در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  پرداخت اینترنتی اقساط بیمه پارسیان

  1 بازدید

  پرداخت اینترنتی اقساط بیمه پارسیان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  راهنمای پرداخت اینترنتی حق بیمه‌های بیمه‌های عمر

  براي رفاه حال بيمه‌گذارن محترم امكان پرداخت اينترنتي حق‌بيمه‌هاي عمر فراهم مي‌باشد. به همين منظور راهنماي خلاصه‌اي از نحوه پرداخت اقساط بيمه‌نامه‌هاي عمر انفرادي در ذيل ارائه شده است و نمايندگان محترم مي‌توانند در اين خصوص بيمه‌گذاران را راهنمايي نمايند.

  لازم بذكر است براي پرداخت اينترنتي داشتن رمزاينترنتي كارت (رمزدوم) ضروري است و مشتريان محترم مي‌توانند از طريق كارتهاي بانكي عضو شتاب حق‌بيمه خود را پرداخت نمايند.

  ü    ثبت نام بيمه‌نامه‌هاي عمر سرمايه گذاري قبل از سال 92 به شرح ذيل مي باشد:

   1 - ابتدابه آدرس اينترنتي http://parsianinsurance.ir   مراجعه فرماييد.

  2- پس از ورود (پايين صفحه سمت چپ) وارد سامانه اطلاع رساني بيمه هاي عمرو سرمايه‌گذاري شده و برروي سامانه اطلاع رساني بيمه هاي عمر كليك فرماييد. سپس شماره بيمه نامه خود را با فرمت صحيح با استفاده از ( / ) وارد نماييد.

   3- درصورتيكه در سامانه قبلا ثبت نام نموده ايد نام كاربري و كلمه عبور خود را وارد نموده و با كليك بر روي دكمه ورود به صفحه شخصي خود وارد شده و بيمه نامه خود را مشاهده نماييد.

  4- پس از ورود به صفحه شخصي، شما مي‌توانيد با كليك بر روي كليد "وضعيت پرداخت اقساط حق بيمه "نسبت به پرداخت اقساط عمرو سرمايه گذاري خود اقدام نماييد.

  5- در صورتيكه براي اولين بار از سامانه مذكور استفاده مي نماييد.بايستي لينك "براي اولين بار مي خواهم وارد سيستم شوم" را كليك كرده و وارد صفحه شويد.

  6- پس از تكميل اطلاعات درخواستي شماره بيمه‌نامه، تاريخ صدور بيمه‌نامه، كد ملي بيمه‌گذار و پست الكترونيكي پس از تاييد اطلاعات مندرج در صفحه، بازدن كليد تاييد نام كاربري و رمز عبور سيستم از طريق ايميل شخصي شما ارسال خواهد شد.

  7- پس از دريافت نام كاربري و رمز عبور و وارد نمودن آن، وارد صفحه بيمه نامه خود خواهيد شد.   

  ü    ثبت نام بيمه نامه‌هاي سال 92 به شرح ذيل مي باشد:

  1-   ابتدا به آدرس اينترنتي http://life.parsianinsurance.com   مراجعه فرماييد. (جهت استفاده از اين سيستم مي بايست از مرورگر mozila firefox  استفاده نماييد)

  2-   پس از ورود به صفحه، با كليك دكمه ثبت نام وارد فرم ثبت نام شده و اطلاعات خود شامل: شماره بيمه نامه ،تاريخ صدور بيمه نامه ،شماره ملي و رمز عبورو حروف امنيتي را وارد نموده و سپس ثبت نام با موفقيت انجام خواهد شد.

  3-   بعداز اتمام ثبت نام قادر خواهيد بود با ورود نام كاربري- كه همان كد ملي مي باشد- و كلمه رمز عبور كه در فرم ثبت نام درج نموده ايد وسپس با فشردن كليد ورود ،وارد سامانه خود شده و اطلاعات بيمه نامه خود ،وضعيت اقساط و مبلغ اندوخته سرمايه گذاري و .... خود را مشاهده فرماييد. همچنين مي‌توانيد اقساط خود را از طريق همين سامانه به صورت اينترنتي پرداخت نماييد.

  بیمه پارسیان

  شركت بيمه در بيمه‌هاي عمروسرمايه‌گذاري حق بيمه پرداختي توسط بيمه‌گذار را به دو مولفه اصلي تقسيم مي‌كند. اين دو مولفه شامل:

  -     حق بيمه‌اي كه براي پوشش خطر فوت، پوششهاي اضافي بيمه‌نامه و هزينه‌هاي  بيمه‌نامه درنظر گرفته مي‌شود. اين ميزان با توجه به سن بيمه‌شده، سرمايه بيمه‌نامه و وضعيت سلامتي بيمه‌شده متفاوت است.

  -     حق بيمه مربوط به بخش سرمايه‌گذاري بيمه‌نامه كه به اندوخته سرمايه‌گذاري قرارداد افزوده شده و سود تضميني 15% ساليانه بصورت روزشمار به آن تخصيص داده مي‌شود.

  به عبارت ديگر پس از پرداخت هر يك از اقساط حق بيمه، مبلغي كه مربوط به پوششهاي بيمه‌اي وهزينه‌هاي بيمه‌نامه است كسر شده و مابقي آن به حساب اندوخته واريز مي‌شود و از تاريخ پرداخت حق بيمه سود روزشمار براي آن محاسبه مي‌شود. با اندوخته شدن مبالغ سرمايه‌گذاري و سود متعلق به آنها، ارزش اندوخته (بازخريدي) مطابق جداول محاسباتي براي بيمه‌نامه ايجاد مي‌شود.

  بيمه‌گذار مي‌تواند ميزان حق‌بيمه و نيز نحوه پرداخت آن را به اختيار (به شرط رعايت حداقل‌هاي حق‌بيمه) انتخاب نمايد، ضمنا ميزان آن را در سالهاي بعد بصورت ثابت يا افزايشي (با نسبت افزايشي 5%، 10%، 15% و 20%) تعيين كند. همچنين بيمه‌گذار مي‌تواند در ابتداي هر دوره ساليانه در صورتي كه تمايل داشته باشد ميزان مبلغ پرداختي را تغيير دهد به عنوان مثال چنانچه در ابتداي قرارداد حق‌بيمه خود را افزايشي 15% انتخاب كرده باشد، اما پس از گذشت چند سال امكان پرداخت حق بيمه‌ را نداشته باشد، مي‌تواند ميزان حق بيمه را كاهش دهد. يا در صورتي كه امكان پرداخت مبلغي بيش از حق بيمه آن سال را دارد آن را به هر ميزان افزايش دهد.

  براي تغيير حق‌بيمه مي‌بايست قبل از اتمام دفترچه اقساط، تغييرات موردنظر به صورت مكتوب از طريق تكميل فرم درخواست تغييرات بيمه‌نامه به شركت بيمه اعلام گردد.

  شركت بيمه در مدت قرارداد، در صورت حيات بيمه‌شده فقط نسبت به ارزش اندوخته (بازخريدي) بيمه‌نامه متعهد مي‌باشد، اما در صورت فوت بيمه‌شده علاوه بر ارزش اندوخته بيمه‌نامه تا آن تاريخ، سرمايه فوت به هر علت و سرمايه فوت بر اثر حادثه (درصورت فوت بر اثر وقوع حادثه) را به ذينفع‌هاي تعيين‌شده پرداخت مي‌كند.

  بررسی روش‌های پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان

  بررسی روش‌های پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان

  خرید بیمه عمر مقدمات زیادی دارد و قبل از تصمیم به خرید یا عدم خرید این بیمه باید جوانب و نکات زیادی را درباره این بیمه بررسی کرد. بیمه عمر به خاطر جزئیات و پوشش‌های زیادی که دارد دارای پیچیدگی‌های قابل‌توجهی است و قبل از خرید این بیمه باید این نکات را درباره بیمه عمر موردنظر بررسی کرد. یکی از این مسائلی که باید قبل از خرید بیمه عمر مورد بررسی قرار گیرد روش‌های پرداخت حق بیمه عمر است. در اینجا می‌خواهیم درباره پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان صحبت کنیم و ببینیم بیمه پارسیان چه روش‌هایی را برای پرداخت اینترنتی حق بیمه عمر در اختیار بیمه‌گزاران خود قرار می‌دهد.

  مطلب مرتبط: درباره جزئیات بیمه‌های عمر بیشتر بدانیم!

  بیمه عمر پارسیان

  در آغاز بد نیست با خود بیمه عمر پارسیان بیشتر آشنا شویم بعداً روش‌های پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان را بررسی کنیم.

  بیمه عمر پارسیان مانند بیمه عمر شرکت‌های دیگر انواع مختلفی دارد. محبوب‌ترین و پرطرفدارترین نوع آن، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری است. این بیمه هم پوشش‌های بیمه‌ای دارد که در مواقع لزوم خسارت‌هایی را پرداخت می‌کند و هم گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. این بیمه خدمات مختلفی هم در دوران حیات و هم در صورت فوت بیمه‌گزار ارائه می‌دهد. درصورتی‌که بیمه‌گزار قبل از اتمام قرارداد خود فوت کند، مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به ذی‌نفعان بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد.

  بیمه‌گزار در پایان قرارداد خود می‌تواند اندوخته بیمه عمر خود را هم به‌صورت یکجا و هم به‌صورت مستمری از این بیمه دریافت کند. این اندوخته شامل حق بیمه‌های پرداختی و سودهای است که به آن‌ها تعلق گرفته است.

  حال باید ببینیم درصورتی‌که این بیمه را خریداری کنیم چه روش‌هایی برای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان پیش روی ما است.

  بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، هم دارای پوشش‌های بیمه‌ای است و هم امکان سرمایه‌گذاری را ایجاد کرده است.

  مطلب مرتبط: وام بیمه عمر پارسیان؛ با کارمزد 4% وام بگیرید!

  روش‌های پرداخت بیمه عمر پارسیان

  برای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد. البته اقساط این بیمه را به روش حضوری هم می‌توان پرداخت کرد. برای پرداخت حق بیمه به‌صورت حضوری می‌توان به بانک مراجعه کرد و با ارائه دفترچه بیمه‌نامه خود، اقدام به پرداخت حق بیمه عمر پارسیان کرد. بعضی از نمایندگان بیمه نیز برای سهولت کار حق بیمه عمر بیمه‌گزار را پرداخت می‌کنند؛ فقط کافی است حق بیمه خود را برای آن‌ها ارسال کنیم.

  همان‌طور که واضح است روش‌های حضوری برای پرداخت حق بیمه منسوخ شده است و اغلب افراد در حال حاضر ترجیح می‌دهند برای این کار زمان کمتری صرف کنند و حق بیمه خود را اینترنتی و از راه دور بپردازند؛ بنابراین مهم است که روش‌های پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان را بررسی کنیم و ببینیم با چه روش‌هایی می‌توانیم از طریق اینترنت حق بیمه خود را بپردازیم.

  هم از طریق بانک و هم از طریق نمایندگان بیمه می‌توان حق بیمه عمر را پرداخت کرد.

  مطلب مرتبط: روش‌های پرداخت بیمه عمر سینا را بیشتر بشناسیم

  پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان از طریق وب‌سایت

  از طریق وب‌سایت بیمه پارسیان می‌توان اقدام به پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان کرد. بدین‌صورت که می‌توان به وب‌سایت مربوطه مراجعه کرد و با ارائه شماره بیمه‌نامه اقدام به پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان کرد. با ارائه شماره بیمه‌نامه می‌توان از سایت شناسه پرداخت را دریافت کرد و از طریق آن پرداخت حق بیمه را انجام داد.

  مطلب مرتبط: بررسی روش‌های پرداخت بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد

  پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان از طریق ATM و POS

  غالباً شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه قبل از موعد پرداخت از طریق پیامک برای بیمه‌گزاران ارسال می‌شود. با استفاده از آن‌ها می‌توان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان را از طریق ATM و POS انجام داد. برای پرداخت از طریق ATM باید به عابر بانک‌های بانک پارسیان مراجعه کرد اما از POS تمام بانک‌ها پرداخت حق بیمه عمر امکان‌پذیر است.

  مطلب مرتبط: پرداخت اینترنتی بیمه عمر سامان دغدغه پرداخت حق بیمه را حل کرده است!

  چتر همراه پارسیان

  بیمه پارسیان اپلیکیشنی به نام چتر همراه پارسیان دارد. این اپلیکیشن امکانات متنوعی را در اختیار بیمه‌گزاران و متقاضیان قرار داده است. یکی از امکانات و مزایای این اپلیکیشن، امکان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان است. در ادامه به معرفی سایر امکانات این اپلیکیشن پرداخته شده است:

  معرفی رشته‌های بیمه

  در این بخش می‌توان با رشته‌های مختلف بیمه از جمله شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، مسافرتی، عمر و… که بیمه پارسیان ارائه می‌دهد بیشتر آشنا شد و اطلاعات جامع و قابل قبولی درباره آن‌ها کسب کرد.

  در سامانه بیمیتو نیز اطلاعات جامعی درباره رشته‌های مختلف بیمه نیز می‌توانید یافت کنید.

  محاسبه حق بیمه

  در این بخش از اپلیکیشن چتر همراه علاوه بر پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان می‌توان حق بیمه شخص ثالث، بدنه و عمر را محاسبه کرد. بدین‌صورت که اطلاعات لازم را در اپلیکیشن وارد می‌کنید و سپس بر روی دکمه استعلام کلیک می‌کنید تا مبلغ حق بیمه محاسبه شده را بتوانید مشاهده کنید.

  یکی از خدماتی که سامانه بیمیتو ارائه می‌دهد امکان استعلام قیمت بیمه‌های مختلف از شرکت‌های بیمه مختلف است. همچنین می‌توان شرایط و قیمت آن‌ها را با یکدیگر در سامانه بیمیتو مقایسه کرد.

  با استفاده از اپلیکیشن چتر همراه می‌توان قیمت بیمه‌های شخص ثالث، بدنه و عمر را استعلام گرفت.

  بیمه‌های من

  اپلیکیشن چتر همراه بخشی به نام بیمه‌های من دارد. این بخش برای کسانی است که قبلاً از بیمه پارسیان بیمه خریداری کرده‌اند. این افراد می‌توانند در این بخش به اطلاعات و سوابق بیمه‌ای خود به‌صورت آنلاین دست پیدا کنند.

  تمام بیمه‌هایی را که از سامانه بیمیتو خریداری می‌کنید نیز در قسمت بیمه‌های من این سامانه موجود است. با این تفاوت که از طریق بیمیتو می‌توان از هر شرکت بیمه‌ای که مدنظرمان است بیمه بخریم.

  خرید بیمه‌نامه

  با استفاده از اپلیکیشن چتر همراه علاوه بر پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان می‌توان اقدام به خرید یا تمدید اینترنتی بیمه‌های مختلف شرکت پارسیان کرد.

  این امکان یعنی خرید اینترنتی بیمه نیز در سامانه بیمیتو موجود است و می‌توان بیمه مورد نظر خود را از هر شرکت بیمه‌ای که مدنظرمان است خریداری کرد.

  نقشه بیمه پارسیان

  با استفاده از این بخش از اپلیکیشن چتر همراه می‌توان به اطلاعات تماس و آدرس نمایندگی‌ها و شعب بیمه پارسیان دسترسی پیدا کرد تا در مواقع لزوم بتوان بدون فوت وقت از هر یک از آن‌ها استفاده کرد.

  با استفاده از اپلیکیشن چتر همراه می‌توان نسبت به آدرس و شماره تماس نمایندگی‌ها و شعب بیمه پارسیان مطلع شد.

  یادآور انقضای بیمه

  با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نباید نگران فراموش کردن تاریخ سررسید بیمه خود بود. این اپلیکیشن تاریخ سررسید بیمه شما را به شما یادآوری می‌کند تا دیرکرد یا جریمه‌ای بابت گذشتن از موعد سررسید شامل شما نشود.

  در سامانه بیمیتو نیز یادآوری سررسید بیمه امکان‌پذیر شده است.

  پرداخت حق بیمه

  و در نهایت با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان و سایر رشته‌های بیمه را انجام داد. برای انجام این پرداخت به اطلاعات کارت بانکی شما نیاز است.

  مطلب مرتبط: حق بیمه خود را به‌سادگی بپردازید!/ بررسی روش‌های پرداخت حق بیمه عمر ایران

  خرید بیمه عمر پارسیان

  همان‌طور که ملاحظه شد روش‌های مختلفی برای پرداخت اینترنتی اقساط بیمه عمر پارسیان وجود دارد. وجود روش‌های متنوع برای پرداخت حق بیمه عمر یکی از مزایای قابل‌توجه این بیمه محسوب می‌شود. برای خرید بیمه عمر پارسیان می‌توان به نمایندگان فعال در رشته بیمه عمر مراجعه کرد و ضمن دریافت مشاوره، نسبت به سایر جنبه‌های این بیمه نیز اطلاعات لازم کسب کرد و نسبت به خرید یا عدم خرید آن تصمیم‌گیری کرد. از آنجا که این بیمه به دلیل وجود مزایا و خدمات مختلف پیچیدگی‌هایی دارد لذا توصیه می‌شود حتماً قبل از خرید از کارشناسان بیمه مشاوره بگیرید و شرایط بیمه عمر شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. این امر به خرید آگاهانه شما کمک فراوانی می‌کند. اما شاید سؤالی که اینجا پیش بیاید این است که چگونه می‌توان با صرف کمترین زمان ممکن شرایط و قیمت بیمه‌های مختلف را باهم مقایسه کرد؟

  بیمیتو سامانه‌ای برای خرید آنلاین بیمه است که با استفاده از آن می‌توان قیمت و شرایط بیمه‌های مختلف از جمله شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، مسافرتی و عمر را با یکدیگر مقایسه کرد. با بیمیتو می‌توان اطلاعات لازم را وارد کرد تا بتوان به قیمت و شرایط بیمه موردنظر در شرکت‌های مختلف بیمه دست پیدا کرد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حسن جمشیدی 1 ماه قبل
  -1

  پرداخت قسط بیمه عمر پارسیان

  مهدی 11 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید