در صورتی که دلیلتان شخصی است اینستاگرام به شما توصیه می کند اکانت مربوطه را بلاک نمایید.

  راههای رفع ریپورت اینستاگرام :

  راه حل اول: قرار دادن کامنت انگلیسی از سوی کاربران

  یکی از راهکارهای معمول، این است که از فالوورهای خود بخواهید تا برای شما کامنت انگلیسی ارسال کنند. اگر هر یک از فالورهای شما ۵ کامنت انگلیسی قرار دهد، شما از ریپورت خارج می‌شوید و می‌توانید از امکانات اینستاگرام به‌صورت کامل استفاده کنید. در واقع با این روش به اینستاگرام ثابت می‌کنید که شما اسپم نیستید!

  راه حل دوم: تغییر ایمیل و شماره تلفن اکانت خود

  همچنین شما می توانید با تغییر ایمیل و شماره تلفن اکانت خود ریپورت اینستاگرام را رفع نمایید. به این منظور وارد پروفایل خود شوید و گزینه Edit your profile را انتخاب نمایید.  

  حال در قسمت Private information می‌توانید شماره تلفن و ایمیل خود را ویرایش کنید. بعد از تغییر ایمیل یا شماره تلفن، پیامی حاوی یک لینک ارسال می‌شود که باید بر روی آن کلیک کنید.

  راه حل سوم: عدم تکرار تخلف

  در مدتی که ریپورت شده اید تماماً سعی کنید تخلف مرتکب شده و یا کارهایی که مخالف قانون اینستاگرام است را، انجام ندهید.

  راه حل چهارم: تماس با پشتیبان اینستاگرام

  در صورتی‌که راه‌های بالا مشکل شما را حل نکرد، می‌توانید با استفاده از ایمیل زیر با پشتیبانی اینستاگرام تماس حاصل فرمایید و از آن‌ها بخواهید که اکانت شما را از ریپورت خارج کنند.

  ایمیل اینستاگرام: [email protected]

  برای محتوای ایمیل می‌توانید از متن زیر استفاده کنید.

  Hi, There Is some problem with my Instagram account

  someone reports Me As a spammer wrongly And i found an unfair limitation on my account

  Would you please fix problem

  My UserName: Your username

  راه حل پنجم: پشت سر گذاشتن مدت زمان محرومیت

  در پایان اگر دیدید که هیچ‌کدام از راه‌حل‌های بالا کار نکرد، باید صبر کنید تا مدت‌زمان ریپورت شما به اتمام برسد.

  گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  مدیر محترم سایت www.beytoote.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رفع ریپورت در اینستاگرام – چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  رفع ریپورت در اینستاگرام – چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  بلاک شدن توسط اینستاگرام یکی از اتفاقاتی است که برای بیشتر ما پیش آمده است. معمولا زمانی متوجه این محدودیت در اینستاگرام می‌شوید که می‌خواهید واکنشی از خود نشان دهید. منظور از این واکنش کارهایی مثل کامنت گذاشتن زیر پست‌های دیگران، لایک کردن یا پیام دادن است. برای همین است که به اعمال این محدودیت از طرف اینستاگرام اکشن بلاک (action block) می‌گویند. رفع ریپورت اینستاگرام شما را از این مخمصه نجات می‌دهد. وقتی چنین اتفاقی پیش می‌آید احتمالا سوالات زیادی در ذهنتان شکل می‌گیرد، مثل اینکه:

  در ادامه با ما همراه باشید تا روش‌های رفع ریپورت در اینستاگرام را به صورت کامل بررسی کنیم و به این سوالات پاسخ دهیم. اگر شادوبن شده اید و میخواید بدانید شادوبن چیست؟ چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم؟ حتما با این مطلب سر بزنید.

  ریپورت شدن توسط اینستاگرام یا همان اکشن بلاک چیست؟

  اینستاگرام از یک الگوریتم مشخص برای کنترل اوضاع و ارائه سرویس بهتر به کاربران استفاده می‌کند. این الگوریتم بر اساس لایک‌ها، کامنت‌های شما و پست‌هایی که خوشتان نمی‌آید، تصمیم می‌گیرد چه تصاویری را به شما نمایش دهد.

  این الگوریتم درباره پست‌هایی که خودتان منتشر می‌کنید هم تصمیم می‌گیرد. تشخیص اینکه پست شما از کیفیت کافی برخوردار است که به دیگران نمایش داده شود یا نه بر عهده الگوریتم و ربات‌های برنامه‌ریزی شده اینستاگرام است.

  اما در کنار همه این‌ وظایف، یکی از مهم‌ترین وظایف تعریف شده برای این الگوریتم، شناسایی ربات‌هایی که با فعالیتشان تلاش می‌کنند این الگورتیم را دور بزنند.

  همانطور که می‌دانید ربات‌های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که همیشه در حال لایک کردن، کامنت گذاشتن و شرکت در نظرسنجی‌ استوری‌های دیگران هستند. هدف این ربات‌ها کمک به یک اکانت برای رشد سریع‌تر از حالت عادی است.

  اینستاگرام برای آنکه بتواند فرق بین کاربران واقعی با ربات‌ها را تشخیص دهد، محدودیت‌هایی را برای تعداد کامنت‌، لایک، فالو و آنفالو وضع کرده است. علاوه بر این محدودیت‌ها، انتشار پست‌هایی که از نظر قوانین اینستاگرام نامناسب باشد و کاربران درباره آن به اینستاگرام گزارش دهند نیز می‌تواند باعث بلاک شدن یک اکانت شود. این بلاک شدن می‌تواند باعث شود شما به صورت موقت نتوانید پستی را لایک کنید، کامنت بگذارید، در دایرکت پیام ارسال کنید یا پست جدیدی منتشر کنید.

  هنگامی که اکشن بلاک می‌شوید، پیغامی مشابه عکس زیر را دریافت می‌کنید:

  در ادامه این مقاله درباره این محدودیت‌ها به طور مشخص بیشتر صحبت می‌کنیم.

  چرا توسط اینستاگرام بلاک می‌شویم و چگونه از ریپورتی اینستاگرام خارج شویم؟

  در ابتدا بیایید نگاهی دقیق‌تر به دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام بیاندازیم. با دانستن این دلایل می‌توانید از بروز مشکلات احتمالی در آینده پیشگیری کنید. همچنین اگر در حال حاضر توسط اینستاگرام بلاک شدید، موارد زیر را در نظر بگیرید و با رفع کردن این مشکلات، به حل سریع‌تر این مشکل و خروج از ریپورت اینستاگرام کمک کنید.

  شاید به تازگی اکانتی ساخته باشید که نمی‌توانید با آن زیر پستی کامنت بگذارید یا آن را لایک کنید. یکی از دلایل چنین اتفاقی این است که شما هیچ پستی در اکانتتان منتشر نکردید. وقتی هیچ فعالیتی نداشته باشید، اینستاگرام ممکن است اکانت شما را به عنوان یک حساب کاربری فیک (غیرواقعی) شناسایی کند.

  سعی کنید به مرور زمان چند پست را در اکانتتان منتشر کنید. داشتن ده پست می‌تواند از بلاک شدن توسط اینستاگرام جلوگیری کند. دقت کنید این تعداد پست را پشت سر هم منتشر نکنید و طی چند این روز اینکار را انجام دهید.

  اطلاعات اکانتتان را کامل نکردید؟ قسمت بیو صفحه‌تان خالی است؟ عکس پروفایل ندارید؟ کامل نبودن اطلاعات حساب و هویتتان در اینستاگرام نیز یکی دیگر از دلایلی است که می‌تواند باعث محدود شدن اکانتتان شود. بنابراین حتما این بخش‌ها را کامل کنید.

  پشت سر هم پست منتشر می‌کنید؟ یکی دیگر از دلایلی که ممکن است توسط اینستاگرام بلاک شوید، انتشار تعداد زیادی پست در یک بازه زمانی کوتاه است. اینستاگرام اکانت‌هایی که بیش از اندازه پست منتشر می‌کنند را به عنوان اسپمر (spammer) شناسایی می‌کند. بهتر است برای فعالیت خود در اینستاگرام برنامه مشخصی داشته باشید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.

  همانطور که اشاره شد، لایک بیش از اندازه در یک بازه زمانی کوتاه نیز ممکن است به بلاک شدن اکانت شما توسط اینستاگرام منجر شود. چراکه ربات‌های بسیار زیادی وجود دارند که برای رشد یک اکانت تعداد بسیار زیادی پست را لایک می‌کنند. توجه کنید در هر ساعت بیشتر از 300 پست را لایک نکنید.

  این مورد هم یکی دیگر از رفتارهای ربات‌گونه‌ای است که باعث در نظر گرفتن جریمه برای اکانت شما از سوی اینستاگرام می‌شود. در هر ساعت بیشتر از 20 صفحه جدید را دنبال نکنید تا به مشکل برنخورید.

  اگر پست‌هایتان را با تصاویر تکراری منتشر می‌کنید، یا یک ایموجی یا متن کامنت را مدام استفاده می‌کنید، ممکن است اینستاگرام شما را بلاک کند. محدودیت اعمال شده توسط اینستاگرام از چند ساعت تا چند هفته ممکن است طول بکشد.

  منشن کردن بیش از اندازه دیگران نیز می‌تواند باعث دردسر برای شما شود. مخصوصا اگر اکانت‌هایی که منشن می‌کنید در لیست فالوئینگ‌های شما (کسانی که دنبال می‌کنید) نباشند.

  علاوه بر تمامی مواردی که گفته شد، بد نیست به قوانین اینستاگرام نیز نگاهی بیاندازید تا مطمئن شوید فعالیتی خارج از چهارچوب تعیین شده انجام نمی‌دهید.

  محدودیت‌های اینستاگرام را بیشتر بشناسید

  محدودیت‌های فعالیت در اینستاگرام هرگز به صورت رسمی اعلام نشده. اما بر اساس تجربه کاربران تخمین‌هایی وجود دارند که تا حد زیادی قابل اطمینان هستند. این محدودیت‌ها شامل موارد زیر است:

  تمام اعدادی که در بالا ذکر شده تقریبی است و منابع مختلف نظرات گوناگونی در این مورد دارند. در هر صورت لازم است درباره فعالیتتان دقت زیادی به خرج دهید و تا جایی که ممکن است از فرستادن پیام‌های تکراری و فعالیت بیش از اندازه در طول روز خودداری کنید تا با جریمه‌های اینستاگرام مواجه نشوید.

  روش های ریپورت در اینستاگرام

  اگر در اینستاگرام پستی را دیدید که احساس می‌کنید از قوانین این فضا پیروی نمی‌کند و باید گزارش شود، با طی کردن مراحل زیر می‌توانید آن پست را به اصطلاح ریپورت کنید:

  در ابتدای در گوشه سمت راست پست یا اکانت، روی علامتی که به شکل سه نقطه است، کلیک کنید. سپس گزینه report را انتخاب کنید. اگر فکر می‌کنید این پست صرفا اسپم است، روی گزینه it’s spam   کلیک کنید.

  اگر دلایل دیگری برای ریپورت آن پست دارید گزینه Inappropriate را انتخاب کنید و از بین دلایل عنوان شده یکی را انتخاب کنید. این گزینه‌ها شامل موارد زیر است:

  از کجا بفهمیم در اینستاگرام ریپورت شدیم؟

  به طور کلی اینستاگرام درباره این موضوع هیچگونه اطلاع رسانی به شما انجام نخواهد داد. اما اگر تعداد ریپورت‌های کاربران دیگر درباره صفحه شما زیاد شود، اینستاگرام جریمه‌هایی را در نظر می‌گیرد. این جریمه‌ها همان مواردی است که به صورت مفصل دربارشان صحبت کردیم. ممکن است تا مدتی نامعلوم بین چند ساعت تا چند هفته اجازه کامنت گذاشتن یا لایک کردن پستی را نداشته باشید یا نتوانید در دایرکت پیامی را ارسال کنید.

  در بعضی از موارد، اگر تعداد ریپورت‌ها خیلی زیاد باشد به بسته شدن صفحه شما منجر می‌شود و آیدیتان برای همیشه در دسترس نخواهد بود.

  متن انگلیسی برای رفع ریپورت اینستاگرام

  اگر فکر می‌کنید همه قوانینی که در این مقاله بررسی کردیم را رعایت کردید و بی‎‌دلیل توسط اینستاگرام بلاک شدید، برای خروج از ریپورت اینستاگرام می‌توانید این موضوع را گزارش کنید. برای انجام این کار در قسمت پروفایل خود، وارد بخش تنظیمات شوید. در این بخش، پایین صفحه گزینه help  را انتخاب کنید. سپس وارد بخش report a problem  شوید و موضوع را به اینستاگرام اطلاع دهید.

  از متنی مانند متن زیر می‌توانید برای گزارش موضوع کمک بگیرید:

  I can’t take certain actions on Instagram while I’ve been following all the rules, please review this problem once again.

  نرم افزار رفع ریپورت اینستاگرام

  نرم افزارهایی برای گوشی‌های اندروید و همچنین ربات‌های تلگرامی وجود دارند که به خروج از ریپورت اینستاگرام شما کمک می‌کنند. توصیه ما این است که منتظر بمانید تا این مشکل پس از مدت زمانی کوتاه حل شود. شاید اگر چند ساعت فعالیت نکنید یا آی پی گوشی همراهتان را تغییر دهید، این مشکل سریع برطرف شود. اما با این حال اگر تمایل دارید از این نرم‌افزار‌ها استفاده کنید، شاید با چند سرچ ساده به نتایجی برسید. البته باز هم تاکید می‌کنیم که ما درباره صحت عملکرد این نرم‌افزارها اظهار نظر نمی‌کنیم. بهتر است اجازه دهید روند عادی این نرم افزار طی شود.

  منبع مطلب : neshanet.com

  مدیر محترم سایت neshanet.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ریپورت اینستاگرام : چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  ریپورت اینستاگرام : چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

  آموزش رفع ریپورت اینستاگرام

  معمولاً در شبکه‌های اجتماعی قوانینی وجود دارد که کاربران باید این قوانین را رعایت کنند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و قوانین و مقرراتی دارد که کاربران اینستاگرام موظف به رعایت این قوانین می‌باشند.

  برای نمونه شما نمی‌توانید از تصاویر نژادپرستانه در پست‌های اینستاگرام خود استفاده کنید و یا پست‌های دیگران را به نام خود به اشتراک بگذارید! در سایت اینستاگرام در قسمت TERMS این قوانین بیان شده است. حال ریپورت اینستاگرام چیست؟

  اگر کاربران قوانین اینستاگرام رعایت نکنند، این اقدام می‌تواند باعث حذف اکانت اینستاگرام آنها  شود. در این قسمت از مجموعه آموزش‌های اینستاگرام، نحوه تشخیص ریپورت اینستاگرام کاربران و همچنین رفع ریپورت بیان می‌شود.

  کاربران در اینستاگرام می‌توانند عمل خلاف قوانین دیگر کاربران را گزارش دهند، که به این عمل، ریپورت کردن گفته می‌شود. این ریپورت کردن می‌تواند شامل کاربر، پست، تصویر و یا کامنتی باشد. این موارد شامل ریپورت می شوند:

  این نکته را در نظر داشته باشید که اگر ریپورت‌های غیر واقعی ارسال شود، منجر به بسته شدن آن اکانت نمی‌شود.

  رفع مشکل ریپورت اینستاگرام و بلاک شدن در اینستاگرام

  در صورتی که برای کامنت گذاشتن، لایک کردن و فالو کردن و … با مشکل مواجه شده‌اید، احتمالاً با مشکل ریپورت و بلاک شدن مواجه شده‌اید. بلاک شدن یک کاربر ممکن است توسط کاربران صورت گرفته باشد و یا توسط اینستاگرام کاربری بلاک شده باشد.

  رفع ریپورت اینستاگرام و بلاک شدن توسط اینستاگرام

  اگر برای کامنت گذاشتن در اینستاگرام با مشکل مواجه شده‌اید، احتمالاً در یک بازه زمانی بیش از حد مجاز کامنت ارسال کرده‌اید، این مشکل پس از چند ساعت رفع می‌شود. اما اگر با مشکل لایک کردن مواجه شده‌اید، در یک بازه زمانی بیش از اندازه لایک کرده‌اید.

  بلاک شدن شما برای فالو کردن، به این معنی می‌باشد که شما یا در یک بازه زمانی بیش از اندازه فالو کرده‌اید و یا بیش از ۷۵۰۰ فالو کرده‌اید. رفع این نوع از بلاک شدن توسط اینستاگرام ممکن است تا یک ماه طول بکشد.

  اگر برای افزایش فالوور خود در اینستاگرام به فکر فالو، آنفالوی دستی هستید این یک راه پرخطر برای شماست. راهی که می تواند به بلاک شدن و حذف اکانت شما منجر شود. اما راه دیگری که برای افزایش آن به شما پیشنهاد می شود خرید فالوور اینستاگراماست.

  برای رفع مشکل بلاک شدن توسط اینستاگرام راهکارهای زیر را انجام دهید:

  راهکار اول :

  به طور کلی اینستاگرام اکانت هایی که فالوور، لایک و یا بازدید بیشتری دارند، بیشتر اعتماد میکند. و کم تر این اکانت ها دچار بلاک و ریپورت اینستاگرام می شوند.

  لذا یکی از راه هایی که ممکن است باعث افزایش اعتماد اینستاگرام معتبر تر جلوه کردن اکانت شما شود، افزایش مستمر فالوور و لایک پیج شما می باشد.

  برای این کار می توانید از میان بسته های زیر به سرعت میزان فالوور درخواستی خود را سفارش دهید. تا علاوه بر جلب بیشتر اعتماد اینستاگرام، جلوه بهتری در میان فالوورهایتان پیدا کنید.

  راهکار دوم برای رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام:

  یکی از راهکارهای معمول، این است که از فالوورهای خود بخواهید تا برای شما کامنت انگلیسی ارسال کنند. در واقع با این روش به اینستاگرام ثابت می‌کنید که شما اسپم نیستید! به این منظور می‌توانید از تصاویر زیر به همراه یک پیام متنی استفاده کنید:

  راهکار سوم برای رفع بلاک شدن توسط اینستاگرام:

  راهکار دیگر برای رفع ریپورت اینستاگرام ، تغییر ایمیل اکانت می‌باشد. به این منظور وارد پروفایل خود شوید و گزینه Edit your profile را انتخاب نمایید. حال در قسمت  می‌توانید شماره تلفن و ایمیل خود را ویرایش کنید. بعد از تغییر ایمیل یا شماره تلفن، پیامی حاوی یک لینک ارسال می‌شود که باید بر روی آن کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانید شماره تلفن و ایمیل خود را در قسمت های مشخص شده برای رفع ریپورت اینستاگرام انجام دهید.

  راه حل چهارم برای رفع بلاک اینستاگرام با پیام Action Blocked

  زمانی که در اینستاگرام بلاک شوید هنگام ورود به صفحه پروفایل خود با پیام Action Blocked روبرو خواهید شد، زمانیکه در پروفایل خود این پیام را مشاهده کردید ، گزینه Tell Us را فشار دهید تا به اینستاگرام بگویید که در این موضوع اشتباه کرده است.

  بعد از مشاهده این پیام گزینه Tell Us را لمس کنید ، بعد از آن به احتمال زیاد اینستاگرام برای شما ایمیلی ارسال خواهد کرد و درخواست تکمیل اطلاعات را دارد و یا از شما درخواست می کند که عکس خود را ارسال کنید تا بررسی کند که شما ربات نیستید و یک آدم واقعی هستید. پس از بررسی عکس، اکانت اینستاگرام شما بعد از چند روز مجدا فعال می شود.

  راه حل پنجم ثبت درخواست رفع بلاک از بخش تنظیمات

  به صفحه پروفایل اینستاگرام خود مراجعه کنید. به بخش تنظیمات یا   Options که با علامت چرخ دنده در گوشه ثبت راست در بالای صفحه قرار دارد وارد شوید . در صفحه تنظیمات همانطور که در تصویر مشاهده می کنید گزینه Report a Problem را انتخاب نمایید. در این قسمت شما می توانید مشکلات اینستاگرام خود که نیاز به پشتیبانی تیم فنی دارد اعلام کنید در این قسمت مسائل مختلفی را می توانید به اینستاگرام گزارش دهید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در بین گزینه مورد Something isn’t Working را انتخاب کنید. و فرم مربوط به رفع بلاک را در اینستاگرام را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید. در متن زیر می توانید نمونه ای از پیامی را که می توانید برای اینستاگرام ارسال کنید مشاهده کنید.

  ?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a realperson. Would you please recheck my suspension

  راه حل ششم برای رفع مسدودی اینستاگرام 

  در این قسمت با مراجعه به سایت اصلی اینستاگرام ، در قسمت مربوطه می توانید اعلام هک شدن صفحه اینستاگرام خود را به اینستاگرام اعلام کنید. برای این کار لازم است فرم اعلام اکانت هک شده را تکمیل کنید. اینستاگرام بعد از تایید هویت واقعی شما به عنوان صاحب اکانت ، صفحه اینستاگرام شما را بلاکی خارج می شود. برای خواندن شرایط اینستاگرام  بر روی آن کلیک کنید.

  چگونه بفهمیم چه کاربری ما را ریپورت و بلاک کرده است؟

  قبل از هرچیز باید متوجه شوید که چه کسی شما را بلاک کرده است، اما اینستاگرام اجازه نمی‌دهد شما به طور مستقیم چک کنید چه کسی شما را آنفالو و یا بلاک کرده است.

  اگر دیگر نمی‌توانید پست‌های اکانت کاربری را مشاهده کنید، این احتمال وجود دارد که آن شخص شما را آنفالو و یا بلاک کرده باشد.

   یکی از ترفندهایی که می‌توانید بفهمید چه کسی شما را بلاک کرده است، سرچ اکانت آن کاربر می‌باشد. به این منظور اگر به کاربری شک دارید که شما را بلاک کرده باشد، باید در صفحه جستجوی اینستاگرام، نام اکانت آن کاربر را وارد کنید.

  در صورتی که اسم او برای شما نمایش داده نمی‌شود، احتمالاً آن کاربر شما را بلاک کرده است. اگر می‌توانید وارد صفحه اینستاگرام کاربر شوید اما وقتی او را فالو می‌کنید، جزء فالوورهای او نمی‌شوید و همچنان دکمه Follow را مشاهده می‌کنید، یعنی توسط او بلاک شده‌اید.

  همچنین اگر دیگر اسم او جزء فالووینگ‌های شما نیست، بازهم می توان احتمال داد توسط آن کاربر آنفالو و یا بلاک شده‌اید.

  نکته با  اکانت جدید می‌توانید آن کاربر را فالو کنید ولی با اکانت فعلی خود نمی‌توانید، یعنی آن اکانت شما بلاک شده است.

  اگر ریپورت شدن شما در اینستاگرام به خاطر فالوو کردن و لایک بیش از حد در یک بازه زمانی است می توانید از پنل افزایش فالوور اینستاگرام فالوجت استفاده کنید. این ربات با سرعت قابل تنظیم از سوی کاربر و مطابق با سیاست های اینستاگرام به افزایش فالوور پیج اینستاگرام شما کمک خواهد کرد.

  رفع ریپورت شماره تلفن در اینستاگرام

  برخی از افراد با مشکلاتی مثل ریپورت شماره تلفن در اینستاگرام روبرو هستند. اینگونه افراد به روش های ذکر شده نمی توانند جواب بگیرند. و دیگر قادر نخواهند بود هیچ اکانت اینستاگرامی با آن شماره بسازند. برای این گونه افراد پیشنهاد می کنم که راه زیر را تست کنند. این راه ۱۰۰ درصد تضمینی نیست ولی امیدوارم شما نیز مثل دوستان دیگر نتیجه کسب کنید. مراحل رفع ریپورت شماره تلفن در اینستاگرام را دنبال کنید.

  یک ایمیل با متن زیر که حاوی اطلاعات اکانت اینستاگرام ، شماره تلفن شما بدون صفر اول  برای ایمیل بخش پشتیبانی اینستاگرام به ادرس Info{@}Instagram.com ارسال کنید. منظور از {@} همان @ است. 

  دلایل بلاک شدن در اینستاگرام 

  اینستاگرام به منظور سهولت کاربران خود قوانین سخت گیرانه ای برای جلوگیری از فعالیت اسپمر ها در این شبکه اجتماعی اتخاذ می کند. از دلایل بلاک شدن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  منبع: هیواتک

  فالوجت : ربات افزایش فالوور واقعی و خرید فالوور ایرانی 

  منبع مطلب : followjet.com

  مدیر محترم سایت followjet.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید