توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چه چیزی آب زن را زیاد میکند

  1 بازدید

  چه چیزی آب زن را زیاد میکند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چه چیزی آب زن را زیاد میکند :: بیگ بیست

  ارضا صحیح زنان ترفندهای ارضا کردن زنان!! + (آموزش) مردان این نکته ها را برای ارضا شدن صحیح زنان بدانند...

  مردها دوست دارند بدانند صحیح ترین راه ها برای ارضا کردن همسرشان چیست و بارها شاهد بوده ایم به طور غیر مستقیم دنبال این هستند که روش هایی را یاد بگیرند که بتوانند شریک زندگی خود را قوی تر و لذت بخش تر به اوج لذت جنسیببرند. سوال اینجاست که چرا بعضی زنان ارضا نمی شوند؟ چرا برخی زنان دیر تر ارضا می شوند؟ چکار باید کرد که زنان در رابطه جنسی بیشترین لذت را ببرند؟ آیا پوزیشن های جنسی که شامل حرکات و حالت های مختلف دخول می شوند در این مسئله تاثیر دارند؟ آیا میدانید چرا مردها زودتر از زنان ارضا می شوند؟ ایا میدانید اکثر زنان سر همین زود ارضا شدن مردها، حس بدی به رابطه پیدا می کنند؟! دلیلش هم واضح است: مرد زندگیشان بلد نیست آنها را راضی کند و هیچ وقت نخواسته است که یاد بگیرد! اگر نتوانید راه کارهای صحیح ارضا کردن همسرتان را یاد بگیرید عواقب سختی در انتظار زندگی شماست.. اتفاقات ناگواری مثل خیانت، تحمیل و جدائی..برای اینکه آقایان بیاموزند روش درست ارضا کردن همسرشان چیست در قدم اول باید خودخواهی را در رابطه کنار بگذارند و همیشه فرمان رابطه جنسی را محکم نچسبند! بله از امروز کمی هم برای تحریک همسرتان و پیش نوازی او زمان بگذارید. اجازه دهید خانم شما از حضورتان لبریز شود. مگر نه این است که زنان احساسات را مقدم بر سکس می دانند! خودخواهی را کنار بگذارید. وقتی شما زود ارضا می شوید و رابطه را قطع می کنید همسرتان هنوز در میانه راه است. او میخواهد فقط با شما به آرامش برسد. در big20.ir به شما فوت و فن هایی را آموزش میدهیم که بتوانید صحیح تر ارضای متقابل و هماهنگ را تجربه کنید..

  دانلود پکیج افزایش سایز آلت آقایان + رهایی از زودانزالی

  یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست.

  خوشحال باشید که در عصر حاضر زندگی می کنید، چرا که با نگاهی به گذشته، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسئله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلکه محققین و دانشمندان نیز در این مورد به وضوح نظریه قطعی نداشتند! و در نگاه آنها، تنها مردها نقشی حیاتی در تولید مثل ایفاء می کردند.

  البته با وجود اهمیّت به ارضای جنسی زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد برخی خانم ها، زمان و چگونگی ارضای آنها شفاف نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

  طبق آخرین آمار، حدود 20% خانم ها اصلاً ارضاء نمی شوند، شاید با این آمار فکر کنید که خوشبختانه 80% آنها به درجه ارضای جنسی می رسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده ای از آنها، با خود ارضایی به این درجه می رسند نه رابطه جنسی واقعی!

  در این مقاله، مبحث اصلی، کمک به ارضای طبیعی در حین رابطه ی جنسی برای زنان است.

  تفاوت ارضا شدن مرد و زن با هم

  ارضای جنسی چیست؟ ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد، امّا حقیقت این است که ارضاء در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آنها تا 30 درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط می شوند.

  مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یک سکس، ارضاء می شوند. (این درحالیست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ی انزال می رسد)

  علت ارضا نشدن زن چیست؟

  یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست. مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان بیشتری نیاز دارد.

  راه حل آسان برای ارضا شدن زنان!

  اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد. در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.

  البته خود زن می تواند آن روش و حالتی که دوست دارد و بیشتر از آن لذّت می برد را از همسر خود درخواست کند. دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد.

  البته لازم به ذکر است که علی رغم آگاهی کم بیشتر مردها درباره ی چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقیقتاً مایلند که زن نیز ارضاء شود و همچون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد. اگر روش رابطه جنسی همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه بخواهبد که آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.

  شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است.

  چرا مردها خیلی زود ارضا می شوند؟!

  طبق آمار در 20 تا 30 درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.

  اختلالات جسمی و روحی، یکی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی کمی در روابط جنسی دارند، به دلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و … نیز خود، می توانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند.

  وظیفه خانم ها در مواجهه با زود ارضا شدن شوهرشان

  خانم ها باید بدانند که اگر در حین عمل رابطه جنسی با وجود اینکه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتیجه عدم ارضای خود روبرو شدند، عصبی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا که باور کنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.

  به جای غر زدن و محکوم کردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسکین دهنده در مورد رابطه ی مستحکم و رویایی خود صحبت کنید و ذهن و روح وی را آرام کنید، صحبت و بحث در مورد مشکل اصلی (زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، … داشته باشد اوضاع را بدتر می کند.

  نگران نباشید. با دانلود پکیج این سایت انزال شما بیش از 30دقیقه طول خواهد کشید!

  در مقابل خیلی از مردها نیز با تکنیکی خاصّ، می توانند طرف خود را به اوج لذّت جنسی و درجه ی ارضاء برسانند، به طوری که در حین عمل دخول، 20 تا 30 ثانیه دست از آن می کشند، نفسی عمیق می کشند و دوباره شروع می کنند، شاید این عمل برای مرد کمی ناخوشایند باشند، امّا کمک شایان توجّهی در کنترل انزال زودرس در آنهاست. با این کار شما نیز فرصت دارید که به خود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در حین مراحل دست یابید.

  در آخر، می توانند با مطالعه در کتابها، اینترنت و مأخذهای جدید، بر آگاهی خود بر چگونگی درجات و حالات ارضای زناشویی بیافزایید، ( این مسئله را جدّی بگیرید، همانطور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم، در زندگی زناشویی، رابطه جنسی، لذّت و ارضاء، نقشی حیاتی را ایفا می کند و منشأ حقیقی و اصلی بیشتر طلاق ها عدم انجام رابطه ی جنسی مناسب بین زن و شوهر است.)

  تکنیک هایی عالی برای ارضای صحیح زنان توسط شوهران

  به او کمک کنید آرام باشد

  اولین چیزی که شما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که یک زن در تختخواب لذت می‌برد این است که مطمئن شوید او راحت است. سعی کنید همه چیز را برای لذت بردن او فراهم کنید. با انجام این کار شما به او کمک خواهید کرد تا بر اضطراب اولیه غلبه کند و میزان استرس پایین‌تری داشته باشد. زنان معمولا به سطح بالای استرس با کاهش میل جنسی پاسخ می‌دهند. در واقع زمانی که استرس دارند، لذت بردن از رابطه جنسی برای آنها سخت می‌شود. هر کاری انجام دهید تا مطمئن شوید بانوی شما آرام و راحت است.

  در منزل به همسر خود کمک کنید. کارهای ساده مانند کمک به او برای شستن ظروف و یا پختن شام را انجام دهید. زنان به یک مرد که در کارهای روزمره خانه شریک می‌شود فوق العاده پاسخ می‌دهد. آنها احساس می‌کنند درک می‌شوند و احساس امنیت بیشتر و معشوق بودن می‌کنند. هنگامی که یک زن احساس ‌کند درک و دوست داشته می‌شود، معمولا میل جنسی او افزایش می‌یابد.

  پشت او را به خوبی ماساژ دهید. مخصوصا اگر شما از لوسیون، روغن های ماساژ و برخی شمع‌های معطر خوب استفاده کنید، او از آن لذت می‌برد. احساسی مانند یک ملکه به او بدهید، اما لازم نیست مانند یک کار سخت و طاقت فرسا به نظر برسد. اجازه دهید او بداند که شما از ساختن احساس خوبی برای او لذت می‌برید.

  برای او یک حمام عاشقانه با شمع، بوی شیرین، و موسیقی آرامش بخش آماده کنید. همه زنان چیزهایی مثل این را دوست ندارند، اما قطعا همه زنان می‌توانند یک عمل واقعی و بدون تظاهر عاشقانه را درک ‌کنند.

  هرگز تحت فشار و یا گناه او را وادار به رابطه جنسی نکنید. اگر او آماده نیست، پس هرگز سعی نکنید در این مسئله به زور متوسل شوید. این کار به ضرر شما تمام میشود.

  همیشه زمانی برای گرم کردن (آماده کردن) او اختصاص دهید

  زمانی را صرف  عشقبازی کنید تا به بدن او برای آماده شدن برای فعالیت جنسی کمک کنید.

  عشقبازی برای یک زن بسیار مهم است و بعد دیگری از هیجان به زندگی جنسی شما می‌افزاید. عشقبازی می‌تواند برای مردان و زنان بسیار سرگرم کننده باشد. شیوه‌های عشقبازی شایع شامل بسیاری از چیزهای مختلف، اعم از نوازش  او، بوسه عمیق و پرشور و تحریک مناطق نفسانی بدن او  می‌شود. بسیاری از مردم نیز شیوه عشقبازی مانند ضربه به باسن، نقش بازی کردن، گاز گرفتن، خاراندن و غیره لذت می‌برند.

  سعی کنید با او در مورد مسائل جنسی صحبت کنید، مگر اینکه بدانید که او آماده است. به او بگویید که چقدر شما می‌خواهید او لباس خود را، به آرامی در بیاورد و چگونه می‌خواهید با لب خود از تمام بدن او لذت ببرید. به او بگویید چگونه می‌خواهید هر سانت از بدن او را با زبان خود کشف کنید. به نفس نفس زدن، ناله و حرکت که او دارد توجه کنید (شما به شناختن آنچه که او به آن پاسخ می دهد دارید.) زبان شما باید صرفا بر تمایل شما به لذت بردن او متمرکز شده باشد، نه خود شما.

  تمام بدن او را با نوک انگشتان خود لمس کنید. با مناطقی که شما می‌دانید حساس هستند ملایم باشید. به جای دست زدن مستقیم به آنها، شروع به تحریک آنها کنید. اطراف نواحی‌ای که بیشتر لذت بخش هستند را ماساژ دهید تا زمانی که او از شما بخواهد آنها را لمس کنید. حتی پس از آن، فقط به آرامی مالش دهید، سپس به شوخی و تحریک او برگردید. این کار ها او را وحشی می‌کند و مطمئن می‌شوید که او آماده است.

  یادگیری آناتومی بدن زن

  هنگامی که همسر شما از نظر جنسی ارضا نشده است، معمولا به خاطر این است که شما او را در مسیر درستی لذت نبخشیده‌اید. مردان با تحریک آلت تناسلی لذت می‌برند، پس منطقی به نظر می‌رسد که زنان نیز از طریق تحریک مهبل (واژن) به لذت برسند، اما این همیشه صدق نمی کند. برخی از زنان تنها با تحریک چوچوله، که یک غده روپوش‌دار واقع در بالای مهبل است، می‌توانند به اوج لذت جنسی برسند، تحقیقاتی در مورد چوچوله انجام دهید و راهی که برای شما و شریک شما جواب می‌دهد را برای تحریک این بخش حساس بدن بیابید.

  مناطق حساس را کشف کنید

  نواحی دیگری نیز در بدن زن هستند که بسیار حساس هستند و زمانی که تحریک شوند لذت جنسی بوجود می‌آورند. سعی کنید این مناطق را لیس بزنید، ببوسید، و یا آنها را بین نوک انگشتان خود مالش دهید. برخی از زنان ممکن است حتی از یک کمی درد در این مناطق لذت ببرند، بنابراین شما ممکن است نیاز به نیشگون گرفتن، گاز گرفتن، خارش، و ضربه زدن داشته باشید. مناطق مانند این شامل اطراف و پشت گردن، نوک سینه ها (و اطراف بافت سینه)، معده و داخل رانها می‌شود.

  آزمایش با تنوع و ریتم

  این جایی است که ضرب المثل قدیمی می‌گوید “مقدار داشته‌های شما مهم نیست این که چقدر می توانید از آن استفاده کنید مهم است.” به کار میآید. زنان چند پایانه عصبی در مهبل (واژن) خود دارند، که به آنها هنگام ایجاد تنوع در حرکات شما در موقع نزدیکی لذت می‌بخشد. سعی کنید ریتم‌ها، فشار و زاویه‌های مختلف را برای پیدا کردن یک واکنش خوب از او امتحان کنید. هر زن متفاوت است، بنابراین شما هرگز نمی‌دانید کدام یک از این روشها بهتر است.

  تحریک دهانی استادانه !

  رابطه جنسی دهانی احساس خوبی است و به ارضا کردن زن کمک میکند ٬ اما برخی از مردان تمایل چندانی به آن ندارند. زنان درست به همان اندازه که مردان انجام می‌دهند از آن لذت می‌برند. اگر شما واقعا می‌خواهید امتیازی در برابر او کسب کنید، باید بر روی روش خود کار کنید و آن را مکررا انجام دهید. جستجو کنید و یا حتی از او بخواهید تا شما را راهنمایی کند که به کجا بروید. چوچوله تمرکز اصلی شما در اینجا خواهد بود، اما بقیه مهبل (واژن) را فراموش نکنید. آنچه او دوست دارد کشف کنید، کمی او را تحریک، و از آنجا عبور کنید.

  فانتزی های او را کاوش کنید

  مطمئن شوید که او می‌داند شما می‌خواهید از هر راهی او را خوشحال کنید و تا حد ممکن به فانتزی های او نفوذ کنید. هنگامی که او در به اشتراک گذاشتن تاریک‌ترین خواسته‌های خود راحت است، و آشکارا با گفتن چیزهایی که هرگز به کسی نگفته به شما اعتماد می‌کند، به پیش بروید و فانتزی های زندگی او را برآورده کنید!

  تسلط در رابطه

  برخی از زنان دوست دارند به هنگام رابطه جنسی مطیع باشند، برخی از زنان ترجیح می‌دهند کنترل شده باشد. همه زنان متفاوت هستند و شما نباید به وب سایت‌هایی که ادعا می‌کنند که پاسخ واقعی را میدانند، اعتماد کنید. به او فرصت دهید تا هر دو را امتحان کند و ببیند کدام یک را بیشتر دوست دارد. حتی اگر او یکی را ترجیح دهد، بدان معنا نیست که او نمی خواهد روش خود را حالا و بعدا تغییر دهید!

  اگر به دنبال راهی برای ارضا کردن زن خود هستید همیشه رابطه را تازه نگه دارید. رابطه جنسی قابل پیشبینی و معمول یک راه تضمین شده برای رضایت بخش نبودن آن است. اجازه ندهید که زندگی جنسی شما قابل پیش بینی شود تا بقیه روز خود را مشغول و شاد کنید. موقعیت‌های جدید، مکان‌های جدید، زمان جدید از روز، و نحوه تسلط متفاوت را امتحان کنید.

  با او صحبت کنید!

  اگر هنوز احساس خوبی ندارید، شما باید با او صحبت کنید! ارتباط کلید روابط است و شما نباید از بحث در مورد چگونگی ارضا کردن زن با او خجالت بکشید. زندگی جنسی شما تنها وقتی بهبود می‌یابد که شما در مورد خواسته هر دو شما و آنچه هر دو شما دوست دارید صحبت کنید. هنگامی که شما بر اضطراب اولیه غلبه کنید، تا حد زیادی برای صحبت کردن با شریک زندگی خود پاداش می‌گیرید. بر روی آنچه او می‌خواهد تمرکز کنید، به جای خواسته‌های خود بر خواسته او تمرکز کنید، همسر شما نیز جبران خواهد کرد. در این صورت نه تنها زندگی جنسی شما بهبود خواهد یافت، بلکه رعایت این موارد شما را از تغییرات کلی رابطه آگاه می‌کند.

  منبع: saednews.com

  rastineh.com

  نحوه ارضا کردن زنان با نوک سینه ها در رابطه نزدیکی جنسی و سکس شهوانی لذت بخش با همسر و مسائل زناشویی آن اختصاصی زنیکس تی وی ZenixTV ...

  آموزش زناشویی | مسائل زناشویی | روابط زناشویی و جنسی ( تفاوت مغز زن و مرد ) · آموزش راه اندازی شغل 02128423118. 2.4 هزار بازدید

  فواید ارگاسم و جلوگیری از بیماری با ارگاسم و علت ارضا نشدن زن و عوارض به ارگاسم ... نمناک به بررسی همین مسئله یعنی فواید ارگاسم و ارضا شدن صحیح پرداخته ایم .

  منبع مطلب : big20.ir

  مدیر محترم سایت big20.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارگاسم در خانم ها به چه صورت است (چه چیزی آب زن را زیاد می کند)

  ارگاسم در خانم ها به چه صورت است (چه چیزی آب زن را زیاد می کند)

  ارگاسم در خانم ها نکات متعددی دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید. تمامی خانم ها این قدرت را دارند که به راحتی به ارگاسم و انزال دست پیدا کنند. اما تا کنون رسیدن به اوج لذت زنان یک معما بوده است.
  به همین دلیل برخی ها معتقدند ارگاسم و انزال در خانم ها وجود ندارد، برخی ها بر این باورند که فقط تعدادی از خانم ها ارگاسم را تجربه می کنند. در حالی که این باورها اشتباه بوده است و تمامی خانم ها توانایی رسیدن به ارگاسم را دارند. در ادامه با منتو شاپ متوجه می شویم ارگاسم و انزال در خانم ها به چه صورت رخ می دهد.


  انزال در خانم ها از چه نقطه ای شروع می شود؟
  انزال خانم ها به صورت مایع روان از محلی که ادرار خارج می شود، خروج می یابد اما این مایعات از غدد پاراترال جریان می یابد. غدد پاراترال زمانی که تحریک جنسی وجود داشته باشد از خود مایع خاص ترشح می کند.

  در خانم ها ارگاسم با انزال چه تفاوتی دارد؟

  ارگاسم معمولی
  در خانم ها معمولا دو دسته ارضای جنسی وجود دارد، نوعی از آن عبارت است از ارضای واژینال که در بین خانم ها شایع تر است و به معنی خروج مایع روان از واژن می باشد. شلی و سفتی و بوی این مایع بستگی به رژیم غذایی و سلامت کلی بدن زن و چرخه قاعدگی فرد دارد.

  ارگاسم به شکل برون ریزی در زنان
  این نوع ارضای جنسی به صورت انزال از طریق مجرای ادرار می باشد که در بین خانم ها خیلی دیده نمی شود. زمانی که انزال رخ می دهد مایع با فشار و فواره ای از مجرای ادرار بیرون می ریزد.

  عدم رواج انزال در بین خانم ها به این دلیل نیست که تنها تعداد اندکی از زنان می توانند انزال را تجربه کنند بلکه به این دلیل است که شناخت کمی نسبت به ساختار جنسی بدن خود دارند.

  ارگاسم در خانم ها به چه صورت است (چه چیزی آب زن را زیاد می کند)


  ساختار مایع انزال زنان
  برخی ها انزال را با ادرار اشتباه می گیرند این تصور کاملا غلط است چرا که در آزمایشات انجام شده، این ماده حاوی گلوکز، پروستات اسید فسفات می باشد که تقریبا همان اجزای منی می باشند.
  این مایع شبیه به مایع منی مردان می باشد اما این مایع در زنان فاقد اسپرم می باشد.

  خانم ها در انزال چه مقدار مایع بیرون می ریزند؟
  این مایع در از بین 1.5 تا دوفنجان در بین خانم ها متفاوت است. که بستگی به آب بدن زن و مقدار تحریک وی دارد.

  ارگاسم در خانم ها به چه صورت است (چه چیزی آب زن را زیاد می کند)


  انزال در خانم ها به چه صورت است؟
  از دلایلی که خانم ها این لذت را تجربه نمی کنند این است که با رسیدن به ارگاسم دیگر از رسیدن به این لذت خود را دور می کنند.
  دلیل بعدی این است که فرد زمانی که به انزال می رسد با تصور اینکه ادرار همراه آن خارج می شود این لذت را از خود می گیرد.

  _ در زمان انزال، مایع در مجاری ادراری جمع می شود و همراه با تخلیه مایع حس ادرار نیز از بین می رود.

  _ خانم ها باید یاد بگیرند به جای اینکه در این زمان جلوی خود را بگیرند بهتر است که خود را آزاد کنند.

  منبع مطلب : mentoshop.ir

  مدیر محترم سایت mentoshop.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  شقایق 19 روز قبل
  0

  سلام من حرفی ندارم ممنون

  محمدموسوی 2 ماه قبل
  0

  ممنون ازاطلاعات خوبتونخیلی مفیدبودش .

  محمدموسوی 2 ماه قبل
  0

  ممنون ازاطلاعات حوبتون خیلی مفیدبودش .

  مخیانتچ 2 ماه قبل
  0

  سلام چرا خانمم ۴ماه با من همبستری ودخول انجام نداده ۵ماه پیش پریت خیانتش راباهمسن پدرش ازایرانسل گرفتم وخودش از تر کشتن درخانه گفت دوبار هم سوار ماشین ش شدم ۳ یا۴ ساعت دورزدیم به نظرشما بین زنمو ان پیرمرد دخترجنده اشدزنا کردن در ای ۳ یا ۴ ساعت محاله زنا نکن

  م 2 ماه قبل
  -2

  الان۴ماه بازنم خوابیدم هروقت از کوس میخوا تفره میره هماز زن که فقط۱ساعت واژن چوچولشو لیس میزدم تا کیروممیکردم داخل ابش بیرون مییومد حاچرا او۴ماه امتنا مکند بامن هم بستر شود

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  0

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  چطور زن را شهوتی کنیم

  1
  ناشناس 3 ماه قبل

  چطور زن را شهوتی کنیم

  م 3 ماه قبل
  2

  دار برای جلوگیری جلوگیری زودارضایی

  م 3 ماه قبل
  2

  من زود ارضا میشم چکاربایدکنم

  شادي 3 ماه قبل
  -1

  بايد با شوهر يا دوستشون راحته راحت باشن و موقع ارضا شدن از اومدن آبشون خجالت نكشن

  برای ارسال نظر کلیک کنید