توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نگارش ششم درس آزاد فرهنگ بومی ۱

  1 بازدید

  نگارش ششم درس آزاد فرهنگ بومی ۱ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نگارش ششم درس آزاد (درس هفتم) فرهنگ بومی ۱ با جواب

  نگارش ششم درس آزاد (درس هفتم) فرهنگ بومی ۱ با جواب

  جواب نگارش ششم درس آزاد درس هفتم فرهنگ بومی ۱

  درس آزاد نگارش ششم فرهنگ بومی ۱

  جواب درس هفتم درس آزاد فرهنگ بومی ۱ نگارش ششم ابتدایی مانند درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی 1 به موضوع تعیین شده توسط معلم در کلاس بستگی خواهد داشت. موضوعی در مورد آداب و رسوم و فرهنگ بومی یکی از اقوام ایران به صورت گروهی یا فردی به دانش آموزان محول می‌شود و دانش آموز باید بتواند برای آن موضوع یک درس تنظیم و نگارش کند.

  اما در ادامه یک نمونه برای درس آزاد نگارش کلاس ششم ارائه خواهد شد.

  در مطلب دیگری یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی تقدیم شما شد که در اینجا بر اساس همان متن، بخش های مربوط به درس نگارش ششم را نیز مشاهده می‌کنید. و در پایان می‌توانید فایل PDF کامل نمونه درس آزاد فارسی و نگارش پایه ششم را دانلود کنید.

  دانلود PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 نگارش ششم

  برای دانلود فایل PDF کامل درس آزاد فرهنگ بومی 1 نگارش و فارسی ششم ابتدایی (به همراه متن درس) با حجم کم 230 کیلوبایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود

  همچنین در ادامه می‌توانید جواب درس آزاد نگارش ششم فرهنگ بومی ۱ را به صورت عادی مشاهده کنید.

  املا و واژه آموزی درس آزاد نگارش ششم

   1️⃣ واژه هایی را که در آنها یکی از صداهای /س/ به کار رفته است از درس پیدا کنید و بنویسید.

  س: شمسی، روستا، سن، سال، فرارسیدن، دوستدار، همکلاسی، دبیرستان، تدریس، مقدس، چهارشنبه‌سوری، مدرسه، سبک، ترس، مونس، اسطوره، انسانیت،سینه، سربلند، استوار، بسته، ناگسستنی، زیست.

  ص: صمیمی، تحصیل، صبح، قصد، صدا، فاصله، غواص

  ث: ثبت، ایثار

  2️⃣ برای هر یک از واژه‌های زیر چند هم‌خانواده بنویسید.

  نگارش ششم درس هفتم درس آزاد با جواب

  سوالات بخش نگارش درس آزاد نگارش ششم (فرهنگ بومی1) هم از دلِ درس معلمی که شنا بلد نبود اما شناگر قلب ها شد (درس آزاد فارسی ششم)، مطرح شده و پاسخ داده می‌شود.

   1️⃣ متن زیر را تا یک بند ادامه دهید.

  اگر به جای ادهم مظفری بودم تردید ها را کنار گذاشته و بر ترس خودم غلبه میکردم و آنگاه همچون ادهم مظفری برای نجات جانِ آن دانش آموز در آب خروشانِ رودخانه‌ی کام شیرجه می‌زدم.

  2️⃣ من با خواندن این درس:

  کارگاه نویسندگی نگارش ششم درس هفتم درس آزاد

  جواب کارگاه نویسندگی نگارش ششم درس هفتم درس آزاد نیز مانند بخش‌های قبل به موضوع تعیین شده و درس تنظیم شده توسط دانش آموز در موضوع منحصر بفرد هر دانش آموز بستگی دارد. در اینجا هم این بخش بر اساس همان نمونه درسی که تقدیمتان شد تکمیل می‌شود:

  گزارش: گزارش نوعی نوشته است که در آن نویسنده اطّلاعاتی درباره‌ی موضوعی خاص در اختیار کسانی می‌گذارد که از آن آگاه نیستند.

   1️⃣ باتوجه به آنچه که از درس آموختید درباره‌ی حادثه‌ی روز چهارشنبه‌سوری (۲۷/ ۱۲/ ۱۳۷۶)  گزارشی تهیه کنید و در دو بند بنویسید. عنوان مناسبی برای گزارشتان پیدا کنید.

  در ایران باستان جشن‌های فراوانی مانند عید نوروز و شب یلدا وجود داشته است یکی از این جشن‌ها هم چهارشنبه سوری نام دارد. اما چهارشنبه سوری سال 1376 یا همان 1376/12/27 در کامیاران سنندج همزمان می‌شود با طوفان و بارندگی و خروشان شدن رودخانه.

  همین باعث می‌شود که یکی از دانش‌آموزان در آن موقعیت در کام رودخانه اسیر شود و معلم فداکاری برای نجات جان او، جان خودش را از دست بدهد.

  2️⃣ جمله‌ی زیر چه ارتباطی با متن درس دارد. 

  جوانمردی، نیرویی است پایداری ناپذیر و چون در نفسی بروز کند، ترس و آشفتگی را در برابر هر گونه خطر از بین می‌بَرد (افلاطون)

  این جمله مصداق بارز رفتار ادهم مظفری است چرا که او هم با وجود ترس از شنا اما به خاطر روحیه‌ی جوانمردی و انسانیتش بر ترسش غلبه کرد و با فداکاری، دانش آموز را از مرگ حتمی نجات داد و خودش به کام مرگ فرو رفت.

  ❤ ساینس هاب ❤

  هنر و سرگرمی درس آزاد نگارش ششم دبستان

  1️⃣ از روی سرمشق زیر، خوش خط و زیبا بنویسید.

  امبدوارم جواب درس 7 نگارش ششم ابتدایی (فرهنگ بومی 1 درس آزاد) مورد رضایت شما واقع شده باشد و باز هم به ساینس هاب سر بزنید.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم)

  جواب درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم)

  جواب درس آزاد (درس هفتم) فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ تقدیم شما می‌شود که از صفحه ۵۴ شروع شده و شامل یک نمونه نمونه درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی 1، درک مطلب و جواب سوالات خوانش و فهم درس هفتم صفحه ۵۷ فارسی ششم دبستان است. همچنین میتوانید این درس را به PDF دانلود کنید. با ساینس هاب همراه باشید.

  درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱

  جواب صفحه ۵۴ درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم) بستگی به وظایف و موضوع تعیین شده توسط معلم در کلاس دارد. به طور کلی هدف از درس هفتم فارسی ششم ابتدایی این است که دانش آموزان بتوانند به صورت فردی یا گروهی درباره آداب و فرهنگ‌های اقوامی که برای آن‌ها تعیین شده است یک درس تنظیم و ارائه کنند. پرورش مهارت در نوشتن و بند نویسی به صورت منسجم درمورد یک موضوع و تقویت دامنه واژگان و جمله بندی صحیح و استفاده از علایم نگارشی از اهدافی است که در درس آزاد فارسی ششم دنبال می‌شود.

  در ادامه یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی تقدیم شما میشود.

  جواب درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱

  نمونه درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی 1

  در این بخش از ساینس هاب یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی (فرهنگ بومی 1) برای شما بازنشر می‌کنم. منبع این درس، دبستان شهید صالح خسروی می‌باشد.

  معلمی که شنا بلد نبود اما شناگر قلب ها شد

  ادهم مظفری در تاریخ پنجم شهریورماه 1353 شمسی در خانواده‌ای مذهبی در روستای پشته از توابع کامیاران به دنیا آمد. ادهم مظفری کودکی را در میان کانون گرم و صمیمی خانواده سپری نمود و به سن شش سالگی رسید. سن فرارسیدن تحصیل و مدرسه، پدر که دوستدار تحصیل فرزندش بود او را به شهرستان کامیاران فرستاد تا بتواند به مدرسه برود. محیط شهر برای کودکی همچون ادهم غریب بود، اما وی با استعداد و لیاقتی که داشت خیلی زود خود را در مدرسه میان معلمان و همکلاسی‌هایش جا انداخت. ادهم توانست مقاطع ابتدایی و راهنمایی را با کسب بهترین نمرات سپری نموده و به دبیرستان راه یابد و در رشته‌ی ریاضی و فیزیک در دبیرستان شهید غفاری کامیاران به ادامه‌ی تحصیل بپردازد. در سال دوم دبیرستان بنا به علاقه‌ی قلبی که به شغل شریف معلمی داشت و دریافته بود که زادگاهش به او نیاز دارد با شرکت در آزمون ورودی دانشسرا طرح دو ساله در خردادماه ۱۳۷۱ با نمره‌ی عالی پذیرفته و در دانشسرای سنندج ثبت نام نمود و در سال ۱۳۷۳ با کارنامه‌ای درخشان فارغ‌التحصیل شده و به جمع معلمان شهرستان کامیاران پیوست. وی با شور و اشتیاق فراوان شروع به کار نمود. در سال تحصلی ۷۴ – ۷۳ در روستای درویان سفلی در سال تحصیلی ۷۵ – ۷۴ در روستای ورمهنگ، در سال تحصیلی ۷۶ – ۷۵ در روستای پشاباد و در سال تحصیلی ۷۷ – ۷۶ در روستای الک از توابع کامیاران مشغول به امر مقدس تدریس شد.

  چهارشنبه سوری است. ۲۷/ ۱۲/ ۱۳۷۶ ادهم صبح زود از منزل خارج می‌شود تا به آخرین دیدار با شاگردانش برود، او از اول صبح به قصد خداحافظی رفته بود با شاگردانش، با ما و با همه. اما غافل از اینکه او از لحظه‌ی خداحافظی خود را به ما شناساند و ما تازه با او آشنا شدیم و هرگز پیمان آشنایی را با جدایی عوض نخواهیم کرد.

  چهارشنبه سوری امسال برخلاف سال‌های گذشته در دیار ما چهارشنبه‌ی سیاهی بود؛ هوا طوفانی بود. ساینس هاب، باران و برف هم از دیشب شروع به باریدن کرده بود. رودخانه‌ی کام صدای عجیبی داشت. رودخانه‌ی کام به خود جرئت داده بود کام برف و باران را برآورده نماید. رودخانه به تعداد شاگردان مدرسه تماشاچی داشت اما هیچکدام را نمی‌پسندید. به دنبال میهمان خود می‌گشت. رودخانه بهانه‌ی لازم را پیدا کرد و آن بوئیدن یکی از گل‌های مدرسه، دانش‌آموز شهین فریدی بود. او خوب می‌دانست که باغبان برای نجات گل خواهد آمد. همین که گل به روی آب افتاد گل‌های دیگر با فریاد و همهمه باغبان را صدا کردند.

  آب طغیانگر، گل را نزدیک ۷۰ متر با خود برده بود اما او خوب میدانست که گل ته آب نمیرود چون هنوز بسیار سبک است و سال‌ها تا درخت شدن فاصله دارد. ادهم خود را در آب انداخت و همچون غواصی شناگر شاگردش را به روی تنه‌ی درختی انداخت و او را از مرگ حتمی نجات داد.

  ادهم بارها گفته بود که در طول عمرش شنا نکرده و از آب خیلی می‌ترسد. اما اینبار ادهم چیزی دیگر بود؛ انگار که سال‌های سال است با آب مونس است. آب از ترس او صدایش را بلندتر کرده بود. همه‌ی مردم در تلاش بودند که ادهم را نجات دهند. ادهم هیچ سر و صدایی نمیکرد، حتی یکبار هم نگفت مرا نجات دهید. تنها می‌گفت: «مردم من چیزیم نیست، شهین چه شد؟» چندین بار این جمله را تکرار کرد و با جریان سرد و بی‌رحم آب همسفر گشت و برای همیشه به خاطره‌ها پیوست.

  ای دوست، ای انسان، ای معلم ای کاش می‌دانستم که در آن لحظه‌ای که میهمان آب بودی و تا سینه در آب غلتیده بودی چه در قلبت می‌گذشت. آری تو اسطوره شدی.

  آری! او همان دستانی را تکان داد که انسانی را نجات داده بود و این جملات را برای دستان خود زمزمه می‌کرد: «امیدوارم که از من راضی باشید. با شما بر تخته‌ی کلاس درس انسانیت را نوشتم، خواندم و نوشتم که آری من انسانم.»

  آری! آب و میهمان بزرگش بار سفر بستند. ادهم ۲۳ سال عمر نکرد. تنها سه روز زندگی کرد و بقیه را فقط زیست، اما باید طول هر روز زندگی او را بی‌نهایت نوشت. مردم می‌دانند که نام و یاد ادهم تا انسانیت باشد زنده خواهد ماند. او درس ایثار و فداکاری را از همان کودکی در دامن پاک خانواده در روستای بی‌آلایش پشته آموخته بود و نام او همچون شاهو سربلند و استوار، پابرجا خواهد ماند. زیرا در دامن او بزرگ شده بود. وی از شاهو زیبایی و استواری زندگی را فراگرفته بود. وی با شاهو پیمان بسته بود که قلّه‌ای شود مرتفع‌تر و زیباتر از او و این پیمان ناگسستنی است تا زمانی‌که شاهو پابرجاست.

  ادهم مظفری معلمی که معلمانه زیست یادش گرامی باد.

  با ادامه ی مطلب همراه باشید.

  درک مطلب درس هفتم صفحه ۵۵ فارسی ششم ابتدایی

  سوالات این بخش هم بایستی بر مبنای درس تنظیم شده در بخش قبل طرح و پاسخ داده شود که شما در این قسمت چند سوال از متن فوق مشاهده خواهید کرد.

  1️⃣ چرا ادهم مظفری شغل معلمی را انتخاب کرد؟

  به خاطرِ علاقه‌ی قلبی که به معلمی داشت و دریافته بود که زادگاهش به او نیاز دارد.

   2️⃣ منظور از عنوان درس چیست؟

  ادهم مظفری تابحال شنا نکرده بود اما با انسانیتی که برای نجات جان شهین به خرج داد، خود را در قلب همه‌ی انسان‌ها جا کرد و اسمش جاودانه شد.

  3️⃣ ادهم زمانی که میان آب می‌غلتید چه جمله‌ای را تکرار می‌کرد؟

  مردم من چیزیم نیست، شهین چه شد؟

  دانلود PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 فارسی ششم

  برای دانلود فایل PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 فارسی ششم ابتدایی (به همراه در آزاد نگارش ششم) با حجم کم 230 کیلوبایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود

  ❤❤❤

  بخوان و حفظ کن درس هفتم فارسی ششم ابتدایی

  شامل شعر همه از خاک پاک ایرانیم می شود که می‌توانید معنی آن را در لینک: معنی شعر همه از خاک پاک ایرانیم فارسی ششم ابتدایی بخوانید.

  در ادامه جواب سوالات خوانش و فهم صفحه 57 فارسی ششم را مشاهده خواهید کرد.

  جواب خوانش و فهم درس هفتم فارسی ششم

  جواب خوانش و فهم صفحه ۵۷ فارسی ششم

  با آهنگ حماسی خوانده می‌شود زیرا این شعر در وصف ایران سروده شده است و قصد دارد تا احساسات وطن دوستانه‌ی مخاطبان را برانگیخته کند. بنابراین واژه ی دشمن با آهنگ حماسی و لحنی تنفرآمیز خوانده می‌شود.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  پارمیس : خیلی بد هست😡

  Nazy : سلام . اونی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم 😔😔

  آوا هصدم -!😐 : همش تبلیغات بود =|||| یعنی فاکم تو ماتحتتون

  ناشناس : خیلی بده از یه طرف دان نمیشه وقتی که دان شد یه چیزی چرت و پرت بالا میاره

  مهدیس : بد بودددددددد

  محمدحسین : اصلا ربطی به چیزی که من خواستم نداشت

  ایلین : سلام 🌟اینجا اصلا خوب ننوشته کاش کمی بهتر می نوشت ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

  ناشناس : خیلی بده من قاطی کردم بلد نیستین ننویسین وقت مارو هم میگیرین سی....کیم یازدیزین اچین 🍌 ینی فاک بهتون

  محمد : من اونو نمی خواهم من درس هفتم صفحه 48تا49

  منم موافقم : منم صفحه‌ی ۴۸ و ۴۹ میخوام

  سایت مزخرف : افتضاح یک چیز درست بزارین آخع چع وضعشع بلد نیستین سایت درست نکنید مزخرف ترین سایت

  ارمی : خوب نبود

  😍😘 : خیلی بده من فرهنگ بومی می خواستم

  ناشناس : چیزی که میخواستم نداشت

  ناشناس : سلام صبح بخیر

  ضحا امانی : لطفا کامل بدین جوابو اینکه اصلا بدردم نمیخورد

  parinaz : خیلی بده 😔

  لیسا : خیلی بده

  ناشناس : خیلی خیلی خیلی بد بد بود

  سلنا : خیلی بد هی ی نفهمیدم

  باران : من درس آزاد ششم رو میخوام

  سارا : خوب نیست

  محمدحسام : سلام

  فاطمه پروانه : ممنون خوب بود ميدونم زحمت كشيديد ولي به درد من نخورد

  ` : خیلی سایت تخیمی هست

  فائزه : 😒😬😏😡😤😾 بدرد نمی خوره بای

  سمانه : واقعا که این چیزا چیه پخش میکنین من گفتم نگارش اینا که همشون چرت و پرت هستن 😕

  مائده : منم

  الینا : من درس آزاد ششم میخواستم

  غزل : اصلا خوب نبود اصلا ب درد من نخورد ××××××× بد بود

  ناشناس : بدرد‌نمیخورد

  فائزه : 😒😬😏😡😤😾 بدرد نمی خوره بای

  ناشناس : اصلا خوب نیست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 22 روز قبل
  0

  سلام اشغال بود فاک در ماتحتان

  بلد نیستی نزار

  هرکی به من گفت فاک هم در ماتحه ان

  AMIR 27 روز قبل
  0

  خیلیییییییییییی خیلیییییییییی بددددددددددد بودددددددد

  ناشناس 1 ماه قبل
  -1

  این سایت خیلی خوب همه چیز رو داره

  Yuna 1 ماه قبل
  2

  بدردم نخورد متاسفانه.

  lind 3 ماه قبل
  0

  nvsji

  lind 3 ماه قبل
  -1

  nvsji

  ناشناس 3 ماه قبل
  4

  اصلا خوب نیست

  ناشناس 3 ماه قبل
  3

  نگارش ششم کارگاه نویسی

  سلنا 3 ماه قبل
  6

  خیلی بد هی

  ی نفهمیدم

  ناشناس 4 ماه قبل
  8

  خیلی بده من قاطی کردم

  بلد نیستین ننویسین وقت مارو هم میگیرین

  سی....کیم یازدیزین اچین 🍌

  ینی فاک بهتون

  ن 4 ماه قبل
  1

  کممممممم

  الیسا 4 ماه قبل
  2

  منم

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام من در کار گاه نویسندگی اشتباه دارم کمک کنید

  محمد 4 ماه قبل
  0

  آقای دکتر احمدی نژاد

  ناشناس 4 ماه قبل
  6

  خیلی خیلی خیلی بد بد بود

  -2
  ناشناس 3 ماه قبل

  آره

  لیسا 4 ماه قبل
  6

  خیلی بده

  ارمی 12 ماه قبل
  7

  خوب نبود

  آوا هصدم -!😐 1 سال قبل
  12

  همش تبلیغات بود =||||

  یعنی فاکم تو ماتحتتون

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  املاواژه

  واژه های که صدای (س) دارند

  پارامیالا 1 سال قبل
  0

  سلام بعد میتونید از یه سایت دیگه جواب رو بگیرین . من که اگه جواب رو بلد نبودم همین کارو میکنم . تمام

  بنیامین 1 سال قبل
  1

  عالی بود

  ت۳ن۳و 1 سال قبل
  -2

  خی

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  خیلی هم خوب بود

  0
  مریم 1 سال قبل

  نه اصلا

  parinaz 1 سال قبل
  6

  خیلی بده 😔

  فاطمه هاشمی 1 سال قبل
  2

  نگارش نداشت😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶

  سمانه 1 سال قبل
  5

  واقعا که این چیزا چیه پخش میکنین من گفتم نگارش اینا که همشون چرت و پرت هستن 😕

  سایت مزخرف 1 سال قبل
  2

  افتضاح یک چیز درست بزارین آخع چع وضعشع بلد نیستین سایت درست نکنید مزخرف ترین سایت

  سایت مزخرف 1 سال قبل
  7

  افتضاح یک چیز درست بزارین آخع چع وضعشع بلد نیستین سایت درست نکنید مزخرف ترین سایت

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  اصلا بدرد نمی خوره

  ناهید 1 سال قبل
  3

  اصلا خوشم نیومد موضوعی که میخواستم نیاورد (ง •̀_•́)ง (ง •̀_•́)ง

  الینا مقیمی آذر 1 سال قبل
  2

  سلام کلا بد بود

  وافتضاح بود،🤔🤔🤔😌

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  خیلی بدددددددد ، می‌خواین ی چیز بذارین تو سایت ی چیزی بذارین بدرد بخوره

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  خیلی بده خیلی اونی که من میخاستم نبود من پشمم پیدا نکردم راستی شما بلد نیستین خودتون بدین چرا سایت زدین ها وقتی ما از سایت های دیگه بگیریم بهتره

  MOIIN 1 سال قبل
  2

  خیلی بده صفحه ۴۷،۴۸،۴۹ رو میخواستم😐

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  للللل

  نادیا 1 سال قبل
  3

  خیلی خیلی بده

  اصلا درمورد شب یلدا نگفته

  اه😡😡

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  آره دقیقاً

  غزل 1 سال قبل
  1

  سلام اصلا خوب نبود اون چیزی که میخواستم نبود😐😟

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  خود درس فرهنگ بومی هست اینا چیه نوشتین بدرد نمیخوره اصلا

  صحر حسین زایی 1 سال قبل
  0

  سلام من صحر هستم پیشنهاد بسیار بسیار عالی ودارم من می خوام براتون درس آزاد ضرب المثل قشنگ بگم که به معلمان تو هم نشونش بدین

  0
  ت 3 ماه قبل

  سلام

  فائزه 1 سال قبل
  4

  😒😬😏😡😤😾 بدرد نمی خوره بای

  فائزه 1 سال قبل
  5

  😒😬😏😡😤😾 بدرد نمی خوره بای

  ضحا امانی 1 سال قبل
  6

  لطفا کامل بدین جوابو اینکه اصلا بدردم نمیخورد

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  خیلی بده اصلا خوب نبود

  0
  Arezo 4 ماه قبل

  باشه

  2
  Arezo 4 ماه قبل

  باشه

  ` 1 سال قبل
  5

  خیلی سایت تخیمی هست

  اصلا دوست نداشتم 1 سال قبل
  1

  خیلی بد هست من دنبال یک چیز دیگه بودم این درمورد یک چیزی دیگ امد لطفا پیگیری شود

  زهرا 1 سال قبل
  1

  اصلا خوب نبود

  0
  غزل 1 سال قبل

  عه

  ناشناس 1 سال قبل
  4

  بدرد‌نمیخورد

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  بد

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  بد بود

  بد بود 😡

  بد بود 😡

  بد بود 😡

  بد بود 😡

  🤯🤯🤯🤯😱

  1
  نببا 1 سال قبل

  اره بد بود 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

  -1
  😘 1 سال قبل

  آره بد بود

  مهدی آب بخش 1 سال قبل
  1

  خیلی بد بود واقعا مطالب خوبی نداشت

  -2
  مهتاب 11 ماه قبل

  بد بوذ

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  بده است😋😋😋😋😋😋☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️☹️

  p 1 سال قبل
  0

  این سایت گوهه

  غزل 1 سال قبل
  4

  اصلا خوب نبود اصلا ب درد من نخورد

  ××××××× بد بود

  محمدحسین 1 سال قبل
  10

  اصلا ربطی به چیزی که من خواستم نداشت

  -2
  😘 1 سال قبل

  دقیقا

  ناشناس 1 سال قبل
  6

  سلام صبح بخیر

  -2
  دخی 🤩 1 سال قبل

  سلام صبح شما هم بخیر 💖

  مهدیس 1 سال قبل
  11

  بد بودددددددد

  -2
  میثم 11 ماه قبل

  دقیقن

  -2
  محمود 1 سال قبل

  دقیقا

  ناشناس 1 سال قبل
  11

  خیلی بده از یه طرف دان نمیشه وقتی که دان شد یه چیزی چرت و پرت بالا میاره

  الینا 1 سال قبل
  4

  من درس آزاد ششم میخواستم

  2
  باید موضوع داشته باشی 1 سال قبل

  باید موضوع ع داشته باشب

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  اصلا خوب نیست واقعا

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  تو روحش

  دبی 2 سال قبل
  -2

  متلی

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  اصلا خوب نیست

  پارمیس 2 سال قبل
  17

  خیلی بد هست😡

  -2
  پارامیالا 1 سال قبل

  میتوانید درس را که میخواهید خودتون رو معرفی کنید یا که در مورد شهر یا روستا تون بنویسید تمام اطلاعات من همین بود .

  تارا 2 سال قبل
  -1

  ممنون خوب بود ميدونم زحمت كشيديد ولي به درد من نخورد

  فاطمه پروانه 2 سال قبل
  5

  ممنون خوب بود ميدونم زحمت كشيديد ولي به درد من نخورد

  محمدحسام 2 سال قبل
  5

  سلام

  Nazy 2 سال قبل
  12

  سلام . اونی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم 😔😔

  سارا 2 سال قبل
  5

  خوب نیست

  SOGAND 2 سال قبل
  2

  سلام خیلی خیلی کمه از دوستان گلم می خوام که برنامه همیار رو نصب کننداون خیلی کامل تره 🤫🤫🤫🤫😘😘😘

  0
  ناشناس 2 سال قبل

  چرا

  3
  سارا 2 سال قبل

  چرا

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  باشه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خوب نبود

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  حیلی بد بود

  ر 2 سال قبل
  1

  سلام

  2
  Kamand 1 سال قبل

  خدافظ

  چشم 2 سال قبل
  -2

  باشه

  به تو چه 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم

  ریحانه 2 سال قبل
  2

  متوسط

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  من صفحه ی ۴۷ رو میخواستم

  ساجده 2 سال قبل
  1

  سوال املا و .... و نگارش و کار گاه نویسندگی رو یک واضح تر ترح کنید

  -1
  فاطیما 2 سال قبل

  طرح و اینطوری مینویسن

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  چیزی که میخواستم نداشت

  mm 2 سال قبل
  0

  بگید نگارش

  mm 2 سال قبل
  -1

  کامل

  درسا 2 سال قبل
  -2

  شب یلدا

  0
  اسکل 1 سال قبل

  موعضوشه

  -2
  روح 1 سال قبل

  یعنی چی شب یلدا 😏😏

  مسعود 2 سال قبل
  3

  به جای اینکه این همه چیز بزارین این درس نگارش رو حل کنید وعکسشو بزارین

  -2
  روح 1 سال قبل

  نه اینطوری نیست

  مبینا 2 سال قبل
  1

  خوب نیست قاطی نوشته نمیدونم چی نوشته

  2
  عبدلغفور 2 سال قبل

  خوب نوشته من همه چی میبینم ممنونم از سازنده دست سازنده درد نکنه

  😍😘 2 سال قبل
  6

  خیلی بده من فرهنگ بومی می خواستم

  4
  مائده 2 سال قبل

  منم

  باران 2 سال قبل
  5

  من درس آزاد ششم رو میخوام

  -2
  ریدی 1 سال قبل

  خخ

  محمد 2 سال قبل
  7

  من اونو نمی خواهم من درس هفتم صفحه 48تا49

  1
  ستایش 1 سال قبل

  اره منم همونو می خوام

  7
  منم موافقم 2 سال قبل

  منم صفحه‌ی ۴۸ و ۴۹ میخوام

  ایلین 2 سال قبل
  8

  سلام 🌟اینجا اصلا خوب ننوشته کاش کمی بهتر می نوشت ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

  1
  زهرا 2 سال قبل

  بلهمن با شماموافقم.

  رومینا 2 سال قبل
  0

  سلام من جواب فرهنک بومی ۱ نگارش ششم کارگاه نویسندگی میخوام

  1
  ستایش 1 سال قبل

  منم می خوام باید از گوگل بگیری

  1
  مهدیس 1 سال قبل

  بله منم میخوام برید ساینس هاپ خیلی تمیزنوشته اینجا بده خیلی بد

  1
  ناشناس 2 سال قبل

  سلام من هم وافقم با جوابت

  مهدی 2 سال قبل
  3

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  3
  تينا 2 سال قبل

  واقعا ممنون كه زحمت كشيديد و براي اين وبلاگ وقت گذاشتيد ولي متاسفانه به درد من نخورد

  1
  تارا 2 سال قبل

  ببخشيد اعصابم خورده اينجوري پيام دادم دست خودم نيس

  2
  درسته 2 سال قبل

  درسته

  برای ارسال نظر کلیک کنید