توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  وضعیت طرح ترافیک امروز تهران

  1 بازدید

  وضعیت طرح ترافیک امروز تهران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ساعت طرح ترافیک امروز/ وضعیت طرح زوج و فرد امروز اعلام شد

  ساعت طرح ترافیک امروز/ وضعیت طرح زوج و فرد امروز اعلام شد

  تغییر ساعت اجرایطرح ترافیک منوط به شرایط کرونایی است. طرح ترافیکتهران ۹۹ همانند سال گذشته در محدوده مرکزی شهر تهران اجرا می‌شود.طرح ترافیک در تهران به قوت خود باقی است. بااجرایطرح ترافیک ۱۰درصد میزان مسافران افزایش یافته است.طرح ترافیک به شناسایی خانه های خالی نیز کمک می کند.

  طرح ترافیک

  در خصوص وضعیت ساعت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹ توسط شهرداری تهران اعلام شد.

  ساعت طرح ترافیک امروز

  ورود به طرح ترافیک امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۰۰ ممنوع بوده و این طرح در محدوده همیشگی اجرا می شود.

  در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز یا همان طرح آلودگی هوا بنابر استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس (131) قرار دارد، به اطلاع می رساند طرح آلودگی هوا امروز تا ساعت ۱۶ اجرا میشود و تردد در این طرح بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک، به مدت بیست روز در هر فصل، برای تمامی خودروها آزاد است.

  خبر فوری: به اطلاع میرساند علیرغم اعلام تمدید تعطیلی تهران به مدت یک هفته، تا این لحظه درخصوص لغو طرح ترافیک تصمیمی گرفته نشده است.

  اطلاعیه مهم: خودروهای داخل طرح از ساعت ۱۴:۳۰ به بعد میتوانند از محدوده طرح ترافیک خارج شوند.

  به اطلاع میرساند امروز طرح زوج و فرد از درب منزل در تهران اجرا نمیشود.

  طرح ترافیک

  تغییر ساعت طرح ترافیک

  با توجه به سوالات شهروندان مبنی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران (طرح آلودگی هوا) به اطلاع می رساند، طبق اطلاعیه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ هر دو طرح تا اطلاع ثانوی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار خواهد بود.

  توجه: طبق اعلام پلیس راهور از امروز فقط طرح کنترل آلودگی هوا ( زوج یا فرد سابق) در روزهای پنج شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳ در تهران اجرا خواهد شد و طرح ترافیک اصلی پنجشنبه ها اجرا نمیشود.

  خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

  خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

  شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

  طرح ترافیک

  منبع مطلب : www.mosalasonline.com

  مدیر محترم سایت www.mosalasonline.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید