توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  هوروسکوپ فارسی راشل چارت تولد

  1 بازدید

  هوروسکوپ فارسی راشل چارت تولد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  هوروسکوپ فارسی با راشل | آسترولوژی، چارت تولد، مدیتیشن

  مشاوره آسترولوژی ، پیام های روزانه و وویس ها، ویدئوهای آسترولوژی روزانه و هفتگی ، مدیتیشن های گروهی وفردی ، پادکست ، کتابخوانی گروهی و حتی تمریناتی گروهی برای افزایش ارتعاش ، تنها بخش کوچکی از مجموعه ی بزرگ هوروسکوپ فارسی است !

  منبع مطلب : fa.horoscopefarsi.net

  مدیر محترم سایت fa.horoscopefarsi.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اولین سیستم گزارش آنلاین چارت تولد تروپیکال به زبان فارسی

  اولین سیستم گزارش آنلاین چارت تولد تروپیکال به زبان فارسی

  اولین سیستم گزارش آنلاین چارت تولد تروپیکال به زبان فارسی

  هر شخصی‌ چارت تولدی دارد که مثل اثر انگشت، انحصاری خود شخص می باشد و  وضعیت آسمان و ستارگان را در زمان تولد شخص نشان میدهد. چارت تولد شما شناسنامه روح شماست که  با نگاه کردن به آن نقطه ضعف ها و نقطه قوت های شما ، مسیرهای احتمالی شغلی- درآمدی و تحصیلی ، مهاجرت ، ازدواج و فرزندان ،  تفکرات و باورها و چرخه های کارمایی شما دیده میشود. در نظر داشته باشید چارت تولد سرنوشت از پیش نوشته شما نیست و این خود شما هستید که با تصمیمات خود پتانسیل های مختلف بالقوه را بالفعل می کنید.

  نشان رایزینگ یا اسندنت که با علامت اختصاری AC مشخص می شود نشان دهنده  نشانی‌ از زودیاک هست که در زمان تولد شما از شرق در حال بالا آمدن بوده و ظاهر شدن  است .این نشان بسیار مهم است چون رایزینگ شما مرز شروع خانه یک از چارت تولد شماست و خانه تولد شما دوازده خانه دارد که چرخه آغاز آن از خط رایزینگ یا اسندنت است. و تغییرات وضعیت کنونی همیشه روی نشان  رایزینگ بسیار تاثیر گذار هستند. نشان رایزینگ مشخص کننده صفات و ماسک شما در اجتماع و در ارتباط با دیگران هم میباشد . مردم همیشه اول نشان رایزینگ را در شما می بینند و اولین برداشت آنها از شما بر اساس نشان رایزینگ می باشد. مثلا کسی‌ که رایزینگ خوشه  دارد در برخورد اول خیلی‌ خجالتی و ساکت به نظر میرسد اما وقتی‌ او را بیشتر میشناسیم خصوصیات نشان خورشیدیش بیشتر بروز می‌کند

  نشانی‌ که ماه در آن قرار دارد نشان دهنده احساسات و ترس هاو نگرانی های شماست. ماه مود احساسی شما را مدیریت می کند. دقیقا وقتی تحت استرس یا هیجان قرار می گیرید نشانی که ماه شما در آن واقع شده خودش را بروز می دهد. به عنوان مثال کسانی که ماه در تارس دارند نیازمند شرایط پایدار و ثابت هستند و کسانی که ماه درکماندار دارند از زندگی یکنواخت بی حوصله میشوند

  برای محاسبه رایزینگ و چارت تولد مشخصات خود را در قسمت های مشخص شده وارد کنید و چارت تولد خود را دریافت کنید. ( مشخصات تولد خود را به میلادی وارد کنید).

  وارد کردن ساعت تنها کافی نیست. حتما ساعت و دقیقه را وارد کنید وگرنه سیستم به شما جواب نمی دهد. اگر دقیقه را نمی دانید حدودی وارد کنید. اگر زمان تولد را اصلا نمی دانید مربع کوچک زیر قسمت ساعت و دقیقه را تیک بزنید.

  اگر شهر شما در لیست نیست مرکز استان خود را وارد کنید.

  علامت  AC مشخصه رایزینگ یا همان اسندنت است. پس از اینکه چارت خود را درآورید به قسمتی از وبسایت که تعریف خورشید و رایزینگ در دوازده نشان را نوشته مراجعه کنید تا مشخصه نشان خورشیدی و رایزینگ خود را بخوانید تا خود را بهتر بشناسید. نشان رایزینگ پوسته خارجی و اجتماعی شماست و نشان خورشید پوسته درونی تر شماست که افراد نزدیک به حریم خصوصی شما آنرا می بینند. 

  منبع مطلب : fa.horoscopefarsi.net

  مدیر محترم سایت fa.horoscopefarsi.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  الناز 3 ماه قبل
  -1

  میخوام بدونم با توجه به مشکل ام ،میتونم کار کنم ؟

  ازی 4 ماه قبل
  0

  چطور چارت تولد بگیذم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  چیز زیادی نمیدونم اومدم از سر کنجکاوی

  حسين 5 ماه قبل
  0

  علم تاثير انرژي كرات بر شكل گيري شخصيت افراد

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  میخوام چارت تولد بگیرم

  نازی 9 ماه قبل
  0

  خیلی عالی هست من اعتقاد دارم

  ن 9 ماه قبل
  0

  ندونم

  سپیده 10 ماه قبل
  1

  ما درجهان هستی درحال تعامل و تکامل هستیم و آگاه با چارت ها کاملترمیشیم

  رضا 1 سال قبل
  1

  سلام ایمان دارم همه درسته چون ما هوشمند هستیم و از هستی هستیم

  Maryam 1 سال قبل
  -1

  من هیچی در مورد استرولوژی نمیدونم

  اما خیلی علاقه دارم که بدونم

  اون هم از زبون راشل عزیزم

  فک کنم حدود دوسال هست که از طریق تلگرام دنبال میکنم ویسای راشل رو اما نتونستم ارتباط برقرار کنم،اونم به خاطر اینکه خیلی بلد نیستم با اینترنت کار کنم ،اما امروز تصمیم گرفتم چارت تولدم رو دربیارم ببینم چی به چیه

  2
  Maryam 1 سال قبل

  من هیچی در مورد استرولوژی نمیدونم اما خیلی علاقه دارم بدونم اون هم به خصوص از زبان راشل عزیزم

  فک کنم حدود دو سال هست که از طریق تلگرام دنبال میکنم ویسای راشل رو اما نتونستم ارتباط برقرار کنم اونم به خاطر اینکه خیلی بلد نیستم با اینترنت کار کنم،امروز تصمیم گرفتم چارت تولدم رو دربیارم ببینم چی به چیه

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  نمیدونم

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید