توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پشتیبانی آنلاین اسنپ رانندگان

  1 بازدید

  پشتیبانی آنلاین اسنپ رانندگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | خدمات پشتیبانی آنلاین در سایت باشگاه رانندگان اسنپ

  خدمات پشتیبانی آنلاین در سایت باشگاه رانندگان اسنپ

  باشگاه رانندگان از تمام مسیرها و امکانات موجود برای پاسخگویی به کاربران راننده استفاده می‌کند تا این عزیزان در هر ساعت از شبانه در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوالات خود برسند.

  وب‌سایت باشگاه رانندگان اسنپ یکی از مهمترین مراجع اطلاع‌رسانی اخبار و خدمات باشگاه رانندگان ویژه کاربران راننده است. کابران راننده با مراجعه به این وب سایت در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرتبط با تسهیلات باشگاه قرار می‌گیرند. همچنین محتوای آموزشی و ویدیویی نیز بخش مهمی از مطلب سایت را تشکیل می‌دهد.

  پشتیبانی آنلاین سریع‌ترین روش برای ارتباط با کارشناسان اسنپ است. در مرحله اول بهره‌برداری از پشتیبانی آنلاین، شما کاربران راننده می‌توانید سوالات و مشکلات خود را در چهار موضوع «آموزش اپلیکیشن»، «سامانه سماس»، «نحوه استفاده از سهمیه سوخت» و «خدمات باشگاه رانندگان اسنپ» با کارشناسان پشتیبانی اسنپ مطرح کنید.

  آموزش اپلیکیشن رانندگان

  کاربران راننده از این بعد می‌توانند سوالات و مشکلات خود در ارتباط با اپلیکیشن کاربران راننده را در هر ساعت شبانه‌روز در پشتیبانی آنلاین باشگاه رانندگان اسنپ دنبال کنند. ویدیوهای آموزشی و مطالب کمکی می‌تواند شما کاربران راننده را برای رفع مشکل یاری کند.

  برای استفاده از این قابلیت کافی است پس از انتخاب پشتیبانی آنلاین، موضوع پشتیبانی را روی «آموزش اپلیکیشن رانندگان» قرار دهید. کارشناسان اسنپ شما را در این رابطه همراهی خواهند کرد.

  راهنمای استفاده از پشتیبانی آنلاین

  برای استفاده از این خدمات کافی است در صفحه اصلی سایت، گزینه پشتیبانی آنلاین را در سمت چپ سایت انتخاب کنید.

  در صفحه جدید، نام و نام خانوادگی خود و شماره تماس اسنپی خود را (شماره‌ای که با آن در اسنپ ثبت‌نام کرده‌اید) وارد کنید. کارشناسان پشتیبانی اسنپ بلافاصله پس از طرح موضوع از جانب شما اقدام به پاسخگویی خواهند کرد.

  کاربران راننده عزیز، توجه داشته باشید در حال حاضر شما می‌توانید سوالات خود را در ارتباط با سه موضوع «سامانه سماس»، «آموزش اپلیکیشن» و «خدمات باشگاه رانندگان اسنپ» با کارشناسان اسنپ مطرح کنید.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  باشگاه رانندگان اسنپ | چگونه از «پشتیبانی داخل اپلیکیشن» راننده استفاده کنیم؟

  چگونه از «پشتیبانی داخل اپلیکیشن» راننده استفاده کنیم؟

  کاربران راننده اسنپ در مراحل مختلف فعالیت خود به پشتیبانی نیاز پیدا می‌کنند. با توجه به ماهیت سوالات کاربران راننده، معمولا بسیاری از این پرسش‌ها تکراری است. یعنی پرسش‌های کاربران راننده در شرایط مشابه، یکسان است. بنابراین در بسیاری از مواقع، کاربر راننده نیازی به تماس با مرکز پشتیبانی نخواهد داشت. چرا که گاهی اوقات با خط‌های شلوغ روبرو شده و زمان زیادی در صف، منتظر می‌ماند. در حالی که روش‌های جایگزین زیادی برای رسیدن به پاسخ‌ سوالات کاربران راننده وجود دارد.

  ساده‌ترین راه برای دریافت خدمات پشتیبانی

  کاربران راننده اسنپ با ورود به اپلیکیشن رانندگان می‌توانند به سادگی به خدمات پشتیبانی دسترسی داشته باشند. برای این منظور کافی است در صفحه اصلی، گزینه «پشتیبانی» موجود در سمت چپ پایین را انتخاب کنید.

  با انتخاب این گزینه شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید.

  در قسمت بالایی صفحه جدید، درخواست‌های قبلی نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید درخواست‌های فعال خود را با لمس گزینه «درخواست‌های فعال» مشاهده کنید. با ورود به این قسمت، درخواست‌هایی که هنوز پاسخی دریافت نکرده‌اند با عنوان «در انتظار پاسخ» و درخواست‌های پاسخ داده شده با عنوان «پاسخ داده شده» قابل مشاهده است. در انتهای این صفحه نیز می‌توانید درخواست‌های قبلی و غیرفعال خود را بررسی کنید.

  در صفحه اصلی پشتیبانی، پایین درخواست‌های فعال، برخی سوالات پرتکرار که مورد نظر کاربران راننده بوده است نمایش داده می‌شود. همچنین در بخش انتهایی صفحه‌، سوالات و مسائل، به تفکیک موضوع دسته‌بندی شده‌اند.

  به عنوان مثال شما در این قسمت دسته‌بندی‌هایی مانند، «سفر»، «مالی» و «مشکلات برنامه» یا «حساب‌ کاربری» را مشاهده می‌کنید. پس از انتخاب دسته‌بندی، سوالات متداولِ همان دسته برای شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب سوال مشخص، جزئیات بیشتری درباره این موضوع مشاهده خواهید کرد. در صورتی که از سوالات پر تکرار به پاسخ سوال خود نرسیدید، امکان ثبت درخواست وجود دارد که می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسنپ شما را راهنمایی خواهند کرد.


  همچنین با توجه به ماهیت مشکل، روی برخی دسته‌بندی‌ها، امکان تماس با پشتیبانی برای شما فراهم شده است.

  در برخی دسته‌بندی‌ها نیز کاربران راننده می‌توانند بدون ایجاد درخواست یا برقراری تماس، فقط با مطالعه راهنمایی‌های انجام شده، مشکل خود را حل کنند.

  راه‌های گوناگون برای استفاده از خدمات پشتیبانی

  اسنپ در هر شرایطی و با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، خدمات پشتیبانی را برای کاربران راننده فراهم کرده است. شما عزیزان با استفاده از همه بسترهای ارتباطی امکان رسیدن به پاسخ سوالات خود را خواهید داشت.

  کاربران راننده می‌توانند برای مشاهده صفحه سوالات متداول به وب‌سایت باشگاه رانندگان مراجعه کنند. این صفحه از اینجا قابل مشاهده است.

  همچنین پشتیبانی آنلاین در وب سایت باشگاه رانندگان اسنپ به نشانیClub.snapp.ir فعال است. شما می‌توانید سوالات و مسائل مورد نظر خود در دسته‌های مشخص مانند آموزش اپلیکیشن رانندگان،نحوه استفاده از سامانه سماس،نحوه استفاده از سهمیه سوخت و خدمات و تسهیلات باشگاه رانندگان را با کارشناسان مطرح کنند.

  برای استفاده از این قابلیت، نصب به‌روزترین نسخه اپلیکیشن الزامی است، برای دریافت آخرین نسخه، لینک زیر را لمس کنید

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خدمات دفاتر غیرحضوری کاربران راننده و موتورسوار اسنپ و اسنپ‌باکس

  شیوع ویروس کرونا در ماه‌های گذشته، بر جزئیات زندگی همه ما تاثیرگذار بوده است. با آغاز شیوع این ویروس و برای پرهیز از انتشار آن، دفاتر حضوری اسنپ تعطیل شد و خدمت‌رسانی به کاربران راننده و موتورسوار به صورت غیرحضوری ادامه یافت. اکنون خدمات غیرحضوری دفاتر اسنپ به صورت اختصاصی در وب سایت باشگاه رانندگان اسنپ ارائه می‌شود.

  کاربران راننده و موتورسوار عزیز، توجه داشته باشید که خدمات دفاتر غیرحضوری جایگزین پشتیبانی تلگرامی در اسنپ شده است.

   کاربران راننده و موتورسوار اسنپ و اسنپ‌باکس در سراسر کشور (به استثنای تهران) می‌توانند با مراجعه به وب سایت باشگاه رانندگان اسنپ، ازاین خدمات بهره‌مند شوند. کافی است شما عزیزان از جدول زیر شهر محل فعالیت خود را انتخاب کرده و موضوعات مورد نظر خود را با کارشناسان اسنپ در میان بگذارید.

  منبع مطلب : club.snapp.ir

  مدیر محترم سایت club.snapp.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  عمران ایمانی 8 روز قبل
  0

  سلام حسابم ده روز که مسدود شده است صدبار آزمون دادم اما باز نشد لطفا تو این شرایط اقتصادی بخاطر چیزای کوچیک راننده هارو بیکار نکنید.لطفا کمک کنید

  مسعود حسین پور 11 روز قبل
  0

  حسابم مسدود آزمون هم دادم ولی فعال نشده 09334515551

  رضا 12 روز قبل
  0

  همه چی شده دزدی.

  من ده روزه تو اسنپ فعال شدم.روزی یه سفر هم رفتم .اصلا کاری به امتیاز کم و زیاد هم ندارم چوم اصلا نمیدونسم که آگه امتیاز کم باشه مسدود میشی.دوروز ماشین و گزاشتم سرویس.الان ماشین و گرفتم خاستم شروع بکار کنم دیدم حسابم مسدوده .100تومنم اعتبار تو برنامه دارم.خب حالا مسدودم نه میتونم کار کنم نه میتونم 100 تومنم و بگیرم.کسی هم جوابگو نیس نمیتونمم فعال کنم.

  ابوالفضل قاسمی 19 روز قبل
  0

  اسنپ من ۴روزه مسدودشده برای امتیاز کم زنگ میزنم پشتیبانی میگه آزمون بدین آزمون میدم سه روزه گذشته خبری نشده

  مریم خانی 30 روز قبل
  0

  سلام من سربرست خانواده هستم بعد از یک سال تازه یک روز اسنب کار میکنم چون گوشی نداشتم حالا در طول یک روز فعالیت حسابم بدلیل امتیاز بایین مسدود شده امتحان دادم تماس گرفتم یک هفته شد من درامد دیگه ای ندارم اگر مسدودم هم چنان که بگید کلا بیخیال بشم چون زندگی من با همین میچرخه برا تفریح کار نمیکنم

  یوسف علی 2 ماه قبل
  0

  سلام من چند ماهی هست که برای گاز سوز کردن ماشین اقدام کردم ولی متاسفانه میگن ماشین شما جز این طرح نیست راهنمایی کنید

  شهریار 2 ماه قبل
  0

  بعد از چند ماه کار در اسنپ مسدود دائم شدم زنگ زدم گفتن از طرف ناجا رد صلاحیت شدی .الان میخ ام برای خانمم ثبت نام کنم میگن شماره پلاک ماشین هم مسدود شده تنها راه که داری باید ماشینت تعویض پلاک کنی وقتی بنده سو.یشنه داشتم چرت پلاک ماشینم هم مسدود کردین

  میثم 2 ماه قبل
  0

  سلام من تعویض پلاک کردم حسابم مسدود شده نمیدونم باید چکار

  ناصر نامور 2 ماه قبل
  2

  سلام اسنپ من دائم بلاک شده انشاالله کی باز میشه؟

  0
  ناصر 12 روز قبل

  حساب کاربری من یک ماه هست مسدود شده

  امیر ملایی 3 ماه قبل
  0

  چرا مسدود شدم نمیدونم ولی اگه به خاطر کثیف بودن و سرعت رفتن هستش اینکار خوبی نیست اینا همش به خاطر بنزین هستش که شما مسدود میکنید من حدود ۸۰۰ کیلومتر کار کردم ولی حسابم مسدود شد والله کار خوبی نیست

  مجتبی 3 ماه قبل
  0

  چه بدبختی به خدا یک هفته درگیرم انلاین ازمن عکس ذوتا مدارک میخاد کاربری قطع کردن کازشناس هم میگه بفرست میگم نمیشه بفرستم

  محمدجمال زیی 3 ماه قبل
  0

  باسلام

  مسوول محترم اسنپ :

  همانطورکه درتمام پستهای رانندگان ملاحظه میفرمایید رفع مسدودی دقدقه همه هست پشتیبانی هم که فقط بلده بگه صبوری بفرمایید بخصوص اقای مردانی که سرکارمیزاره حالا دوهفته ده روز وغیره

  اصل مطلب منم کاربرراننده مسدودشده اسنپ هستم به خاطر امتیاز ده روزه بیکارم پشتیبانی حضوری هم نداریم مسدودی راننده دراین اوضاع اقتصادی یعنی فلج کردن نه تنها یک نفر بلکه یک خانواده اژانسها باامدن اسنپ جمع شدن مسافرکنارخیابان هم دیگه نیست اینهارو من باید بگم به شما به چه دلیل اینهمه راننده جلوی چشم شما ازکاربیکار شدن اونهم به دلایل بسیارناچیزوشما چشمتون روبستین منجمله خودم لطفا سریعا رسیدگی کنیدرانندگان عزیز راه درامد دیگه ندارن همینه که اینهم شما بستین ده روزه زنگ میزنم پشتیبانیتون میگم بابا دیگه پول سوخت هم ندارم میگن صبوری کنیددرددل زیاده از اسنپ جای نوشتن نیست لطفا رفع مسدودی کنید هم من وهمه همکارانم راکه موارد ی ناچیز شاید هم بی مورد مسدود شدن نکنیدخداروخوش نمیاد

  بیایید یارهم باشیم دراین اوضاع بداقتصادی

  باتشکر:کاربرراننده

  محمدجمال زیی

  علی 3 ماه قبل
  0

  سلام من یک هفتس ثبت نام کردم برای راننده سواریه اسنپ،جوابش نیومده هنوز،به پشتیبانی هم زنگ میزنم،میگن طول می‌کشه ،میخواستم بدونم چقدر طول می‌کشه؟

  حمیداسکندری 4 ماه قبل
  1

  مشکل برنامه نصب نشددیروز فعال شدولی برنامه برام میزنه پیگیری

  هادی عباسی 4 ماه قبل
  0

  سلام من چیز خاصی ندارم بگم همین که جوابگویی درستی نمیکنند همکاران میگم من مسدودم نرم افزار وباز میکنم برای من کار نمیکنند اخه چرا اینقد ادم باید اذیت بشه

  نرم افزار باز میشه میگه مسدود میباشید با عین حال که مسدود نیستم درپایین صفحه نوشته که مدارک دردست بررسی میباشد

  عباسی 4 ماه قبل
  0

  سلام بنده الان حدود 2هفته هست که به پشتیبانی زنگ میزنم نرم افزار برای من باز نمیشود از مسدودی دراوردند منو اما همجنان پیغام مسدود میباشد میدهد چند بار حذف ونصب کردم بازم درست نشده است چرا شرکت شما پشتیبانی نمیکند مشکل راننده را حل کند لطفا بررسی بفرمایید این موضوع را یه جواب درست حسابی بدید چرا اینقدر اذیت میکنید

  مجید 5 ماه قبل
  0

  من بعلت شکایت یکی از مسافرا یک روز مسدود شدم بعد به پشتیبانی زنگ زدم گفتن که شما رو فعال کردیم ولی هرچی داخل نرافزار میرم هنوز میزنه شما مسدود میباشید چند مرتبه هم اسنپ رو پاک کردم دوباره نصب کردم فایده نداشته به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگن صبور باشید بابا ما یه روز کار نکنیم میمیریم

  مجید 5 ماه قبل
  1

  اسنپ من فعال است ولی وارد برنامه که میشم مینویسه شما غیر فعال شده اید هر چقدر هم به پشتیبانی زنگ میزنم جواب درست و حسابی نمیدن مشکل چیه !!!؟؟؟؟

  0
  سفاری هستم 2 ماه قبل

  اسنپم سرویس نمیده پشتیبانی میگه مشکل مدارک دارید میشه مشکل منو حل منید اگه مشکل داره باید چی کار متن. سفاری هستم

  امیر 5 ماه قبل
  0

  خواهش میکنم وصل کنید و از غیر فعال بودن در بیاورید خرج و مخارج هر چند کم اما طاقت فرسا هست... چرا باید بیکار باشیم که به هزار راه کشیده شویم چه گناهی کردیم یعنی خدا بالای سر نیست که اینطور به حق راننده ظلم بشه

  امیر 5 ماه قبل
  0

  آقا من به مسافر گفتم ماسک بزنه لج کرده گزارش رد کرده و تماس گرفته با اسنپ گفته فحاشی کرده در صورتی که اصلا اینطور نبوده و اسنپ هم حساب کاربری من مسدود دائم کرده هرچی هم زنگ میزنم فایده نداره خدارا خوش میاد

  حسینی 5 ماه قبل
  1

  سلام چند روز میخوام ثبت نام کنم تو اسنپ قسمت اطلاعات معتمد باز نمیشه ک وارد کنم همه چیزا تکمیل ولی چون اون قسمت باز نمیشه ک تایپ کنم نمیذاره ثبت بشه اطلاعات باید چیکار کنم؟

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  آس نب

  م.غیره.فعال.شده

  محسنی هستم۰۹۱۹۲۵۲۳۳۶۷ 5 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید لطفا سوال داشتم جانباز ۳۰ درصدم چه تخفیفی برای خودم و خانواده ام در اسنپ موتوری و سواری وجود دارد

  مهرداد 5 ماه قبل
  0

  باسلام برای اراعه سفته برنامه اسنپ من غیر فعال شده تماس گرفتم گفتن مشخصات ن ثبت شده منتطر تماس ما باشید الان ۱ ماهه که منتطر تماس هستم و هیچکس هم پاسخگو نیست لطفا راهنمایی کنید

  نوید 5 ماه قبل
  0

  پشتیبانیتونم که یکی ازمنابع درامد شماشدش وهروقت میخوایم تماس بگیریم پشتیبانی کم کم باید نه تایازده دقیقه پشت خط بمونیم ودوتومن شارژمصرف کنیم تاشماتازه جواب بدین اخرشم بعد ده دقیقه انتطار تنهاجوابی ک پشتیبانیتون میتونه بده اینه که لطفاصبوری کنید.بدنیست یکم فکر راننده هاتونم باشید دیگه مول ماها خوردن نداره بخدا.

  نوید 5 ماه قبل
  0

  سلام طدح کولرگذاشتین هرده تارضایت مشتری ازکولرصد تومن پاداش داره ولی همش الکیه وخودتون واسه چیزی که خودتون گذاشتین ونوشتین ارزش قاعل نیستید.من تواینهفته کم کم دوازده تاازمسافرهام جلوچشمای خودم نمره کامل بهم دادن وگدینه کولروایک زدن.چون من امکاننداره مسافرسوارکنموکولرم خاموش باشه حتی سه شب تا۶صبح که هرشب میرم مسافربزنم بااینکه خنکه بازم کولرم روشنه ولی تماس گرفتم پشتیبانی اول گفتین دوشنبه ۱۴واریزمیشه که دیروز هم چیزی واریز نشدش.من چون کولرمم همیشه روشنه پس بازخوردمنفی کولر هم ندارم که اونوبهونه کنید.ازدیروزفهمیدم واسه شما بین راننده ایی ک بفکرراحتی مسافروسربلندی برنامه شماهستش وراننده ایی ک چیزی رعایت نمیکنه وکولرروشن نمیکنه و....فرقی نداره

  مخمدافشاری 5 ماه قبل
  0

  اسنپ فعالیت داشتم الان ماشینمو عوض کردم نمیتونم کار کنم چکار کنم راهنمای واسه فعالیت میخوام

  حامد 5 ماه قبل
  0

  من دو روز ثبت نام کردم هنوز نمیشه شماره در برنامه اسنپ باکس وارد کنم

  سعیدعزیزمحمدی 5 ماه قبل
  -1

  درود بر شما. چرا سهمیه بنزین بنده از تاریخ ۲۰ اردیبهشت تا ۳۰ خرداد پرداخت نشده است؟

  بنده در تاریخ ۳/۱ تا ۳/۳۱ در حدود ۲۵۰۰ یا ۲۶۰۰ کیلومتر پیمایش داشتم، لطفا بررسی کنید که چرا این مقدار واریز نشده است

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر درمور سهمیه بنزین ازاسنپ با من تماس گرفتن که اطلاعات شما ناقض می‌باشد

  ابراهیم افشار شیشوان 7 ماه قبل
  0

  مدارک خواسته بودید همه مدارک تو اسنب هست

  محمدرضا طافی 7 ماه قبل
  0

  کاربر راننده هستم هنوز برام کد فعالسازی نیومده

  محمدرضا طافی 7 ماه قبل
  0

  در اسنپ ثبت نام آنلان کرده ام ولی سه روزه هنوز کد فعالسازی ۶ رقمی برام نیومده کاربر راننده هستم

  رضاسلیمی 7 ماه قبل
  0

  با سلام امروز تاریخ شنبه۱۱ ۲ ۱۴۰۰ناوگان رانندگان اسنپ ثبت نام کردم تاکنون رمزعبورنیامده

  رضاسلیمی 7 ماه قبل
  -1

  امروز ساعت۱۰صبح ثبت اسنپ رانندگان کردم تاکنون کد برایم نیامده

  حیدری 8 ماه قبل
  0

  سلام. بعلت تحویل ندادن دو برگ سفته 10 میلیون تومانی به دفتر اسنپ که تاریخ تحویل سفته را باید خود اسنپ مشخص میکردند که انجام ندادن و به همین علت حساب کاربری من راننده را مسدود کردن از شنبه 9 صبح 14 فروردین تا همین الان پشت خط هستم اما هنوز جوابی از طرف پشتیبانی دریافت نکردم‌ تا کی باید پشت خط اسنپ باشم یا چکار میتوانم انجام دهم بجز الله و مع الصابرین .

  0
  حسین سبزواری 4 ماه قبل

  سلام: میخواستم عرض کنم. خداوکیلی کمیسیون 20درصد خیلی زیاده انم با ماشین تک سوز. و یا اینکه چرا به تعداد محدودی عارم وعلائم میدید به من که طبق تحقیقی که کردم فعال ترم از بعضی هاشون نمیدید. کمیسیون

  لطفاً کم کنید تا انگیزه برای کار بالا تر برود. با تشکر

  احسان کاوسی حیدری 10 ماه قبل
  0

  سلام من ۴روز که اسنپ باکس ثبت نام کردم ولی رمزعبور برامن نمیاد

  0
  رضامحمدرضایی 3 ماه قبل

  قبلاثبت نام داشتم حدود ۳سال پیش الان مجدد میخوام عضو بشم لطفا راهنمایی کنید

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید