توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری

  1 بازدید

  پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و بدون کد رهگیری – پیگیری مرسولات پستی ناجا

  پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و بدون کد رهگیری – پیگیری مرسولات پستی ناجا

  با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به خصوص در زمینه ارتباطات شاید پست به آن شکل سابق محبوب نباشد اما همچنان سهم بالایی در ارتباطات دارد به خصوص در ادره های دولتی و خصوصی دارد البته دیگر به شکل سابق نیازی به مراجعه حضوری برای پیگیری مرسولات پستی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید از طریق موبایل یا کامپیوتر پیگیر مرسولات پستی خود باشید که در چه مرحله ای قرار دارد. در مقاله امروز اینترنت کمک قصد داریم به روش های پیگیری مرسوله پستی بپردازیم.  

  روش های پیگیری مرسوله پستی

  برای پیگیری مرسولات پستی خود روش هایی وجود دارد که بنا به اطلاعاتی که در اختیار دارید می توانید با استفاده از یکی از این روش ها مرسوله پستی خود را رهگیری نمایید که این روش ها عبارتند از :

  - پیگیری مرسولات با کد رهگیری

  - پیگیری مرسولات بدون کد رهگیری  و با کارت ملی

  - پیگیری مرسولات پستی با استفاده از کد USSD

  که در ادامه به تشریح این روشها خواهیم پرداخت.

  پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری

  برای پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری می بایست به سایت اداره پست مراجعه نمایید هنگامی که یک بسته پست می نمایید یک کد رهگیری پستی به شما داده می شود ( کد رهگیری پستی ۱۰ یا ۲۰ رقمی می باشد و برای مرسولات خارجی 13 رقمی می باشد )

  با ورود به سایت در کادری که در وسط صفحه قرار دارد کد رهگیری مرسوله پستی خود را وارد کنید و روی آیکن ذره بین کلیک کنید.

  پس از سرچ در صفحه جدید می توانید تاریخ و ساعت تحویل ، نقطه پستی و رویداد را مشاهده نمایید. اگر مرسوله پستی به دست شما یا فرد مورد نظرتان رسیده باشد در قسمت رویداد توضیح داده می شود و اگر جزئیات بیشتری مد نظر شماست بر روی دکمه زرد رنگ مشاهده جزئیات کامل مرسوله کلیک نمایید.بعد از کلیک در قسمت پایین صفحه یک قسمت اضافه می شود که نقطه ورود و خروج مرسوله پستی شما با تاریخ و زمان ثبت شده است.

  اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید مرسولات پستی خود را از طریق پیامک ۲۰۰۰۴۴۱ رهگیری نمایید برای انجام این کار حرف R را به همراه کد ۱۰ رقمی یا ۲۰ رقمی مرسوله خود را به این شماره ارسال نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری و با کد ملی

  برای پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری و از طریق کارت ملی نیز می توانید از طریق این سایتمرسوله های سازمانی خودتان را پیگیری نمایید . توجه داشته باشید که پیگیری مرسولات پستی با کد ملی فقط به گواهینامه و نظام وظیفه اختصاص دارد. با توجه به نوع مرسوله می بایست اطلاعات مرتبط را وارد نمایید و سپس از گزینه ی جستجو استفاده نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی با استفاده از کد USSD 

  این روش برای پیگری مرسولات پستی ناجا کاربرد دارد . کد #10* را در موبایل خود وارد نمایید.

   سپس از مابین گزینه ها، پلیس + ۱۰ را انتخاب نمایید. سپس وضعیت مدارک را انتخاب نمایید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  کد ملی را برای پیگیری گواهینامه و گذرنامه ، شماره گواهینامه را برای پیگیری گواهینامه خود را وارد نمایید و وضعیت مرسوله خود را مشاهده نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی به ساده ترین روش ممکن(روش جدید)

  پیگیری مرسولات پستی به ساده ترین روش ممکن(روش جدید)

  حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید محصول پستی خود را پیگیری کنید که کی به دست تان خواهد رسید. بعضی از این مرسولات ممکن است مرسولات مهمی مانند کارت سوخت، کارت ملی یا گواهینامه ماشین باشد و به همین دلیل پیگیری آن ضرورت بالایی داشته باشد.

  در این صورت ممکن است به فکرتان برسد که برای پیگیری مرسولات پستی به اداره پست محل زندگی خود بروید! اما این کار هم وقت شما را خواهد گرفت و هم ممکن است به قدری اداره پست محل زندگی تان شلوغ باشد که جواب درستی به شما ندهند!

  از این رو یکی از بزرگترین اقدامات اداره پست جمهوری اسلامی ایران راه اندازی سامانه پیگیری مرسولات پستی به صورت اینترنتی است که باعث برطرف شدن یکی از بزرگترین دغدغه های مردم کشور شده است. چنین دستاوردی هم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شده است و هم دیگر نیازی به پاسخگویی کارمندان پست به ارباب رجوع نخواهد بود.

  به سادگی با مراجعه به سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی می توانید مرسولات پستی عادی یا پیشتاز خود را پیگیری کنید. فرقی نمی کند مرسوله شما از کجای کشور و از طریق چه شرکتی قرار است ارسال شود! در هر صورت می توانید با شماره مرسوله پستی خود مرسوله خود را پیگیری کنید و ببینید هم اکنون در چه مرحله ای از ارسال قرار دارد؟

  به عنوان مثال می توانید این بررسی را انجام دهید که آیا هنوز توسط شرکت مورد نظر ارسال نشده است یا هم اکنون به اداره پست محل زندگی تان تحویل داده شده است.

  در این مطلب از سایت مخاطب قصد داریم بهترین روش و آسان ترین روش پیگیری مرسولات پستی پیشتاز و عادی و پیگیری مرسولات پستی با کد پستی و پیگیری مرسولات پستی ناجا از طریق موبایل و اینترنت را به شما آموزش دهیم.

  اگر می خواهید خیلی سریع و به ساده ترین شکل ممکن بسته یا مرسوله پستی خود را پیگیری کنید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

  پیگیری مرسوله پستی از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی

  همانطور که ابتدای این مطلب اشاره شد فرقی نمی کند بسته شما چی باشد و از طرف چه کسی ارسال شده باشد. ممکن است از دیجی کالا محصولاتی را خریده باشید یا از فروشگاه اینترنتی دیگری کتاب یا هر چیز دیگری خریده باشید در هر صورت به شما یک کد مرسوله پستی داده می شود که می توانید از آن برای پیگیری مرسوله پستی خود استفاده کنید.

  معمولا سه روزه بسته پستی شما به دست تان خواهد رسید. اگر هر کجای ایران باشید از طریق پست پیشتاز طی 3 روز کاری بسته به شما تحویل داده می شود. ولی گاهی اوقات ممکن است بسته پستی شما دیرتر به دست تان برسد.

  در این صورت نگران این می شوید که چرا مرسوله پستی تان به دست تان نرسیده است. اینجاست که کد مرسوله پستی شما برای رهگیری آن به دردتان خواهد خورد. کافی است به سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس http://newtracking.post.ir مراجعه کنید تا مرسوله پستی خود را پیگیری کنید.

  نحوه پیگیری بسته یا مرسوله پستی از طریق سایت اداره پست

  اگر مرسوله یا بسته پستی شما هر چیزی به غیر از کارت سوخت یا گواهینامه یا گذرنامه باشد مستقیما از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی جمهوری اسلامی ایران قابل پیگیری است.

  اگر قصد دارید برای کسی بسته ای را پست کنید یا بسته ای قرار است برای شما ارسال شود در هر دو صورت کد مرسوله پستی به شما داده می شود و می توانید آن را پیگیری کنید. در تصویر زیر هم عکسی از مرسوله پستی که ما برای دوست مان ارسال کردیم قرار دارد و هم عکسی از پنل کاربری دیجی کالا که از آن محصولاتی را خریداری کرده ایم. که در هر دو تصویر کد مرسوله پستی وجود دارد.

  این کد 24 رقمی را به یاد داشته باشید. برای پیگیری مرسوله خود باید به سامانه پیگیری مرسولات پستی به آدرس newtracking.post.ir مراجعه کنید. همانطور که در تصویر زیر می بینید باید کد 24 رقمی مرسوله خود را در کادر وسط بنویسید و اینتر بزنید.

  سپس وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه مشخصات مرسوله شما به همراه ساعت تحویل را ملاحظه می کنید. البته تصویر زیر مربوط به مرسوله ای است که هم اکنون به مشتری تحویل داده شده است. در غیر این صورت در این صفحه باید روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید تا مشخص شود بسته یا مرسوله پستی شما هم اکنون در چه مرحله ای از ارسال قرار دارد.

  بعد از کلیک روی جزئیات بیشتر می توانید اطلاعات کامل تری مثل تاریخ تحویل به پست از طرف شرکت یا شخص مورد نظر و تحویل بسته پستی به اداره پست مقصد ارائه شده است.

  رهگیری مرسولات پستی از طریق اس ام اس

  اگر به اینترنت دسترسی ندارید نگران نباشید! برای پیگیری مرسولات پستی خود همیشه هم مراجعه به سامانه پیگیری مرسولات پستی نیاز نیست! شما به راحتی از طریق ارسال کد مرسوله خود به سر شماره ۲۰۰۰۴۴۱ می توانید مرسوله پستی خود را پیگیری کنید.

  در این صورت پیامکی از اداره پست دریافت می کنید که در آن مشخصات مرسوله پستی خود به همراه تاریخ تحویل به پست را دریافت خواهید کرد.

  پیگیری مرسولات سازمانی؛ کارت سوخت، گواهینامه و …

  اگر قصد دارید مرسولات سازمانی نظیر گواهینامه، گذرنامه، کارت سوخت یا کارت ماشین و … را پیگیری کنید باید به سامانه پیگیری مرسولات پستی سازمانی به آدرس najatracking.post.ir مراجعه کنید.

  توجه کنید که این سامانه مخصوص پیگیری کارت سوخت، پیگیری کارت خودرو، پیگیری گواهینامه، پیگیری اسناد موتور سیکلت و پیگیری نظام وظیفه می باشد.

  سپس مانند تصویر زیر ابتدا باید نوع سند خود را مشخص کنید و سپس شماره مورد نظر را وارد کنید. مثلا اگر می خواهید گواهینامه خود را پیگیری کنید باید کد ملی خود را وارد کنید.

  پیگیری مرسولات پستی مربوط به ناجا پلیس +10

  برای اینکه کارت پایان خدمت، گواهینامه، گذرنامه خود را پیگیری کنید می توانید از طریق سامانه موبایلی پلیس +10 استفاده کنید. از طریق این سامانه می توانید اجازه خروج از کشور خود را نیز بررسی کنید. یعنی همان ممنوع الخروجی خود را چک کنید.

  برای اینکار با گوشی تلفن همراه خود کد *110# را شماره گیری کنید. در صفحه اول خدمات در دست اقدام را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد گزینه یک را یعنی پلیس +10 را بزنید.

  در مرحله بعد وضعیت مدارک را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد نیز باید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  در آخرین مرحله باید کد پیگیری مورد نظر خود را برای پیگیری کارت پایان خدمت یا گواهینامه خود را وارد کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید گواهینامه خود را پیگیری کنید باید کد گواهینامه خود را وارد کنید.

  پیگیری مرسولات پستی خارجی

  برای پیگیری مرسولات پستی خارجی نیز می توانید از طریق خود سایت اداره پست به آدرس post.ir اقدام کنید. برای اینکار پس از ورود به سایت اداره پست کافی است به قسمت خدمات الکترونیکی پست مراجعه کنید و روی گزینه رهگیری مرسولات خارجه کلیک کنید. و از طریق لینک یا کد رهگیری مرسولات خود را در خارج از کشور نیز رهگیری کنید.

  همچنین برای پیگیری مرسولات پستی خارجی می توانید از طریق روش پیگیری از طریق اس ام اس هم اقدام کنید. این روش برای رهگیری مرسولات پستی در خارج از کشور نیز جواب می دهد.

  جمع بندی و پایان

  امیدوارم از این مطلب آموزشی که برای پیگیری مرسوله پستی پیشتاز و معمولی و مرسولات پستی سازمانی بود استفاده کافی را برده باشید. فراموش نکنید که پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری یا پیگیری مرسولات پستی با نام و نام خانوادگی غیر ممکن است و حتما باید رسید پستی یا شماره مرسوله را داشته باشید.

  برای پیگیری مرسولات پستی تیپاکس هم کافی است به سایت تیپاکس مراجعه کنید و با کد مرسوله خود آن را پیگیری کنید.

  اگر شما هم روش جدیدی را برای پیگیری مرسولات یا پیگیری بسته پستی می دانید خوشحال می شویم با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید. اگر این مطلب برای شما مفید بوده است لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نسترن : سلام یک هفته هست هنوز نرسیده بعد به چه دردم میخوره الان لازمم هست😡

  اظهری : من ازیه کانال تلگرامی داروی گیاهی سفارش دادم میگندارسال شده ولی الان چهارروزه بدستم نرسیده کدمرسوله هم ندارم..چیکاربایدبکنم

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نوید : سلام چندروز بسته من ارسال شده کدرهگیری هم دارم میگه بسته رسیده وخارج شده ولی دستم نگرفته

  زهرا : من یه بسته قرار بود بفرستن کد رهگیری هم ندادن یه هفته است ‌، طرف میگه پست کردم ولی نمدونم راسته یا نه وچجوری پیگیری کنم هرکی بلده راهنمایی کنه

  غلامحسن جلیل وند : ۴۹۹۴۹۷۹۸

  ناشناس : اخه این مشکل خیلی دارن کد رهگیری ندارن باید چه کار کنند

  ناشناس : خدا شکر توی این مملکت کسی جواب گوی مشکل مردم نیست

  درنا : سلام من 21روز هست بسته سفارش دادم کد رهیگیری هم.بهم ندادن چجوری پیگیری کنم؟

  هادی شعبانزاده : ۲۰روزه بسته به دستم نرسیده وکد مرسوله را که وارد میکنم میزنه اشتباه هست کسی که فرستاده میکه من فرستادم نمیدونم چه‌کار باید بکنم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  هادی شعبانزاده 2 ماه قبل
  4

  ۲۰روزه بسته به دستم نرسیده وکد مرسوله را که وارد میکنم میزنه اشتباه هست کسی که فرستاده میکه من فرستادم نمیدونم چه‌کار باید بکنم

  سعیدشکوری 3 ماه قبل
  -1

  کد رهگیری مو نمیدونن

  -1
  اسما داستارپور 2 ماه قبل

  کفش

  -1
  ناشناس 2 ماه قبل

  اسما داستارپور

  0
  هادی شعبانزاده 2 ماه قبل

  کد رهگیری که میزنم میکه اشتباه هست و الان حدود ۲۰روزه بسته به دستم نرسیده

  علی محمد بهمنی پور 4 ماه قبل
  0

  پیگیری ارسال گوشی موبایل

  خدری 5 ماه قبل
  1

  برای پیگیری مرسوله های پستی بدون کد رهگیری چکار باید کرد

  کارگر دولت ابادی 5 ماه قبل
  -2

  گواهینامه رانندگی المثنی صادر شده

  مهری ابراهیمی نژاد 5 ماه قبل
  1

  موسولهمن نرسیده چرا انگوشتر نقره است

  حمید ترابی 5 ماه قبل
  -2

  رای کمسیون ماده صد شهردار

  حمید ترابی 5 ماه قبل
  -2

  رای کمسیون ماده 100شهردار

  -2
  حمید ترابی 5 ماه قبل

  رای کمسیون ماده 100شهردار مشهد

  حمید رضا نجفی 5 ماه قبل
  0

  کارت پایان خدمت هنوز دستم نرسیده

  هادی دوستی 5 ماه قبل
  -1

  امروز بیست اردیبهشت ۱۴۰۰ بسته ای از اداره پست ملارد به بازار فرستاده ام پیامک مرسوله نیامده چطور پیگیری کنم

  حبیب اله سالاری 5 ماه قبل
  1

  مدت ۷ماه قبل درخواست المثنی کارت پایان خدمت از طریق پلیس به اضافه ده کردم مرسوله به پست ارسال شده ولی هنوز بدستم نرسیده ضمنا در سایت پیگیری نوشته که مامور پست دو بار مراجعه کرده ولی کسی حضور نداشته در حالی که از موقع ورود ویروس کرونا ما جایی نرفتیم که در ادرس فوق نباشیم

  مهدی 5 ماه قبل
  3

  سلام من نزدیک دو ماه هست کارت خدمتدم ارسال شده اما ب دستم نرسیده ممنون میشم کمک کنین

  علیر ضا بزرگی 6 ماه قبل
  3

  مرسوله من از رشت به قشم هنوز نرسیده .

  امیر 6 ماه قبل
  2

  کارت پایان خدمت

  درنا 6 ماه قبل
  4

  سلام من 21روز هست بسته سفارش دادم کد رهیگیری هم.بهم ندادن چجوری پیگیری کنم؟

  1
  هادی دوستی 5 ماه قبل

  امروز یک کارتن برای بازار پست کرده ام پیامک کد مرسوله نیامده

  اظهری 6 ماه قبل
  8

  من ازیه کانال تلگرامی داروی گیاهی سفارش دادم میگندارسال شده ولی الان چهارروزه بدستم نرسیده کدمرسوله هم ندارم..چیکاربایدبکنم

  ناشناس 6 ماه قبل
  2

  بی مسئولیتی کارمندای اداره پست ماهدشت و پست چی هاش جای تاسف داره

  R 6 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید،من چهارشنبه برام بسته ای پست شده ولی هنوز به دستم نرسیده

  هرچی کد رهگیری رو میزنم پیشرفتی نمی بینم تا جمعه تاریخ داره که کجا بوده ولی دیگه خبری نیست😔

  -1
  Sh 5 ماه قبل

  میرسه

  نادر قایدی 6 ماه قبل
  0

  کارت سوخت

  نادر قایدی 6 ماه قبل
  2

  کارت سوخت

  امیر 6 ماه قبل
  2

  سلام. الان ۵ماه هست ماشین بنام من شده.اما متاسفانه کارت ماشین نیامده شماره مرسوله هم ندارم متاسفانه .چه باید بکنم بیزحمت راهنمایی بفرمایید .ممنون

  جوادافچنگی 6 ماه قبل
  0

  چگونه بفهمیم نامه ماکجاست بدون شماره مرسوله

  سانی 7 ماه قبل
  1

  سلام وقت بخیر .کد ده رقمی به من داداه شده اما هر چی میزنم میگه صحیح نیست چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

  سعید 7 ماه قبل
  0

  سلام کارت پایان خدمتم یک‌ماهه همینطور تو اداره های پست برا خودش می‌چرخه هر اداره پستی میرم میگن اینجا نیست پیگیری کنین لطفا

  سیمین 7 ماه قبل
  1

  بسته من 9 روزه به دستم نرسیده از شرکت نفیس بوده همیشه این پوست کارشه

  1
  Sh 5 ماه قبل

  زود میرسه قصه نخور

  نوید 7 ماه قبل
  7

  سلام چندروز بسته من ارسال شده کدرهگیری هم دارم میگه بسته رسیده وخارج شده ولی دستم نگرفته

  0
  صادق 5 ماه قبل

  به خاطرکرونا بسته ها چندروزی قرنطینه میشن اگه عجله دارین خودتون برین دفترپست مرکزی مربوط به محلتون وتحویل بگیرین

  فروغ 7 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید الان نزدیک به 6روز هست مرسوله من هنوز به دستم نرسیده

  محمد رضا حیدری 8 ماه قبل
  1

  با سلام چه سلامی یکی تو این خرابشده جواب گو نیست یا باید رشوه بخورین تا جواب ملت وبدین بسته فرستادن کد رهگیری نیومده وقتی200تومان کم میدی شلوار آدمو درمیارن رئیس کلی که بی عرضه باشه کارمنداشم باید بشه رشوه خود

  محمد رضا حیدری 8 ماه قبل
  2

  لطف کنین یه برنامه معرفی بکنید با کد پستی خود بدونیم بسته داریم یانه

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  بسته پستی من هنوز نیامده میشه عصرها پست ارسال کند

  1
  کریمان 8 ماه قبل

  بسته پستی من هنوز نیامده میشه عصرها پست ارسال کند

  علی رستمی 8 ماه قبل
  0

  سلام وافعا راهنمایی شما عالی میباشد, تشمر, از, زحمات شما پایدار, باشید خیلی خیلی عالی

  مرتضی حمزه 8 ماه قبل
  1

  پیگیری مدارک ماشین

  -1
  رسول 6 ماه قبل

  داروی گیاهی سفارش دهده ام برای کمر درد از شر کت بانیان تولید اندیشه سازان

  فریده 8 ماه قبل
  0

  سلام من بسته پستی ارسال کردم ولی کد رهگیری دریافت نکردم

  نویدچاریزهی کوه سیچی 8 ماه قبل
  2

  آمدن کارت پلاک

  0
  مرتضی حمزه 8 ماه قبل

  پیگیری مدارک ماشین

  فاطمه 8 ماه قبل
  0

  سلام می‌شود به جای کد رهگیری کد ملی را ارسال کنیم

  شرکت کیمیا معمارسارنگ 8 ماه قبل
  -2

  دفاترپلمپ انجام دادم نیامدن جواب

  پست مرکزی 8 ماه قبل
  1

  شرکت کیمیا معمارسارنگ دفاترپلمپ

  رضاپاکراه 8 ماه قبل
  -2

  باسلام اول از همه مهمتر قبل از به وجود امدن پست پیشتاز ویا پست سفارشی باتمبر کشورمبدا ایا وجودداشت؟فکرنمیکمنم چون قدیما مثلا کسی میخواست یه کا ت پستال هم بفرسته راحت روی پاکت نامه تمبرمیزد وتوی صندوق پست میزاشت وممکن بودیه خرده زمان ببره اما حتمابه دست گیرنده میرسید.اماباپیشرفت تکنولوژی الان راحت باکدرهگیری میشه همه اطلاعات بسته پست روفهمیدکه دقیقاکی یه دست گیرنده خواهدرسید‌.سوال من اینه که باگذشت زمان وغیره چرا مثال کسی یک کارت پستال توی پاکت میزاره وتمبرمیزنه خیلی قشنگ خوب مرتب وارسال میکنه ازیک کشوربه مقصدایران ومدت 40روزهم گذشت وهنوزخبری ازبسته ویاپاکت نامه ای که توش حتی یک کارت پستال باشه نرسیده به دست گیرنده وبعدازچهل روزباید ازکارت وقتت بزنی بری اداره پست پیگیرمرسوله ات باشی به امیداینکه همکارهای محترمی که پشت باجه سازمان نشسته اندبرای چی؟بله برای پاسخگویی ارباب ورجوع .اما متاسفانه به جای اینکه راهنماییت کنند ویا پیگیرکار ارباب ورجوع باشن خیلی راحت وبا لحن تندهیچ جوابی ندارن ویا میگن کدرهگیری داریدبگید پیگیری میکنم ویا خیلی راحت ازسرشون ردت میکن وشماروپاس میدن به باجه دیگه وباجه دیگه شوتت میکنه به باجه دیگه که تااخرین باجه یک لحضه به خودت میای میبینی که نتیجه نگرفتی ویا راهنمایت نکردن هیچ تازه میبینی بی احترامی هم شدی!چرا؟دلیل اش چیه ؟پس بنده چطورمیتونم پیگیربسته ام که حاوی مثال یه پاکت نامه ست ازیه کشوری که فرستنده داره نام ونشانی تلفن کدپستی وهمه چیزش روپاکت نوشته وگیرنده اش هم همچنین .سوال ام اینه کسی کد رهگیری نداشته باشه ایاباید بسته اش گم وگورشه که به دست گیرنده اش نرسه چون کد رهگیری نداره؟فقط تنها نکته اخرروبگم خلاص میخواهم شما به جای من باشی لطفا!خیلی شرمنده ام که وقت گرانبهاتونوگرفتم .یا حق

  مینا 8 ماه قبل
  -1

  سلام دوستان برای پیگیری هر کار کردید کد مرسوله بگیرین و اگر نه دستتون به هیچ جا بند نیست اداره پست هم زنگ بزنید بگین بسته کجاست کد مرسوله میخواد

  شهلا 8 ماه قبل
  1

  الان ده روز میشه که از مرسوله من خبری نیست،به فروشنده میگم ،میگه بمن کد رهگیری ندادن ،من چیکار میتونم بکنم؟

  مهرزاد اطیابی 8 ماه قبل
  0

  یک کتاب از دیجیتال کالا برای من ارسال شده ولی هنوز بدستم نرسیده

  3
  @ 8 ماه قبل

  شماره همراه مأمور پست واوان را لطف کنید بهم بدید تا بتونم باش تماس بگیرم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  پیگیری کارت سوخت

  غلامحسن جلیل وند 8 ماه قبل
  5

  ۴۹۹۴۹۷۹۸

  مصطفی شهیاری 8 ماه قبل
  -1

  تقاضای کارت سواری شماره 63363

  زینب غیبی پور 8 ماه قبل
  0

  دوماه پیش سفارش یک لباس ازیک کانالی به نام گلرخ دادم میگه ارسال شده ولی هنوزدستم نرسیده

  علیرضا صمیمی 9 ماه قبل
  3

  من یه بسته. از تهران با پست سفارشی برام ارسال شده الان پنج روزه هنوز پرند نرسیده . واقعا تاسف باره. زمانهای. ماقبل تاریخ. هم. فکر نکنم. اینجوری بوده باشه. و. مثلا. اومدیم. کار درست و با درصد اطمینان بالا انجام بدیم . ولی کاری میکنن ادم هزار تا فحش ب خودش بده . ‌نمیدونم. این چیزها فقط تو ایران. پیش میاد. . متاسفانه. اصلا خوب نیست کمی فکر کنید بزرگواران. مسئول که این. اداره. رو مدیریت. میکنید . هر چند. براتون فقط مدیریت. و‌بودن مهمه. نه رضایت مردم

  ‌ متاسفم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام بسته ایی سفارش داده بودن برام ارسال کردن کد رهگیری رو که میزنم میزنه که تحویل گیرنده شده درحالی که بسته اسیدیته من نرسیده

  0
  صادق 5 ماه قبل

  اون تحویل گیرنده شده ولی به خاطرکرونا چندروزقرنطینه میشه .خودتون حضوری برین دفترپست مرکزی وتحویل بگیرین.البته اگه عجله دارین .چون چندماه پیش این اتفاق برای من افتادومن خودم رفتم بسته روازپست گرفتم

  0
  شبنم 8 ماه قبل

  شما یک شکایت از مامور پست داخل سایت ثبت کنین

  3
  مینا 8 ماه قبل

  شاید اداره پست باشه

  در غیر اینصورت کد مرسوله رو زدین نگاه کنید ببینم ادرس شما رو نوشته اگه ننوشته بود الکی بهتون دادن

  سعید خواجه ای 9 ماه قبل
  1

  شربت فران سفارش دادم

  بهرنگ1980 9 ماه قبل
  3

  با سلام و عرض ادب

  چرا نوشتید می‌شود مرسوله را بدون کد رهگیری پیگیری کرد و بعد در آخر می‌گویید مربوط به مدارک و مرسولات ناجا میباشد این مدل پیگیری!!

  این کارتون اصلا جالب نبود و نیست.

  عزیزان مرسولات پستی فقط با کد پیگیری که اداره پست به فرد ارسال کننده اعلام می‌کند قابل پیگیری میباشد وتمام

  -1
  تهمینه 9 ماه قبل

  خوب درست میگن اگه مثلا کارت سوخت کارت ماشین گواهینامه باشه کد رهگیری اصلا بهت نمیدن باید بری بخش پیگیری مرسولات سازمانی و نسبت به اون چیزی که برات میاد اطلاعات وارد کنی مثلا گواهینامه کد ملی کارت ماشین شماره پلاک و غیره

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  چرا سفارش های من ثبت نشده پولم کم شده از حسابم

  Mahsa 9 ماه قبل
  0

  برا پیگیری بدون کد رهگیری با چه شماره باید تماس گرفت؟

  ایمان 9 ماه قبل
  0

  سلام کاری سفارش دادم کد رهگیری ندارم

  مریم اقاجانی 9 ماه قبل
  0

  کدرهگیری یاکدمرسوله ندارم باکارت ملی میتونم برم اداره پست تحویل بگیرم؟؟

  0
  بهرنگ1980 9 ماه قبل

  برای تحویل مرسوله شما احتیاجی به کد رهگیری پستی ندارید، کد رهگیری از اسمش مشخصه دیگه یعنی رهگیری مرسولات پستی که بدونید چه زمانی بدستان می‌رسد.

  سمیرا 9 ماه قبل
  1

  سلام منکه امروز قرار بود بستم برسه نرسیدتو سایته هم کد پیگیری مینویسم دو روز پیش زده بستم به مقصد شهرمون از مرکز پستشون خارج شده...بعد هردفعه زده بسته به مقصد بعدی رهسپارشد!اطلاعات دقیق ننوشته از طرفیم پایگاه پیامکیش کار نمیکنه اه

  زهرا 10 ماه قبل
  3

  این سامانه رهگیری واقعا مضخرفه هر موقع کد رهگیری وارد میکنیم پیام میده اطلاعی از مرسوله شما در دسترس نیس

  1
  . 9 ماه قبل

  خب کد پیگیریت اشتباه

  1
  عرفان 9 ماه قبل

  راست میگه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  میخاهم بدونم پاسپورت به چه مکانی در پست رسیده ازطریق کدملی

  محمد 10 ماه قبل
  2

  مدارک گم کردم

  عیسی جاودان 10 ماه قبل
  0

  سلام یه بسته از پوشاک وال داشتم میخواستم بدونم اومده ادره پست یا نه کد رهگیری ندارم

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  برو پیش رهبر

  F.n 10 ماه قبل
  -1

  سلام خواستم بدونم اگه کدپستی رو اشتباه نوشته باشیم کارت خودرو به دستمون میرسه؟

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  خدا شکر توی این مملکت کسی جواب گوی مشکل مردم نیست

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  چی چی خداروشکر باید پاسخگو باشن

  ناشناس 10 ماه قبل
  4

  اخه این مشکل خیلی دارن کد رهگیری ندارن باید چه کار کنند

  نسترن 10 ماه قبل
  8

  سلام یک هفته هست هنوز نرسیده بعد به چه دردم میخوره الان لازمم هست😡

  زهرا 10 ماه قبل
  5

  من یه بسته قرار بود بفرستن کد رهگیری هم ندادن یه هفته است ‌، طرف میگه پست کردم ولی نمدونم راسته یا نه وچجوری پیگیری کنم هرکی بلده راهنمایی کنه

  1
  مرضیه 9 ماه قبل

  مثل من 22 روزه سفارش دادم کد مرسوله همه رو میذارن از منو نذاشتن نمیدونم راسته یا دروغ آدرسشونوم راسته همه نوع مدرکی داره الانم یه هفته اس میگه فرستادم ولی جواب پیام تماسم نمیدن دارم دیونه میشم نمیدونم چکار کنم

  0
  سیروان گردی 10 ماه قبل

  بسته من کجاست

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  من یک نامه از اداره کار دارم نمی دونم برای از طریق پست ارسال شده یا اسال شده نبودم منزل برگشت خورده با توجه به اینکه کدر رهگیری ندارم چکار باید بکنم

  -2
  مهدیه 10 ماه قبل

  منم دقیقا همین وضعیت رو الان دارم و سه چهار روزه منتظرم و نمیدونم جواب برام فرستادن یا نه؟!!!

  بهناز 11 ماه قبل
  0

  سلام ۲هفتس سفارشم بدستم نرسیده کدرهگیری برام نمیفرستن

  0
  بهرنگ1980 9 ماه قبل

  باید اول بپرسید کد رهگیری اعلام میکنید به خریدار یا خیر؟ بعد مطمئن اقدام به خریدتان کنید

  نسرین 11 ماه قبل
  2

  سلام من یه بسته پستی دارم از قشم ..به تاریخ 10/9ارسال شده اما تو تاریخ 12/10مونده و جزییاتش اصلا نگفته شده یعنی تو همون تاریخ متوقف شده ...یعنی ارسال نشده؟ لطفا راهنماییم کنید

  0
  بهناز 11 ماه قبل

  برای منم همینطورهطراحی جدید سایت بهم ریخته کلا یکبار دیگه هم اینجوری شده بودم من از یه تاریخی به بعد دیگه نشون نداد جزئیات رو بعد که بستم ارسال شد همینکه تحویل گرفتم توی سایت زدم دیدم یهویی اطلاعات رو آورد بالا نگران نباشید

  مجید 11 ماه قبل
  1

  چرا مر سوله نمی رسد

  الهه 11 ماه قبل
  -1

  چند روز خزید انجام دادم کد مرسوله روهم میزنم ولی هنوز به دستم نرسیده جطور میتونم پیگیری کنم که کی به دستم میرسه؟

  وحدتی 11 ماه قبل
  2

  باسلام بسته من روز شنبه ازتهران ارسال شده ومتاسفانه کدمرسوله به من داده نشده چطوری میتونم پیگیر بسته ام باشم

  زیبا 11 ماه قبل
  2

  ا

  M.h 12 ماه قبل
  -1

  Man kode rahgiri nadaram bayad chejoori peygiri konam

  علی 12 ماه قبل
  0

  من کد رهگیری ندارم و جزو اتباع هستم چطور بسته را رهگیری کنم

  0
  زیبا 11 ماه قبل

  سلام شمامیتونیدازطریق کدملی اقدام کنید یاباگرفتن کد *۱۰#روی گوشیتون و انتخاب پلیس+۱۰پیگیری کنید امااین دوموردپیگیری منحصربه یکسری بسته های خاص هست مثل گواهینامه،گذرنامه و..

  ناصر اسکندرزاده 1 سال قبل
  -1

  سیم کارت ایرانسل

  احمدرضا 1 سال قبل
  0

  من سفارش خرید دادم کد رهگیری آمد ولی تا بنویسم صفحه رفت حالا چکار کنم بدون کد رهگیری پیگیر آن باشم

  0
  بهرنگ1980 9 ماه قبل

  از پشتیبانی سایت فروشنده کد رهگیری را مطلع شوید

  قدرت الله جنترانی 1 سال قبل
  -2

  ناپدید شدن کارت ملی

  قدرت الله جنترانی 1 سال قبل
  -1

  کمشده مدارک

  مهدی 1 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید