توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  1 بازدید

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  امروزه بسیاری از خرید های افراد به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و شاید پیگیری مرسولات پستی با کد ملی تنها مختص به اسناد نمی باشد. با ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd می توانید به راحتی از وضعیت مرسوله خود آگاه شوید. راه های پیش بینی شده شامل : پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی پیگیری مرسوله ها ، پیگیری مرسولات پستی با کدپستی ، کد ussd انواع پست پیشتاز و … می باشد.

  نحوه پیگیری مرسولات پستی با کد ملی

  در صورتی که مایل به پیگیری از طریق سامانه می باشید، ابتدا به سامانه  newtracking.post.ir وارد شوید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید ابتدا باید شماره مرسوله خود را دریافت نمایید. شماره مرسوله را باید از شرکت و یا سازمانی که خرید و یا سفارش خود را انجام داده اید دریافت نمایید و سپس در قسمت زیر  وارد نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که شماره مرسوله را اشتباه وارد نمایید، امکان دریافت وضعیت را نخواهید داشت.

  پس از وارد نمودن کد مرسوله بر روی دکمه اینتر بر روی کیبورد را لمس کنید و یا اینکه بر روی علامت ذره بین در سایت کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات شما درست باشد، می توانید به صورت زیر به همه اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

  همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید، چند قسمت برای اطلاع و پیگیری مرسولات پستی با کد ملی شما وجود دارد. یکی از از این قسمت ها مربوط به فیلد مرسوله سفارشی شما می باشد که در آن نوع پست شما، مبدا ارسال مرسوله پستی و همچنین وزن و مبلغ بیمه را می توانید مشاهده نمایید. همانطور که مشاهده می نمایید، تاریخ و ساعتی که مرسوله شما تحویل پست داده شده است ، قابل مشاهده می باشد.

  در فیلد مربوط آخرین وضعیت مرسوله در صورتی که مرسوله شما ارسال شده باشد، می توانید مشاهده نمایید که در حال حاضر وضعیت پستی شما به چه صورتی است و در کجا قرار دارد؟ با استفاده از این مورد حتی می توانید مشاهده نمایید که چه فردی مرسوله شما را تحویل گرفته است و به چه اسمی است این فرد؟ در صورتی که فرد مورد نظر خود شما نمی باشید، می توانید برای پیگیری بسته های پستی با نام خانوادگی اقدام نمایید.

  نحوه شکایت برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی

  در صورتی که برای ارسال مرسوله خود شکایتی دارید، می توانید این شکایت را از طریق ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd  و یا سامانه مورد نظر، پیگیری نمایید. پس از اینکه به سامانه یگیری مرسولات پستی با کد ملی وارد شدید، در صورتی که بر روی اینجا کلیک نمایید، وارد صفحه زیر خواهید شد که لازم است اطلاعات زیر را در آن وارد نمایید.

  همانطور که مشاهده می نمایید، اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شکایت به صورت اینترنتی شامل : نام ؛ نام خانوادگی، تلفن همراه و همچنین کد ملی می باشد. تمام این اطلاعات باید به صورت دقیق وارد شده و مربوط به همان اطلاعاتی باشد که شما در پست ثبت شده است. تمامی هم میهنان عزیزمان می توانند با استفاده از شماره های 9099072952  (از سراسر کشور) و 9099072952 ( از استان تهران) برای پیگیری مرسولات پستی و همچنین ثبت شکایت همه روزه، حتی ابام تعطیل تماس حاصل نمایند.

  نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd

  روش پیگیری مرسولات پستی با کد ussd تنها برای مرسوله های پستی ناجا می باشد. با استفاده از کد #10* بر روی تلفن همراه خود و پس از آن کلیک بر روی دکمه تماس، وارد سامانه مورد نظر شوید. سپس همانند تصویر، گزینه هایی را مشاهده خواهید نمود.

  با توجه به اینکه اسناد مورد نظر شما از طرف سازمان ناجا ارسال گردیده است، لذا عدد مروبوط به پلیس +10 را انتخاب نمایید. پس از انتخاب و لمس کلمه ارسال ، وارد مرحله بعدی همانند تصویر زیر خواهید شد که در این مرحله لازم است عدد مربوط به وضعیت مدارک را انتخاب و ارسال نمایید.

  پس از انتخاب گزینه ذکر شده، امکان پیگیری مرسولات پستی با کد ملی وجود ندارد و شما باید اطلاعات مربوط به مدرک انتخابی خود را در سامانه مورد نظر وارد نمایید. ابتدا گزینه مربوط به نوع مدرک خود که شامل : گواهینامه و گذرنامه می باشد را انتخاب نمایید، سپس، شماره مربوط به مدرک مورد نظر را وارد نموده و از وضعیت ارسال آن آگاه شوید.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با پیگیری مرسولات پستی با کد ملی و همچنین نحوه ورود به سامانه رهگیری مرسولات پستی پیشتاز با کد رهگیری ussd اطلاعاتی را به شما کاربران گرامی ارائه نماییم. اما ممکن است باتوجه به مشکلاتی که برای افراد مختلف به وجود می آیدف شما نیز برای پیگیری مرسولات پستی با کدپستی یا با نام خانوادگی ، دچار مشکلاتی شده باشید، که در این صورت می توانید با شماره های پشتیبانی وب سایت ما تماس حاصل نمایید.

  مطالب مرتبط

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ملی

  برای همه ی ما پیش آمده که بعضی از مرسولات پستی مانند اسناد اداری، گواهینامه، نظام وظیفه و … مدت زیادی زمان می برد تا بدست مان برسد. از آنجایی که این مرسوله ها برای ما مهم هستند و به آنها احتیاج داریم، پیگیری موقعیت آن‌ها از ضررویات است که اغلب با راه های پیگیری آن آشنایی نداریم.

  بسیاری از اوقات برای پیگیری این دسته از مرسولات پستی به دفاتر پستی مراجعه می کنیم که هم وقت‌گیر است و هم ممکن است نتوانند پاسخگو باشند. برای این منظور یکی از بهترین راه ها استفاده از خدمات اینترنتی است. استفاده از خدمات اینترنتی چه در امور پستی و چه در امور دیگری که دارای این خدمات هستند بسیار کمک کننده است و باعث صرفه‌جویی در وقت نیز می‌شود.

  رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ملی

  زمانی که شما یک مرسوله پستی دارید و به صورت پیشتاز ارسال شده است یک کد ده تا بیست رقمی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با مراجعه به سایت رهگیری پست http://newtracking.post.ir/  و وارد کردن کد خود می‌توانید از موقعیت مرسوله اطلاع یابید.

  سامانه رهگیری مرسوله های سازمانی

  اگر می خواهید مرسوله‌های سازمانی خودتان را پیگیری کنید می‌توانید از سامانه http://najatracking.post.ir/saipasearch.aspx  استفاده کنید. در ادامه اطلاعات موردنیاز برای پیگیری هر یک از مرسولات مورد نظر توضیح داده شده است. اما شما می‌توانید تنها با استفاده از کد ملی گواهینامه ونظام وظیفه خود را پیگیری کرده و احتیاجی به اطلاعات دیگر نیست.

  رهگیری مرسولات پستی از طریق کد ملی

  شناسنامه خودرو : اگر می‌خواهید شناسنامه خودروتان را رهگیریکنید باید وارد وب سایت شده و نوع سند را شناسنامه خودرو انتخاب نمایید و در قسمت زیرین شماره پلاک خودروتان را وارد کنید و در نهایت پس از تایپ اعداد کنترلی گزینه‌ی جستجو را کلیک نموده تا نتایج برای شما نشان داده شود.

  کارت خودرو : برای کارت خودرو باید پس از انتخاب نوع سند به کارت خودرو، شماره پلاک خودروتان را وارد کنید و بعد اعداد کنترلی را وارد نموده و جستجو را کلیک نمایید.

  اسناد موتور سیکلت : برای پیگیری اسناد که به موتورسیکلت مربوط می‌شود باید شماره پلاک موتور را وارد نمایید.

  گواهینامه : شما می‌توانید به وسیله این گزینه با استفاده از شماره کارت ملی‌تان رهگیری را انجام بدهید. فقط کافی است پس از انتخاب نوع سند به گواهینامه در کادر مربوطه شماره کارت ملی‌تان را وارد نمایید و سپس اعداد کنترلی را صحیح تایپ نمایید و گزینه‌ی جستجو را کلیک نمایید.

  نظام وظیفه : این گزینه هم مانند گواهینامه به وسیله شماره ملی پیگیری می‌گردد .

  دیوان عدالت اداری : اگر می‌خواهید مرسوله‌های مرتبط با دیوان عدالت اداری پیگیری نمایید باید از شماره پرونده‌تان استفاده نمایید.

  فراموش نکنید که روش های دیگری نیز وجود دارد که در این پست به ۲ مورد از سامانه های مورد نظر اشاره شده است.

  با پایگان همراه باشید

  منبع مطلب : payegan.ir

  مدیر محترم سایت payegan.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی اعرابپور 26 روز قبل
  0

  نرسیدن مدارک از مشهد

  علی اعرابپور 26 روز قبل
  0

  دریافت نامه

  حسین کیانی 3 ماه قبل
  0

  وضعیت گذرنامه

  حاجی آقا مرادی 3 ماه قبل
  -1

  حاجی آقا مرادی

  1
  حاجی آقا مرادی 3 ماه قبل

  کارت ایثار

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  محمد متین نظری

  مجتبی 3 ماه قبل
  0

  ارسال گذرنامه

  علیرضاشادکام 3 ماه قبل
  0

  سلام برای کارت پایان خدمت که عکس باعکس دیکری جابجاشدالان یک سال میکزردخبری ندارم وکدرهکیری هم ندارم چکاربایدکنم

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام من سه عدد گذرنامه باهم تقاظ دادم الان از دیروز دوتا کد رهگیری دارن اون یکی صادر شده ولی کد رهگیری نداره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  ناشناس 3 ماه قبل
  -2

  سلام

  سکینه علوی 3 ماه قبل
  0

  پانزده روز است تقاصای گذرنامه کردم هنوز خبری نیست

  سکینه علوی 3 ماه قبل
  0

  درتاریخ یکم شهریور تقاصای گذرنامه کردم نتجه را میخواهم

  امیرمحمد 3 ماه قبل
  0

  چرا گذرنامه ام بدستم نرسیده 27،5 صادرشده هنوز خبری نبست

  امیرمحمد 3 ماه قبل
  0

  چرا گذرنامه ام پست نمیشه

  -1
  الیاس عاقل 3 ماه قبل

  بیست روز هنور نیومده چرا

  آیناز کرمی 3 ماه قبل
  0

  ۳۰مرداد درخواست گذرنامه دادم هنوز نیومده

  پیمان حاجی پور 4 ماه قبل
  0

  مرسوله من چیست وچند روز طول میکشد تا به دستم برسد؟

  پیمان حاجی پور 4 ماه قبل
  -1

  پیگیری مرسوله من از تهران

  1
  پیمان حاجی پور 4 ماه قبل

  پیگیری مرطوله و مرسوله من چیطت؟

  زینب نعیمی 4 ماه قبل
  0

  ۲ماه پیش دریک مسابقه یک ایپدبرنده شدم یک اپراتورتماس گرفت کدملی ادرس منزل روگرفت امابه دستم نرسیدبه اداره پست رفتم که کدرهگیری روخواست که من نداشتم حالا بایدچکارکنم

  -1
  زینب نعیمی 4 ماه قبل

  ۲ماه پیش یک ایپدازمسابقه ای برنده شدم اپراتوری تماس گرفت کدملی به همراه ادرس روگرفت اماالان بعداز۲ماه هنوزبه دستم نرسیده اداره پست هم که رفتم کدرهگیری روخواستندکه من ندارم حالا بایدچکارکنم

  شیرزاد تمدن 4 ماه قبل
  0

  سلام 21روزمرسوله من نرسیده

  امیدعلیزاده قصریک 8 ماه قبل
  0

  کدمرسوله واسم پیامک کنیدلطفا

  امیدعلیزاده قصریک 8 ماه قبل
  0

  کدمرسوله من هنوزنرسیده

  امیدعلیزاده قصریک 8 ماه قبل
  0

  درخواست کدمرسوله

  وحید بی دندون 10 ماه قبل
  0

  خشکله

  سید قاسمعلی دانيالي 10 ماه قبل
  0

  سلام شناسنامه برای تعویض رفت لردکان برگشت به یزد کد رهگیری گم شده چکار باید کنم

  سید قاسمعلی دانيالي 10 ماه قبل
  0

  سناسنامه فرستادم برا تعویق رفت لردکان برگشت به یزد کد رهگیری گم شده چکار باید کنم

  سید قاسمعلی دانيالي 10 ماه قبل
  -1

  سناسنامه فرستادم برا تعویق رفت لردکان برگشت به یزد کد رهگیری گم شده

  ناشناس 10 ماه قبل
  -2

  شهین حسن پور لاکسار

  گلبرگ 10 ماه قبل
  0

  کد مرسوله برای ۱۴۰۰/۱۰/۲۹برام ارسال نشده

  فرشته امانی 1 سال قبل
  0

  سفارش پستی من ۱۹ روزه نرسیده به دستم

  سجاد 1 سال قبل
  0

  نرسیدن سیمکارت تلفن همراه به دستم از طریق پست

  ۱۸۱۵۳۹۲۱۰۱ 2 سال قبل
  2

  مرسوله پستی

  ۱۸۱۵۳۹۲۱۰۱ 2 سال قبل
  0

  مرسوله پستی

  -1
  مهرگان سوری 1 سال قبل

  مهرگان سوری

  مهدی شیرعلی 2 سال قبل
  0

  دستگاه جوجه کشی

  Nima 2 سال قبل
  0

  کد پستی برام ارسال نشده

  -1
  مهرگان سوری 1 سال قبل

  ۰۹۱۸۹۴۹۷۴۱۶

  احمدعلی خدری میرقا ید 2 سال قبل
  2

  پیگیری گواهینامه

  2
  ابراهیم 1 سال قبل

  علیک سلام

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید