توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پسری که دوستت داره بهت دست نمیزنه

  1 بازدید

  پسری که دوستت داره بهت دست نمیزنه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نشانه‌ بی‌علاقگی پسر به دختر (چطور بفهمم پسری ازم خوشش نمیاد)

  نشانه‌ بی‌علاقگی پسر به دختر (چطور بفهمم پسری ازم خوشش نمیاد)

  هیچ چیز بدتر از این نیست که ندانید پسر مورد علاقه‌تان شما را دوست دارد یا خیر. ممکن از تازه باهم آشنا شده باشید، اما نگران هستید که مبادا او شما را دوست نداشته باشد و بخواهد ترک‌تان کند یا ممکن است رفتارهایی از او دیده باشید که شک کرده باشید که آیا واقعا به شما علاقه دارد یا خیر. اگر چنین نگرانی‌هایی دارید، بهتر است با ما همراه باشید و از نشانه‌های عدم علاقه‌ی پسر به دختر آگاه شوید.

  بزرگترین نشانه‌های عدم علاقه‌ی پسر به دختر

  او با شما هم مانند بقیه رفتار می‌کند

  وقتی پسری دختری را دوست داشته باشد، با عشقش به گونه‌ی متفاوتی رفتار می‌کند. لحن صدایش، نشست و برخاستش، نگاهش، لبخندش و در یک کلام رفتار یک مرد در حضور عشقش متفاوت می‌شود. البته ممکن است این تفاوت‌ها جزئی باشد، اما به هر حال وجود دارد. اگر کمی فکر کنید، این تغییر منطقی به نظر می‌رسد. وقتی کسی را دوست داشته باشید، می‌خواهید او هم متقابلاً شما را دوست داشته باشد، پس سعی می‌کنید بهترین رفتار را داشته باشید. نشانه‌ی یک رابطه‌ی سالم این است که می‌توانید در حضور یارتان آرامش داشته باشید و خودتان باشید، هرچند ممکن است شرایط در شروع رابطه فرق داشته باشد. شاید در ابتدا خود واقعی‌تان نباشید و سعی کنید بهترین نسخه از خودتان را به نمایش بگذارید. بعد از آن که رابطه‌تان پایدار شد و یکدیگر را شناختید، نوبت به لذت بردن از خود اصیل و واقعی‌تان می‌رسد.

  او برای تماس گرفتن پیش‌قدم نمی‌شود

  وقتی به پسر مورد علاقه‌تان پیام می‌زنید، پاسخ مودبانه و دوستانه‌ای به شما می‌دهد، اما معمولاً برای شروع مکالمه پیش‌قدم نمی‌شود و هیچ وقت اول با شما تماس نمی‌گیرد. به جواب‌های خوشایند و دلگرم کننده‌ی او اهمیت ندهید، این زبان‌بازی‌های اکثر بانوان را به اشتباه می‌اندازد. در عوض از خودتان بپرسید که او چقدر برای تماس گرفتن با شما پیش‌قدم می‌شود. اگر همیشه شما هستید که با او تماس می‌گیرید، شاید دوست‌تان نداشته باشد.

  حالت دیگر این است که او از فرصت‌هایی که برای با شما بودن و صحبت کردن پیش می‌آید، استفاده نمی‌کند. برای مثال وقتی او را در مهمانی یا محل دیگری می‌بینید، به طرف‌تان نمی‌آید و سر صحبت را باز نمی‌کند. این شما هستید که همیشه به طرف او می‌روید. باز هم تاکید می‌کنیم که فقط به رفتار دوستانه‌ی او حین تعاملات‌تان توجه نکنید، چون شاید فقط می‌خواهد مودب باشد و رفتار دوستانه‌ای داشته باشد.

  نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که آیا او دائماً می‌خواهد که از گفتگو با شما فرار کند و گفتگو را به پایان برساند یا خیر. مثلاً شما به طرفش می‌روید و گفتگوی دوستانه‌ای را شروع می‌کنید، اما ناگهان او می‌گوید که باید برود و سلامی به دوستانش بکند، تشنه است و می‌خواهد برای خودش نوشیدنی بخرد یا این که می‌خواهد از سرویس استفاده کند.

  وقتی پسری دختری را دوست داشته باشد، هیچ وقت از مصاحبت با او خسته نمی‌شود و دوست دارد این گفتگو تا ابد ادامه داشته باشد، احوالپرسی با دوستان را می‌توان به بعداً موکول کرد، اگر بودن در کنارتان را دوست داشته باشد، شما را برای نوشیدن قهوه به کافی‌شاپ دعوت می‌کند، برای استفاده از سرویس کمی تحمل می‌کند و خلاصه آن که سعی می‌کند به هر قیمتی که شده گفتگو را ادامه دهد. اما اگر او بهانه‌ای برای قطع گفتگو پیدا کرد، احتمالاً علاقه‌ای به مصاحبت با شما ندارد، چون دوست‌تان ندارد.

  با بقیه دخترها هم گرم می‌گیرد

  شاید این زبان‌بازی‌ها باعث سردرگمی‌تان بشود. احتمالاً او علاقه‌ی چندانی به شما ندارد، اما خصلتش این است که با تمام دخترها گرم بگیرد. اما همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، وقتی پسری دختری را دوست داشته باشد، رفتارش در حضور او تغییر می‌کند. اگر او با تمام دخترها گرم می‌گیرد، پس حرف‌های خوشایندی که به شما می‌زند، بی‎معنا است. البته اگر شیوه‌ی دلبری کردنش از شما با بقیه فرق دارد، احتمالاً احساس خاصی نسبت به شما دارد.

  علاقه‌ای به شناختن شما ندارد

  وقتی کسی را دوست داشته باشیم، هیچ وقت از او خسته نمی‌شویم. دوست داریم همه چیز را درباره‌ی او بدانیم. می‌خواهیم بدانیم در تک تک لحظات زندگی‌اش چکار می‌کند. دوست داریم تا ابد پای درد و دل‌هایش بنشینیم، شریک دردها و غم‌هایش شویم و با او به لحظات خجالت‌آور زندگی‌اش بخندیم. تمام این لحظات برایمان ارزشمند است و همه را به خاطر می‌سپاریم. وقتی پسری به دختری علاقه داشته باشد، این علاقه را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر او می‌خواهد همه چیز را درباره‌ی دختر مورد علاقه‌اش بداند، او را با سوال‌های مشتاقانه‌اش بمباران می‌کند و با دل و جان به تک تک کلماتش گوش می‌دهد. اگر پسر مورد علاقه‌تان دوست ندارد به حرفهایتان گوش بدهد و از شنیدن حرفهایتان به وجد نمی‌آید و هیجان‌زده نمی‌شود، این نشانه را به معنای عدم علاقه‌ی او به خودتان تعبیر کنید.

  حرفهایتان یادش نمی‌ماند

  این نشانه مرتبط با نشانه‌ی بالا است. یکی از نشانه‌های علاقه داشتن یک پسر این است که او تمام حرف‌های عشقش را با جزئیات به خاطر می‌سپارد. اما فراموشی تمام حرف‌هایی که یک دختر با شور و شوق به پسر مورد علاقه‌اش زده است، علامت آشکار بی‌علاقگی است. وقتی کسی را دوست داشته باشیم، مغزمان کاملاً فعال می‌شود. با دقت توجه می‌کنیم، سراپا گوش می‌شویم و تمام جزئیات را به خاطر می‌سپاریم. مغزمان هر روز دریایی از اطلاعات را دریافت می‌کند که باید آنها را پردازش کند. هیچ راهی برای دسترسی آسان به تمام این اطلاعات وجود ندارد، پس به آنچه که برایمان مهم است، بیشتر توجه می‌کنیم و اطلاعات زائد و غیرمهم را کنار می‌گذاریم. نکته اینجا است که ما مسائلی را که برایمان اهمیت دارد، به خاطر می‌سپاریم. اگر شما تک تک جزئیات گفتگوهایتان را به یاد می‌آورید، اما او با وجود این که در اولین برخوردتان گفتگوی مفصلی درباره‌ی کارتان با هم داشته‌اید، حتی شغل‌تان یادش نمی‌ماند، به زبان بی‌زبانی دارد بی‌علاقگی‌اش را به شما نشان می‌دهد. البته شاید هم حافظه‌ی بسیار ضعیفی دارد، پس این نشانه را با توجه به وضعیتی که در آن قرار دارید  و صحت بقیه‌ی نشانه‌های این فهرست تعبیر کنید.

  دور و برتان پرسه نمی‌زند

  وقتی پسری دختری را دوست داشته باشد، ناگهان سر و کله‌اش کنار او پیدا می‌شود. اگر پسر مورد علاقه‌تان هم شما را دوست داشته باشد، ناگهان کنارتان ظاهر می‌شود، هر جا شما باشید، او هم هست و هر کسی که دنبالش باشد، می‌داند که می‌تواند او را کنار شما پیدا کند. شاید مبهم به نظرتان برسد، اما اگر دقت کنید، می‌بینید که او همه جا کنارتان است، البته به شرطی که دوستتان داشته باشد. او سعی می‌کند که اتفاقی به شما برخورد کند یا بهانه‌ای پیدا می‌کند تا نزدیکتان باشد، مثلاً پیشنهاد می‌کند که در کاری کمک‌تان کند یا با هم به گردش بروید.

  این که با چه کسانی معاشرت می‌کنید، برایش مهم نیست

  فرض کنید که با پسر دیگری قرار می‌گذارید، اما پسر مورد علاقه‌تان حتی خم به ابرو نمی‌آورد. به او می‌گویید که از نرم‌افزارها و سایت‌های دوستیابی استفاده می‌کنید و او می‌گوید: “خوش به حالت! مطمئنم بالاخره یه آدم مناسب پیدا میکنی” و واقعاً هم منظورش همین است. اگر او علاقه‌ای به شما داشته باشد، کوچکترین اشاره‌ای به صحبت کردن با یک پسر دیگر حداقل باعث می‌شود که کمی حسودی کند. وقتی با پسر مورد علاقه‌تان از رابطه‌ای که با مردان دیگر دارید، حرف می‌زنید، رفتارش به وضوح تغییر می‌کند، مثلاً عصبی می‌شود، صورتش سرخ می‌شود یا صدایش بالا می‌رود. مردان ذاتاً اهل رقابت‌اند، وقتی پسری دختری را حتی کمی دوست داشته باشد، دوست ندارد که مردان دیگری دور و بر او پرسه بزنند. اما اگر او واقعاً برایش مهم نیست و واکنشی نشان نمی‌دهد، یا واکنشش این است که حتماً رابطه‌تان را با مردان دیگر ادامه بدهید، پس شما در قلبش جایی ندارید.

  او برایتان وقت نمی‌گذارد

  “سرم خیلی شلوغه، اصلاً وقت ندارم.” بقیه‌ی نشانه‌های این فهرست درباره‌ی پسرانی صادق است که هنوز با آنها در مرحله‌ی آشنایی هستید، اما این نشانه درباره‌ی پسری است که با او وارد رابطه شده‌اید. شاید او گاهی با شما قرار بگذارد، اما این قرار را لحظه‌ی آخر کنسل می‌کند، شکایت می‌کند که وقت سر خاراندن ندارد و قرار را به وقت نامشخصی در آینده‌ی نزدیک موکول می‌کند، اما دیگر خبری از او نمی‌شود. البته گاهی اوقات واقعاً کاری پیش می‌آید و او مجبور است که قرار را به هم بزند. اما اوضاع زمانی ناراحت کننده می‌شود، که این بهانه‌ها و کنسل کردن‌ها تکرار می‌شود. وقتی او هر بار به بهانه‌ای سر قرار حاضر نمی‌شود و زمان مشخصی را هم برای قرار بعدی تعیین نمی‌کند. وقتی پسر مورد علاقه‌تان هیچ وقت برای شما وقت نمی‌گذارد، پس شما برایش اولویت ندارید. اگر چیزی برایمان اهمیت داشته باشد، حتماً برای آن وقت پیدا می‌کنیم.

  او با شما درباره‌ی زنان دیگر حرف می‌زند

  اگر او درباره‌ی دخترهای دیگر یا رابطه‌های عاشقانه‌ای که دارد، به راحتی با شما حرف می‌زند، احتمالاً قلبش برای شما نمی‌تپد. با فکر این که او می‌خواهد حسادتتان را تحریک کند، خودتان را گول نزنید. دلیل این بی‌ملاحظگی او این است که دوست‌تان ندارد. اگر علاقه‌ای به شما داشت، درباره‌ی زن دیگری با شما حرف نمی‌زد و خطر به هم خوردن رابطه‌تان و ناراحت کردن شما را به جان نمی‌خرید. بهترین توضیح برای رفتار مردان معمولاً واضح‌ترین آنها است.

  شاید عشق‌تان گاهی اوقات از زیبایی دختر دیگری تعریف کند، این تعریف‌های گاه و بی‌گاه مشکلی ندارد. یک پسر می‌تواند زنان دیگر را جذاب بداند و احساس تحسین خودش را هم بیان کند. اما این که پسری بی‌پروا به شما بگوید که دختر دیگری را دوست دارد و می‌خواهد با آنها قرار بگذارد، ناراحت کننده و هشداردهنده است. وقتی پسر مورد علاقه‌تان صحبت درباره‌ی دخترهای دیگر را از تحسین جذابیت ظاهری فراتر می‌برد و درباره‌ی خصوصیات روحی و عشق و علاقه‌اش به آنها حرف می‌زند، بهتر است قبول کنید که دوستتان ندارد.

  او با شما درد و دل نمی‌کند

  او درباره‌ی احساساتش با شما حرف نمی‌زند، نه درباره‌ی احساسش به شما و نه درباره‌ی نگرانی‌ها و احساساتی که هر روز در زندگی تجربه می‌کند. او شما را به دنیای خودش راه نمی‌دهد، شما و دیگران فرقی برای او ندارید. اکثر بانوان معتقدند که این مسئله به ضعف مردان در صمیمی شدن با دیگران برمی‌گردد، درست است، ممکن است مشکل همین باشد. اما موضوع غالباً این است که او آنقدر به شما علاقه ندارد که به راحتی با شما از احساس‌های درونی خود حرف بزند. وقتی فردی را به دنیای خود راه می‌دهیم، در واقع بر روی او سرمایه‌گذاری می‌کنیم. ما او را به دنیای خودمان دعوت می‌کنیم، چون فکر می‌کنیم که او در آینده بخش مهمی از دنیایمان خواهد شد. اگر پسر مورد علاقه‌تان آینده‌ی مشترکی برای خودش و شما متصور نباشد، سعی می‌کند حتی‌الامکان شما را از خودش دور نگه دارد و فقط درباره‌ی کلیات حرف می‌زند: این که اهل کجاست، در کدام دانشگاه درس خوانده است، چطور کار پیدا کرده است و … یعنی تمام آن اطلاعاتی که به راحتی می‌توانید در صفحه‌ی صفحات اجتماعی‌اش بخوانید. سخت است که سفره‌ی دل‌تان را برای دیگری باز کنید و نقاط ضعف خود را به نمایش بگذارید. وقتی با کسی درد و دل می‌کنیم، بر روی او سرمایه‌گذاری می‌کنیم. این سرمایه‌گذاری مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری با ریسک همراه است. اما اگر کسی را از صمیم قلب دوست داشته باشید، این ریسک ارزشش را دارد.

  غریزه‌ی زنانه‌تان به شما می‌گوید که او دوست‌تان ندارد

  یکی از شعارهای اصلی ما این است که: اگر پسری دوست‌تان داشته باشد … این دوست داشتن واضح خواهد بود. این عشق آنقدر واضح خواهد بود که نیاز به رمزگشایی یا یافتن سرنخ‌های پنهانی نخواهد داشت. اگر مطمئن نیستید که آیا پسر مورد علاقه‌تان هم شما را دوست دارد یا خیر، این شک به این دلیل است که او واقعاً احساسی به شما ندارد. اگر برای اثبات عشق او به خودتان نیاز به دلیل دارید، به احتمال زیاد او دوست‌تان ندارد. اگر پسری شما را دوست داشته باشد، متوجه این عشق خواهید شد. پسری که دوستتان داشته باشد، عشقش را به معما تبدیل نمی‌کند، و شما را سردرگم نمی‌کند. او عشقش را روشن و واضح به نمایش خواهد گذاشت. اگر مجبور بودید همین الان بدون معطلی به این سوال جواب بدهید: “آیا او هم متقابلاً من را دوست دارد؟” جوابتان چه بود؟ با خودتان صادق باشید. لازم نیست پاسخ این سوال را بلند بگویید، فقط به ندای درون‌تان گوش بدهید. بی‌علاقگی او به معنای این نیست که شما مشکلی دارید یا ارزش عشق را ندارید. فقط پسری که فکر می‌کردید، می‌توانستید علاقه‌ای به او داشته باشید، دوست ندارد با شما باشد.

  چطور با این موضوع کنار بیام؟

  علاقه و دوست داشتن یک پسر امری پنهان نشدنی است و می‌توان گفت اگر پسری عاشق شما باشد قطعا از رفتارهای او مشخص است. با این حال از نشانه‌های عدم علاقه یک پسر به دختر به موارد زیر می‌توان اشاره کرد: با شما مثل بقیه رفتار میکند، آغازگر گفتگو نیست، با همه دختران ارتباطات نزدیک دارد، تمایلی به شناختن بیشتر شما ندارد، صحبت های قبلی شما را به یادنمی آورد، دور و بر شما نمی‌چرخد، ارتباط شما با دیگر پسران برایش اهمیتی ندارد، وقتی برای شما نمیگذارد، از دختران دیگر صحبت میکند و احساساتش را با شما در میان نمی‌گذارد. حال که با این علائم و نشانه ها آشنا شدید، میتوانید با کمک مشاورین ما گامی در جهت جذب فرد مورد علاقه و یا در مواردی بازگرداندن عشق قبلی خود بردارید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  پاسخ:چطور میشه فهمید پسری تمایل به ازدواج داره ؟

  این مطلب جوابهای دوست محترم وبلاگ www.majid1986.blogfa.com می باشد.

  شاید شما با خودتان بپرسید که چطور می توان فهمید که یک پسر یک دختر(و یا نامزدش) را واقعا دوست دارد و قصد ازدواج با دختر را دارد و در کل مرد زندگی هست. یکی از مواردی که دختران جامعه ی ما آن را ملاک عاشق بودن یک پسر قرار می دهند این است که از آن پسر قول ازدواج بگیرند که البته در جامعه ی امروزی ما ثابت شده که این موضوع دیگر هیچ ملاکی برای انتخاب و دل بستن به یک پسر نمی باشد و برعکس باعث خیلی از اغفال ها و سو استفاده ها و بی آبرو کردن خیلی از دخترهای جامعه ی ما شده است که خودسرانه و به سادگی فریب وعده های دروغین ازدواج دوست پسرشان را خورده اند. کافی است که فقط یک بار صفحه ی حوادث روزنامه ها را ورق بزنید تا این موضوع برایتان اثبات شود. اما موارد زیر می تواند تا حدودی ملاک کلی باشد تا بتوان فهمید که یک پسر و یا نامزدتان شما را واقعا دوست دارد قصد ازدواج و یک زندگی سالم با شما را دارد.

   این قسمت هم توسط یکی دیگه از دوستان پاسخ داده شده.

  دوست داشتن به خاطر يك سري از ويژگي هاي مشترك يا مورد توجه در فرد مقابل شكل ميگيره مثلا گاها يك پسر كه با يك دختر در يك موردي همدرده بهش علاقمند ميشه يا اينكه از ادب و متانتش خوشش مياد

  ولي پسرا عموما به خاطر يكي از دلايل زير از دخترا خوشش ميا د

  يك عده از پسرا به ظاهر فرد توجه دارند و اگه شما زيبا باشيد دوستتون دارند

   يك عده برعكس به باطن توجه دارند و اين عده متانت دختر و حيا براشون مهمه

  يك عده اخلاق مهمه مثلا از يك دختر با هيجان خوششون مياد

  يك عده به پول و موقعيت اجتماعي توجه دارند

  يك عده هم به موقعيت و پول خانواده دختر

   شما بايد پيدا كنيد كه چه چيزي باعث جلب توجه طرف مقابل شده و بايد اونو پيدا كنيد براي اين كار همينطور كه قبلا گفتيد بايد حين صحبت نظرشو بفهميد . در ضمن يه نكته رو هم بايد بگم كه علاقمنديهاي محيط كار عموما پايدار نيست و از بين ميره پس خيلي دقيق باشيد  درضمن اگه پسره رييس شماست يا شما رييس اون يا با هم  همكار يه واحديد بدونيد كه يه مقداري علاقه بوجود مياد كه مثل علاقه همكاران به همه و عشق نيست در نهايت اگه باز هم فكر مي كنيد طرف علاقه داره چند تا راهكار رو ميگم

  پ .ن: من با حرفهای بخشی از  این دو دوست که موافق بودم برداشتم و اینجا گذاشتم و حالا هم همه ی اون مطالبی که الان اینجا هست موافق هستم و مهر تایید روشون میزنم.

  راسته که پسرا تو رابطه اگه دختریو دوست داشته باشن بهش دست نمیزنن؟

  راسته که پسرا تو رابطه اگه دختریو دوست داشته باشن بهش دست نمیزنن؟

  دوستان لطفاااااا واضح منظور از دست زدن و بگین

  وگرنه دست دادن و بغل کردن و بوس کردن متاسفانه و یا خوشبختانه انقد تو جامعه عادی شده و قبحش ریخته شده که دختر پسرا تو جمع تک تک دست میدن روبوسی و اینا....

  دوست دختر و دوست پسر انتظار داری ساده ترین کار یک رابطه  رو انجام ندن دیگه؟!

  دست زدن الان اینجا یعنی رابطه جنس*

  حالا اونا ک میان میگن شوهرمون بهمون دست زد

  خیلی تعجب میکنم از طرفین😐

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  faeze : ن

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  سلام هر چند جایز نبوده نیس من با پسرا نامحرم حرف بزنم ولی بازم مثل خواهر حرف میزنم ببینید اگر چند نفر تون پسر اینجا هستید اگر این پیام ها پست ها خوندید خودتون یا اگر خودتون نباشین هم جنس هاتون پسرا دیگه از جنس خودتون بازی ناموس بازی احساسات دخترا میدادن توهمت به دخترا میزدن نمیگرفتن تو زندگی نمیکردن گناه دخترا نبوده نیس دختری برا عکس لختی داده یا گشته با کسی برا اینکارا بی عفت یا خراب نمیشی آدم موقعی میشه گفت فعلانی خرابه فعلانی بده پسته کسی بت هر پسری رابطه ها جنسی داشته ازدواجم کنه با مردا دیکه ام باشه یارد اومد خونه با چش خودش دید طرفش بهش خیانت کرد اون موقع میشه توهمت خراب بودن یا فعلانی زن دختر بدی بوده زد چیزی با چش دید خیانت با چش دید ولی نمیشه دختری یکیو دوس داشته فامیلش بوده پسر غریبی بوده گشته یا عکس لختی مجبورش کرده دیده گفته میگیرم مال منی دوست دارم زیاد تو مغزش رفته یارو حتی پاکم بوده شاید از دوست داشتن گول خورده ولی خیانت هیچ وقت نمیکنه نکرده بهش وقتی آدم خیانت نکنه به کسی هر عکسی داده هر حرفی زده اگر بدون عقدم بوده بازم دوست داشتن هاش خدایی پاک عقیده صاف بوده چون خیانت نکرده پس ندیده چطور آدم میگه فعلانب عکس داد خرابه تو خارج ترکیه کردستان همه زنا دخترا لخت می‌گردن با تاب همه جا چیشد تو ایران یکی به اسم ازدواجم گول خورده باشه دیکه دلیل نیس خراب باشه یا خیانت کار باشه شاید از شماها فکرا حرفا زدین پاکتر بهترم باشن اون دخترا یا اصلا خوده من دیگه ام توهمخ به هیج کسی نزنید تو قلب دل کسی نیستید خودتون دختر بازی میکنید با هر دختری تو پارک چیتگر میکردین ولی دختری ی عکس داده لختی میگید فعلانی خرابه معصوم نیس شماها جا خدا نیستین درباره بنده هاش کی خوبه کی بده قضاوت کنید خدا خودش میدونه کی معصومه کی پاکه کی بده نه شماها

  مادر 5 ماه قبل
  0

  برای دختر زیبای بیست ساله ام که اولین بار عاشق جدی یک آقاپسر شده نگرانم ،و نوشته وسوالهای که برایم با توجه به روابط بچه های امروزی می خواهم بیشتر بدونم تا از دختر لجبازی مواظبت بیشتری بکنم

  Mahsa 6 ماه قبل
  1

  پسری ک واقعا دوست داشته باشه بهت دست نمیزنه حتی نگاه تو براش کافیه

  Delaram 8 ماه قبل
  0

  سلام دوستان

  من تجربه ی خودمو میذارمُ امیدوارم که براتون مفید باشه.

  من تقریبا نزدیک به سه ساله با پسری در دانشگاه آشنا شدم یعنی کل رابطمون تا چندماه پیش درسی بود ولی ایشون علاقشو نشون میداد و بعدشم ک متوجه شدم دوستم داره گفتن ک قصدشون ازدواجه.

  اوج ناپرهیزیش فقط یکبار دستمو گرفت ک خودشم ناراحت شد و خیلیم احترام برام قائله.

  بنظرم پسری ک بخوادت حواسش همجوره بهته و دلش میره برات ولی دست نمیزنه بهت.

  و چ خوب که دختراهم وقارُ متانت خودشونو حفظ کنن

  تا شان اونا مقابل پسر والا باشه.

  یاعلی رفقا

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  سلام میشه منظورتونو از دست نزدن بگید

  منظورتون بوس،بغل،لب؟؟؟یا رابطع جنسی

  0
  مهلا 1 ماه قبل

  منظورشون خوردن سینه و رابطه جنسی

  واضح تر بگم یا فهمیدین😊

  1
  صدف 8 ماه قبل

  والا منم نمیدونم منظورشون چیع ولی من منظورم اینکع خوردن سین...ع دست زدن میشع یا ن

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام

  والاازنظرمـن بله اگه پسری دوست داشته باشـه بهت دست نمیزنه وهیچوقت به خودش همچین اجاازه اییم نمیده!!

  چـون پسـری که حین دوستی بهت دست بزنه بدون که واسه ازدواج نمخوادت.چـون اخـه لذت کافیشو برده ازت دیگه براچی بیادبات ازدواج بکنه؟!و به قولشون میگن،براچی بیایم خودمون بدبخت کنیم بعدهی برو کارکن براش پول بیاربده بره اون ور واون ور!! بمونه خونه بابایش بهتره!! خودشم میادسمتم من باش حال میکنم بـدون هیچ زحمتی:)فرداهم یه دختره دیگه ایی دیدولت میکنه ومیره سمت اون،وتومیمونی وگناهی که مرتکبش شــدۍ!!

  والبته همه ی پسرایکی نیستنـدبعضیاحیا دارندودوس داریشون واقعیـه....

  و ب یه دختراحترام میزارن وبازیش نمیـدن اماخب خیلی،خیلی کم پیدامیشه ودراین حال هم خیلی،خیلی کم دخترعاقل پیدامیشه که گول نخوره!! :)

  :)! 1 سال قبل
  1

  سلام

  والاازنظرمـن بله اگه پسری دوست داشته باشـه بهت دست نمیزنه وهیچوقت به خودش همچین اجاازه اییم نمیده!!

  چـون پسـری که حین دوستی بهت دست بزنه بدون که واسه ازدواج نمخوادت.چـون اخـه لذت کافیشو برده ازت دیگه براچی بیادبات ازدواج بکنه؟!و به قولشون میگن،براچی بیایم خودمون بدبخت کنیم بعدهی برو کارکن براش پول بیاربده بره اون ور واون ور!! بمونه خونه بابایش بهتره!! خودشم میادسمتم من باش حال میکنم بـدون هیچ زحمتی:)فرداهم یه دختره دیگه ایی دیدولت میکنه ومیره سمت اون،وتومیمونی وگناهی که مرتکبش شــدۍ!!

  والبته همه ی پسرایکی نیستنـدبعضیاحیا دارندودوس داریشون واقعیـه....

  و ب یه دختراحترام میزارن وبازیش نمیـدن اماخب خیلی،خیلی کم پیدامیشه ودراین حال هم خیلی،خیلی کم دخترعاقل پیدامیشه که گول نخوره!! :)

  نيما 1 سال قبل
  0

  نه

  Ayda 🤎 1 سال قبل
  -1

  😔 .

  بچه ها میشه نظر بدین . لطفا.

  بهم دست زد،خیلی بهم خیره شد ، همش کنارم بود.

  ولی همه اسمشو رو اسم یک دختر دیگه گذاشتن بنظرتون منو میخواد یا اونو😞

  0
  مهلا 1 ماه قبل

  معذرت می خوام ولی خیلی مودبانه بهت میگم اونو می خواد💔

  محمد 1 سال قبل
  1

  کسی که واقعان آدمو دوست داشته باسه هیچ وقت بهش دست نمیزنه تا رسمی بشه چون وقتی که دست بزنه معلومه نیست که باهاش بمونه یا نه چیزی میشه جدا میشیم ولی وقتی کسی که دوست داشته باشه بهش احترام میزاره به خودش و شرفاش عشق دوست داشت به همه چی می ارزه به انتظار موندن

  faeze 1 سال قبل
  4

  ن

  Shadie 1 سال قبل
  0

  میشه راهنماییم کنید من با یه آقا پسری یک ساله تو رابطم هرجور خواسته گذاشتم باهام رفتارکنه خودش همیشه ازم تعریف میکنه اما نمیدونم چجوری راضیش کنم تا قصدش برای ازدواج مون جدی تر شع

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید