توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  وضعیت آب و هوای کشور در هفته آینده

  1 بازدید

  وضعیت آب و هوای کشور در هفته آینده را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پیش بینی وضعیت آب و هوای کشور در چند روز آینده

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور وضعیت آب و هوای چند روز آینده کشور را پیش بینی کرد.

  به گزارش میزان، پیش بینی وضعیت آب و هوای چند روز آینده کشورصادق ضیاییان در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور بیان کرد: امروز برای شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان و همچنین ارتفاعات رشته کوه البرز واقع در استان های مازندران، تهران و البرز بارش های پراکنده در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود.

  وی ضمن اشاره به اینکه برای فردا انتظار بارش های پراکنده در شمال استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان داریم، افزود: بعد از این بارندگی ها و از ابتدای هفته آینده کشور روز های کم بارشی را پیش رو دارد.

  مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای هوا در چند روز آینده کاهش پیدا می کند، گفت: پدیده جوی خاصی برای پایتخت پیش بینی نمی شود، اما امشب در ارتفاعات استان تهران رگبارهای پراکنده را انتظار دایم.

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  مدیر محترم سایت www.tabnak.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  Meymeh پیش‌بینی آب و هوای 10 روزه - کانال آب و هوا | Weather.com

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید