توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خاوران

  1 بازدید

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خاوران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک

  به تازگی امکان نوبت دهی اینترنتی مراکز تعویض پلاک از طریق سایت https://nobatdehi.epolice.ir آغاز شده است و و 6 مرکز خاوران و میثم، الغدیر، اتحاد، چیتگر، باقرشهر و دو مرکز تعویض پلاک موتورسیکلت یادگار امام و خلیج فارس نوبت دهی اینترنتی انجام می‌دهند و مراکز تا ساعت ۱۶ باز هستند.

  متقاضیان تعویض پلاک می‌توانند از سه روز تا یک دقیقه قبل از حضور مرکز، نوبت خود را دریافت یا لغو کنند. دریافت نوبت اینترنتی مراکز تعویض پلاک، هیچ هزینه‌ای ندارد.

  لازم به ذکر است در حال حاضر این مراکز فقط به صورت اینترنتی و با نوبت دهی فعالین می کنند.

  در تهران ۱۰ مرکز تعویض پلاک داریم که در حال حاضر 8 مرکز به صورت اینترنتی نوبت دهی انجام می‌دهند.

  در این طرح که به منظور جلوگیری از تجمع در مراکز شماره گذاری و تسهیل در ارائه خدمات طراحی شده است مراکز تعویض پلاک با تمام ظرفیت با اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی به مراجعان خدمات رسانی خواهند کرد. به زودی تمام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در تهران و مراکز استانها با اخذ نوبت دهی اینترنتی خدمات رسانی خواهند کرد.

  تمام مراکز به صورت حضوری و اینترنتی خدمات رسانی می کنند همچنین درب ورودی به مراکز برای مراجعان اینترنتی به صورت جداگانه تعبیه شده و از ورودی مربوطه وارد مرکز شماره گذاری می شوند.

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک چیتگر

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک اتحاد

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک الغدیر

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک میثم

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خاوران

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک باقرشهر

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک یادگار

  نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک خلیج فارس

  برای تعویض پلاک نیاز به تسویه خلافی خودرو دارید. جهت استعلام خلافی خودرو می توانید از اپلیکیشن فرمون استفاده کنید.

  منبع مطلب : farmooon.com

  مدیر محترم سایت farmooon.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  تعویض پلاک در تهران فقط با «نوبت‌دهی اینترنتی» / جزئیات

  تعویض پلاک در تهران فقط با «نوبت‌دهی اینترنتی» / جزئیات

  سرهنگ علی محمدی، رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا با اعلام خبر نوبت دهی اینترنتی برای ارائه خدمت در تمام‌ مراکز شماره گذاری پایتخت از هفته آینده، اظهار داشت: از فردا 4 مرکز شماره‌گذاری خودرو اعم از اتحاد در تهرانپارس، الغدیر در یافت‌آباد، چیتگر در جاده مخصوص کرج و باقرشهر ارائه خدمت برای تعویض پلاک و شماره‌گذاری را به صورت نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌دهند و امکان مراجعه حضوری بدون داشتن نوبت اینترنتی امکانپذیر نیست.

  رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: هم اکنون بخشی از مرکز میثم در وردآورد و خاوران در جاده خاوران به صورت حضوری به مراجعان خدمت ارائه می‌دهند؛ اگر چه این دو مرکز اولین مراکزی بودند که نوبت‌دهی اینترنتی را شروع کردند اما ظرفیتی از آنها به صورت حضوری فعالیت می‌کند که از هفته آینده ظرفیت حضوری این مراکز نیز ملغی شده و مراکز میثم و خاوران مانند مراکز اتحاد، الغدیر، چیتگر و باقرشهر فقط به صورت نوبت‌دهی اینترنتی ارائه خدمت خواهند کرد.

  سرهنگ محمدی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص وضعیت مراکز شماره‌گذاری موتورسیکلت گفت: زیرساخت‌های لازم دراین زمینه مهیا شده و از هفته آینده نیز مراکز شماره‌گذاری موتورسیکلت به صورت نوبت‌دهی اینترنتی فعال خواهند بود.

  وی خاطرنشان کرد: هموطنان می‌توانند با مراجعه به سامانه نوبت‌دهی یا از طریق سایت پلیس راهور در سامانه نوبت گرفته و در ساعت مقرر نه زودتر و نه دیرتر به مرکز انتخاب شده برای شماره‌گذاری مراجعه کنند.

  رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: افراد دقت داشته باشند که حتماً سر موقع در مرکزی که تعیین کرده حضور داشته باشند چرا که اگر دیرتر برسند نوبت‌شان کنسل می‌شود، همچنین مدارک لازم را به همراه داشته باشند تا معطل نشوند.

  سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: 10 مرکز در تهران برای شماره‌گذاری و تعویض پلاک فعالیت می‌کنند؛‌ دو مرکز مختص خودروسازان و شماره‌گذاری نوشماره‌ها هستند که در داخل ساختمان خودروسازان مستقر است؛ دو مرکز هم مخصوص موتورسیکلت‌ها و 6 مرکز هم تعویض پلاک خودروها را انجام می‌دهند که از هفته آینده هر 6 مرکز پلاک‌گذاری خودرو به همراه دو مرکز پلاک‌گذاری موتورسیلکت در تهران کار تعویض پلاک را برای افرادی انجام می‌دهند که قبلاً از طریق اینترنت نوبت گرفته و مرکز خود را انتخاب کرده باشند.

  وی گفت:‌این اقدام در راستای ارائه خدمت بیشتر و سریع تر به هموطنان و کاهش معطلی مراجعان است.

  47231

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  مدیر محترم سایت www.khabaronline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید