توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  واریز یک میلیونی سردار سلیمانی

  1 بازدید

  واریز یک میلیونی سردار سلیمانی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی

  جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی

  سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا با اشاره به این شروط، افزود: در بررسی شاخص‌های بانکی افراد، میزان واریزی‌ها، گردش حساب چهار سال اخیر افراد (۹۸-۹۷-۹۶-۹۵) و تراکنش‌های خرید آنها در شش‌ماهه اول سال ۹۹ را مورد رصد قرار می‌دهیم تا بر ما محرز شود که فرد در طول حداقل چهار سال اخیر وضعیت مالی خوبی نداشته و وضعیت او، بهبود هم نیافته است.

  qudsonline-698490.jpg

  وی ادامه داد: افرادی که مشمول بیمه رانندگان، قالی‌بافان و… نیز هستند یا حتی خویش‌فرمایی، مشمول این طرح نمی‌شوند. البته بیمه‌پردازان خویش‌فرمایی از یک استثنا برخوردارند؛ به این معنا که فردی بیمه خویش‌فرمایی داشته و در بررسی‌ها متوجه شدیم که جز دهک‌های ۹ و ۱۰ درآمدی نیست و مجموع درآمدهای خانواده نیز زیر حداقل دریافتی قانون کار (یک‌میلیون‌و ۹۱۰ هزار تومان) است اما فرد برای تأمین آتیه خود بیمه رد می‌کند.

  میرزایی گفت: این افراد به شرط آنکه همه شرایط را در کل افراد خانواده داشته باشند و مجموع درآمد آنها زیر حداقل حقوق قانون کار باشد، از این طرح بهره‌مند می‌شوند.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واریز یک میلیون تومان به حساب والدین کودکان زیر ۵ سال صحت ندارد

  واریز یک میلیون تومان به حساب والدین کودکان زیر ۵ سال صحت ندارد

  به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سید حسین رازیان در گفت و گو با خبرنگاران یادآوری کرد: انتشار این شایعه  از صبح دیروز یکشنبه باعث مراجعه خانواده ها به مراکز و خانه های بهداشت و ایجاد تجمع در شرایط کرونایی شده است.

  وی با بیان اینکه پیامک واریز یک میلیون تومان به حساب والدین دارای فرزند زیر پنج سال کاملا کذب و شایعه است از مردم خواست در شرایط کرونایی از مراجعه غیر ضرور به مراکز درمانی و بهداشتی بپرهیزند.

  رازیان تاکید کرد: دولت و وزارت بهداشت هر خدمتی را از طریق مراجع و رسانه های رسمی و موثق اعلام می کنند و مردم نیز قبل از پیگیری چنین پیامهایی باید صحت آن را بسنجند.

  وی ادامه داد: انتشار این شایعات در شرایط کنونی بازی با جان مردم است.

  صبح دیروز یکشنبه پیامی با این مضمون که خانواده های دارای فرزند زیر ۵ سال می توانند با مراجعه به مراکز بهداشت و اعلام کد ملی و شماره حساب ، تا پایان ماه یک میلیون تومان کمک هزینه دریافت کنند در فضای مجازی منتشر و دست به دست  شد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  واریز یک میلیون تومان به حساب والدین صحت ندارد

  واریز یک میلیون تومان به حساب والدین صحت ندارد

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سیدحسین رازیان مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد یادآوری کرد: انتشار این شایعه از صبح یکشنبه ۷ دی باعث مراجعه خانواده‌ها به مراکز و خانه‌های بهداشت و ایجاد تجمع در شرایط کرونا شده است.

  وی با بیان اینکه پیامک واریز یک میلیون تومان به حساب والدین دارای فرزند زیر ۵ سال کاملا کذب و شایعه است از مردم خواست در شرایط کرونا از مراجعه غیرضروری به مراکز درمانی و بهداشتی استان کهگیلویه و بویراحمد بپرهیزند.

  رازیان تاکید کرد: دولت و وزارت بهداشت هر خدمتی را از طریق مراجع و رسانه‌های رسمی و موثق اعلام می‌کنند و مردم قبل از پیگیری چنین پیام‌هایی ابتدا صحت آن را بسنجند. انتشار این شایعات در شرایط کنونی بازی با جان مردم است.

  صبح دیروز یکشنبه پیامی با این مضمون که خانواده‌های دارای فرزند زیر ۵ سال می‌توانند با مراجعه به مراکز بهداشتی و اعلام کد ملی و شماره حساب، تا پایان ماه یک میلیون تومان کمک‌هزینه دریافت کنند در فضای مجازی منتشر و دست‌به‌دست شد.

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  مدیر محترم سایت www.hamshahrionline.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید