توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چرا همه به میهن خود عشق می ورزند

  1 بازدید

  چرا همه به میهن خود عشق می ورزند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  7 انشا در مورد "ایران" ، "عشق به میهن" ، "ایران سرزمین ما" و "وطن"

  چند انشا در مورد درباره ایران و عشق به میهن

  انشا نوشتن در مورد ایران و عشق به میهن که وطن ما می باشد یکی از زیباترین و بهترین نوشته ها خواهد بود که می تواند تک تک کلمات و جمله ان به عنوان عشق به میهن و وطن پرستی به کار رود همچنین می توان از تاریخ و تمدن و فرهنگ غنی ایرانی نیز در این نوشته ها به کار برد.

  انشا در مورد درباره ایران و عشق به میهن 1

  از قدیم گفته اند وطن جایگاهی است که در آن زندگی میکنیم و باید آنرا چون یک مادر خوب دوست بداریم این تعریف را همیشه شنیده ایم اما نمی دانیم برای چه باید دوست داشت زیرا لازمه دوست داشتن یک چیز است که انسان از آن بهره مند شود.آری دلیل آن در همین نکته باریک است که از روز اول به آن علاقمند شده و برای نگهداری آن از بذل هیچ فداکاری دریغ و مضایقه نکرده ایم میهن خانه ماست که در آنجا متولد شده ایم جایگاهی است که به ما نان میدهد ما را در آغوش خود میپروراند حوائج ما را رفع میکند از زندگی ما دفاع میکند آسایش ما در آن تامین شده و تمام جزئیات زندگی را فراهم مینماید بدیهی است در جایگاهی که همه چیز ما از اوست باید او را دوست بداریم و چون جان شیرین به آن علاقمند شویم و در حفظ و حراست آن کوشش کنیم.

  میهن ما، زمین آن، آسمان، بیابانها کوهها و دشتهای آن، رودها، مزارع و کشتزارهای آن، دره و جنگلهای آن و بالاخره باطلاقها و مردابهای آن همه یادگار گرانبهائی از اجدادو نیاکان ما را در خود ذخیره میکند هر شهری از آن و هر قصبه از آن ماست این سرزمین از اتحاد افرادی که در آن بحالت اجتماع زندگی میکردند بوجود آمده ذرات خاک آن با اجساد پدران ما آمیخته و ممزوج شده محیط پهناور آن میراثی است که از اسلاف پدران ما باقی مانده و ما هم بعد از خود به اخلاف خویش واگذار میکنیم زندگی و حیات ما از اوست از هوای خالص آن بهره میبریم و از آب گوارای آن میاشامیم حفظ حدود این خانه بزرگ , کوشش و عمران آبادی آن دایر کرده اراضی بایر و استخراج معادن و نگهبانی آن از تعرض بیگانگان از وظایف ضروری ما بشمار میرود .

  اتحاد خون، اتحاد نژاد، اتحاد اخلاق، اتحاد مذهب و خلاصه اتحاد این همه چیز، افراد یک ملت را بهم متصل و مربوط میسازد همین اتحاد و یگانگی است که توانسته است افراد یک ملت را بهم علاقمند ساخته و همگی را در حفظ و استقلال سرزمینی که از آن بهره مند میشود متحد می نماید اگر این اتحاد و همبستگی در میان نبود بفاصله کمی استقلال کشور از بین میرفت و ملتهای آزاد مجبور میشدند عمر خود را در اسارت و بندگی دیگران بسر برند.

  .

  .

  .

  انشا در مورد درباره ایران و عشق به میهن 2

  به نام خدا من یک ایرانی هستم. یک ایرانی که به ایرانی بودنش افتخار می کند. ایران قدیمی ترین کشور دنیاست. ایران کشوری با آب و هوای چهار فصل است که محصولات انحصاری مانند زعفران و پسته دارد. کشوری که سرشار از منابع طبیعی می باشد از منابع آهن و آلومینیوم گرفته تا ذخایر نفت و گاز.

  ایران؛ سرزمینی با آدابی اصیل و رسومی تاریخی، بر پایه مهرورزی و محبت است. مثلاً جشن نوروزمان را جمشید بنا نهاد تا ما با شادی کردن و بازدید از خانه های هم دیگر، دل هایمان را به هم نزدیک تر کنیم، نه مانند هالووین که بر پایه ترس و وحشت بنیان گذاشته شده است. ایران؛ سرزمینی است که دنیا آن را به شاعران شیرین سخنی چون حافظ و سعدی و فردوسی و عطار و خیامش می شناسد. شاهنامه تنها یکی از حماسی ترین و شکوهمند ترین آثار پارسی است.

  شاهنامه به عزت و شکوه و قدرت رستم و اسفندیار و آرش اشاره می کند که مایه سربلندی ما می شود. داستان های ما بر پایه ی علم و اندیشه و هیجان و جوانمردی و ایمان است، نه مانند داستان های هری پاتر و آر ال استاین، بر پایه ی تخیل و ترس و وحشت.

  زمانی که اروپا در دوره عصر تاریکی به سر می برد و اروپاییان با حسرت به ایرانیان نگاه می کردند، ایران در قله اقتدار علم دنیا بود و آثار دانشمندانی چون: ابوعلی سینا و رازی و ابوریحان به زبان های زنده ی دنیا ترجمه می شد. ایران؛ سرزمین دلیرمردانی چون پوریای ولی، تختی و رییسعلی دلواری است. ایران؛ سرزمین مردان غیوری است که بر پایه ی “حب الوطن من الایمان” با دستان خالی و دلی سرشار از ایمان در برابر تمام دنیای کفر ایستادند؛ از چمران و بابایی و صیاد شیرازی و باقری تا شهدای انرژی هسته ای: شهریاری و احمدی روشن.

  ایران؛ همان سرزمینی است که باعث ترس و واهمه ی ابرقدرت های جهان شده است. ایران؛ کشوری که مانند دُر در جهان می درخشد. کشوری که با موشک های شهاب و صاعقه و آذرخش، گنبد آهنین اسراییل را به مسخره گرفته است و کابوس کرکس ها شده است.

  ایران کشوری که اسرائیل و آمریکا با آن هیبت پوشالی، از آن می ترسند. هر روز تحریم می کنند، اما ما با تلاش دانشمندان جوانمان توانستیم به فن آوری های جدید دست یابیم. رتبه ی اول علمی منطقه را کسب کردیم. ماهواره ی امید و تدبیر و سفیر را به آسمان فرستادیم و با بومی کردن انرژی هسته ای، دنیا را به زانو درآوردیم. من ایرانی ای هستم که پوستم، گوشتم و نفسم با سرزمینم آغشته شده است. من همیشه با جان خویش از کشورم حمایت می کنم. من با تلاش خود، سرزمینم را خواهم ساخت. ایرانی که همیشه سربلند و آزاد باشد.

  .

  .

  انشا در مورد درباره ایران و عشق به میهن 3

  من در ایران زندگی می کنم. ایران کشوری زیبا و بزرگ است.تاریخچه ی کشورم بسیار درخشان و طولانی است. بسیاری از دانشمندان ، هنرمندان ، نویسندگان ، شاعران و… بزرگی که کشفیات مهمی داشتند ایرانی هستند.

  من وطنم را دوست دارم چون در آن به دنیا آمده ام و همان جا بزرگ شده ام. وطنم برای حفاظت و آزادی مردم شهیدان زیادی داده است.

  واکنون ایران مانند خورشیدی در خاورمیانه می درخشد و دانشمندان آن تلاش می کنند تا ایران را به قله های موفقیت برسانند و ما دانش آموزان وظیفه داریم خوب درس بخوانیم تا در آینده ایرانی سر افراز و سربلند داشته باشیم.

  .

  .

  .

  انشا در مورد ایران و عشق به میهن 4

  در میهن ، آدم به دنیا می آید و بزرگتر می شود و زندگی است و بودن در کنار هموطنان خیلی خوب است . پدرم می گوید من هیچ وقت کشور را ترک نمی کنم و حدوداً بسیار قاشق وطن خود می باشد و فقط یک بار چون ما خیلی اصرار کردیم حاضر شد که ترک کند و به شاب دوالعظیم و شمال رفتیم .  که خیلی خوشبخت بود و ما خیلی بازی کردیم و هی با چوب توی سر هم زدیم .

  برادرم که خیلی سرباز وطن می باشد خیلی آش میخورد و نیمدانم چرا بااینکه زیاد به حمام میرود ولی بازم بوی آش میدهد که در خیابان همه به او میگویند آشخور. او همیشه می گوید که خیلی میهن دوست دارد مخصوصا ، میهن عروسکی و مگنوم . در پادگان ِ برادرم ، دوستش قاسم مامور نظافت می باشد و برادرم همیشه می گوید که هر روز همه سربازان دلاور با هم می خوانند : نه شرقی ، نه غربی ، قاسم جاروبرقی …

  صبح ها که برادرم به پادگان می رود پدرم به او گفت : پسر دقت کن که این موقع سه نفر در خیابان است . سگ ، سوپور و سرباز … برادرم گریه کرد و می رود .

  در کشورِ خود آدم ، خیلی فرهنگ است و بسیار خوب است که همه با هم دوست باشند . فامیل همساده ما که در خارج است می گوید در خارج اصلاً مثل اینجا نمی باشد و حتی اگر در خیابان در ِ آدم باز باشد ، هیچ کس نمی گوید که آقا درِت باز است ولی در کشورِ آدم ، حتی اگر باز هم نباشد همه می گویند آقا درِت بازه … که چه بهتر !

  قهرمان که در کارگاه پدرم می بود تقریباً کم کم از کارگاه رفته و در کافی گلاسه استخدام شده است که در آنجا با نوژن همدست است و کلاهبرادری . و چون قهرمان ، خارجی است و کشورش کابُل می باشد اصلاً هموطنی خوبی نمی باشد ولی با اینکه همه میدانند که او مال اینجا نیست باز هم به او میگویند همشهری و به جای بستنی به مردم هیچ چی نمی دهد که خر است …

  ما در دیروز با ماشین عمو محمدرضا به پارک رفتیم و با اتوبوس نرفتیم که خیلی بی کلاسی است و با وانت عمویم رفتیم که البته برگشتنی خیلی بیشتر کیف داد ، چونکه رفتنی همش سربالایی بود و عمویم که بنزین نداشت و گرون بود ، ما همه ی راه را هُل دادیم ولی برگشتنی همش سر پایینی بود و ما دیگر هل ندادیم و دنبال ماشین دویدیم .

  .

  .

  .

  انشا در مورد ایران و عشق به میهن 5

  در قاره آسیا فقط و فقط یک کشور است که انگشت به نشان تمام کشورهای بیگانه است و هرکس نام این کشور را می شنود؛ بی اختیار در باره ی آن به فکر فرو می رود. فکر می کنید این کشور کجاست؟!! آری درست حدس زده اید! آن کشور با عظمت ایران است. سرزمین گل های لاله و سرزمین پهلوانان دلیر، وطن همان قهرمانان بزرگوار و پرافتخار است. آن سرزمین، کشور من، کشور تو و کشور تمام ملتی است که از جان خود  برای سربلندی و آبادانی این وطن و مردم آن می کوشند.
  ایران بناها و یادگاری هایی را اززمانهای کهن به جای گذاشته  که از نظر خلق جهان بی نظیر و پدیده یا معجزه ای باور نکردنی و زیبا می باشد. به طور مثال در همین شهر خودمان بناهایی مانند نارین قلعه، مسجد جامع، امامزاده سیدعلی (ع) و… و در شهر های دیگر هم که ینگریم بناهایی همچون تخت جمشید، پل قزوین، سی و سه پل،غار علیصدر، عالی قاپو و…. چشم جهانیان را به خود خیره کرده است. ایران و عشق به میهن
  ایران در مشرق زمین این کره ی خاکیست و دارای ثروت های عظیم بسیار و منابع سرشاری مانند نفت و گاز است.  اگر به تاریخ ایران نیز توجه کنید؛ ایرانیان همیشه عاشقانه و صادقانه کوشیدندکه در آن زمان ایران مانند نگینی در روی کره ی زمین بدرخشد.
  کشور بزرگ ما دارای پرچمی سه رنگ است که نشانه ی استقلال و آزادی مردم ماست و همیشه همراه با سرودی شور انگیز به اهتزاز در میآید.
  مهم ترین عامل سربلندی وطنم، شیعه بودن و وجود اسلام ناب محمدی در کشور من است. در کشور ما همه مردم پیرو پیشوای دینی خود حضرت آیت الله خامنه ای هستند و به علت راهنمایی های رهبر خوب و شایسته، ملت ایران از نفوذ و دخالت بیگانگان منفور است و خواهد ماند.
  اینها همه از لطف خداوند بزرگ و متعال است که همیشه کشور ما آباد و سربلند و تا ابد در برابر کشورهایی مانند اسرائیل و آمریکا پیروز و موفق خواهد بود.
  ما وظیفه داریم برای قدر دانی از این نعمات بزرگ تا آخرین قطره خون بکوشیم و سوگند یاد می کنیم در این راه لحظه ای از پای ننشینیم تا همیشه این کشور با عظمت بماند.

  .

  .

  انشا در مورد ایران و عشق به میهن 6

  ایران یکی از قشنگترین کشورها،با مردمی خوب و مهربان،جاذبه های طبیعی بی نظیر،دانشمندان کوشا و … است.از جاذبه‎های تاریخی ایران می‎توان به سعدیَه،حافظیَه، تخت جمشید،عمارت عالی قاپو و … اشاره کرد.

  حالا می‎خواهم از مردم باایمان ایران صحبت کنم.مردمی که هیچ وقت زیر بار زور نمی‎روند و از شهادت هراسی ندارند و این موضوعات را با پیروزی در انقلاب اسلامی و جنگ با عراق به خوبی نشان دادند.

  می‎خواستم انشایم را تمام کنم ولی به یاد دانشمندان ایرانی افتادم.آنهایی که با تمام توان تلاش می‎کنند تا ایران اسلامی پیشرفت زیادی کند.ای ایران،کاش می‎توانستم همه‎ی خوبی‎هایت را بگویم ولی چه کنم که وقت کافی برای نوشتن عظمت‎هایت ندارم.

  .

  .

  .

  انشا درباره ایران و عشق به میهن 7

  ای ایران، ای ایران من، ای دیار عاشقان و ای سرزمین الهی، همیشه تو را دوست می دارم و دوست خواهم داشت. ای دیار من، ای همیشه استوار، دنیا پر است از نام تو، از آوازه ی تو، از قهرمانان تو وقتی که نام تو بر زبان می آید دنیا از هیبت تو می لرزد. توچه گنج هایی را در سینه داری، گنج هایی از جنس محبت، از جنس صلابت، از جنس قدرت، از جنس استقامت، از جنس ایران. گنج های تو طلا و زر و نقره نیستند بلکه مردم با غیرت تو هستند که حاضرندزندگی، عشق، دنیا و آسایش خود را بدهند تا تو ایران بمانی. تو با مردمان صبورت چه عذاب هایی را که نکشیده ای، خبر از داغ دل مادرانت که حتما داری، مادرانی که عزیز ترین های خود را دادند تا بمانی، وطن من. تو بهترینی نشان به آن نشان که پاره ای از تن رسول خدا در خراسانت آرام گرفته است.ای ایران ، جاوید باش و سربلند.

  منبع مطلب : persianbax.ir

  مدیر محترم سایت persianbax.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انشا درمورد عشق به وطن

  انشا درمورد عشق به وطن

  انشا درمورد عشق به وطن

  به نام خدا من یک ایرانی هستم. یک ایرانی که به ایرانی بودنش افتخار می کند. ایران قدیمی ترین کشور دنیاست. ایران کشوری با آب و هوای چهار فصل است که محصولات انحصاری مانند زعفران و پسته دارد. کشوری که سرشار از منابع طبیعی می باشد از منابع آهن و آلومینیوم گرفته تا ذخایر نفت و گاز.

  ایران؛ سرزمینی با آدابی اصیل و رسومی تاریخی، بر پایه مهرورزی و محبت است. مثلاً جشن نوروزمان را جمشید بنا نهاد تا ما با شادی کردن و بازدید از خانه های هم دیگر، دل هایمان را به هم نزدیک تر کنیم، نه مانند هالووین که بر پایه ترس و وحشت بنیان گذاشته شده است. ایران؛ سرزمینی است که دنیا آن را به شاعران شیرین سخنی چون حافظ و سعدی و فردوسی و عطار و خیامش می شناسد. شاهنامه تنها یکی از حماسی ترین و شکوهمند ترین آثار پارسی است.

  شاهنامه به عزت و شکوه و قدرت رستم و اسفندیار و آرش اشاره می کند که مایه سربلندی ما می شود. داستان های ما بر پایه ی علم و اندیشه و هیجان و جوانمردی و ایمان است، نه مانند داستان های هری پاتر و آر ال استاین، بر پایه ی تخیل و ترس و وحشت.

  زمانی که اروپا در دوره عصر تاریکی به سر می برد و اروپاییان با حسرت به ایرانیان نگاه می کردند، ایران در قله اقتدار علم دنیا بود و آثار دانشمندانی چون: ابوعلی سینا و رازی و ابوریحان به زبان های زنده ی دنیا ترجمه می شد. ایران؛ سرزمین دلیرمردانی چون پوریای ولی، تختی و رییسعلی دلواری است. ایران؛ سرزمین مردان غیوری است که بر پایه ی “حب الوطن من الایمان” با دستان خالی و دلی سرشار از ایمان در برابر تمام دنیای کفر ایستادند؛ از چمران و بابایی و صیاد شیرازی و باقری تا شهدای انرژی هسته ای: شهریاری و احمدی روشن.

  ایران؛ همان سرزمینی است که باعث ترس و واهمه ی ابرقدرت های جهان شده است. ایران؛ کشوری که مانند دُر در جهان می درخشد. کشوری که با موشک های شهاب و صاعقه و آذرخش، گنبد آهنین اسراییل را به مسخره گرفته است و کابوس کرکس ها شده است.

  ایران کشوری که اسرائیل و آمریکا با آن هیبت پوشالی، از آن می ترسند. هر روز تحریم می کنند، اما ما با تلاش دانشمندان جوانمان توانستیم به فن آوری های جدید دست یابیم. رتبه ی اول علمی منطقه را کسب کردیم. ماهواره ی امید و تدبیر و سفیر را به آسمان فرستادیم و با بومی کردن انرژی هسته ای، دنیا را به زانو درآوردیم. من ایرانی ای هستم که پوستم، گوشتم و نفسم با سرزمینم آغشته شده است. من همیشه با جان خویش از کشورم حمایت می کنم. من با تلاش خود، سرزمینم را خواهم ساخت. ایرانی که همیشه سربلند و آزاد باشد.

  گردآوری توسط: تحقیقستان

  منبع مطلب : www.tahghighestan.ir

  مدیر محترم سایت www.tahghighestan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  میهن‌پرستی

  میهن‌پرستی[۱] یا میهن‌دوستی یا وطن‌دوستی مفهومی است معطوف به عشق و دلبستگی و دلدادگی به میهن و مردم و آمادگی جهت هر گونه فداکاری و پاسداری از استقلال سیاسی و اقتصادی کشور و دفاع از هویت قومی-ملی-فرهنگی آن ملت. میهن‌پرستی عشق ورزیدن به میهن و دفاع صمیمانه از منافع آن است.

  میهن‌پرست کسی است که به کشور خود عشق می‌ورزد و با اشتیاق به دفاع از منافع آن می‌پردازد.[۲] میهن‌پرست فردی است که به سرنوشت کشور و فرهنگ خود حساس است و همه تلاشش را به کار می‌گیرد تا آن ها را به بالندگی برساند.

  میهن‌پرستی و ملی‌گرایی، علی‌رغم این که در مواردی به جای هم به کار می‌روند، کاملاً از هم جدا هستند.[نیازمند منبع]

  جستارهای وابسته[ویرایش]

  منابع[ویرایش]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  یلدا گرجی راهداری : خیلی انشاتان خوب بود😘

  Baran : عالی بود... و اون هایی که میگفتن بده و خوب نیست حتما مشکل مغزی یا چیزی دارن بازم ممنون بعضی از انشا ها واقعا واقعا خیلی خوب بود ممنون از اونی که این هارو گذاشته بازم ممنون....

  Baran : عالـــیــــــیــــــیـــــیــــــیـــیـــی بـــــــــود

  فاطمه : میهن دوستی در رگ ما ایرانیان است ما فرزندان ایرانی باید از شهدا الگو بگیریم تا انسانی مفید برای وطنمان باشیم و وطن خود را همیشه سربلند و پیروز و پایدار و مقاوم بداریم

  آریا محمدی : عالی بود آفرین

  بی نام : عالی هسته😘🌾

  باران : خوب بود 🌺

  Baran : دم اونی که نوشته گرم عالی بود دوستون دارم بای

  AMYRMMHMD : عالیه

  # : متن هاتون جالبه😘

  Ali : انشاء تون به اون چیزی که می خواستم ربطی نداشت من درباره میهن خالی می گشتم برا ممن عشق به میهن میهن پرستی آورده

  الین : انشا تکه می خواستم اما شما جواب آن را ندادین

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پارمیدا 1 ماه قبل
  1

  عالییی بود 😘❤️

  پارمیدا 1 ماه قبل
  1

  عالی بود😘❤️

  عالی 2 ماه قبل
  1

  دوست دارم

  فاطمه 2 ماه قبل
  0

  عالی تر از این نمیشه

  ساجده حسینی 2 ماه قبل
  2

  خیلی عالی بود ممنونم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  خیلی خوبه ممنون

  الین 2 ماه قبل
  1

  چرا به میهن خود عشق می ورزیم

  4
  الین 2 ماه قبل

  انشا تکه می خواستم اما شما جواب آن را ندادین

  عالی 3 ماه قبل
  -1

  عالی

  خیلی خوبه 4 ماه قبل
  0

  عالی

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  به کسی که میهن خود را دوست داشته باشد می گویند

  Ali 9 ماه قبل
  4

  انشاء تون به اون چیزی که می خواستم ربطی نداشت من درباره میهن خالی می گشتم برا ممن عشق به میهن میهن پرستی آورده

  مرسیا محمدی 12 ماه قبل
  0

  عالی 🌹خیلی عالی ❤هزار عالی 💋ممنون که کشف کردین ❤💚💜

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  عالیییییی

  عالی 1 سال قبل
  1

  عالی

  -2
  زهرا هستم 12 ماه قبل

  عالی بود من لذت بردم و انشاء را هم نوشته خیلی ممنون👏👏👏👏👏

  -1
  عالیییی 12 ماه قبل

  اره عالی بود

  خیلی معنی داشت

  Vdhc 1 سال قبل
  0

  الی هست

  0
  بهتاش 10 ماه قبل

  چه خوب

  مبینا میر دهقان 1 سال قبل
  0

  خ

  مبینا میر دهقان 1 سال قبل
  0

  خ

  0
  بهتاش فریبا 10 ماه قبل

  تو چی میگی

  😜🤭😘👍👏✊✊✊✊✊✊✊✊✊گاو

  هستی 1 سال قبل
  2

  واقعاً انشاء عالی بود❤❤❤❤❤❤

  0
  بهتاش فریبا 10 ماه قبل

  نخیر

  تژغسغطط 1 سال قبل
  0

  رذذلنرلپرقتدیعتینبتنیتتیهیتتیت

  2
  زهرا هستم 12 ماه قبل

  وا

  نرگس 1 سال قبل
  3

  من‌ این‌ متن رو خیلیییییییییییییی دوست‌ دارم 🌷🌷🌷🌷🌷👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  فاطمه 1 سال قبل
  6

  میهن دوستی در رگ ما ایرانیان است ما فرزندان ایرانی باید از شهدا الگو بگیریم تا انسانی مفید برای وطنمان باشیم و وطن خود را همیشه سربلند و پیروز و پایدار و مقاوم بداریم

  :)) 1 سال قبل
  1

  خوب بود ولی من انتظار انشای راحت تری رو داشتم:)

  عالی 1 سال قبل
  0

  من خیلی دوست داشتم

  عالی 1 سال قبل
  1

  من خیلی دوست داشتم

  Baran 1 سال قبل
  2

  خوب بود ، اون هایی که میگن بده حتما یه مشکلی دارن ، خیلی ممنون بابت انشا تون♥♥

  # 1 سال قبل
  4

  متن هاتون جالبه😘

  نیکا فلاحی 1 سال قبل
  2

  🌹🍂خوب بود

  عالییییییییی 🤩🤩🤩 1 سال قبل
  3

  عالییییییییییی🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍

  Baran 1 سال قبل
  2

  سلام انشا عالی بود واقعا اونی ک میگع حالم به هم خورد واقعا دیوونس کم داره

  3
  زهرا هستم 12 ماه قبل

  اره واقعا

  عالی 1 سال قبل
  1

  بت

  3
  عالی 1 سال قبل

  عالی

  هیچی 1 سال قبل
  2

  عالی

  هیچی 1 سال قبل
  2

  عالی

  هیچی 1 سال قبل
  3

  عالی

  الینا 1 سال قبل
  3

  خوب بود

  Baran 1 سال قبل
  6

  عالـــیــــــیــــــیـــــیــــــیـــیـــی بـــــــــود

  Baran 1 سال قبل
  6

  عالی بود... و اون هایی که میگفتن بده و خوب نیست حتما مشکل مغزی یا چیزی دارن بازم ممنون بعضی از انشا ها واقعا واقعا خیلی خوب بود ممنون از اونی که این هارو گذاشته بازم ممنون....

  AMYRMMHMD 1 سال قبل
  4

  عالیه

  آرمیتا 1 سال قبل
  1

  بدک نیست 😏😏

  Baran 1 سال قبل
  4

  دم اونی که نوشته گرم عالی بود دوستون دارم بای

  Baran 1 سال قبل
  3

  بعضی هاش عالی بود خیلی عالی مرسی نفسام دوستون دارم بای💋💋♥♥💝💝

  مهناز 1 سال قبل
  2

  عالی واقعا ممنون

  سارینا 1 سال قبل
  1

  خوب بود 🌹

  0
  نرگس 1 سال قبل

  بله 👏👏👏👏👏

  رومینا 1 سال قبل
  3

  خیلی خوب بود 👏👌

  4
  باران 1 سال قبل

  خوب بود 🌺

  2
  آرمیتا ❤ 1 سال قبل

  آره واقعا خیلی خوب بود 😊👌

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  خیلی عالی بود

  1
  رومینا 1 سال قبل

  واقعا خیلی خوب بود 👏

  .. 1 سال قبل
  1

  تموم شد؟

  خیلی تاثیر گذار بود.

  zeinab 1 سال قبل
  -1

  خیلی بد بود⁦☹️⁩⁦☹️⁩

  1
  Baran 1 سال قبل

  نفسم کجاش بده؟؟؟؟

  یعقوب 1 سال قبل
  1

  خوب بود 🙂🙂

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  زارت چقدر چرت 😆😆

  1
  ۷ 12 ماه قبل

  موافقم

  طناز 1 سال قبل
  3

  عالییییییییییی بود❤❤❤🌼

  0
  نرگس 1 سال قبل

  اره♥️♥️♥️

  طناز 1 سال قبل
  3

  عالییییییییییی بود❤❤❤🌼

  بی نام 1 سال قبل
  5

  عالی هسته😘🌾

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  عالی بود

  1
  ناشناس 1 سال قبل

  بله

  ممد 1 سال قبل
  2

  داستان ستارخان خیلی خوب بود

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  این متن ها خوب بود یکی از یکی بهتر

  من از یکیش خیلی خوشم دمش گرم کسی که نوشته

  عالی 1 سال قبل
  2

  عالی

  سالی 1 سال قبل
  3

  من هیچی نمیگم

  0
  فاطمه 1 سال قبل

  👌👏👏😊

  خیلی عالی 1 سال قبل
  1

  خیلی خیلی عالی بود

  Go 1 سال قبل
  2

  خوب است🤝

  امیرسالار 1 سال قبل
  1

  خیلی عالی بود با اینکه کامل نبود

  یگانه 2 سال قبل
  0

  8

  -1
  ار 1 سال قبل

  ججج

  آریا محمدی 2 سال قبل
  5

  عالی بود

  آفرین

  یلدا گرجی راهداری 2 سال قبل
  6

  خیلی انشاتان خوب بود😘

  -1
  مرسیا محمدی 12 ماه قبل

  خیلی عالی است ‌‌ممنون که کشف کردین

  برای ارسال نظر کلیک کنید