توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  هزینه پردیس خودگردان ارشد

  1 بازدید

  هزینه پردیس خودگردان ارشد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 - 99

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 - 99

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 - 99

  کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 – 99 ملزم به پرداخت شهریه و رعایت تعهدات مالی در قبال موسسه محل قبولی خود می باشند . بر اساس مصوبات وزارت علوم میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های بین الملل مطابق تصمیمات هیئت امنای دانشگاه های مربوط تعیین و از پذیرفته شدگان دریافت خواهد شد . شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان ۹۸ - ۹۹ از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده و با توجه به تعداد واحدهای انتخابی دانشجو در هر ترم تغییر می یابد . جداول زیر شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان چندین دانشگاه مختلف را در سال تحصیلی گذشته نشان می دهند که بسته به کیفیت و قدمت دانشگاه تعیین شده است . 

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 99 - 1400 به شرح جدول زیر اعلام شده است :

  محدوده شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 98 - 99

  به منظور جمع بندی و دست یابی به حداقل و حداکثر شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان دانشگاه های مختلف ،پس از بررسی همه شهریه ها جدول زیر را ارائه داده ایم .

  دقت داشته باشید به دلیل تفاوت در شهریه ثابت و متغیر پردیس های بین الملل مختلف ، جدول بالا نمی تواند معیار مناسبی برای تخمین حداقل و حداکثر شهریه هر گروه آزمایشی باشد . از این رو از جداول شهریه دانشگاه های مختلف که به تفکیک بیان کردیم استفاده کرده و حداقل و حداکثر شهریه یک ترم داوطلب را با احتساب 8 واحد درس نظری محاسبه کرده ایم . 

  حداقل شهریه 8 واحد نظری برای گروه علوم انسانی : مربوط به پردیس دانشگاه خوارزمی معادل 324,000,000 ریال 
  حداکثر شهریه 8 واحد نظری برای گروه علوم انسانی : مربوط به پردیس البرز ، کیش و ارس دانشگاه تهران معادل 59,825,304 ریال
  حداقل شهریه 8 واحد نظری برای سایر گروه ها : مربوط به پردیس دانشگاه خوارزمی معادل 34,200,000 ریال
  حداقل شهریه 8 واحد نظری برای سایر گروه ها : مربوط به پردیس دانشگاه اصفهان معادل 75,652,500 ریال

  تخمین مبالغ مذکور بر اساس شهریه سال گذشته پردیس های دانشگاهی بوده و پیش بینی می شود شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان ۹۸ با افزایش 10 الی 15 درصدی در سال جاری همراه باشد .  

  مقالات مفید شهریه کارشناسی ارشد غیر روزانه 98 - 99

  داوطلبانی که با توجه به نتایج اولیه کارشناسی ارشد 98 قصد انتخاب سایر دوره های غیر روزانه اعم از شبانه ، پیام نور و غیرانتفاعی را دارند می بایست با آگاهی کامل از میزان شهریه این دوره ها نسبت به تکمیل مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ اقدام نمایند . در بخش زیر با کلیک بر روی هر عنوان می توانید میزان شهریه هر دوره را مشاهده نمایید :

  شهریه کارشناسی ارشد شبانه 98

  شهریه کارشناسی ارشد پیام نور 98

  شهریه کارشناسی ارشد غیرانتفاعی 98


  سازمان سنجش نیز با انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 داوطلبان را از شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو در هر دوره آشنا کرده و لیست رشته های کارشناسی ارشد دوره های روزانه و غیر روزانه را به تفکیک گروه های آزمایشی مختلف در اختیار داوطلبان قرار می دهد . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجارب خود را در اختیار آن ها قرار می دهند . 

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 99 - 1400

  هر ساله پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد و هم زمان با شروع سال تحصیلی جدید ، پردیس های خودگردان دانشگاه های دولتی ، جدول شهریه کارشناسی ارشد را در سایت خود منتشر کرده و در اختیار پذیرفته شدگان این دوره قرار می دهند .

  دانشگاه تهران شهریه ارشد دوره پردیس های خودگردان را برای سال تحصیلی 99 - 1400 به شرح زیر اعلام کرده است :

  محدوده شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 99 - 1400

  در یک جمع بندی کلی محدوده شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان دانشگاه های دولتی به شرح زیر می باشد . نکته قابل توجه ، بازه وسیعی است که حداقل و حداکثر میزان شهریه ثابت و متغیر را نشان می دهد که دلیل آن سطح کیفی و آموزشی واحدهای دانشگاهی می باشد .
   

   جدول فوق شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان از کمترین تا بیشترین محدوده را نمایش می دهد . حال با توجه به این جدول اگر بخواهیم شهریه ارشد پردیس خودگردان را با احتساب افزایش 10 تا 15 درصدی حساب کنیم ، شهریه ارشد پردیس خودگردان 99 - 1400 به شرح زیر می شود :

  جدول فوق شهریه تقریبی کارشناسی ارشد پردیس خودگردان با 10 الی 15 درصد افزایش قیمت است .

  دانشجویانی که در زمان انتخاب رشته قصد دارند کد رشته های دانشگاه آزاد اسلامی را ثبت کنند معمولا نگران هزینه های هر ترم تحصیلی آن هستند . این داوطلبان با مطالعه مقاله زیر می توانند از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شوند .

  مشاوره شهریه کارشناسی ارشد پردیس خودگردان 99 - 1400

  با توجه به حساس بودن مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد به داوطلبان توصیه می کنیم علاوه بر بررسی شهریه کارشناسی ارشد عوامل دیگری چون مسافت ، علاقه و کیفیت آموزشی دانشگاه انتخابی را هم مورد توجه قرار دهند . از این رو نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد برای راهنمایی داوطلبان در این مرحله طراحی شده است .

  داوطلبان متقاضی شرکت در دانشگاه های غیر انتفاعی با مراجعه به مقاله زیر می توانند از شهریه ارشد در دانشگاه های غیرانتفاعی مطلع شوند . همچنین کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز با خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا شما را در این مسیر یاری خواهند نمود .

  سوالات متداول

  ✔️ شهریه های ارشد پردیس خودگردان از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است . برای مشاهده جداول شهریه دانشگاه ها به متن مقاله مراجعه شود .

  ✔️ پردیس های خودگردان معمولا هرساله بیت 10 تا 15 درصد بر شهریه های کارشناسی ارشد خود اضافه می کنند . برای مشاهده حدود قیمت ها به متن مقاله مراجعه کنید .

  ✔️ مطابق متن مقاله شهریه کارشناسی ارشد رشته های علوم انسانی کمتر از رشته های غیر علوم انسانی است .

  شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس خودگردان

  شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس خودگردان

  الی

  3/850/000

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید