توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  واریز سهام عدالت از امشب

  1 بازدید

  واریز سهام عدالت از امشب را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جزییات واریز پول سهام عدالت ۹۹ از امشب

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر، پس از آزادسازی سهام عدالت برخی سهامداران اقدام به فروش 30 درصد از سهام عدالتشان کردند و عدم پرداخت پول سهام عدالت مورد اعتراض فروشندگان بود اما واریز پول سهام عدالت ۹۹ از امشب آغاز می شود.

  جزییات واریز پول سهام عدالت ۹۹ از امشب

  برخی از مخاطبان اظهار کرده‌اند که علی رغم ثبت سفارش فروش ۳۰ درصد از سهام خود در سامانه معاملات سهام عدالت در سایت کارگزاری‌ها هنوز هیچ مبلغی را دریافت نکرده‌اند.

  انتقاد فروشندگان سهام عدالت از مبالغ واریزی سهام عدالت 

  روایت مردم از مبالغ واریزی برای پول سهام عدالت از چهار میلیون تا ۵۰۰ هزار تومان در نوسان است. برای برخی از مردم کل پول در یک مرحله واریز شده و برای برخی در چند مرحله. اما عده زیادی نمی‌دانند تمام پولی که دستشان را می‌گیرد همان است که واریز شده یا باید منتظر باقی آن هم باشند.

  مدیر عامل کارگزاری آگاه گفت: برای واریز پول سهام عدالت منتطر دریافت لیست از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی هستیم و تا زمانی که این لیست به دست ما نرسد نمی‌توانیم برای هیچ کس پولی واریز کنیم.

  جزییات واریز پول سهام عدالت

  پول سهام عدالت برای فروشندگان طی مراحل مختلف واریز شد. بسیاری از فروشندگان طی دو الی سه دوره پول فروش سهام عدالت را از بانک ها دریافت کردند.

  اما واریز پول سهام عدالت ۹۹ از امشب آغاز می شود و بخش عمده ای از مبالغ فروش کارگزاریها انجام شده و در حال پرداخت است.

  واریز بخش عمده پول سهام عدالت از سامانه سعدی

  سامانه سعدی که سامانه معاملات سهام عدالت کارگزاری فارابی است، دو روز قبل اولین وجه حاصل از فروش سهام عدالت را به حساب مشتریان خودش که متقاضی فروش ۳۰ درصد از سهام بودند، واریز کرد.

  مدیرعامل کارگزاری فارابی و سامانه سعدی گفت: سری دوم و اصلی وجوه سهام عدالت امروز به حساب حدود ۵۰ هزار نفر واریز می‌شود که با واریز این مرحله احتمالا بخش زیادی از افرادی که در ابتدا درخواست فروش داده بودند به وجوه خود می‌رسند.

  وی افزود: طبیعتا بانک‌ها دو هفته زودتر شروع به فروش سهام عدالت کردند، ولی خبر خوب این است که تاخیر فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها به نفع سهامدارانی شد که از طریق کارگزاری اقدام به فروش کردند.

  وی ضمن اشاره به این که دارندگان سهام عدالت پول فروش سهامشان را در چند مرحله دریافت می‌کنند، اعلام کرد: خبر خوب دیگر این است که سری دوم و اصلی وجوه سهام عدالت امروز به حساب حدود ۵۰ هزار نفر واریز می‌شود. فکر میکنم با واریز این مرحله، بخش زیادی از افرادی که در ابتدا درخواست فروش داده بودند به وجوه خود برسند.

  مدیرعامل کارگزاری فارابی در خصوص چند مرحله‌ای شدن واریزی‌ها گفت: ممکن است نمادی که سهامداران انتخاب می‌کنند به دلیلی بسته باشد، یا تشخیص بدهیم که اگر این سهم را فردا بفروشیم ارزش افزوده بیشتری برای مشتری دارد، سعی نمی‌کنیم به هر قیمت ممکن سهام عدالت مشتریان را حراج کنیم.

  راهکار دریافت سریع‌تر پول سهام عدالت

  احتمال دارد شماره شبا این دسته از مشتریان اشتباه وارد شده باشد یا اینکه شماره شبا و کد ملی افراد با یکدیگر همخوانی نداشته باشد. بنابراین اگر این دسته از مشتریان زمان انتظارشان طولانی شده است برای پیگیری این موضوع به شعب بانک‌ها مراجعه کنند.

  جزییات واریز پول سهام عدالت ۹۹ از امشب

  اما زمان فروش سهام عدالت چقدر طول می‌کشد تا وجه حاصل از فروش سهام به حساب فروشندگان ریخته شود؟

  بانک بعد از درخواست مشتری بلافاصله فهرست فروشندگان سهام عدالت را برای شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه یا سمات ارسال می‌کند.پس از این فرآیند زمان و قیمت مناسب فروش سهام عدالت افراد، توسط کارگزاری‌ها تعیین می‌شود تا سهام افراد با بالاترین قیمت و در زمان مناسب فروخته شود و بانک‌ها مداخله‌ای در فروش سهام عدالت ندارند.


  به دلیل گستردگی فرآیند فروش سهام عدالت و اجرای این فرآیند برای نخستین بار در کشور امکان دارد که بانک‌ها با مشکلات و اختلال‌هایی در واریز پول فروش سهام عدالت مواجه شوند اما کارگزاری‌ها تلاش می‌کنند که سهام عدالت افراد را با قیمت مناسب بفروشند و بانک‌ها تلاش می‎کنند که در سریع‌ترین زمان ممکن وجوه را به حساب متقاضیان واریز کنند.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  سلام 60درصدسهام کی ازاد میشه؟ 30 روز قبل
  0

  ۶۰ درصد سهام ازاد نشد؟

  سلام 60درصدسهام کی ازاد میشه؟ 30 روز قبل
  1

  ۶۰درصد سهام کی ازاد میشه؟

  1
  سلام 60درصدسهام کی ازاد میشه؟ 30 روز قبل

  ۶۰ درصدازاد نشد.؟

  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید