توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  واکنش ترامپ به پیروزی بایدن

  1 بازدید

  واکنش ترامپ به پیروزی بایدن را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ روز شنبه با صدور بیانیه‌ای مطبوعاتی بار دیگر صحت انتخابات و آرای اعلام شده را زیر سوال برد و افزود: همه ما می دانیم که چرا جو بایدن عجله دارد تا به دروغ، خود را برنده نشان دهد و چرا متحدان رسانه‌ای او بسیار تلاش دارند تا به او کمک کنند.

  وی ادامه داد: آنها نمی‌خواهند واقعیت افشا شود. واقعیت ساده این است که این انتخابات هنوز به پایان نرسیده است. جو بایدن به عنوان برنده هیچ ایالتی تایید نشده است، چه رسد به ایالت‌هایی که بسیار مورد مناقشه هستند و برای بازشماری اجباری اقدام می‌کنند یا ایالاتی که کارزار انتخاباتی ما دارای چالش‌های قانونی معتبر مشروع است که می تواند پیروز نهایی را تعیین کند.

  نامزد بازنده جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: به عنوان مثال در پنسیلوانیا، ناظران حقوقی ما اجازه دسترسی معنادار به رویت روند شمارش را نداشتند. آرای قانونی تصمیم می‌گیرند که چه کسی رئیس جمهوری است نه رسانه‌های خبری.

  ترامپ اظهار کرد: از روز دوشنبه، کارزار انتخاباتی ما پیگیری پرونده ما را در دادگاه آغاز می‌کند تا اطمینان حاصل کند که قوانین انتخابات کاملا تایید شده و برنده قانونی در آن نشسته است. مردم آمریکا حق یک انتخابات صادقانه را دارند.

  وی با ایجاد شبهه در آرای قانونی و غیرقانونی، تاکید کرد: هیچ  رای غیرقانونی نباید شمرده شود. این تنها راه اطمینان از اعتماد کامل مردم به انتخابات ما است. هنوز حیرت آور است که مبارزات انتخاباتی بایدن از موافقت با این اصل اساسی امتناع می ورزد.

  رئیس جمهوری آمریکا با ایراد اتهام به آرای ماخوذه و اینکه برخی از آنها جعلی، ساختگی، یا توسط افراد فاقد صلاحیت و فوت شده بوده‌اند، ادعا کرد: فقط طرف درگیر تخلف می تواند ناظران را از اتاق شمارش خارج کند و سپس در دادگاه برای جلوگیری از دسترسی آنها مبارزه می کند.

  ترامپ گفت: بایدن چه چیزی را پنهان می‌کند؟ من آرام نخواهم ماند تا زمانی که مردم آمریکا شمارش صادقانه‌ای که سزاوار آن هستند و دموکراسی آن را مطالبه می‌کند، ، بدست آورند.

  بر اساس اعلام رسانه‌های آمریکا از جمله شبکه خبری فاکس نیوز ارگان رسمی حامی ترامپ، جو بایدن با کسب ۲۹۰ رای الکترال تا این لحظه، رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده اعلام شده است.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واکنش ترامپ به پیروزی بایدن

  واکنش ترامپ به پیروزی بایدن

  آنها نمی‌خواهند حقیقت بر ملا شود. واقعیت محض این است که راه درازی به پایان این انتخابات باقی مانده است.

  جو بایدن در هیچ ایالتی رسما برنده اعلام نشده، بگذریم از ایالت‌هایی که نتایجشان مناقشه برانگیز است و شامل بازشماری اجباری می‌شوند یا در ایالت‌هایی که کارزار ما چالش‌های حقوقی معتبر و مشروع مطرح کرده که می‌تواند باعث پیروزی نهایی ما شود.

  برای نمونه در پنسیلوانیا، ناظران ما اجازه پیدا نکرده‌اند تا دسترسی معنی‌داری به فرایند شمارش آرا داشته باشند.

  آرای قانونی رئیس جمهور را مشخص می‌کنند؛ نه رسانه‌ها.

  در حالی که ترامپ در زمین گلف به سر می برد آسوشیتد پرس به عنوان منبع مرجع و رسمی اعلام نتایج انتخابات خبر از پیروزی بایدن داد.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واکنش ترامپ به اعلام خبر پیروزی بایدن

  واکنش ترامپ به اعلام خبر پیروزی بایدن

  88492747

  88830950

  [email protected]

  تهران - خیابان شهید مطهری - خیابان فجر - خیابان نظری - انتهای خیابان دلفان - نبش اتوبان مدرس - پلاک 50

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید