توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری

  1 بازدید

  پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و بدون کد رهگیری – پیگیری مرسولات پستی ناجا

  پیگیری مرسوله پستی با کد ملی و بدون کد رهگیری – پیگیری مرسولات پستی ناجا

  با پیشرفت روز افزون تکنولوژی به خصوص در زمینه ارتباطات شاید پست به آن شکل سابق محبوب نباشد اما همچنان سهم بالایی در ارتباطات دارد به خصوص در ادره های دولتی و خصوصی دارد البته دیگر به شکل سابق نیازی به مراجعه حضوری برای پیگیری مرسولات پستی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید از طریق موبایل یا کامپیوتر پیگیر مرسولات پستی خود باشید که در چه مرحله ای قرار دارد. در مقاله امروز اینترنت کمک قصد داریم به روش های پیگیری مرسوله پستی بپردازیم.  

  روش های پیگیری مرسوله پستی

  برای پیگیری مرسولات پستی خود روش هایی وجود دارد که بنا به اطلاعاتی که در اختیار دارید می توانید با استفاده از یکی از این روش ها مرسوله پستی خود را رهگیری نمایید که این روش ها عبارتند از :

  - پیگیری مرسولات با کد رهگیری

  - پیگیری مرسولات بدون کد رهگیری  و با کارت ملی

  - پیگیری مرسولات پستی با استفاده از کد USSD

  که در ادامه به تشریح این روشها خواهیم پرداخت.

  پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری

  برای پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری می بایست به سایت اداره پست مراجعه نمایید هنگامی که یک بسته پست می نمایید یک کد رهگیری پستی به شما داده می شود ( کد رهگیری پستی ۱۰ یا ۲۰ رقمی می باشد و برای مرسولات خارجی 13 رقمی می باشد )

  با ورود به سایت در کادری که در وسط صفحه قرار دارد کد رهگیری مرسوله پستی خود را وارد کنید و روی آیکن ذره بین کلیک کنید.

  پس از سرچ در صفحه جدید می توانید تاریخ و ساعت تحویل ، نقطه پستی و رویداد را مشاهده نمایید. اگر مرسوله پستی به دست شما یا فرد مورد نظرتان رسیده باشد در قسمت رویداد توضیح داده می شود و اگر جزئیات بیشتری مد نظر شماست بر روی دکمه زرد رنگ مشاهده جزئیات کامل مرسوله کلیک نمایید.بعد از کلیک در قسمت پایین صفحه یک قسمت اضافه می شود که نقطه ورود و خروج مرسوله پستی شما با تاریخ و زمان ثبت شده است.

  اگر به اینترنت دسترسی ندارید می توانید مرسولات پستی خود را از طریق پیامک ۲۰۰۰۴۴۱ رهگیری نمایید برای انجام این کار حرف R را به همراه کد ۱۰ رقمی یا ۲۰ رقمی مرسوله خود را به این شماره ارسال نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری و با کد ملی

  برای پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری و از طریق کارت ملی نیز می توانید از طریق این سایتمرسوله های سازمانی خودتان را پیگیری نمایید . توجه داشته باشید که پیگیری مرسولات پستی با کد ملی فقط به گواهینامه و نظام وظیفه اختصاص دارد. با توجه به نوع مرسوله می بایست اطلاعات مرتبط را وارد نمایید و سپس از گزینه ی جستجو استفاده نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی با استفاده از کد USSD 

  این روش برای پیگری مرسولات پستی ناجا کاربرد دارد . کد #10* را در موبایل خود وارد نمایید.

   سپس از مابین گزینه ها، پلیس + ۱۰ را انتخاب نمایید. سپس وضعیت مدارک را انتخاب نمایید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  کد ملی را برای پیگیری گواهینامه و گذرنامه ، شماره گواهینامه را برای پیگیری گواهینامه خود را وارد نمایید و وضعیت مرسوله خود را مشاهده نمایید.

  پیگیری مرسولات پستی به ساده ترین روش ممکن(روش جدید)

  پیگیری مرسولات پستی به ساده ترین روش ممکن(روش جدید)

  حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید محصول پستی خود را پیگیری کنید که کی به دست تان خواهد رسید. بعضی از این مرسولات ممکن است مرسولات مهمی مانند کارت سوخت، کارت ملی یا گواهینامه ماشین باشد و به همین دلیل پیگیری آن ضرورت بالایی داشته باشد.

  در این صورت ممکن است به فکرتان برسد که برای پیگیری مرسولات پستی به اداره پست محل زندگی خود بروید! اما این کار هم وقت شما را خواهد گرفت و هم ممکن است به قدری اداره پست محل زندگی تان شلوغ باشد که جواب درستی به شما ندهند!

  از این رو یکی از بزرگترین اقدامات اداره پست جمهوری اسلامی ایران راه اندازی سامانه پیگیری مرسولات پستی به صورت اینترنتی است که باعث برطرف شدن یکی از بزرگترین دغدغه های مردم کشور شده است. چنین دستاوردی هم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شده است و هم دیگر نیازی به پاسخگویی کارمندان پست به ارباب رجوع نخواهد بود.

  به سادگی با مراجعه به سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی می توانید مرسولات پستی عادی یا پیشتاز خود را پیگیری کنید. فرقی نمی کند مرسوله شما از کجای کشور و از طریق چه شرکتی قرار است ارسال شود! در هر صورت می توانید با شماره مرسوله پستی خود مرسوله خود را پیگیری کنید و ببینید هم اکنون در چه مرحله ای از ارسال قرار دارد؟

  به عنوان مثال می توانید این بررسی را انجام دهید که آیا هنوز توسط شرکت مورد نظر ارسال نشده است یا هم اکنون به اداره پست محل زندگی تان تحویل داده شده است.

  در این مطلب از سایت مخاطب قصد داریم بهترین روش و آسان ترین روش پیگیری مرسولات پستی پیشتاز و عادی و پیگیری مرسولات پستی با کد پستی و پیگیری مرسولات پستی ناجا از طریق موبایل و اینترنت را به شما آموزش دهیم.

  اگر می خواهید خیلی سریع و به ساده ترین شکل ممکن بسته یا مرسوله پستی خود را پیگیری کنید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

  پیگیری مرسوله پستی از طریق سامانه پیگیری مرسولات پستی

  همانطور که ابتدای این مطلب اشاره شد فرقی نمی کند بسته شما چی باشد و از طرف چه کسی ارسال شده باشد. ممکن است از دیجی کالا محصولاتی را خریده باشید یا از فروشگاه اینترنتی دیگری کتاب یا هر چیز دیگری خریده باشید در هر صورت به شما یک کد مرسوله پستی داده می شود که می توانید از آن برای پیگیری مرسوله پستی خود استفاده کنید.

  معمولا سه روزه بسته پستی شما به دست تان خواهد رسید. اگر هر کجای ایران باشید از طریق پست پیشتاز طی 3 روز کاری بسته به شما تحویل داده می شود. ولی گاهی اوقات ممکن است بسته پستی شما دیرتر به دست تان برسد.

  در این صورت نگران این می شوید که چرا مرسوله پستی تان به دست تان نرسیده است. اینجاست که کد مرسوله پستی شما برای رهگیری آن به دردتان خواهد خورد. کافی است به سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس http://newtracking.post.ir مراجعه کنید تا مرسوله پستی خود را پیگیری کنید.

  نحوه پیگیری بسته یا مرسوله پستی از طریق سایت اداره پست

  اگر مرسوله یا بسته پستی شما هر چیزی به غیر از کارت سوخت یا گواهینامه یا گذرنامه باشد مستقیما از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی جمهوری اسلامی ایران قابل پیگیری است.

  اگر قصد دارید برای کسی بسته ای را پست کنید یا بسته ای قرار است برای شما ارسال شود در هر دو صورت کد مرسوله پستی به شما داده می شود و می توانید آن را پیگیری کنید. در تصویر زیر هم عکسی از مرسوله پستی که ما برای دوست مان ارسال کردیم قرار دارد و هم عکسی از پنل کاربری دیجی کالا که از آن محصولاتی را خریداری کرده ایم. که در هر دو تصویر کد مرسوله پستی وجود دارد.

  این کد 24 رقمی را به یاد داشته باشید. برای پیگیری مرسوله خود باید به سامانه پیگیری مرسولات پستی به آدرس newtracking.post.ir مراجعه کنید. همانطور که در تصویر زیر می بینید باید کد 24 رقمی مرسوله خود را در کادر وسط بنویسید و اینتر بزنید.

  سپس وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه مشخصات مرسوله شما به همراه ساعت تحویل را ملاحظه می کنید. البته تصویر زیر مربوط به مرسوله ای است که هم اکنون به مشتری تحویل داده شده است. در غیر این صورت در این صفحه باید روی گزینه جزئیات بیشتر کلیک کنید تا مشخص شود بسته یا مرسوله پستی شما هم اکنون در چه مرحله ای از ارسال قرار دارد.

  بعد از کلیک روی جزئیات بیشتر می توانید اطلاعات کامل تری مثل تاریخ تحویل به پست از طرف شرکت یا شخص مورد نظر و تحویل بسته پستی به اداره پست مقصد ارائه شده است.

  رهگیری مرسولات پستی از طریق اس ام اس

  اگر به اینترنت دسترسی ندارید نگران نباشید! برای پیگیری مرسولات پستی خود همیشه هم مراجعه به سامانه پیگیری مرسولات پستی نیاز نیست! شما به راحتی از طریق ارسال کد مرسوله خود به سر شماره ۲۰۰۰۴۴۱ می توانید مرسوله پستی خود را پیگیری کنید.

  در این صورت پیامکی از اداره پست دریافت می کنید که در آن مشخصات مرسوله پستی خود به همراه تاریخ تحویل به پست را دریافت خواهید کرد.

  پیگیری مرسولات سازمانی؛ کارت سوخت، گواهینامه و …

  اگر قصد دارید مرسولات سازمانی نظیر گواهینامه، گذرنامه، کارت سوخت یا کارت ماشین و … را پیگیری کنید باید به سامانه پیگیری مرسولات پستی سازمانی به آدرس najatracking.post.ir مراجعه کنید.

  توجه کنید که این سامانه مخصوص پیگیری کارت سوخت، پیگیری کارت خودرو، پیگیری گواهینامه، پیگیری اسناد موتور سیکلت و پیگیری نظام وظیفه می باشد.

  سپس مانند تصویر زیر ابتدا باید نوع سند خود را مشخص کنید و سپس شماره مورد نظر را وارد کنید. مثلا اگر می خواهید گواهینامه خود را پیگیری کنید باید کد ملی خود را وارد کنید.

  پیگیری مرسولات پستی مربوط به ناجا پلیس +10

  برای اینکه کارت پایان خدمت، گواهینامه، گذرنامه خود را پیگیری کنید می توانید از طریق سامانه موبایلی پلیس +10 استفاده کنید. از طریق این سامانه می توانید اجازه خروج از کشور خود را نیز بررسی کنید. یعنی همان ممنوع الخروجی خود را چک کنید.

  برای اینکار با گوشی تلفن همراه خود کد *110# را شماره گیری کنید. در صفحه اول خدمات در دست اقدام را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد گزینه یک را یعنی پلیس +10 را بزنید.

  در مرحله بعد وضعیت مدارک را انتخاب کنید.

  در مرحله بعد نیز باید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

  در آخرین مرحله باید کد پیگیری مورد نظر خود را برای پیگیری کارت پایان خدمت یا گواهینامه خود را وارد کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید گواهینامه خود را پیگیری کنید باید کد گواهینامه خود را وارد کنید.

  پیگیری مرسولات پستی خارجی

  برای پیگیری مرسولات پستی خارجی نیز می توانید از طریق خود سایت اداره پست به آدرس post.ir اقدام کنید. برای اینکار پس از ورود به سایت اداره پست کافی است به قسمت خدمات الکترونیکی پست مراجعه کنید و روی گزینه رهگیری مرسولات خارجه کلیک کنید. و از طریق لینک یا کد رهگیری مرسولات خود را در خارج از کشور نیز رهگیری کنید.

  همچنین برای پیگیری مرسولات پستی خارجی می توانید از طریق روش پیگیری از طریق اس ام اس هم اقدام کنید. این روش برای رهگیری مرسولات پستی در خارج از کشور نیز جواب می دهد.

  جمع بندی و پایان

  امیدوارم از این مطلب آموزشی که برای پیگیری مرسوله پستی پیشتاز و معمولی و مرسولات پستی سازمانی بود استفاده کافی را برده باشید. فراموش نکنید که پیگیری مرسولات پستی بدون کد رهگیری یا پیگیری مرسولات پستی با نام و نام خانوادگی غیر ممکن است و حتما باید رسید پستی یا شماره مرسوله را داشته باشید.

  برای پیگیری مرسولات پستی تیپاکس هم کافی است به سایت تیپاکس مراجعه کنید و با کد مرسوله خود آن را پیگیری کنید.

  اگر شما هم روش جدیدی را برای پیگیری مرسولات یا پیگیری بسته پستی می دانید خوشحال می شویم با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید. اگر این مطلب برای شما مفید بوده است لطفا امتیاز خود را ثبت کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نسترن : سلام یک هفته هست هنوز نرسیده بعد به چه دردم میخوره الان لازمم هست😡

  درنا : سلام من 21روز هست بسته سفارش دادم کد رهیگیری هم.بهم ندادن چجوری پیگیری کنم؟

  نوید : سلام چندروز بسته من ارسال شده کدرهگیری هم دارم میگه بسته رسیده وخارج شده ولی دستم نگرفته

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  اظهری : من ازیه کانال تلگرامی داروی گیاهی سفارش دادم میگندارسال شده ولی الان چهارروزه بدستم نرسیده کدمرسوله هم ندارم..چیکاربایدبکنم

  ناشناس : سلام خوبید انشاالله خسته نباشید چرا اینقدر فاصله زمانی زیادی بین تاریخ ارسال و تاریخ رسید به مقصد وجود دارد

  ابراهیم شفیعی مقدم : کارت خودرو

  رحمان صحرائی : نرسیده به دستم

  عصی : منم عین شما سی روز بسته سفارش دادم کدپیگیری ندادن کلاه گذاری از شرکتا به نظرمن

  غلامحسن جلیل وند : ۴۹۹۴۹۷۹۸

  نادر قایدی : کارت سوخت

  kaktoos : هرکی مادرشو دوس داره فلش رو به سمت بالا بزنه

  زهرا : من یه بسته قرار بود بفرستن کد رهگیری هم ندادن یه هفته است ‌، طرف میگه پست کردم ولی نمدونم راسته یا نه وچجوری پیگیری کنم هرکی بلده راهنمایی کنه

  ناشناس : اخه این مشکل خیلی دارن کد رهگیری ندارن باید چه کار کنند

  ناشناس : خدا شکر توی این مملکت کسی جواب گوی مشکل مردم نیست

  زهرا : این سامانه رهگیری واقعا مضخرفه هر موقع کد رهگیری وارد میکنیم پیام میده اطلاعی از مرسوله شما در دسترس نیس

  احمد نکاهی : ۳۸ روز من درخواست کارت ماشین کرده ام فعلا به دستم نرسیده

  شریف : سلام من کدمرسوله ام رادارم وقتی پیگیری میکنم چیزی ارسال نشده زنگ زدم 193کدپیگیری رادادم ولی پست میگه چیزی ثبت نشده بایدچکارکنم؟؟

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محسن کریمی 11 روز قبل
  0

  گواهی نامه

  شاپو ر حاجی اسفندیاری 13 روز قبل
  -1

  سلام یک ماه پیش تعویض پلاک مو تور دادم والی هنوز خبری نیست چکار کنم

  مجلی زاده 1 ماه قبل
  1

  سلام ده روز است از یک سایت اینترنتی خرید کرده ام ولی نمیدونم بسته رو پست کردند یا نه کد رهگیری هم ندادند جوابگو هم نیستند نمیدونم چطور پیگیری کنم

  علیرضا پاینده 2 ماه قبل
  0

  علیرضا پاینده

  علیرضا پاینده 2 ماه قبل
  0

  علیرضا پاینده

  فر 2 ماه قبل
  0

  خواهش میکنم مامورانی بزارید ک‌‌متوجه باشن مسئولیتشون چیه

  سها انگاری ماموران پستی باعث‌میشه بسته های پستی یا ارسال نشه یا گم‌بشه ک این وسط هیچ کس هم پاسخگو‌نیست

  عصی 3 ماه قبل
  6

  منم عین شما سی روز بسته سفارش دادم کدپیگیری ندادن کلاه گذاری از شرکتا به نظرمن

  0
  حاجی 22 روز قبل

  نکنه سایت دکتر ترک اعتیاد یا پگیچ های ازاین دست

  سلطانی 3 ماه قبل
  1

  120740036100096020034111

  سبحانی 3 ماه قبل
  1

  با سلام.من قبل عید ،یک بسته سفارش دادم از تهران .خودم اصفهانم.و ب من گفتن قبل عید بدستت میرسه ولی امروز ۵ روز هم از عید گذشته و خبری نیست از بسته .ی مانتو سفارش داده بودم که بمن کد رهگیری هم ندادن.واقعا نمیدونم چکار باید بکنم‌حتی شماره تلفن ازشون ندارم.

  1
  ناشناس 3 ماه قبل

  این مشکل برای منم پیش اومده نمیدونم چیکار کنم

  1
  سبحانی 3 ماه قبل

  سبحانی1 ثانیه قبل

  0

  با سلام.من قبل عید ،یک بسته سفارش دادم از تهران .خودم اصفهانم.و ب من گفتن قبل عید بدستت میرسه ولی امروز ۵ روز هم از عید گذشته و خبری نیست از بسته .ی مانتو سفارش داده بودم که بمن کد رهگیری هم ندادن.واقعا نمیدونم چکار باید بکنم‌حتی شماره تلفن ازشون ندارم.

  حسینی 3 ماه قبل
  0

  سلام اینکه اصلا مشخص نبست چه زمانی ازروز مرسوله به دستمون میرسه خیلی سخنته ... بسته من ازمشهدپست شده وزمانی برای من پیامک کد رهگیری آمد که مامور آمده وبرگشته بود وبه هیچ طریق دیگه ایی نمیتونستم ازوضعیت بسته ام مطلع بشم وتلفن ثابت هم ندارم واین بدترین حالت بلا تکلیفی است.... لطفا بفرمایید درچنین مواردی باید چکارکرد؟!

  مظفر کونانی 4 ماه قبل
  1

  من یه هفته است کدرهگیری را میدم میگه مرسوله پستی شماحذف شده چکارکنیم جواب درستی نمیدن

  سجاد مسعودی 4 ماه قبل
  1

  کارت پایان خدمت

  مریم 4 ماه قبل
  3

  اصلا راضی نیستیم از پست پیشتاز هزینه ی بالاتری میگیرن ولی بسته بعد از 9 روز هنوز به دستمون نرسیده که هیچ کد مرسوله رو هم 24 رقمی اعلام کردن

  من که دیگه غلط کنم از اداره پست واسه ارسال یا دریافت بسته استفاده کنم

  خودگ پیاده هم راه بیوفتم برم بسته رو تحویل بدم زودتر میرسم

  مریم 4 ماه قبل
  1

  همه میگن کد مرسوله باید 20 رقمی باشه ولی کد مرسوله بسته پستی من 24 رقمی هستش . جریاپ چیه؟

  عطا آله قوچکانی 4 ماه قبل
  0

  کارت سوخت صادرشده رسیده

  سیدشمس الاه 4 ماه قبل
  0

  دوماه کارت سوخت ثبت نام کردم ولی هنوز دریافت نکردم چگونه پیگیری کنم

  منصوره بیگدلی 4 ماه قبل
  0

  مرسوله اینجانب کجاست

  0
  رقیه مرادی نژاد 4 ماه قبل

  ایارسیده بسته من

  یه فرد در انتظار مرسوله 4 ماه قبل
  0

  یعنی اگه میخواستم مواد قاچاق کنم اینقدر طول نمیکشید گوشی فرستاده گناباد از تهران حالا مگه میرسه یه هفتس منتظرم بخدا اون بنده خدا پیاده میخواست راه بیوفته اون هزار کیلومتر رو تا الان میرسید دهنمو ساییده تازه مثلا پست پیشتازه😐

  حسن فلاحتی 5 ماه قبل
  0

  چرا مرسوله بنده ازچابهاربه دستم نرسیده

  حسن فلاحتی 5 ماه قبل
  0

  مرسوله بنده ازچابهاربه دستم نرسیده

  0
  حسن فلاحتی 5 ماه قبل

  مرسوله بنده ازچابهاربه دستم نرسیده

  فخری لیراوی 5 ماه قبل
  1

  فخری لیراوی

  سید قاسمعلی دانيالي 5 ماه قبل
  1

  سناسنامه فرستادم برا تعویق رفت لردکان برگشت به یزد کد رهگیری گم شده چکار باید کنم

  رسول 5 ماه قبل
  0

  کارت ماشین

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  کارت خودرو

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سناسوامه پستکردم ولی کد رهگیری گم شده چکار باید کنم

  امیر 5 ماه قبل
  0

  کارت ماشین

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  کارت خودرو

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام من بسته ای روپست کردم منتها بسته اشتباهی به شهر دیگه ای رفته آیا بسته به همون آدرس روی پاکت برمیگرده؟

  سید قاسمعلی دانيالي 5 ماه قبل
  -1

  سناسنامه

  0
  سید قاسمعلی دانيالي 5 ماه قبل

  کد رهگیری گم شده چکار کنم

  سید قاسمعلی دانيالي 5 ماه قبل
  0

  بابت سناسنامه

  رحمان صحرائی 5 ماه قبل
  6

  نرسیده به دستم

  ابراهیم شفیعی مقدم 5 ماه قبل
  6

  کارت خودرو

  مختار رحیمی 5 ماه قبل
  0

  سلام من مختار رحیمی برادری احمد رحیمی و مهدی رحیمی مداریک داداشم از دفتر مشهد به تاره بیست شش بورج 9 ارسال گردیده تا هنوز دستی ما نرسیده

  جواد 5 ماه قبل
  0

  گواهینامه بعد از چه مدتی میاد

  سیوان 6 ماه قبل
  0

  چهارشنبه گذشته یه بسته پستی پیشتاز داشتم تا حالا نرسیده کد رهگیریمم گم کردم چکار کنم

  امید 6 ماه قبل
  1

  من یه سفارش پستی دادم برام برگشت بزنن گفتن اس ام اس پیگیری میاد نیومده چی کار کنم به نظرتون ؟

  ایوب 6 ماه قبل
  1

  سلام من یه نامه از طرف بانک کار آفرین خیابان ستارخان برام فرستادن واسه شهران داخل تهران این ۷ روزه هنوز به دستم نرسیده این آخه چه معنی داره کد رهگیری هم ندارم چون اونا هم نمیدونن که به من بدن حالا من چطور پیگیری کنم که بدونم به دستم کی میرسه

  ۳۷۳۲۴۰۰۲۸۹۰۰۰۰۲۰۰۰۰۰۷۱۱۱ 6 ماه قبل
  0

  کارت ماشین

  فرشادصادقی 6 ماه قبل
  0

  فرشاد صادقی

  فرشته 6 ماه قبل
  3

  بدتر از پست این فروشنده های بی مسولیت کد نمیدن

  محسن زمان فشمی 6 ماه قبل
  0

  دوتا بارکد پستی دارم به دست خودم نرسیده به دست کس دیگه ایی داده‌اند ممنون میشم پیگیری بفرمایید

  بازگشا 6 ماه قبل
  0

  کفش سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده

  بهمن قنبری 6 ماه قبل
  0

  چطوری پیگیر کارت ماشینم بشم

  مانتو عروسکی 6 ماه قبل
  0

  آدرس من داراب فارس بوده اشتباه ارسال شده داراب آزربايجان

  عثمان 6 ماه قبل
  1

  واقعافقط ادم دست میندازن قرارشدکارت هفته ای برسره حالاهرجامیگردیم هیچ به هیچه حداقل کدرهگیریش رابرمامیفرستادین

  عثمان 6 ماه قبل
  1

  سلام کارت بلوبانک دوهفته ردشدبه دستم نرسیدقرارشدهفته ای تحویل مابشه ؟

  میلاد 6 ماه قبل
  2

  اقا یعنی چی ورا از اعتماد مردم سواستفاده میگنین ۳ هفته اس پستم نرسیده اعصاب ادمو بهم نریزین اون تلفن گوفتی جواب بدین رو میزارین رو رد چشه واقعا مردم الاف نیستن که برن اداره بیان کد رهگیری من میگه تو ارومیه هس چرانرسیده دستم واقعاکه

  سیدمحمدموسوی 6 ماه قبل
  3

  من یه دستگاه بازیه آتاری امروز رفتم تو اداره پست دادم پست کردن و یه برگه بهم دادن که کد رهگیریه ۲۴ رقمی داره ولی هر چی تو سایت میزنم میگه هیچ مرسوله پستی شما ندارید آخه ینی چی من ریدم تو این اداره پست چه قدر مردم باید تاوان پولی وقتبو الافیو کوفتو زهره ماره اینارو بدن آخه این کس کشا دارن چه گوهی میخورن پس مال چی دارن پول میگیرن از مردم پدرسوخته های دزد

  ناشناس 6 ماه قبل
  6

  سلام خوبید انشاالله خسته نباشید چرا اینقدر فاصله زمانی زیادی بین تاریخ ارسال و تاریخ رسید به مقصد وجود دارد

  هومان بهرامی نژاد 7 ماه قبل
  0

  بار کد کد من نیامده است

  فاطمه زیادی 7 ماه قبل
  0

  اره سه شنبه برام بسته پستم نرسیده چیکارکنم

  سروش 7 ماه قبل
  0

  مثل پست پیشتازه خخخ

  سروش 7 ماه قبل
  1

  بابا چرا کسی نیست جواب بده این دیگه چ وضش پست کارش درست انجام نمیده کرایه گرون هم میگره چش

  سروش 7 ماه قبل
  1

  من این دو هفته بستم از اصفهان به مسجدسلیمان نریده اخه ابن چه وضشی

  شریف 7 ماه قبل
  4

  سلام من کدمرسوله ام رادارم وقتی پیگیری میکنم چیزی ارسال نشده زنگ زدم 193کدپیگیری رادادم ولی پست میگه چیزی ثبت نشده بایدچکارکنم؟؟

  سید فایق بدری 7 ماه قبل
  0

  سلام از بیله سوار به مقصد مهاباد پاکت پستی داشتم هنوز دستم نرسیده

  محمد مرادی 7 ماه قبل
  2

  من فیلتر هوا ماشین سفارش دادم هنوز به دستم نرسیده میخواستم ببینم الان کجا رسیده

  رضا طبری 7 ماه قبل
  0

  طی رهگیری مرسوله پستی بعداز ۹ روز اعلام میکنه ببسته بدستم رسیده با تاریخو ساع وحتی نام پستچی در صورتیکه اینطور نیست وبسته ای تحویل نگرفتم به سامانه ۱۹۳ تما میگیرم اونم گویا هست وبه کارشناس وصل نمیشه بیشتر از ده مرتبه تماس گرفتم هر بار از من شماره تما وکد ملی گرفت دریغ از یک تماس و نتیجه ای نداشت به سامانه شکایت رفتم پس از طی مراخل در انتها ثبت شکایت رو کلیک میکنه اعلام خطا میکنه واصلا میگه چنین شماره مرسوله پستی در سامانه وجود نداره واقعا افتضاحه بی نظمی وبدون مسئول بودن این اداره باید نمره۲۰ به اون داد واقعا جای تاسف داره

  ریحون 7 ماه قبل
  0

  سلام من امروز بسته ای رو پست کردم ولی هنوز کدرهگیریش برام نیومده باید چیکار کنم؟

  احمد نکاهی 7 ماه قبل
  4

  ۳۸ روز من درخواست کارت ماشین کرده ام فعلا به دستم نرسیده

  خانم اکیشی از خوزستان شوش 7 ماه قبل
  1

  سلام بنده اکیشی فروشنده هستم

  خانما و اقایونی که سفارش داشتن ولی کد پیگیری نگرفتن و خیلی طول کشیدت ولی هنوز بت دستشون نرسیده این یعنی طرف کلاهبردار هست

  ولی اگر کد پیگیری رو بهتون دادن در سایت پیگیری محصولات پستی کد رو بزنید و ببینید به کجا رسیده خیلی ممنون از کسایی که این متن رو خوندن💙

  رضابحرانی 7 ماه قبل
  0

  الان یک ماه بسته پستی من بدستم نرسیده.کدرهگیری برایم نیامده.بایدچکارکنم

  سیدعبدالوهاب بحرانی(رضابحرانی) 7 ماه قبل
  2

  کدرهگیری بسته پستی برایم نیامده.میخاهم وضعیت بسته پستی بااظلاع شوم.ممنون

  سحررحیمی 7 ماه قبل
  0

  اطلاعات درموردبسته پستی

  نوراله نجفی خانکندی 7 ماه قبل
  1

  پیگیری محموله پستی

  نینا 7 ماه قبل
  0

  سلام من خرید از درگاهان قشم داشتم ، ولی کد رهگیری ندارم طرف مقابل هم میگه ارسال کردم چجوری باید پیگیری کنم

  کاش روش کد ملی برای بسته های عادی هم بود کلی مشکلات حل میشد

  1
  خانم اکیشی از خوزستان شوش 7 ماه قبل

  سلام گلی باید اون طرف کد رو بهت بده در غیر اینصورت کلاهبردار هست

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  عبدالمحمد وحدانی درخواست برگ سبز خودروخودرور

  زکریاپرکی 7 ماه قبل
  0

  بسته سفارش شدی

  ناشناس 7 ماه قبل
  2

  سلام میخواستم بدونم بسته ای ک سفارش دادم کی بدستم میرسه

  زینب خواجه باشی 7 ماه قبل
  1

  ۳ماه پیش رفتیم تعویض پلاک هنوز کارت ماشین نیومده

  واحدبخش بلوچزاده 7 ماه قبل
  1

  من شناسنامه ماشینمو روزنامه کردم ببینم فرستادن

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  زینب قنبری

  ترنم غفاری 7 ماه قبل
  1

  پیگیری مرسوله با کد ملی

  0
  هومان بهرامی نژاد 7 ماه قبل

  سلام من بار از بم به آباده فرستادن با کد ملی 241636938 بار کد نداریم کمک کنید

  0
  زینب خواجه باشی 7 ماه قبل

  با عرض سلام ۳ ماه پیش رفتیم تعویض پلاک هنوز کارت ماشین نیومده

  1
  مصطفی شکری مرادابادی 7 ماه قبل

  مصطفی شکری مرادابادی

  زری سیفی 8 ماه قبل
  0

  مرسوله پستی مننیامده یک ماهی است

  زری سیفی 8 ماه قبل
  0

  الان حدود یکماه هست که قراره ازطرف سایپا واداره راهنمایی رانندگی برای من سندماشین وکارت سوخت وکارت ماشین برای من پست بشه ولی خبری نشد

  الناز سادات نوربخش 8 ماه قبل
  0

  کد ۲۰ رقمی مرسوله رو پاک کردم الان باید از کجا بدونم ک وسیله ی پست شده کجاست

  سلطان 8 ماه قبل
  1

  ریدم تو پست ایران

  0
  ناشناس 7 ماه قبل

  ی خورده بی تربیتی

  ماجد سالمی 8 ماه قبل
  0

  سلام من یه ساعت سفارش دادم از مشهد قرار بود یه هفته برسه الان ۱۲ روزه بعدشم میزنه کد رهگیری اشتباه

  ولی اله عسگری 8 ماه قبل
  0

  پیگیری دسته چک از طرف بانگ سامان به دستم نرسیده

  سید احمد موسوی 8 ماه قبل
  0

  تمدید گواهی نامه رانندگی

  دلی 8 ماه قبل
  0

  چنانچه کد رهگیری را فراموش کرده باشی برای ره گیری محموله راه حل چیست

  2
  مهرزادزمضانی 5 ماه قبل

  نامه اژزاهدان ازایثاگزان ارتش به مقصد شیراز خرامه کد پستی ۷۳۴۴۱۸۴۹۷۱ارسال شده

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  باسلام بسته پستی راازشرکت سهلوکس،کفپوش خودروبه پست پیشتازداده شده وکدرهگیری راهم ارسال شده،وازسایت پست نتیجه رااطلاعی ازبسته نیست،لطفاراهنمایی فرمائید.

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  گواهینامه راهنمای بوشهر

  علی محمدیان 8 ماه قبل
  3

  تاریخ دادن به پست7.9

  Samiraaelahii8 8 ماه قبل
  0

  علت‌نرسیدن‌بسته‌پستی

  حمید 8 ماه قبل
  2

  آخه این چ وضعشه ن کد رهگیری میاد ن بسته زود میرسه ن اینکه میری پیگیر شی درست حسابی جواب میدن خاک تو سر تهران بریزن ک شده پایتخت یکبار نشد برای یکبار هم ک شده سروقت برسونه ی هفتس منتظر بسته هستم هنووووز نرسیده دستم کد رهگیری هم ندادن ، از دفتر دکل ولنجک ارسال شده ب ساوه

  ندا 8 ماه قبل
  0

  کد خود مرسوله رو بزنید براتون مشخص میکنه کی ارسال شده و اینکه اگه کد رهگیری فرستادن از طریق پیامک میتونید اون رو بزنید توی برنامه ای متی تیپاکس همه چیو براتون مشخص میکنه

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  ازسایت هم باکدرهگیری که دادم،اطلاعی یافت نشد.

  محمد 8 ماه قبل
  1

  ایا امکانش هست نامه پست پیش تاز را با کد ملی یا کد پستی گیرنده پیگیری کنید

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  پاسخی ازسایت داده نشده وبی اطلاع ازبسته میباشدحتی باکدرهگیری،وکدملی جوابی نگرفتم

  رضایی 8 ماه قبل
  0

  سلام الان یک هفته بسته پستی من به مقصد بیرجند نرسیده شماره تلفن ۰۹۱۲۵۵۹۶۴۵۷

  😢 8 ماه قبل
  2

  سلام خوبین کد رهیگری دارم هرچ میزنم ثبت نشده می خواستم پستم ارسال شده چندروز به ذستم میرسه الان کجا ۱۱روزه نرسیده قراره ۵روزه برسه پست پیشتاز فرستادن خیرسرشون

  0
  سروش 7 ماه قبل

  منم اخ این چه وضشع

  1
  دی دی 7 ماه قبل

  دقیقا مثل من

  عید محمد گرگانلی غ 8 ماه قبل
  0

  گوشی موبایلm12سفارش دادم و پول ازم کسر شد ولی کد پیگیری سفارش نداد مقطع شد نتم

  حلیمه 9 ماه قبل
  0

  بسته م به دستم نرسیده

  مهشید 9 ماه قبل
  0

  این سایت کوفتی رو چرا راه اندازی کردین وقتی به هیچکس جواب نمیدین؟ همه دارن میپرسن کد مرسوله ندارن چیکار باید بکنن حناق گرفتین جواب نمیدین؟

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من الان نزدیک ۲۰روزه بسته سفارش دادم نرسیده دستم کد رهگیری هم زدم الان پست کرمان هست یعنی از۳۱مانده پست کرمان دوهفته است نمیدونم دیگه برسه دستم یانه😥

  اختری نیا 9 ماه قبل
  0

  اوکی اگر موقعی که بسته به مقصد رسید کسی نتونست تحویل بگیره چه جوری باید تحویل بگیریم

  ت 9 ماه قبل
  0

  من الان ۴روزه سفارش دادم همین کالاهایی که کانالهای یاهست نشون میده ولی هنوز کدرهگیری برام فرستاده نشده چیکلربایدبکنم😢

  مجید داودی 9 ماه قبل
  1

  نمیدونم چرا هر چیزی که قراره با پست برام بیاد هیچوقت نشده که پستچی بیاره همه رو مجبور شدم خودم برم اداره پست بگیرم شناسنامه کارت ماشین کارت ملی کارت سوخت حالا هم که گواهینامه خوب شما که هیچی رودر خونه نمیارین برای چی هزینه پست از ادم میگیرین

  علی 9 ماه قبل
  2

  سلام.یک ماه هست که گواهی نامه در راهور درحال بررسی است. هیچ کد رهگیری هم ندارم؟؟ از دفتر پلیس +10 هم پرسیدم گفت تا 3ماه ممکن طول بکشد. راه حلی هست؟

  جلالی بسته من کی بدستم میرسه 9 ماه قبل
  0

  بسته من کی بدستم میرسه

  جلالی 9 ماه قبل
  2

  بسته

  0
  جلالی 9 ماه قبل

  بستم کی بدستم میرسه

  0
  جلالی 9 ماه قبل

  بستم رسیده یا نه

  ع 9 ماه قبل
  1

  چرا رهگیری مرسوله با کد پستی رو راه اندازی نمیکنید؟

  شاید به هر دلیل کد رهگیری رو نداشته باشیم ولی کد پستی رو که داریم

  0
  Onik 7 ماه قبل

  دقیقا من الان کد رهگیری ندارم نمیدونم برام فرستادن بسته رو یا اصلا تحویل پست ندادن

  امیرحسام رضاپور 9 ماه قبل
  0

  شناسنامه

  فرشاد فتاح پور 9 ماه قبل
  1

  گذرنامه

  0
  فرشاد فتاح پور 9 ماه قبل

  میخواهم از صدور گذرنامه ودرچه مرحله ای هست باطلاع شوم

  kaktoos 9 ماه قبل
  5

  هرکی مادرشو دوس داره فلش رو به سمت بالا بزنه

  فتاح ابو معاش زاده 9 ماه قبل
  0

  گذرنامه

  ابراهیم نظری 9 ماه قبل
  0

  قرار بود برام بسته ای ارسال بشه یه هفته اس ولی کد رهگیری ندارم که پیگیری کنم لطفا راهنمایی کنین

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام بسته من ۸روزه نرسیده چیکار کنم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام بسته من ۸روزه نرسیده چیکار کنم

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام بسته من ۸روزه نرسیده چیکار کنم

  کرمی 9 ماه قبل
  0

  آیا بدون شماره مرسوله، امکان پیگیری هست؟ 😩

  کرمی 9 ماه قبل
  0

  از طریق یه پیج در اینستا دو تا لباس سفارش دادم. بعد از16روز یکی رو ارسال کردند و گفتن اون یکی جداگانه ارسال شده. الان 26روز از سفارش من گذشته، هیچ کس مسوولیت قبول نمی کنه.پیام دادم بهشون شماره مرسوله بدید، انگار نه انگار. متاسفم بابت اعتمادی که می کنیم و متاسفانه چیز دیگه ای می بینیم.

  0
  افرا 6 ماه قبل

  منم دقیقا عین خودت گفتن جدا میفرستیم و یکیش رسید یکیش نه یکماهه

  محمد جابر انصاری 10 ماه قبل
  0

  پیگری کات خودرو

  عرفان صادقی باغنی 10 ماه قبل
  0

  سلام کارت پایان خدمت من آمده

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام کارت ملی من اومده

  عرفان صادقی باغنی 10 ماه قبل
  3

  3242900616

  سعید_کردی 10 ماه قبل
  0

  سلام دوستان.

  اول باید بگم که دست همه عوامل و پستچی درد نکنه خیلی ممنون هستم ازشون.

  بعداون دوستی که گفته بود کد رهگیری مرسوله من رو اشتباه دادن .اشتباه نیست هیچ وقت کامپیوتر کد اشتباه نمیده.

  الان دو هفته من از استان سیستان بلوچستان سفارش کارت دادم از بانک سامان هنوزم به دستم نرسیده ولی کد مرسوله رو که میزنم تا الان ۵بار پست شده الانم تو ادارهپست شهرخودمون هسته ۳ روزه اینجا نگهش داشتن .باید صبر داشته باشیم.ارادتمند شما.

  سعید کردی.‌‌♥

  احسان فضل ابادی 10 ماه قبل
  0

  کارت خودرو زانتیا

  سمیه عسگری 10 ماه قبل
  1

  گذرنامه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام میخوام پیگیری صدور پاسپورتم رو انجام بدم

  محمدرضا محمدی 10 ماه قبل
  0

  از آذربابجان شرقی بسته ای برایم به اصفهان با پست پیشتاز پست شده، ولی هنوز به دستم نرسیده.

  هادی شعبانزاده 10 ماه قبل
  3

  ۲۰روزه بسته به دستم نرسیده وکد مرسوله را که وارد میکنم میزنه اشتباه هست کسی که فرستاده میکه من فرستادم نمیدونم چه‌کار باید بکنم

  0
  منم این مشکل دارم 9 ماه قبل

  منم همینجورم

  بهرام کیارشی 10 ماه قبل
  0

  از پست ناراضی ام زیرا نه بارکد میدهد ونه برگه برای پی گیری فقط پیامک میده که نامه به پست تحویل شده اینم که ما میتونیم

  dorsa 10 ماه قبل
  0

  سلام من یک هفته پیش یه مانتوسفارش دادم بهم گفتن ک پست شده ولی الان ۱۲ روزه ک هیچ خبری ازش نیس و کد پیگیریم بهم ندادن باید چیکارکنم

  رحیم بساطی 11 ماه قبل
  0

  بسته ی عروسک خرسی کجاس؟

  اکبرعبدالهی 11 ماه قبل
  0

  پیگیری کارت سوخت

  ماهی 12 ماه قبل
  0

  ب منم کد رهگیری ندادن و گفتن ارسال شده الان نزدیک ۳ هفتس نیومده کاش یکی بگه چیکار کنم 🤦‍♀️

  علی محمد بهمنی پور 1 سال قبل
  2

  پیگیری ارسال گوشی موبایل

  زهرا 1 سال قبل
  0

  من کد رهگیری رو پاک کردم الان چکار کنم نرسیده الان۲۰روزه

  مهری ابراهیمی نژاد 1 سال قبل
  1

  موسولهمن نرسیده چرا انگوشتر نقره است

  fffff 1 سال قبل
  0

  سلام من الان ۲۲روزپیش ازاستان فارس خریدکردم ولی کدمرسوله ندادن دستم خالیه وهیچکاری نمی تونم بکنم کسی هست راهنمایی کنه

  حمید رضا نجفی 1 سال قبل
  0

  کارت پایان خدمت هنوز دستم نرسیده

  حبیب اله سالاری 1 سال قبل
  0

  مدت ۷ماه قبل درخواست المثنی کارت پایان خدمت از طریق پلیس به اضافه ده کردم مرسوله به پست ارسال شده ولی هنوز بدستم نرسیده ضمنا در سایت پیگیری نوشته که مامور پست دو بار مراجعه کرده ولی کسی حضور نداشته در حالی که از موقع ورود ویروس کرونا ما جایی نرفتیم که در ادرس فوق نباشیم

  مهدی 1 سال قبل
  3

  سلام من نزدیک دو ماه هست کارت خدمتدم ارسال شده اما ب دستم نرسیده ممنون میشم کمک کنین

  علیر ضا بزرگی 1 سال قبل
  3

  مرسوله من از رشت به قشم هنوز نرسیده .

  Zahra 1 سال قبل
  2

  کدرهگیری ندارم کجاباید کد ملی بزنم برای پیگیری

  فریده زندیه 1 سال قبل
  0

  من محصول چربی زدا سفارش دادم از پیج home trik تو اینستا هستش کد رهگیری هم ندادن سه هفته هم هستش که پرداخت کردم ولی هنوز ارسال نشده

  فریده زندیه 1 سال قبل
  0

  من سفارش محصول چربی زدا دادم از پیج home trik ولی هنوز برام ارسال نکردن

  امیر 1 سال قبل
  3

  کارت پایان خدمت

  درنا 1 سال قبل
  8

  سلام من 21روز هست بسته سفارش دادم کد رهیگیری هم.بهم ندادن چجوری پیگیری کنم؟

  0
  حیدر قلی زاده 8 ماه قبل

  بسته دعایی

  0
  هادی دوستی 1 سال قبل

  امروز یک کارتن برای بازار پست کرده ام پیامک کد مرسوله نیامده

  0
  معصومه 1 سال قبل

  میشه منم راهنمایی کنین لطفا

  اظهری 1 سال قبل
  6

  من ازیه کانال تلگرامی داروی گیاهی سفارش دادم میگندارسال شده ولی الان چهارروزه بدستم نرسیده کدمرسوله هم ندارم..چیکاربایدبکنم

  1
  Miss.m 9 ماه قبل

  خب شماره ای چیزی ازادمین یا پیجی نداری ازش

  1
  بهار 1 سال قبل

  عزیزم بعد 21 روز اگه کد مرسوله نمیدن. سر کاری

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  بی مسئولیتی کارمندای اداره پست ماهدشت و پست چی هاش جای تاسف داره

  R 1 سال قبل
  3

  سلام خسته نباشید،من چهارشنبه برام بسته ای پست شده ولی هنوز به دستم نرسیده

  هرچی کد رهگیری رو میزنم پیشرفتی نمی بینم تا جمعه تاریخ داره که کجا بوده ولی دیگه خبری نیست😔

  0
  Sh 1 سال قبل

  میرسه

  1
  زهرا 1 سال قبل

  اداره پست برخی مناطق خیلی دیر بسته را ارسال میکنن. در ضمن اگه بستتون پست سفارشی گاهی تا دوهفته ارسالش طول میکشه

  نادر قایدی 1 سال قبل
  2

  کارت سوخت

  نادر قایدی 1 سال قبل
  5

  کارت سوخت

  امیر 1 سال قبل
  1

  سلام. الان ۵ماه هست ماشین بنام من شده.اما متاسفانه کارت ماشین نیامده شماره مرسوله هم ندارم متاسفانه .چه باید بکنم بیزحمت راهنمایی بفرمایید .ممنون

  1
  ترنم دلشاد 8 ماه قبل

  حتما اومده خونه نبودین باید برید اداره پست

  1
  ناشناس 10 ماه قبل

  با سلام مدت 25روزماشین بنام من شدولی متاسفانه هنوز کارت ماشین ارسال نشده لطفاراهنمایی بفرمایید. باتشکر

  جوادافچنگی 1 سال قبل
  2

  چگونه بفهمیم نامه ماکجاست بدون شماره مرسوله

  3
  علی اکبرخورشیدی 1 سال قبل

  نداشتن کدرهگیری

  بهار 1 سال قبل
  0

  ی هفته ست سفارش دادم

  فروشنده میگ بسته رو پست پیشتاز کردم

  پیامک اومده برام ک سفارش تحویل پست داده شده و ب زودی برام ارسال میشه ولی نه کد رهگیری اومده واسم ک پیگیری کنم نه بسته م.

  چیکار کنم الان؟راهنمایی کنید لطفا

  سانی 1 سال قبل
  2

  سلام وقت بخیر .کد ده رقمی به من داداه شده اما هر چی میزنم میگه صحیح نیست چکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

  0
  ممد 9 ماه قبل

  یک بار کد رو به صورت اعداد لاتین انگلیسی و یک بار هم به صورت فارسی سرچ و جست جو کنید ببینید باز هم میگه اشتباهه یا خیر

  سعید 1 سال قبل
  0

  سلام کارت پایان خدمتم یک‌ماهه همینطور تو اداره های پست برا خودش می‌چرخه هر اداره پستی میرم میگن اینجا نیست پیگیری کنین لطفا

  0
  سعید_کردی 10 ماه قبل

  ‌♥♥♥

  سیمین 1 سال قبل
  1

  بسته من 9 روزه به دستم نرسیده از شرکت نفیس بوده همیشه این پوست کارشه

  0
  میرسه 9 ماه قبل

  میرسه

  0
  Sh 1 سال قبل

  زود میرسه قصه نخور

  احسان عبدالهی 1 سال قبل
  0

  مدیر شرکت خصوصی هستم که پنجاه سهم از سهام شرکت دارا میباشم که در پنج سال گذشته یکی از دوستان و مشتریان کاریم هر ساله اهدایی نوروزش باپست میفرستاد که منسی وقتی تحویل گرفت سال اول گفت تقویم بوده دادم خانه استفاده کنند در سالهای بعد متوجه شدم که حداقل طرین لب تاب بوده که منشی ای موضوع انکار کرد و از آنجاییکه خیلی زشت میدانم که جویای آن از فرستنده شوم ایشان هر سال از این موضوع سواستفاده لازم کرده . حالا میخوام به یقین کامل برسم بعد از ایشان در مراجع قضایی شکایت کنم .

  نوید 1 سال قبل
  7

  سلام چندروز بسته من ارسال شده کدرهگیری هم دارم میگه بسته رسیده وخارج شده ولی دستم نگرفته

  0
  صادق 1 سال قبل

  به خاطرکرونا بسته ها چندروزی قرنطینه میشن اگه عجله دارین خودتون برین دفترپست مرکزی مربوط به محلتون وتحویل بگیرین

  محمد رضا حیدری 1 سال قبل
  1

  با سلام چه سلامی یکی تو این خرابشده جواب گو نیست یا باید رشوه بخورین تا جواب ملت وبدین بسته فرستادن کد رهگیری نیومده وقتی200تومان کم میدی شلوار آدمو درمیارن رئیس کلی که بی عرضه باشه کارمنداشم باید بشه رشوه خود

  1
  hh2000 8 ماه قبل

  نه داداش ، اینا بی عرضه نیستن، خودشون خوب کارشون رو بلدن برای پول گرفتن فقط کار میکنن نه برای جواب دادن. الان اداره پست ما ، یه نفر پستچی با موتور که همه بسته ها میمونه باید خودت بری دنبالش. حالا یارو حقوقش کمه و کارش زیاده نفر ندارن ، ما باید پول بدیم تازه نمیارن بار اول میزنه خونه نبودی برای ارسال مجدد باید باز هزینه بدهید ، دوباره نمیاد، چندتا پول باید بگیرن‌...

  محمد رضا حیدری 1 سال قبل
  3

  لطف کنین یه برنامه معرفی بکنید با کد پستی خود بدونیم بسته داریم یانه

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  بسته پستی من هنوز نیامده میشه عصرها پست ارسال کند

  0
  کریمان 1 سال قبل

  بسته پستی من هنوز نیامده میشه عصرها پست ارسال کند

  علی رستمی 1 سال قبل
  0

  سلام وافعا راهنمایی شما عالی میباشد, تشمر, از, زحمات شما پایدار, باشید خیلی خیلی عالی

  فریده 1 سال قبل
  0

  سلام من بسته پستی ارسال کردم ولی کد رهگیری دریافت نکردم

  نویدچاریزهی کوه سیچی 1 سال قبل
  1

  آمدن کارت پلاک

  فاطمه 1 سال قبل
  0

  سلام می‌شود به جای کد رهگیری کد ملی را ارسال کنیم

  0
  صغری 1 سال قبل

  ببخشید کدرهگیری نداریم باید چیکارکنیم

  پست مرکزی 1 سال قبل
  1

  شرکت کیمیا معمارسارنگ دفاترپلمپ

  مینا 1 سال قبل
  0

  سلام دوستان برای پیگیری هر کار کردید کد مرسوله بگیرین و اگر نه دستتون به هیچ جا بند نیست اداره پست هم زنگ بزنید بگین بسته کجاست کد مرسوله میخواد

  شهلا 1 سال قبل
  2

  الان ده روز میشه که از مرسوله من خبری نیست،به فروشنده میگم ،میگه بمن کد رهگیری ندادن ،من چیکار میتونم بکنم؟

  مهرزاد اطیابی 1 سال قبل
  0

  یک کتاب از دیجیتال کالا برای من ارسال شده ولی هنوز بدستم نرسیده

  3
  @ 1 سال قبل

  شماره همراه مأمور پست واوان را لطف کنید بهم بدید تا بتونم باش تماس بگیرم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  پیگیری کارت سوخت

  غلامحسن جلیل وند 1 سال قبل
  5

  ۴۹۹۴۹۷۹۸

  زینب غیبی پور 1 سال قبل
  0

  دوماه پیش سفارش یک لباس ازیک کانالی به نام گلرخ دادم میگه ارسال شده ولی هنوزدستم نرسیده

  علیرضا صمیمی 1 سال قبل
  3

  من یه بسته. از تهران با پست سفارشی برام ارسال شده الان پنج روزه هنوز پرند نرسیده . واقعا تاسف باره. زمانهای. ماقبل تاریخ. هم. فکر نکنم. اینجوری بوده باشه. و. مثلا. اومدیم. کار درست و با درصد اطمینان بالا انجام بدیم . ولی کاری میکنن ادم هزار تا فحش ب خودش بده . ‌نمیدونم. این چیزها فقط تو ایران. پیش میاد. . متاسفانه. اصلا خوب نیست کمی فکر کنید بزرگواران. مسئول که این. اداره. رو مدیریت. میکنید . هر چند. براتون فقط مدیریت. و‌بودن مهمه. نه رضایت مردم

  ‌ متاسفم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام بسته ایی سفارش داده بودن برام ارسال کردن کد رهگیری رو که میزنم میزنه که تحویل گیرنده شده درحالی که بسته اسیدیته من نرسیده

  0
  صادق 1 سال قبل

  اون تحویل گیرنده شده ولی به خاطرکرونا چندروزقرنطینه میشه .خودتون حضوری برین دفترپست مرکزی وتحویل بگیرین.البته اگه عجله دارین .چون چندماه پیش این اتفاق برای من افتادومن خودم رفتم بسته روازپست گرفتم

  0
  شبنم 1 سال قبل

  شما یک شکایت از مامور پست داخل سایت ثبت کنین

  3
  مینا 1 سال قبل

  شاید اداره پست باشه

  در غیر اینصورت کد مرسوله رو زدین نگاه کنید ببینم ادرس شما رو نوشته اگه ننوشته بود الکی بهتون دادن

  سعید خواجه ای 1 سال قبل
  1

  شربت فران سفارش دادم

  بهرنگ1980 1 سال قبل
  3

  با سلام و عرض ادب

  چرا نوشتید می‌شود مرسوله را بدون کد رهگیری پیگیری کرد و بعد در آخر می‌گویید مربوط به مدارک و مرسولات ناجا میباشد این مدل پیگیری!!

  این کارتون اصلا جالب نبود و نیست.

  عزیزان مرسولات پستی فقط با کد پیگیری که اداره پست به فرد ارسال کننده اعلام می‌کند قابل پیگیری میباشد وتمام

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا سفارش های من ثبت نشده پولم کم شده از حسابم

  Mahsa 1 سال قبل
  0

  برا پیگیری بدون کد رهگیری با چه شماره باید تماس گرفت؟

  ایمان 1 سال قبل
  0

  سلام کاری سفارش دادم کد رهگیری ندارم

  مریم اقاجانی 1 سال قبل
  0

  کدرهگیری یاکدمرسوله ندارم باکارت ملی میتونم برم اداره پست تحویل بگیرم؟؟

  0
  بهرنگ1980 1 سال قبل

  برای تحویل مرسوله شما احتیاجی به کد رهگیری پستی ندارید، کد رهگیری از اسمش مشخصه دیگه یعنی رهگیری مرسولات پستی که بدونید چه زمانی بدستان می‌رسد.

  سمیرا 1 سال قبل
  1

  سلام منکه امروز قرار بود بستم برسه نرسیدتو سایته هم کد پیگیری مینویسم دو روز پیش زده بستم به مقصد شهرمون از مرکز پستشون خارج شده...بعد هردفعه زده بسته به مقصد بعدی رهسپارشد!اطلاعات دقیق ننوشته از طرفیم پایگاه پیامکیش کار نمیکنه اه

  زهرا 2 سال قبل
  4

  این سامانه رهگیری واقعا مضخرفه هر موقع کد رهگیری وارد میکنیم پیام میده اطلاعی از مرسوله شما در دسترس نیس

  1
  . 1 سال قبل

  خب کد پیگیریت اشتباه

  1
  عرفان 1 سال قبل

  راست میگه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  میخاهم بدونم پاسپورت به چه مکانی در پست رسیده ازطریق کدملی

  محمد 2 سال قبل
  3

  مدارک گم کردم

  عیسی جاودان 2 سال قبل
  0

  سلام یه بسته از پوشاک وال داشتم میخواستم بدونم اومده ادره پست یا نه کد رهگیری ندارم

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  برو پیش رهبر

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  خدا شکر توی این مملکت کسی جواب گوی مشکل مردم نیست

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  چی چی خداروشکر باید پاسخگو باشن

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  اخه این مشکل خیلی دارن کد رهگیری ندارن باید چه کار کنند

  نسترن 2 سال قبل
  8

  سلام یک هفته هست هنوز نرسیده بعد به چه دردم میخوره الان لازمم هست😡

  زهرا 2 سال قبل
  4

  من یه بسته قرار بود بفرستن کد رهگیری هم ندادن یه هفته است ‌، طرف میگه پست کردم ولی نمدونم راسته یا نه وچجوری پیگیری کنم هرکی بلده راهنمایی کنه

  0
  مرضیه 1 سال قبل

  مثل من 22 روزه سفارش دادم کد مرسوله همه رو میذارن از منو نذاشتن نمیدونم راسته یا دروغ آدرسشونوم راسته همه نوع مدرکی داره الانم یه هفته اس میگه فرستادم ولی جواب پیام تماسم نمیدن دارم دیونه میشم نمیدونم چکار کنم

  0
  سیروان گردی 1 سال قبل

  بسته من کجاست

  بهناز 2 سال قبل
  0

  سلام ۲هفتس سفارشم بدستم نرسیده کدرهگیری برام نمیفرستن

  0
  بهرنگ1980 1 سال قبل

  باید اول بپرسید کد رهگیری اعلام میکنید به خریدار یا خیر؟ بعد مطمئن اقدام به خریدتان کنید

  نسرین 2 سال قبل
  2

  سلام من یه بسته پستی دارم از قشم ..به تاریخ 10/9ارسال شده اما تو تاریخ 12/10مونده و جزییاتش اصلا نگفته شده یعنی تو همون تاریخ متوقف شده ...یعنی ارسال نشده؟ لطفا راهنماییم کنید

  0
  بهناز 2 سال قبل

  برای منم همینطورهطراحی جدید سایت بهم ریخته کلا یکبار دیگه هم اینجوری شده بودم من از یه تاریخی به بعد دیگه نشون نداد جزئیات رو بعد که بستم ارسال شد همینکه تحویل گرفتم توی سایت زدم دیدم یهویی اطلاعات رو آورد بالا نگران نباشید

  مجید 2 سال قبل
  1

  چرا مر سوله نمی رسد

  وحدتی 2 سال قبل
  2

  باسلام بسته من روز شنبه ازتهران ارسال شده ومتاسفانه کدمرسوله به من داده نشده چطوری میتونم پیگیر بسته ام باشم

  زیبا 2 سال قبل
  2

  ا

  احمدرضا 2 سال قبل
  1

  من سفارش خرید دادم کد رهگیری آمد ولی تا بنویسم صفحه رفت حالا چکار کنم بدون کد رهگیری پیگیر آن باشم

  قدرت الله جنترانی 2 سال قبل
  1

  کمشده مدارک

  مهدی 2 سال قبل
  6

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  اصغر جفری تشریق 4 ماه قبل

  کا

  برای ارسال نظر کلیک کنید