توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چهارمین مرحله قرعه کشی ایران خودرو

  1 بازدید

  چهارمین مرحله قرعه کشی ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جزئیات چهارمین مرحله ثبت نام فروش فوری ایران خودرو + لیست قیمت‌ها

  جزئیات چهارمین مرحله ثبت نام فروش فوری ایران خودرو + لیست قیمت‌ها

  به گزارش شهرآرانیوز، شرکت ایران خودرو در بخشنامه ای جزئیات چهارمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو را منتشر کرد.

  قیمت خودروهای ایران خودرو در این طرح به شرح زیر است:

  متن این بخشنامه به شرح زیر است:

  موضوع: مرحله چهارم طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو

  "با عنایت به اهمیت سلامت مشتریان محترم تاکید می گردد امکان ثبت نام از طریق سایت در منزل میسر است"

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات چهار مرحله قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو و سایپا

  جزئیات چهار مرحله قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو و سایپا

  امیرجعفرپور در آیین پایان تولید خودروی ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی در جمع‌خبرنگاران، اظهار کرد: پژو ۴۰۵، ۲۷سال است که در کشور تولید می‌شود؛ روز به‌ روز بهبود پیدا کرد؛ از یورو ۲ به یورو ۴ ارتقا یافت و طبق مصوباتی که دولت داشت، قرار بود تا این خودروها به یورو ۵ برسد. همچنین نیاز بود که استانداردهای ایمنی و استانداردهای هشتادوپنجگانه در خودرو اعمال شود. با اعمال این استانداردها، افزایش هزینه بسیاری برای این خودروها به‌ بار می‌آمد و این افزایش هزینه مقرون به‌ صرفه نبود.

  وی در خصوص سرنوشت خط تولید ۴۰۵پس از توقف عنوان کرد: با توقف تولید ۴۰۵ قرار است تا در این خط پژو پرشیا با قابلیت‌های بالاتری تولید و با تولید ۱۸۰ عدد در روز جایگزین شود. خوشبختانه ایران‌خودرو خراسان در بین سایت‌های پنج‌گانه ایران‌خودرو در کشور، موفق‌ترین، چابک‌ترین و پرتلاش‌ترین مجموعه است که باکیفیت‌ترین خودروها را عرضه می‌کند.

  معاون مدیرکل صنایع خودرو و نیروی محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: تصمیم گرفته شد تا تولید پژو ۴۰۵ متوقف شده و خودروهایی مانند k۱۳۲ تا اواخر امسال جایگزین شود. همچنین قرار است خودروهایی مانند ۲۰۷، دناپلاس و راناپلاس با تغییراتی در ظاهر عرضه شوند. 

  جعفرپور با اشاره به تولید داخلی قطعات و تجهیزات خودرو، تصریح کرد: خوشبختانه درصد قابل توجهی از قطعات و تجهیزات خودرو ایرانی و بومی شده‌ است. شاید در سه سال گذشته درصد قطعات ایرانی کم‌تر از ۵۰ درصد بود اما برای خودروهایی که درحال حاضر تولید می‌شود، این رقم بالغ بر ۹۰ درصد بوده و برای مدل k۱۳۲ به ۹۲ درصد خواهد رسید. امیدواریم با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان، جشن خودکفایی تولید قطعات و خودرو را در کشور داشته ‌باشیم.

  نظارت پنج نهاد بر قرعه‌کشی و پیش‌فروش خودروها

  وی در خصوص امکان بروز تقلب در قرعه‌کشی و پیش‌فروش‌ خودروها گفت: قرعه‌کشی و پیش‌فروش خودروها تحت نظارت پنج نهاد نظارتی وزارت اطلاعات، دادستانی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکنندگان و سازمان نظارتی قوه مقننه انجام شده و در تمام لحظات، فرایند برنامه‌ریزی‌ها و نرم‌افزارهای این عملیات کنترل مضاعف صورت گرفته تا هیچ‌گونه خدشه و نگرانی راجع به آن وجود نداشته ‌باشد.

  معاون مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: تا انتهای سال چهار پیش‌فروش خواهیم‌ داشت که در قرعه‌کشی تحویل خودرو از یک تا ۹۰ روز طول می‌کشد. در پیش‌فروش تحویل خودرو نیز از ۹۱ تا ۳۶۵ روز به طول می‌انجامد.

  جعفرپور بیان کرد: قیمت نوع فروش فوق‌العاده قطعی و بر اساس لحظه‌ای است که وجه واریز می‌شود اما در پیش‌فروش قیمت‌ خودرو با توجه به قیمت روز بوده که مشتری نیمی از پول را در هنگام قرعه‌کشی و نیم دیگر را هنگام تحویل خودرو با توجه به قیمت روز می‌پردازد.

  معاون مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت تفاوت قیمت و حباب قیمتی خاطرنشان کرد: علت تفاوت قیمت این است که در قیمتی که شورای رقابتی اعلام می‌کند، جانب مصرف‌کننده بیش‌تر و جانب‌ تولیدکننده بسیار کم در نظر گرفته می‌شود. به‌ نظر می‌رسد که اگر قیمت‌ها به حاشیه بازار نزدیک‌تر شود و تولید را سودآور کند، طبیعتا کمک جدی به رشد قطعه‌سازی در کشور و ارتقای روزافزون خودروها به روش کیفی و کمی خواهد کرد.

  تولید ۴۰ هزار پژوپارس جایگزین ۴۰۵ تا پایان سال

  در ادامه بیژن زاهدی‌فرد، مدیرعامل ایران‌خودرو خراسان، در خصوص خودرو جایگزین ۴۰۵ اظهار کرد: جایگزین این خودرو پژو پارس خواهد بود که با ۱۳۰ دستگاه در روز تولید آن آغاز شده و تا ۲۰۰ عدد ادامه پیدا می‌کند. همچنین قرار است تا پایان سال ۴۰ هزار دستگاه پژوپارس تولیدشود.

  وی با اشاره به خودروهای جایگزین سوزوکی نیز عنوان کرد: به‌دلیل تحریم‌ها تولید سوزوکی متوقف شده‌ و هایما به عنوان جایگزینی برای این خودرو در حال تولید است. همچنین خودرو چینی با نام N۵ تا پایان سال وارد می‌شود که با داخلی‌سازی ۲۰ درصد تولید آن آغاز خواهد شد.

  منبع: ایسنا

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز ثبت‌نام چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده‌ ایران‌خودرو - ایسنا

  آغاز ثبت‌نام چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده‌ ایران‌خودرو - ایسنا

  به گزارش ایسنا، در راستای عرضه محصولات خودروسازان در قالب فروش فوق‌العاده‌ با قیمت قطعی و موعد تحویل یک تا سه ماهه، گروه صنعتی ایران‌خودرو ثبت‌نام متقاضیان برای چهارمین مرحله از فروش محصولات خود به صورت فروش فوق‌العاده‌ را از روز دوشنبه‌ آغاز می کند و به مدت سه روز (تا ١۶ مهر) ادامه می‌دهد.

  در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو  سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است. حداکثر تا سه روز کاری پس از پایان مهلت ثبت‌نام، قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد.

  لازم به ذکر است که در این برنامه فروش، مشتریان هیچگونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد و مشتریان منتخب پس از قرعه‌کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  همچون روال سابق، در این دوره از فروش فوق‌العاده‌ خودروها، محدودیت‌ها به منظور ایجاد امکان ثبت‌نام مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است. متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت‌نام در این طرح را نخواهد داشت. اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، ارائه گواهینامه رانندگی،‌ فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین خرید، ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا،‌ عدم امکان صلح، تعلق شماره حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی این محدودیت‌ها را شامل می‌شود.

  همچنین گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا پایان مدت یکسال از تحویل خودرو به صورت رهن نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود.

  شایان ذکر است که در بخشنامه این فروش تاکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت‌نام در این طرح کنند، ضمن بی‌اثر شدن این ثبت‌نام،‌ به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح‌های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

  چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برخلاف آنچه که پیش از انتصاب علیرضا رزم‌حسینی به سمت وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) صورت می گرفت، در شرایطی برگزار می‌شود که آن زمان که جعفر سرقینی سرپرست این وزارتخانه بود، در چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو از ایجاد شرطی جدید با عنوان واریز ۱۰ درصد مبلغ خودرو به منظور واقعی‌سازی بیشتر تقاضاهایاد کرده و تایید کرده بود که این ۱۰ درصد از مردم دریافت نمی‌شود، بلکه این مبلغ از زمان ثبت‌نام تا زمان اعلام منتخبان قرعه‌کشی در حساب واسط، در یک حساب بانکی به اسم فرد متقاضی خواهد مانده و در حقیقت در حساب فرد بلوکه شده و قابل برداشت نخواهد بود و وارد حساب خودروساز نخواهد شد.

  اما در بخشنامه این دوره از فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکید شده است که هیچگونه مبلغی از متقاضی دریافت نمی‌شود.

  همچنین سرپرست پیشین وزارت صمت از افزایش مدت زمان واریز از ۵ روز به ۱۲۰ روز در کنار همان شرط واریز ۱۰ درصد مبلغ خبر داده بود اما همانگونه که اشاره شد، در شرایط جدید باتوجه به اینکه مبلغی پیش از قرعه‌کشی توسط متقاضی واریز نمی‌شود، مهلت واریز منتخبان پس از اعلام اسامی، همان پنج روز است.

  قیمت قطعی محصولات قابل عرضه در این دوره از فروش فوق‌العاده محصولات مطابق جدول ذیل خواهد بود:

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید