توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی

  1 بازدید

  پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نتایج قرعه کشی سایپا امروز 9 آذر 99 + اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی سایپا، مراسم قرعه کشی پیش فروش محصولات سایپا،دیروز با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.

  ۹ محصول ارائه شده در این طرح شامل ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال است. موعد تحویل خودرو‌های ذکر شده دی و بهمن ۱۴۰۰ خواهد بود.

  لیست برندگان

  ثبت‌نام طرح پیش فروش خودروهای سایپا در آذر ماه ۹۹ به مدت سه روز انجام می‌شود و هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نخواهد شد.

  محصولات سایپا

  بر اساس بخشنامه گروه خودروسازی سایپا ۹ محصول ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده‌ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال در این طرح عرضه می‌شوند.

  زمان ثبت نام در طرح جدید سایپا

  متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۴ روز دوشنبه سوم آذر ماه به مدت سه روز و به صورت شبانه روزی در طرح پیش فروش سایپا ثبت نام کنند.

  نکته: متقاضیانی که از خرداد ماه سال جاری تاکنون جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبین طرح‌های مذکور نبوده‌اند نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام ندارند.

  آدرس سایت ثبت نام سایپا

  متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرسsaipa.iranecar.com مراجعه کنند.

  پرداخت مبلغ خودرو

  در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح‌های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی‌شود اما پس از قرعه کشی، افراد منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی‌الحساب، نسبت به تکمیل نام نویسی خود اقدام کنند.

  مبلغ پیش پرداخت سایپا

  پیش فروش مذکور با قیمت غیر قطعی بوده و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است؛ پس از اعلام اسامی، برندگان باید نسبت به واریز پیش پرداخت با مبالغ زیر اقدام کنند:

  سود مشارکت سایپا

  در این طرح سایپا سود مشارکت ۶ درصد و سود انصراف ۳ درصد است.

  زمان تحویل محصولات سایپا

  بر اساس اعلام گروه خودروسازی سایپا زمان تحویل ساینا، شاهین، کوییک دنده‌ای، کوییک R، تیبا ۲، تیبا صندوقدار و سایپا ۱۵۱ هفته چهارم دی و بهمن سال ۱۴۰۰ و موعد تحویل نیسان تک‌سوز و نیسان دوگانه سوز هفته چهارم دی سال ۱۴۰۰ است.

  شرایط عمومی بخشنامه ثبت نام سایپا

  ۱- چنانچه مشتری در سامانه شماره گذاری فاقد اطلاعات بوده و شهر تولد و محل صدور شناسنامه با شهر محل سکونت، مغایرت داشته باشد می‌بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به ثبت اطلاعات اولیه خود اقدامات لازم را انجام دهد.
  ۲- در صورتی که مشتری دارای اطلاعات در سامانه شماره گذاری باشد:

  الف) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام، در سامانه شماره گذاری هیچ گونه تغییری نداشته باشد، نیاز به اقدام خاصی نیست.
  ب) در صورتیکه اطلاعات مشتری در زمان ثبت نام، در سامانه شماره گذاری تغییر کرده باشد، می‌بایست با مراجعه به مراکز نقل و انتقال و یا خدمات خودرویی نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهد.

  شرایط اختصاصی بخشنامه ثبت نام سایپا

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی سایپا امروز شنبه ۸ آذر ۹۹+ اسامی برندگان سایپا با کد پیگیری و کد ملی

  به گزارش راهبرد معاصر، بر اساس اعلام سایت سایپا قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا که هفته گذشته انجام شد امروز شنبه 8 آذر 99 با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود و اسامی برندگان قرعه کشی سایپا نیز مشخص می شود در ادامه خبر می توانید با ورود به لینک سایت سایپا در زیر اسامی برندگان بر اساس کد پیگیری و کد ملی و نتایج قرعه کشی سایپا را مشاهده نمایید.

   قرعه‌کشی محصولات سایپا آذر 99 روز شنبه مورخ 8 آذر 99 خواهد بود. شرکت خودروسازی سایپا مراسم قرعه کشی خود را با حضور نهادهای نظارتی راس ساعت 13 روز شنبه 8 آذر 99 برگزار می کند. سایپا در طرح پیش فروش ویژه آذرماه 99 9 محصوبل خود را عرضه می کند. ۹ محصول ارائه شده در این طرح شامل ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال است. موعد تحویل خودرو‌های ذکر شده دی و بهمن ۱۴۰۰ خواهد بود. در ادامه اسمی برندگان ساینا/ اسامی برندگان شاهین/ اسامی برندگان کوئیک دنده ای/ اسامی برندگان کوئیک آر/ اسامی برندگان تیبا 2/ اسامی برندگان تیبا سایپا/ اسامی برندگان قرعه کشی سایپا 151 و اسامی برندگان نیسان سایپا را با کد رهگیری و کد ملی می خوانید.

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  آغاز مرحله جدید پیش فروش سایپا با 9 محصول محبوب سایپا توسط گروه صنعتی سایپا صورت می پذیرد. 9 محصول سایپا ، ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال است که از 3 آذر به مدت 3 روز آغاز و تا 5 آذر 99 ادامه داشت. عرضه می گردد. شرایط فروش فوری سایپا و لینک ثبت نام سایپا و همچنین زمان انجام قرعه کشی و اعلام اسامی برندگان قرعه کشی سایپا را خواهیم اورد.

  موعد تحویل خودرو‌های ذکر شده دی و بهمن ۱۴۰۰ خواهد بود.

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  قرعه کشی سایپا امروز شنبه ۸ آذر 99

  با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی سایپا، مراسم قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات سایپا، راس ساعت 13 ظهر روز شنبه ۸ آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.

   با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در قرعه کشی سایپا، مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا، امروز شنبه 8 آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی آغاز شد.

  شرایط قرعه کشی این طرح همانند طرح های قبلی سایپا است. 9 محصول ارائه شده شامل شاهین تیبا صندوقدار، تیبا ۲، سایپا ۱۵۱، نیسان تک سوز، نیسان تک سوز با لاستیک رادیال، نیسان تک سوز آپشنال با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز است.

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا آذر 99 با کد رهگیری و کد ملی در همین سایت منتشر می شود.

  برندگان شاهین ساییا

  برندگان تیبا

  برندگان ساینا

  برندگان کوئیک آر

  برندگان نیسان تک سوز

  برندگان تیبا 2

  برندگان کوئیک دنده ای

  برندگان سایپا 151

  برندگان نیسان دوگانه سوز

  برای مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا پس از انجام قرعه کشی اینجا کلیک کنید. 

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش سایپا آذر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان سایپا وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.

  محصولات عرضه شده در فروش فوری سایپا آذر99

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  ۹ محصول ارائه شده در این طرح شامل ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال است.

  316566 2_page-0001

  راهنمای ثبت نام و خرید سایپا/ نحوه ثبت نام سایپا امروز 8 آذر 99

  فرایند ثبت نام و خرید خودرو درسامانه فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا را در لینک زیر مشاده کنید.

  ثبت نام فروش فوق العاده سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹


  اطلاعیه سایپا/ شرایط فروش سایپا/ لینک ورود به سایپا/ سایت سایپا

  بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند:

  طرح جدید فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت 14 روز دوشنبه ۹۹/۰9/03 آغاز می شود. (بمدت سه روز)


  منتخبین اصلی طرح پیش فروش محصولات سایپا فقط تا تاریخ 99/09/05 فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند.


  لیست منتخبین رزرو 2 طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا اعلام شده است و منتخبین می توانند تا 120 ساعت آینده نسبت به پرداخت وجه اقدام نمایند.

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  برای ثبت نام سایپا کلیک کنید


  از طریق انتخاب گزینه " سوابق خرید" و همچنین ورود به سیستم می توانید کد رهگیری خود را مشاهده نمایید.

  سایت سایپا / موعد تحویل در هشتمین فروش فوق العاده سایپا

  گروه صنعتی سایپا در هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود،‌ پنج محصول را با موعد تحویل 90 روز عرضه می‌کند. این طرح از روز دوشنبه 3 آذر ماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

  محصولات سایپا در فروش فوق العاده سایپا هشتمین مرحله از فروش فوق العاده سایپا آذر 99

  ۹ محصول ارائه شده در این طرح شامل ساینا با رینگ فولادی، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک R، تیبا ۲ با رینگ فولادی، تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱، نیسان تک‌سوز با لاستیک رادیال و نیسان دوگانه سوز با لاستیک رادیال است.

  شرایط ثبت نام خودرو سایپا در فروش فوق العاده سایپا آذر 99

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  برای ثبت نام سایپا کلیک کنید

  به منظور توزیع و عرضه خودرو میان مشتریان واقعی،‌ محدودیت های اعمال شده در طرح های قبلی،‌ کماکان اعمال می شود. جزییات محدودیت ها، در متن بخش نامه فروش در سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا در دسترس همگان قرار می گیرد.

  ثبت نام فروش فوق العاده سایپا امروز 3 آذر ۹۹

  ورود به سایت و سامانه امتا سایپا برای احراز هویت

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  سایت سایپا

   براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا به اطلاع کلیه متقاضیان محصولات سایپا میرساند، در راستای ایجاد امکان فرصت برابر ثبت نام برای همه متقاضیان خرید خودرو، ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه به مصرف کنندگان واقعی، شرایط پیش فروش مشارکت در تولید گروه خودروسازی سایپا به شرح ذیل اعلام میگردد:

  متقاضیان برای ثبت نام می توانند از ساعت 14 روز دوشنبه مورخ 99/09/03 (به مدت 3 روز) به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.316566 2_page-0001

  316566 2_page-0002

  برای ثبت نام سایپا کلیک کنید

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  ثبت نام خودرو سایپا در فروش فوق العاده سایپا آذر 99

  برای ثبت نام سایپا کلیک کنید

  ثبت نام شاهین ساییا

  ثبت نام تیبا

  ثبت نام ساینا

  ثبت نام کوئیک آر

  ثبت نام نیسان تک سوز

  ثبت نام تیبا 2

  ثبت نام کوئیک دنده ای

  ثبت نام سایپا 151

  ثبت نام نیسان دوگانه سوز

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  خبر خوش برای متقضیان خودرو سایپا که موفق به پرداخت وجه نشده اند

  منتخبان طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند‌ نیز می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

  زمان واریز جه متقاضیان خودرو سایپا

  متقاضیان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام،‌ با انجام قرعه کشی مشخص خواهند شد، این افراد تا پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  نکات مهم که متقاضیان خرید خودرو در طرح فروش گروه سایپا می بایست پس از قرعه کشی مدنظر قرار دهند :

  برای ثبت نام سایپا کلیک کنید

  اسامی برندگان قرعه کشی فروش فوری 9 محصول سایپا امروز 8 آذر ۹۹

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ترامشلو : چند ماهه تکمیل وجه کردم اما ماشینو تحویل ندادن چطور پیگیری کنم

  ناشناس : نتیجه دعوت نامه جهت خودرو ثبت نام ای موعدان هفته چهارم فروردین 1400بوده

  زهره : سلام تحویل کوییک ثبت نامیهای 1400کی شروع میشود

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  غفوری 1 ماه قبل
  0

  زمان تحویل خودرو چه روزی هست

  غفوری 1 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم بدونم خودرویی که ثبت نام کردم در کدوم مرحله است، مال همه رو تحویل می دهند بجز من،لطفا راهنمایی بفرمایید

  سجادجباری نامرودی 5 ماه قبل
  0

  جناب آقای سجادجباری نامرودی متقاضی محترمخریدخودروسایناs

  سجادجباری نامرودی 5 ماه قبل
  0

  جناب آقای سجادجباری نامرودی متقاضی محترمخریدخودروسایناs

  محمد 5 ماه قبل
  1

  پیگیری ثبت نام سایپا

  قربان خیاطی زرنق 5 ماه قبل
  0

  سلام من کدپیگیری روفراموش کرده ام

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من مدت یکسال و۶ ماه استبرای خودرو کوییک سبت مام کردموکا پول راواریر کردم هنوز خودرو را تحویا ندادند بنام حسین خسروی مشهد

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من مدت یکسال و۶ ماه استبرای خودرو کوییک سبت نام کردم پول راواریر کردم هنوز خودرو را تحویا ندادند بنام حسین خسروی

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام

  درخصوص تکمیل وجع ساینا s انجام دادم ،خبری از ماشین نیست،

  چقدر زمان میبره؟؟

  پیمان جودری 10 ماه قبل
  0

  سلام چطوری کد رهگیری بگیریم

  پیمان جودری 10 ماه قبل
  -1

  سلام چطوری تایید ثبت نام با کد ملی را ببینم

  پرویز 11 ماه قبل
  2

  میخوام از وضعیت پیش خرید خودرویی خریدم کوئیک با خبر بشم

  ترامشلو 11 ماه قبل
  5

  چند ماهه تکمیل وجه کردم اما ماشینو تحویل ندادن چطور پیگیری کنم

  روح الله مفیدی 11 ماه قبل
  0

  می خواهم بدانم ثبت نام کردم ثبت شده یا نه

  روح الله مفیدی 11 ماه قبل
  0

  پیگیری ثبت نام خودرو تیبا

  شکوری 12 ماه قبل
  0

  ثبت نام ماشین

  حسن 1 سال قبل
  -1

  میخام برای تیبا۲ ثبت نام کنم

  سیدمیثم سیادت صالحی 1 سال قبل
  0

  طریقه ثبت نام سایپابه چه شکلی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  3309568253

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  بادرود،لطفا تاریخ قرعه کشی ساینا را اعلام بفرمایید

  -1
  رضا امیری 1 سال قبل

  بادرود،لطفا تاریخ قرعه کشی اتومبیل ساینا را اعلام بفرمایید

  علیرضا خسروی 1 سال قبل
  1

  من برنده شدم یا نه

  ر گ 1 سال قبل
  0

  سلام،،،من99,5,7 ساینا s ثبت. نام کردم و 1400,7,7 بقیه پول رو واریز شد اما تا کنون خبری از ماشین نشد،،هرچه زنگ زدیم جواب نگرفتم

  مجید علینژاداسپر 1 سال قبل
  1

  چرا با وجود تعداد دفعات بالا در شرکت در قرعه کشی هیچ وقت اسم ما در نمیاد

  نادرنوری 1 سال قبل
  -1

  زمان تحویل نیسان رااعلام کنید

  0
  رضا امامقلی زاده 11 ماه قبل

  زمان تحویل خودرو بنده

  محمود 1 سال قبل
  0

  من سال گذشته ثبت نام کردم هنوز دعوت نامه برام نیامده خداوکیلی گوله این دروغگوها را نخورید اینا دروغ میگند . ساینا پارسال که به نامم در آمد ۷۰ میلیون بود حالا شده ۱۲۴ میلیون . فکر کنید بعد تسمیم بگیرید ..

  ذکریا محمدی 1 سال قبل
  1

  مبلغ

  پ 1 سال قبل
  0

  ا

  شهربانو پهلوانی 1 سال قبل
  0

  ثبت نام شده یاخیر

  اسماعیل 1 سال قبل
  0

  چرا پشتیبانی سایپا جواب تلفن نمیدن برای ثبت نام سایپا من همیشه با شماره تلفن که میخوام ثبت نام کنم مشکل پیدا کردم شماره به نام خود طرفه حالا شماره به نام یکی دیگه باشه مهم اینه که طرف ماشین به نامش نباشه

  اسماعیل 1 سال قبل
  2

  میخوام شماره تلفن که ثبت نام کردم ویرایش کنم چه کار کنم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من ثبت نام کردم کر پیگیری برام نیامده چکار باید بکنم

  0
  روح اله 1 سال قبل

  تکلیف آنهایی که کد رهگیری گم کردند چه میشه

  مریم 1 سال قبل
  0

  سلام برادرم باکدملی من ثبت نام کرده میخوام بدونگ آیا به نامش در اومده ومن خبرندارم یا نه

  توحید 1 سال قبل
  1

  ظهوری

  زیدان هریجی۱۸۸۰۴۰۲۵۹۹ 1 سال قبل
  -2

  جواب ندادید

  زیدان هریجی 1 سال قبل
  1

  برای استخدام باکدمای

  -1
  زیدان هریجی۱۸۸۰۴۰۲۵۹۹ 1 سال قبل

  جواب برای استخدام

  0
  زیدان هریجی 1 سال قبل

  1۸۸۰۴۰۲۵۹۹

  امیر 1 سال قبل
  2

  سلام من ثبت نام کردم کد پیکری پیامک نیومدم. چیکار کنم

  علی 1 سال قبل
  0

  ساینا ثبت نام کردم سال99دی ماه پولش هم تسویه کردم الان سه ماه منتظر پلاک هستم نمیدونم کجا پیگیر بشم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا ثبت نام میکنم ماشین به اسم در نمیاد

  زهره 2 سال قبل
  4

  سلام تحویل کوییک ثبت نامیهای 1400کی شروع میشود

  0
  حبیب 1 سال قبل

  سلام

  قربانعلی کردی 2 سال قبل
  0

  پس چرا این سایپا دوسال است این افت مدل وسود تاخیر وانت نیسان ما را نمیدهد کجا بگیم حرفمان را

  حسین بیکی 2 سال قبل
  1

  کد ثبت نامی کوییکرا فراموش کردم وتاریخ تحویل خودرو

  حسین بیکی 2 سال قبل
  0

  کد ثبت نامی کوییک

  مهدی عباسی 2 سال قبل
  0

  کد رهگیر ی خودرو را فراموش کردم

  ناشناس 2 سال قبل
  4

  نتیجه دعوت نامه جهت خودرو ثبت نام ای موعدان هفته چهارم فروردین 1400بوده

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید